piątek, 19 marca 2021

Świetna oferta karty Citi z bonusem 400 zł do Allegro znów aktywna

Kilka dni temu miała zakończyć się akcja promocyjna karty Citi z kasą do Allegro. Ale już następnego dnia pojawiła się ponownie w nowej odsłonie. Premia jest identyczna: bon o wartości 400 zł do Allegro za założenie darmowej karty. Warunki do spełnienia są proste, warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie.

                                      

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Kto może skorzystać z oferty?  I tu nastąpiła niewielka zmiana, bo karencja została ponownie skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r.  Reszta wymagań pozostała bez zmian. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 5 kwietnia 2021 r. 
   

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
 • dostarczyć bankowi, w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty,  czytelny i aktualny dokument  potwierdzający dochody deklarowane we wniosku 
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy. Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           

UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży. 

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Do 5 kwietnia aktywna jest także oferta karty Citi, w której otrzymać możemy 300 zł do Biedronki. Warunki promocji są takie same, jednak kwota do zyskania nieco niższa. Tyle że bony do Biedronki można używać wielokrotnie.Regulamin promocji
Regulamin kart

4 komentarze:

 1. Hej, splacilem hipoteczny w pekao. Ktos sie orientuje czy bank moze brac kase za zaswiadczenie do sadu, zeby wykreslic z hipoteki? Jesli tak, to ile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy19 marca 2021 20:45 Bank dawniej nie pobierał takiej opłaty (dzwoń na infolinię albo zadaj pytanie konsultantowi po zalogowaniu do bankowości elektronicznej online). Na pewno zaś wnosisz opłatę sądową w kwocie 100 złotych (możesz przelewem i potwierdzenie załączasz do wniosku). Sąd wieczystoksięgowy wydaje postanowienie na wniosek zainteresowanego o wykreśleniu hipoteki i czyni o tym stosowny wpis w księdze wieczystej. To odbywa się na posiedzeniu niejawnym (około miesiąc). Postanowienie wydaje referendarz sądowy.

   Usuń
 2. Bank zawsze lubi brać !
  Zwłaszcza lubi brać KASĘ !

  OdpowiedzUsuń


 3. Kupował ktoś z Was przez Allegro i wpisywał kod promocyjny otrzymany np. od banku?
  Czy to norma że przechodząc w Allegro przez kolejne kroki zakupu – w żadnm etapie nie ma pola na wpisanie kodu promocyjnego – wybieram dostawe, oplcje platnosci – np. platnosc kartą płatniczą – wpisuje wszystkie dane karty – i wtedy pojawia się oknbo na wpisanie tego kodu?

  Przecież to paranoja jesli tak to działa, ze ja najpeirw podaje dane karty – moga sciagnac mi cala kwote i nie mam pewnoisci czy kod zadziala i nie da sie podgladnac przed wprowadzeniem danych karty czy sie znizka naliczyla i jaka ??

  Przeciez inne sklepy maja taką mozliwosc.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...