czwartek, 25 lutego 2021

Do 400 zł do Allegro z darmową kartą Citi

Mało zostało nam banków na rynku, ale spośród tych które pozostały na pewno wyróżnia się amerykański Citibank. Nie tylko za sprawą opisanej niedawno fajnej propozycji TomToma dotyczącej tego jak ulokować kasę z kończących się lokat w IB, można tutaj bowiem zgarnąć od dziś jeszcze więcej.

Darmowa kasa zawsze mile widziana. Jak można wzbogacić się o dodatkowe 400 zł? Całkiem prosto. Bon o takiej wartości oferuje Citi, za założenie darmowej karty. Warunki do spełnienia są proste, warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie.

                                      

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Kto może skorzystać z oferty? Wymagania są takie jak zwykleKarencja została skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2019 r. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 17 marca 2021 r. 
   

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie* - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
                            

*WAŻNE:W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy! Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
 
UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie.

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży. 

Równocześnie wciąż aktywna jest oferta karty Citi, w której otrzymać możemy 300 zł do Biedronki. Warunki promocji są takie same, jednak kwota do zyskania nieco niższa. Tyle że bony do Biedronki można używać wielokrotnie.

Jeśli jednak bardziej kusi bon do Allegro o wartości 400 zł link znajdziecie tutaj:

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro


Regulamin promocji
Regulamin kart

19 komentarzy:

 1. A czemu nie opisujecie tej oferty?Jak na dzisiejsze czasy to chyba dobra propozycja https://www.toyotabank.pl/moto-lokata-z-premia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferty lokat Toyota bank były opisywane tutaj szeroko za czasów gdy byli konsekwentni i promowali posiadaczy konta stałymi lokatą mi z lepszymi parametrami.
   Potem jednak zaczęli promować nowych, więc pozamykalismy tutaj konta. Nowa oferta jak widać znów promuje tylko posiadaczy konta...

   Usuń
  2. Konto można otworzyć i skorzystać z tej oferty.

   Usuń
  3. Też uważam, że warto się nad tą promocją zastanowić, bo można ulokować 250k na 1% i jako wisienkę dostać jeszcze 100zł. Chyba, że macie jakieś lepsze oferty, to ja chętnie się do nich dołączę.

   Usuń
  4. Skąd wytrzepałeś kwotę 250 k? Skoro można wrzucić jedynie 50k.

   Usuń
  5. Można załozyć 5 lokat po 50k. Nowa tabela oprocentowania z dnia 23.02.

   Usuń
  6. Można założyć 5 lokat,spójrz do tabeli oprocentowania.

   Usuń
  7. 5 szt lokat po 50k = 250k
   Dobrze napisal.
   Tylko to toyota, wyjątkowo dziadowski bank

   Usuń
  8. Można założyć 5 lokat

   Usuń
  9. Bo jednąlokatęmożna założyć do 50 000 ,a a w sumie można 5 takich lokat założyć.A do tej pory można było tylko jedną taką założyć(zmiana od 22lub 23 lutego)

   Usuń
  10. Po co ta pogon za "kroliczkiem" na 1% i to na 9-miesiecy? Zdecydujcie czy potrzebujecie tej kasy czy tylko rolujecie z lokaty na lokate? Na razie nic nie przebije obligacji COI/EDO i prosze nie pisac, ze zaraz bedziemy mieli deflacje. Drukuja kasy na maxa i juz 150 mld dlugu poza budzetem zrobili a watpie, zeby rzadzacy zrezygnowali z latwej kasy, jak NBP moze dorzucic ile chce. Z raz dolaczonej kroplowki nikt nie zrezygnuje.

   Usuń
 2. Dziś wpłynęła mi pierwsza transza dwóch stówek z pamiętnej promki 'Choinkowe szaleństwo', u was też koledzy? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie, pewnie dlatego, że jestem koleżanką.
   ALE dostałam 100 zł od Citi ora z i 5% od Millennium za płatności kartą i blikiem. Nie pierwszy raz zresztą.

   Usuń
  2. Najlepsza chyba promocja od lat, bo az 400zl w transzach po 200zl i mozna juz zamykac w kwietniu. Warunki tez byly max banalne bo tylko wplyw kasy i pare przelewow. I znow mozna tak za 12-mies od zamkniecia wypatrywac nowych okazji.

   Usuń
 3. Citihvje rozdają kasę a mi wypowiedzieli umowę karty, że niby nie będą już obsługiwać kart tego typu (silver), którą miałem u nich od 15 lat.
  Bezprzychodowy klient.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaufałem temu artykułowi pod kątem wykazu warunków do spełnienia, w tym: "przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę". Niestety nie jest to prawda i wymagane jest logowanie przez aplikację mobilną (nie wystarczy przez bankowość internetową). Nie otrzymałem bonu do Allegro. Cóż, następnym razem przeczytam sam regulamin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten fakt zwrócił mi uwagę czytelnik podpisujący się tutaj jako Cocolino, który też skorzystał z tej promocji i napisał reklamację, która została rozpatrzona pozytywnie. Jako argumentację podał, że był problem z aktywacją aplikacji Citi, która podobno faktycznie ma jakiś feler i pracownicy Citi o tym wiedzą. Myślę, że warto spróbować. Daj znać czy jest taka możliwość.

   Ze swojej strony zwróciłem już uwagę na ten błąd autorowi tekstu, który już jakiś czas temu naniósł poprawki do swoich wpisów.
   Błędy każdemu mogą się zdarzyć, jesteśmy przecież tylko ludźmi. Zawsze staram się opisać warunki jak najprościej ze wskazaniem na tricki, ale mi też zdarzyło się coś przeoczyć.
   Jesteśmy tu po to by sobie wzajemnie pomagać i zwracać uwagę na kluczowe zapisy, więc jeśli zostało coś przeoczone, byłoby fajnie, gdybyśmy sobie w komentarzach wskazywali nieumyślne błędy, które należy skorygować dla dobra wszystkich.

   Usuń
  2. Skorzystałem ze wskazówki, dziękuję Polcan. Oczekiwanie na stanowisko trwało niemal miesiąc, ale zakończyło się pomyślnie decyzją uznaniową.

   Usuń
  3. Cieszę się, tak trzymać:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...