piątek, 5 marca 2021

Gigapremia do 350 zł w promocji konta Paribas

Nikogo chyba nie zdziwi, że ruszyła kolejna promocja konta w Paribas. Wciąż aktualne są dwie inne promocje tego konta: jedna z kodami do Biedronki o wartości 350 zł, oraz  niedawno omawiana przez nas promocja, gdzie możemy zgarnąć premię do 290 zł. Dziś pojawiła się kolejna. Znów do zgarnięcia aż 350 za spełnienie banalnych warunków. 200 zł możemy otrzymać przelewem na konto, natomiast pozostałe 150 zł w postaci ekodów do Allegro. Brzmi ciekawie.


Tutaj zgarniesz bonus 350 zł  z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 31 marca 2021 r.  Przewidziano pulę 3000 wniosków.  

Co zrobić by zgarnąć premię?

Standardowo premia podzielona została na kilka części:

1) 100 zł należy w kwietniu spełnić proste warunki:

 • zrobić min. 3 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile)
 • wykonać transakcje kartą na min. 300 zł
 • zapewnić wpływ na min. 1000 zł

2) Kolejne 100 zł za spełnienie w maju identycznych warunków:

 •  spełnić  warunki do otrzymania pierwszej nagrody 
 • zrobić min. 3 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile)
 • wykonać transakcje kartą na min. 300 zł
 • zapewnić wpływ na min. 1000 zł

3) e-kod 150 zł do allegro za spełnienie w czerwcu po raz kolejny tych samych warunków:

 • spełnić  warunki do otrzymania drugiej nagrody 
 • zrobić min. 3 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile)
 • wykonać transakcje kartą na min. 300 zł
 • zapewnić wpływ na min. 1000 zł

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do nas nie później niż do dnia 21 maja 2021 r. Informację otrzymamy mailowo, na adres który podamy przy rejestracji. Nagrody będą wypłacane standardowo do końca miesiąca następującego po wykonaniu warunków. Jednak zanim to nastąpi musimy podać numer konta, na które ma wpłynąć premia. Trzecią nagrodę, czyli kody do allegro otrzymamy na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.


Do wyboru mamy aktualnie trzy różne promocje tego konta. Warto porównać wszystkie i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.


Regulamin promocji  

 


37 komentarzy:

 1. W lutym minął mi rok od zamknięcia konta w Paribasie. Chyba się skuszę. Pewnie ze wolałbym "choinkową" z grudnia za 4 stówki, ale ta też dobra. Tylko duże wymagania tym razem. Niby żaden problem wydać 3 stówy kartą, ale trzeba pamiętać że jeszcze przelewy, wpływy itd. Upierdliwi są.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zalapalem sie na choinkowa, byla chyba najlepsza, jak dotychczas, bo tylko po 4 przelewy i wplyw przez 2 mies.
  Ta troche kiepska, bo trzeba az 900zl wystukac karta.

  OdpowiedzUsuń
 3. A kolega Ptok to by chciał 3,5 stówy bez otwierania konta, bez wpływów, bez przelewów i bez jakichkolwiek upierdliwości...
  Od zawsze miałem wątpliwości co do korzystania z takich "wisienek" bo to nie bank daje 350zł w prezencie, tylko inni klienci banku składają się na tą promocję. Otwarcie konta TYLKO dla "prezentu" i zamknięcie rachunku dzień po - to zwykłe żerowanie, i taka jest prawda niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co ty w ogóle wchodzisz tutaj? Tu prawie same "darmozjady". Wyjadanie wisienek to nasze hobby. A ze ze inni klienci się składają? Śmierć frajerom.

   Usuń
  2. Anonimowy6 marca 2021 13:59
   Co ty tu robisz? To nie przecież nie dla ciebie ten blog.

   Usuń
  3. Zerowanie to raczej jest bankow, ktore daja pozyczki na 8-10% a same placa za depozyty 0,01%. Kasa, ktora rozdaje bank i tak poszlaby na marketing, tylko zamiast nas przechwycilyby to inne firmy robiace reklame.

   Usuń
 4. Jestem wieloletnim klientem banku Paribas i jestem "frajerem", który również nie życzy sobie "darmozjadów" wyżerających "wisienki". Życzę wam aby pestki stanęły wam kiedyś w gardle.
  Szukanie na forach wyższego oprocentowania lokat jest uczciwe ale otwieranie kont dla 100PLN to duże koszty dla banku więc też się nie dziwię, że warunki są "upierdliwe".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba sobie zrobię seppuku. Mea culpa, mea maxima culpa.

   Usuń
  2. Anonimowy6 marca 2021 21:30
   Następny się odezwał, który chroni złodziei. Bank na lokatach daje 0,01%, a kredyty udziela z niewspółmierną chciwością, kilkanaście procent. Ten blog, również nie dla ciebie, bo jesteś kolejnym frajerem.

   Usuń
  3. do Anonimowy6 marca 2021 21:30
   może jestem darmozjad wyżerający "wisienki"
   ale nie frajer

   Usuń
 5. Proszę o pomoc. Sprawa dotyczy Idea/Pekao. Chciałam zresetować hasło telefoniczne. Nie dało się, bo informacja, że to moje jest za słabe. Wpisałam 10 znaków, w tym wielkie i małe litery, cyfry i znaki specjalne. Czy ktoś też tak miał i co dla nich znaczy "silne hasło"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co telefonicznie? Na stronie w zakładce ustawienia to zrób. Potwierdzasz zmianę smsem. Nie wpisuj może poprzedniego hasła choć wtedy chyba byłby komunikat.

   Usuń
  2. Sory ale napisałam, że chciałam zresetować hasło telefoniczne, a nie telefonicznie. Robiłam to w właśnie w tej zakładce. I tam właśnie ciągle pojawia mi się informacja, że hasło jest za słabe, mimo wielkich liter, małych liter, cyfr i znaków specjalnych dobieranych zupełnie przypadkowo. Nadal więc proszę o pomoc osoby, które coś wiedzą w tym temacie.

   Usuń
  3. O ile pamiętam hasło telefoniczne to ciąg cyfr - konsultant pyta o 3 cyfry z 10ciu. Więc jak wrzucasz litery to pewnie taki błąd wyskakuje.

   Usuń
  4. Bo hasło telefoniczne to ma być ciąg 10-ciu cyfr. Tylko cyfry.

   Usuń
  5. Dziękuję. Udało się. Ja tego po prostu nie pamiętałam. A Idea/Pekao nie informowała/o, tylko uparcie, że "hasło za słabe". Jednak konsultant już to wyjaśnił w odpowiedzi na moją wiadomość. Jeszcze raz dzięki - po raz kolejny mi pomogliście.

   Usuń
 6. Podstawowe oprocentowanie lokat w Paribasie to 0,05%, podstawowe oprocentowanie kredytu to 11,31.
  Prosto licząc bank ma przebitkę (×226) lub jak kto woli 22,6 tys. %.
  Więc nie rób z siebie obrońcy uciśnionych banków. To banki dymają nas, a nie my banki.
  Będąc wieloletnim klientem tego banku jesteś frajerem, bez cudzysłowu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkim obrońcom banków wskazuję, że taka wisienka premia nie jest żerowaniem na innych klientach. Każdy szeregowy pracownik tych, jak mówicie, "złodziejskich" instytucji ma limity sprzedaży, progi premiowe. Jak otworzy rachunki klientów w miesiącu to dostanie wypłatę, może premię. A takimi akcjami banki płacą za koszt pozyskania nowego klienta temu złapanemu a nie swoim pracownikom. Inni klienci mają swoje warunki umowy i nic im się nie zabiera. A w kwestii oprocentowania zobaczcie ile teraz kosztuje kredyt na karcie . W aliorze 1.98%, Citi też koło 2%. Czemu? Bo to dozwolona czterokrotność stopy NBP chyba lombardowej. Więc skąd masz mieć swoje 3% na lokacie?

   Usuń
  2. W Citi zamykają karty na 2%. Najniższe oprocentowanie ma być na poziomie 7,2%.

   Usuń
  3. Alior przedluza KK na 1,98%. To i tak slabo sie oplaca, jak mamy kase biezaca na ok. 0,5%. Lepiej ciagle splacac bez odsetek.

   Usuń
  4. Anonimowy7 marca 2021 10:27
   My nie piszemy o oprocentowaniu karty kredytowej, lecz kredytach gotówkowych i nie broń swojego pracodawcy.

   Usuń
  5. Do święcie oburzonych i okradzionych z 7.29 11.25 i innych- mniej buty w samoocenie. Naprawdę pracownicy mają swoje problemy, ciężko pracują i nie interesują ich takie komentarze a bankowcy mają was w głębokim poważaniu bo interesuje ich wynik i zadowolenie akcjonariuszy. Nie bronię więc pracodawcy bo sam sobie jestem szefem ale tak się składa że znam trochę ten mechanizm. Trochę prymitywnie brzmią takie persony, które wszędzie widzą złodziei czyhających na ich procenty. Więcej luzu i mniej stresu a obsesja związana z utratą paru groszy może minie. Ps. A czym mądralo z 7.29 różni się biznesowo dla banku kredyt gotówkowy od finansowania wydatków z karty kredytowej? I tu i tu bank pożycza pieniądze pozyskane od klienta więc daruj sobie pouczenia. Jedyna różnica, że wydając kartę może przy udziale wystawcy kroić sprzedawcę.

   Usuń
  6. Anonimowy8 marca 2021 16:36
   Daruj sobie te wypociny.

   Usuń
  7. @ 18.17 - poraziła mnie taka argumentacja.

   Usuń
  8. Anonimowy9 marca 2021 12:55
   Dobrze się czujesz? Nie będę się zniżał do twojego poziomu. Żadna argumentacja, nie jest tu potrzebna.

   Usuń
  9. mądralo z 18.17 i 15.13 - Wiedza o sytuacji rynkowej, w tym banków, mechanizmach finansowych itp. dorównuje kulturze i powadze dyskusji czyli dno, muł i wodorosty. Módl się o to by po wyroku SN w sprawie franków i dalszym trwaniu niskich stóp banki przetrwały bo wtedy będziesz łkał do opluwanych kasjerek o gotówkę, stał w kolejce do niewypłacalnych bankomatów a wyszydzanych regulatorów błagał o zwrot twoich 100 k euro - edit - kilkunastu tys pln bo więcej taki "geniusz" raczej nie zebrał.

   Usuń
 7. Pewnie to są pracownicy banków w końcu jak sam założysz konto to taki pracownik nie dostanie premii za to, że ściągnął klienta. Więc piszą tu takie pierdóły. Kolejny raz udało się uruchomić promocje 10% zwrotu przy płatności kartą kredytową citi. Maksymalny zwrot 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Halo, halo anonimowi niezadowoleni "frajerzy". Ja "darmozjad" chcę wam oświadczyć ze mój wniosek o wisienki do Paribasa przeszedł online i będziecie musieli zrobić zrzutkę na moja premię. Od dzisiaj jem wiśnie jedynie drylowane ponieważ życzyliście nam "aby pestki stanęły wam kiedyś w gardle".

  OdpowiedzUsuń
 9. https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/ujemne-oprocentowanie-depozytu-klientow-indywidualnych/zyt2nm9

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja spłacam cały kredyt hipoteczny. Zgłosiłem właśnie w banku. Nie ma sensu trzymanie kasy, jak getiny i inne już po 0,6% dają. Koszt kredytu niski przy tych stopach, ale na lokatach i tak sporo mniej, więc pozbędę się ciężaru.

  OdpowiedzUsuń
 11. Można zakładać, że chodzi o PKO lub Pekao, a przecież stopy procentowe nie zeszły jeszcze poniżej zera.

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Doplacimy-do-konta-w-banku-8070528.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Alior Bank od dziś na KMO już 0,50% na 2 m-ce do 100k.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli chodzi o nasze oszczędności - to jest źle, a ma być jeszcze gorzej. Polecam artykuł na prnews.pl:

  https://prnews.pl/kolejny-fatalny-rok-dla-oszczedzajacych-457329

  OdpowiedzUsuń
 14. https://www.rp.pl/Banki/303089903-Doplacimy-do-konta.html

  Powoli trzeba inwestować w dobre skarpety i sloiki i wypłacić wszystko z naszych dziwacznych banków. Ujemne stopy to nic innego tylko ukryta danina, albo jak kto woli podatek inflacyjny czy majatkowy. Za komuny dawno milion luda by wyszlo na ulicę, a dziś jest zadziwiająco cicho, bo 500 plus czy co? O co biega? . I błagam Was, nie gadajcie, że w strefie euro to samo z ujemnymi odsetkami. Tam jest znikoma inflacja.
  Dalej uważam, że chyba tylko dolar lub frank pozostaje do ukiszenia w słoikach, bo po co chomikować złotówki? Ale ciekawe czasy. Jak ta szopka gruchnie, to w PL drzazgi zostaną. Dzieciom kupować mieszkanie? A po co, jak tu pracy i przemysłu nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 15. """""""""""Ale ciekawe czasy. Jak ta szopka gruchnie, to w PL drzazgi zostaną.""""""""""""
  Pewnie marzysz o tym aby szopka gruchnęła, tylko pytanie czy się polepszy, czy jeszcze bardziej popieprzy?
  Dlaczego nie zakisisz grosza w bankach w strefie Euro skoro tutejsza inflacja zjada ci środki?
  Od każdych 100k PLN w ciągu ostatniego roku straciłeś może 1k czyli 1%, no to jak na takie "ciekawe czasy" to jeszcze chyba nie tragedia, że tak płaczesz siedząc z "drzazgami" w dupie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To według ciebie inflacja jest 1% ? Ty tak poważnie, czy coś bierzesz?

   Usuń
 16. Niech zrobia ujemne stopy dla pospolstwa, to zobaczymy kolejki jak przy upadlosci bankow.
  Ale po co to marudzenie, czasy sa jakie sa, zawsze jest mozliwosc kupna obligacji "inflacyjnych", zakupu wybranych spolek na GPW czy w koncu posiadania USD. Niestety wybor zawsze jest, ale wiaze sie z ryzykiem, im wiecej roznych sensownych aktywow wrzucimy do naszego "koszyka", tym bardziej mamy stabilny portfel aktywow.
  Bezpowrotnie minely czasy przetrzymywania calej gotowki w PLN na kontach oszczednosciowych.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...