poniedziałek, 22 marca 2021

Do 960 zł w promocji konta w Alior Banku

No i wreszcie oferta innego banku niż Citi i Paribas, które ostatnimi czasy królują z promocjami na blogu. Tym razem promocja Alior Banku. Brzmi świetnie, bo zdobyć można aż 920 zł. W promocji można zyskać do 720 zł, a dodatkowo 240 rocznie zwrotu za zakupy mobilne. Sprawdźmy jednak czy oferta jest tak dobra, jak się wydaje.

Tutaj zgarniesz bonus do 960 zł z Alior Bankiem 

Kto może skorzystać z oferty? Osoby, które nie miały  konta od 24 miesięcy. Oferta potrwa do 31 maja 2021 roku. Konto wraz z kartą należy aktywować maksymalnie do 30 dni od złożenia wniosku.

Przysługują nam nagrody I, II i III stopnia. Brzmi dobrze, ale jak je zdobyć?

Nagrody I stopnia, czyli, 240 zł po 20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy za:
 • zapewnienie wpływów na konto o łącznej wysokości min. 1500 zł 
 • wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę minimum 300 zł
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej.
W każdym miesiącu musimy spełnić te warunki, aby w następnym móc oczekiwać bonusu w kwocie 20 zł.

Nagrody II stopnia, czyli, 240 zł po 20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy za:
 • spełnienie warunków do wypłaty nagrody I stopnia
 • wykonanie minimum jednej transakcji na dowolną kwotę w aplikacji mobilnej w ramach usługi bilety i parking i/lub płatność za autostrady
Nagrody II stopnia, czyli, 240 zł po 20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy za:
 • spełnienie warunków do wypłaty nagrody I stopnia
 • posiadanie produktu kredytowego i brak przeterminowanego zadłużenia
Ale to nie wszystko. Bank oferuje 2 darmowe korzyści do wyboru. W tym 1% zwrotu za płatności mobilne. Każdego miesiąca możemy otrzymać 20 zł, czyli rocznie 240 zł


Z innych korzyści dostępne są bezpłatne przelewy natychmiastowe, wypłaty gotówki z bankomatów, czy pakiet assistance.

Jednakowa oferta przygotowana została dla młodych, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia.Jest także opcja dla fanów gier komputerowych. Wraz z kontem do wyboru jest dodatkowa korzyść - punkty Riot Points za płatności kartą oraz karta debetowa z wizerunkiem postaci z League of Legends.

Przy spełnieniu wszystkich warunków, możemy zyskać sporą premię bo prawie 1000 zł. A to sprawia, że gra jest warta świeczki. Dodatkowym plusem jest nieograniczona ilość darmowych przelewów z KO na ror. Chętni na bonus mogą wziąć udział w promocji tutaj:

Tutaj zgarniesz bonus do 960 zł z Alior Bankiem 

A osoby, które chcą na spokojnie przestudiować regulamin, znajdą go tutaj:

Regulamin promocji

22 komentarze:

 1. Niedługo zaczną dawać po 5 złotych miesięcznie przez cztery lata. I trzeba już zapisywać chyba wszystkie warunki do spełnienia, bo trudno to spamiętać. Wolę proste konkrety jak np. w Paribasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale gdzie jeszcze można zarobić ?

  OdpowiedzUsuń
 3. BP TUI odwołało mi w marcu wylot na Majorkę, w kwietniu do Portugalii, a dzisiaj majowy urlop na Minorce. Nie mam na co wydać pieniędzy, z którymi nie mam gdzie się podziać. Chyba przyjdzie nimi palić w piecu bo do banków na 0,00% nie zaniosę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj zaniesiesz, i to jeszcze na kolanach, he he

   Usuń
  2. Najgorsze jest to, że z lokat ubywa, a bankom i tak przybywa - co fajnie opisano w artykule na Money.pl:

   https://www.money.pl/banki/polacy-uciekaja-od-lokat-ale-pieniedzy-w-bankach-przybywa-6621899043601248a.html

   Usuń
  3. Mi mi mi mi mi mi daj.

   Usuń
  4. Wymień na dolary, i wypłacaj póki można. Złotówka koncertowo gruchnie. Już wkrótce ratingi dla Polski.
   Myślę że 7 zł za euro i odpowiednio 6,50 za USD już niebawem. PiS ciągnie na oparach. Mamy 2 miliardy długu publicznego. PiS naprodukowal z tego 1,el3 miliarda w półtora roku. Rekord od czasów Gomułki. Oj będzie się działo.

   Usuń
  5. 60/40% mam waluty/PLN.
   Niestety nic się nie dzieje nagle i na dłużej. Rok temu $$$ skoczył na 4,30-4,40, a później obsunął się do 3,60.
   Problemem dla Polski i Polaków ale po 2027r będzie dług jaki teraz Polska zaciąga w UE w ramach tzw. funduszu pomocowego. Dlatego Pisiory i następny rząd po 2023r jeszcze będzie rozdawał to co łatwo przyszło. Niestety później trzeba będzie to spłacać. Ja już na pewno NIE ale moje dzieci i wnuki niestety TAK.
   Dlatego nie przewiduję aby w PL jakoś gwałtownie do góry poszedł $US bo tu jest zapomniany, a wzrosło przywiązanie do bardzo chybotliwego złotego.
   Waluty będą falować ale wyczuć dołek i sprzedać w górce to loteria nie do przewidzenia.
   Dlatego nie wykonuję panicznych ruchów bo uważam, że proporcje mam dobrze zachowane.
   Oczywiście wszelkie inwestycje w ryzykowne instrumenty choćby mieszkania nie wchodzę bo nic nie jest pewne a ja chcę spać spokojnie.
   Mieszkając w Warszawie odczuwam duże problemy finansowe u ludzi, którzy mieli przed pandemią kłopoty finansowe. Teraz to się nasiliło i dalej będzie nasilać bo ludzie nie mają gdzie dorobić bo u Niemca i dalej na zachód zamknięte. Bogaty zawsze da radę, choćby mu ubywało rocznie 3% inflacji ale bidota i młodzi ludzie będą tonąć w ubóstwie bo ludzie są roszczeniowo nastawieni do życia. Ze dwa lata temu tu na forum pisałem, że wojna ludzi trochę poskromić może ale nie spodziewałem się, że przyjdzie zaraza. A co przyjdzie za rok, dwa. Świat i życie nie lubi próżni i ciągle musi się coś dziać i się dzieje.
   Przepraszam za trochę zbyt długi wywód ale ja podchodzę do codzienności ze spokojem, może dlatego, że mam swoje lata i za co żyć.

   Usuń
 4. Miesiąc temu zamykałem telefonicznie konto i bankowość internetową w IB.Dzisiaj już się nie mogę zalogować więc chyba wszystko ok.Dostałem też sms-a z banku że kanał dostępu do bankowości internetowej został zablokowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo dobra wiadomość. Z racji tego, że w moim mieście tylko 2 placówki Banku Pekao mogą zamykać konto w IB, a ja niestety trafiłem do tej bez dostępu do ich systemu - również zamykałem konto tą drogą. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bez problemów.

   Usuń
  2. Dzięki za wiadomość, muszę zadzwonić w takim razie na infolinię i zrobić awanturę, za to, że mi nie zamknęli tej bankowości.

   Usuń
 5. Drodzy forumowicze. Mam w polskich bankach ponad dwie bańki złotówek. Czy już wypłacać, czy poczekać co beknie Glapa, Ziober, Budka, Kaczorek i TVPis? Pomóżcie podjąć decyzję, czy mam już się martwić czy jest spoko i wszystko pod kontrolą? dacie znak, kiedy uciekać z kasą i gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Glapinski 20% podwyżki, jak widać żyć nie umierać i jemu inflacja niestraszna. getin bank 0,3% przy przelewie do innego banku. Ode mnie i żony wyszło 2x pod korek. Pieniądze zamienione na dolary Austalijskie i powolutku będą w tym kierunku transferowane. Mam tam rodzinę i jak tylko granicę otworzą to uciekam z tego kraju.

   Usuń
  2. nie bój nic wszystko jest pod kontrolą śpij spokojnie

   Usuń
  3. Obligacje indeksowane inflacją?

   Usuń
 6. Zacznij wydawać forsę na mniejsze a jeszcze lepiej większe przyjemności bo chyba nie po to się ją ma aby na nią patrzeć bezczynnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh z tym problem bo jak granice zamknięte to gdzie on pojedzie na wycieczke. A jakie w PL są przyjemności? Toż tutaj nic nie ma. Nowe auto dziś to nie jest majątek. To naprawdę problem jak ma nadmiar gotówki.
   Dzieciom wszystko oddać? Żeby co, zrobić z nich nieudolne ani me ani be?
   Mieszkanie dziecku można i trzeba kupić czyli minus 600 tys, ale gotówkę raczej nie dawać. Podróże to najlepszy spalacz kasy, ale jak tu podróżować...

   Usuń
  2. Bardzo rozsądnie napisane od początku do końca. Bravo!

   Usuń
 7. A dolar podchodzi pod 4 zeta. W przyszłym tygodniu przebije 4zł i przyspieszy... ja się cieszę ale większość małolatów na forum z polcanem włącznie może zacząć odliczać straty na wzroście walut i wysokiej inflacji.
  Może się okazać, że na Boże Narodzenie ubędzie w każdym złotówkowym portfelu 10%, a może i więcej.
  wszystko zależy kiedy zakończy się pandemiczne szaleństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy27 marca 2021 19:37
   Mniej buty i arogancji, a więcej szacunku do młodych i Polcana kolego.

   Usuń
  2. Już byli tu tacy co głosili takie wieści i kupili USD jak był po 4.30 i dziś są bilansowo 10% w plecy. Byli też tacy co plują na frankowiczów, że nie uwzględnili ryzyka kursowego. Kolejna rzesza mądrali się nam ujawnia. Pchanie wszystkiego w walutę przy takim dodruku niczym się nie różni od PLN. A ryzyko kursowe będzie większe gdy ochronione przed wirusem Chiny upomną się o swoje kwity dolarowe. Biden w odróżnieniu od Trumpa może się ukorzy bo jemu mniej lat zostało i to prezydent zależny od wielu grup interesów. Zawsze tu piszę.. dywersyfikacja to podstawa jak masz dużo pieniędzy. Jak kisisz 50k USD to bez znaczenia czy trzymasz to w PLN czy w EUR.

   Usuń
 8. Eldorado na PLN skończyło się nie dziś, ani rok temu ale małymi krokami trwało od kilku lat. Dlatego dywersyfikacja środków pieniężnych jest zawsze wskazana.
  Przez wiele lat traciłem relatywnie na $US ale w przypadkach kryzysowych jedynym ratunkiem są waluty obce i złoto.
  Niestety złota nie mam gdzie przechowywać więc pozostały $$$. I kimam spokojnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...