niedziela, 21 marca 2021

300 zł bonusu w nowej promocji Paribas

To już powoli tradycja, że nim skończy się jedna oferta bonusowa konta Paribas to już mamy drugą równie ciekawą. W nowej ofercie do zyskania jest 300 zł w gotówce, za spełnienie jak zwykle niezbyt trudnych warunków. A premię otrzymamy przelewem na konto, więc chyba warto się "pomęczyć".

Tutaj zgarniesz bonus 300 zł  z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 17 kwietnia 2021 r.  Przewidziano pulę 3000 wniosków.  

Co zrobić by zgarnąć premię?

Premię otrzymamy w dwóch  częściach:

1) 150 zł  za spełnienie w miesiącu następującym po miesiącu, w którym dokonaliśmy rejestracji:

 • min. 1 przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile)
 • min. 3 transakcje BLIK
 • wpływ na min. 700 zł

2) Kolejne 150 zł za spełnienie w następnym miesiącu kolejnych warunków:

 • otrzymać prawo do otrzymania pierwszej nagrody 
 • min. 1 przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile)
 • min. 3 transakcje BLIK
 •  wpływ na min. 1000 zł

Pozwolę sobie zacytować fragment regulaminu który objaśnia, co oznacza termin: w miesiącu następującym po dokonaniu rejestracji.

Przykład: Uczestnik zarejestrował się w Promocji w marcu, przykładowo w dniu 2021-03-17. Uczestnik powinien w miesiącu kwiecień 2021 r. wykonać min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja Mobilna), min. 3 Transakcje BLIK oraz otrzymać Wpływ/y na min. łączną kwotę 700 zł. Uczestnik zarejestrował się w Promocji w kwietniu, przykładowo w dniu 2021-04-16. Uczestnik powinien w miesiącu maj 2021 r. wykonać min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja Mobilna), min. 3 Transakcje BLIK oraz otrzymać Wpływ/y na min. łączną kwotę 700 zł. 

Czyli jeśli zarejestrujemy się jeszcze w marcu - warunki spełniamy w kwietniu i maju, natomiast jeśli rejestracji dokonamy w kwietniu - w maju i w czerwcu.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do nas na adres, który podamy przy rejestracji. Nagrody będą wypłacane standardowo do końca miesiąca następującego po wykonaniu warunków. Jednak zanim to nastąpi musimy podać numer konta, na które ma wpłynąć premia. 


Nadal aktywna jest promocja konta Paribas, gdzie można zyskać 350 zł. Warunki nieco inne. Warto porównać oferty i wybrać tę, która jest dla nas lepsza.


Regulamin promocji  

 

24 komentarze:

 1. Getin musi być zapchany kasą. Dziś dwa przelewy na większe kwoty do dwóch różnych banków i zero oferty zatrzymaniowej. Pierwszy raz miałem taką sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie większość kasy z IB leci jednak i tak do nich - na zaklepane już wcześniej, lepsze procenty na EKO. Potem raczej trochę z Getina odpłynie, ale czy oni potrzebują kasy jeśli chyba żaden obecnie bank nie?

   Usuń
 2. miałem oferty na 0.35% od getina. zarówno dziś jak i piątek. przy takiej stawce jakby ich nie było:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego kasa z zakończonych lokat w Facto zalega na ich koncie depozytowym. Do 6 kwietnia mam tam 1%. Ale co dalej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultant potwierdzając mi przelew z innego konta mówił, że do 5go. I chyba ma rację. 6go nowa stawka więc ewakuacja już tego dnia

   Usuń
 4. Jeszcze krótka chwila i 0,35%/12M przeprosicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my na pewno nie, ale ty pewnie i na minus 0,5% będziesz się ślinił. Kto przy zdrowych zmysłach trzyma jeszcze jakieś pieniądze w biletach NBP :)

   Usuń
 5. Pakować jakiekolwiek pieniądze na 0,35% w skali roku to niewątpliwie trzeba być niespełna rozumu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pochwalisz się rozumem jak utopisz na funduszach, giełdzie albo bitcoinach? Czy wtedy stracisz rozum i zaniemówisz?

   Usuń
  2. Nie porównuj funduszy do bitcoina czy inwestowania w jedną spółkę bo to zupełnie inne sprawy. W USA indeksy rosną od kilkuset lat z jakimiś przerwami. W funduszunie inwestujesz w pojedynczą spółkę (co jest skrajnym kretynizmem) tylko w portfel spółek. Przestań wmawiac ludziom że przemyślane inwestowanie w findusze to jakieś straszne czary-mary po którym zostaną z niczym.
   Zostaną jak zaczną inwestować w fundusze typu 'export piasku na Saharę' a nie inwestujące w szeroko pojętą amerykańską czy europejską giełdę (nie mylić z W20 którego kijem nawet nie należy dotykać)
   w długim horyzoncie na funduszach globalnych zarobisz. w długim horyzoncie trzymając kase w banku - stracisz na 100.

   Usuń
 6. Ja mam 1% do 9 kwietnia w Aliorze, potem do 5 maja 0,8 w santanderze. Potem nie wiem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. najlepsze, że w getinbanku dolary na 0,5%, a złotówki na 0,35%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie takiej relacji %%%% $US do PLN nie było od czasu komuny. Tylko jedna kwestia, że Getin jako jedyny bank płaci aż 0,5%/12M za USD. Nie jest to żadna reguła na rynku depozytów w USD. Większość banków to nawet chyba nie prowadzi lokat w $$$US.

   Usuń
  2. Nie to nie jest zadna anomalia poczatkiem lat 2000r lokaty w BGK (dawniej obslugiwal ludnosc) byly na 5% w USD a tylko na 4% w PLN. Po drugie 10-latki w USA przebijaja rentownosci w PL, moze niewiele, ale jednak.
   NBP chce zachowywac sie jak inne banki- FED BoE i EBC, ale czas i rynek pokaze czy moga robic "dodruk" jak "liderzy" bez konsekwencji.

   Usuń
  3. "Po drugie 10-latki w USA przebijaja rentownosci w PL, moze niewiele, ale jednak."

   Zgadza się, artykuł właśnie o tym na "Subiektywnie o finansach":
   https://subiektywnieofinansach.pl/sensacja-obligacje-amerykanskiego-rzadu-daja-lepiej-zarobic-niz-polskiego/

   Usuń
  4. """""""""""Liderzy"""""" mogą robić "dodruk" do momenty jak Chińczyk nie powie sprawdzam. A wtedy "liderzy" pójdą na dno z pełnymi workami bezwartościowego papieru$$$.

   Usuń
  5. Co sie tyczy obligacji wspomnianych w artykule BGK to nie ma wiekszego sensu taka inwestycja skoro mamy EDO/COI- da nam detalistom to duzo wiecej. Interesujacy jest zakup Obligacji USA ale za USD a nie jakies tam ETF rozliczane w PLN. Oczywiscie sa moze i takie, gdzie mozna dokonac wplaty USD, ale kiedys szukalem takich funduszy i prowizje byly kilkuprocentowe co znacznie obniza rentownosc takich inwestycji. Trzeba by moze lepiej poszukac. Trzeba tez pamietac, ze inwestujac w 10-latki USA mozemy tracic, jak dalej rentownosci beda rosly. Inwestycje w papiery/obligacje jak najbardziej tak, ale zawsze tam, gdzie rejestr prowadzony jest w danej walucie zagranicznej, inaczej bedziemy placic podatki od wzrostu np. samego USD a wtedy lepszym jest posiadanie lokaty USD, gdzie podatek placimy tylko od naroslych odsetek.

   Usuń
  6. do Anonimowego 15:39
   Tylko, ze Chinczyk sprzedaje do Europy za EUR czy do USA za USD. Oczywiscie moze sprzedawac tylko za Ruble, ale nie wiem czy na tym dobrze wyjdzie :)

   Usuń
 8. Pozostaje jeszcze nieśmiertelny Idea Bank z 0,00% pod bezpiecznym płaszczykiem. Przynajmniej Belka się nie nachapie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niebawem pewnie zejdzie poniżej 0% jak zrobił jego obecny bank grabieżca dla firm ;) Polecam artykuł na interii, który mówi o ewentualnych konsekwencjach takiego scenariusza:
   https://biznes.interia.pl/finanse/news-lokaty-na-ujemny-procent-sciagna-na-banki-gniew-politykow-i-,nId,5117426

   Usuń
 9. Reżimowa TV mówiła, że jak % w bankach zejdzie poniżej 0,00% to będą oddawać Belkę w ramach rekompensaty z tarczy 9,0. A ja ufam w wypowiedziane słowo w TVPis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dajcie spokoj sobie z tymi ujemnymi procentami, jakby to mialo byc, to zobaczymy kolejki do bankow jak za PRL, ludziska rzuca sie na gotowke, tym bardziej na USD i do materaca. Szybciej wtedy banki zamkną, ale chyba wlacznie z bankami i NBP nikt nie chce takiej destabilizacji systemu bankowego.
   Dla firm, szczegolnie tych z grubym portfelem, moga sobie wprowadzac, bo one i tak nie uciekna z milionami, ale to sie juz teraz dzieje, jak nie przez ujemne oproc., to przez roznego rodzaju oplaty.

   Usuń
  2. A w TuskVisonNetwork mówili, jak SN wyda wyrok w sprawie frankowiczów to przewalutują złotówki na franki a może odwrotnie sam nie wiem... Ale pewnie kłamali bo tam zawsze kłamią. Na wszelki wypdek trzymam więc kasę w banku.

   Usuń
 10. Miałem ostatnie wolne 15tys odłożone w sienniku na czarną godzinę i dzisiaj zaniosłem do Getina na 0,5% promując ten bank za najwyższe oprocentowanie lokaty na rynku.
  Promowałem przez lata Idea Bank ale go utopili, teraz promuję zielonych na których pisiory też sobie ostrzą zębiska bo jest konkurencją dla 0% w PKO.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...