czwartek, 15 lipca 2021

100 zł premii z darmowym kontem w Pekao

Dziś rusza nowa promocja konta Pekao. W bardzo łatwy sposób można zgarnąć 100 zł. Wystarczy spełnić proste warunki. Przez okres promocyjny możemy także liczyć na zwolnienie z opłat za konto. Dodatkowo bank oferuje kartę rewolucyjną , która może być bardzo przydatna w czasie wakacji. Jedyny minus promocji to długa karencja, ale warto sprawdzić czy nasza właśnie nie mija, by móc zgarnąć bonusową kasę.

Kto może skorzystać z oferty?  Osoby, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 14 lipca 2021 roku nie były posiadaczami konta w Pekao. Niestety ten okres się jedynie wydłuża, więc karencja jest coraz dłuższa.

Tutaj założysz konto dla 100 zł w Pekao - wersja dla dorosłych 

Bank przewidział dwie oferty: dla dorosłych oraz dla młodych. Aby przełączyć się między obu wersjami wystarczy przesunąć suwak widoczny w prawym górnym rogu. W obu przypadkach oferta potrwa do 30 września 2021 r.

Co należy zrobić aby zgarnąć bonus? Konto musimy otworzyć wraz z kartą oraz apką PeoPay.

Nagrodę, czyli 100 zł otrzymamy za spełnienie w każdym z trzech kolejnych miesięcy dwóch warunków, na szczęście bardzo banalnych. Są to:

 • wpływ min 500 zł
 • min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą do konta lub aplikacją mobilną PeoPay      
Dodatkowo musimy aktywować Pakiet Komfort i  nie zrezygnować z niego aż do wypłaty nagrody.
Pakiet Komfort składa się z płatnego pakietu Express Elixir oraz Pakietu Ubezpieczeń. Pakiet Expres Elixir jest bezpłatny w promocji przez 6 miesięcy.
                                  


Oczywiście do wpływów nie zostaną nam zaliczone wpłaty gotówkowe, kasa z tytułu rozliczenia pożyczek czy kredytów, a także przelewy wewnętrzne.

Musimy pamiętać, że otwierając konto online musimy zweryfikować swoją tożsamość w oddziale banku oraz złożyć wzór podpisu. W zależności kiedy założymy konto, w takim terminie musimy się zmieścić. Osoby, które otworzą konto w lipcu mają czas na weryfikację do 29 października, natomiast osoby, które założą konto w sierpniu muszą zdążyć przed 30 listopada 2021 r. Do końca roku czas mają osoby, które założą konto we wrześniu.

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. Osoby, które założą konto w lipcu i sierpniu, nagrodę otrzymają wcześniej.

Konto i obsługa będą darmowe, tym razem bez warunków! Do 31 sierpnia 2021 r. bank nie będzie pobierał opłaty za konto.
                                      

Ciekawą opcją jest także karta rewolucyjna. Szczególnie teraz na okres wakacyjny. Karta gwarantuje nam rozliczenie transakcji bezpośrednio po kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku.Dodatkowo płacąc apką albo kartą, możemy liczyć na zniżki u partnerów banku nawet do 30%. Firmy biorące udział w promocji są z wielu dziedzin: motoryzacja, uroda, książki, dom. Warto przejrzeć kategorie, może akurat planujemy zakupy i załapiemy się na zniżkę.
5 komentarzy:

 1. Co do Pekao: konto po Idea bank zamknąłem tutaj w marcu, a tymczasem bombardowany jestem o akceptację regulaminów mailowo-smsowo, a nawet telefonicznie, gdzie odzywa się automat. W 4 miesiące po zamknięciu konta.
  Jak się okazuje wina leży po mojej stronie: zamykając konto banki domyślnie zostawiają dostęp bankowości internetowej. Nie wziąłem tego pod uwagę, ale wczoraj nawet tę drogę zlikwidowałem ostatecznie. Mam nadzieję, że tym razem skutecznie odcinając się od Pekao, bo zamierzam tu wrócić w przyszłości n krótką chwilę po jakąś nową promocję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem w IB tylko lokatę na powitanie, czy muszę coś specjalnie zamykać czy sobie darować? Nie mam żadnego telekodu itp., więc najwygodniej byłoby mi po prostu zapomnieć o tej współpracy z IB, pytanie czy to ma sens i jest bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe bo nietypowe pytanie. Nie masz konta, ale bank i tak ma Twoje dane, za które zapłacił przejmując IB. Mogą być problemy w uznaniu Cię za nowego klienta przy nowej promocji. Lepiej się upewnić jakie są procedury w tym banku, jeśli tak jak ja w przyszłości masz zamiar brać udział w nowych promocjach.

   Usuń
 3. Promocje bankowe nigdy już nie wrócą w powszechnie nam znanej formie. Długo jeszcze za deponowanie pieniędzy w bankach będzie trzeba płacić.
  Obecnie to 4,5% inflacji, a w większości przypadków różne koszty utrzymania, przelewów, opłat za wszystko itp.
  Pomimo, że od 20 lat tracę na posiadaniu walut to jestem zdania, że USD/CHF to najbezpieczniejsza forma depozytu długoterminowego.
  Od 2023r benzyna ma kosztować 8PLN, to ile będzie kosztował 1$? Nadal 3,80zł? Wątpię...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie, ze w okresie "bezprocentowia" zawsze lepiej trzymac USD, CHF czy inne "wieksze" waluty (sceptyczny jestem tylko do EUR, bo to waluta sztuczna a nie narodowa). Do tej pory generalnie PLN dawal zarobic wiecej niz inne waluty ale to definitywnie sie zmienilo. Mozna czesc kapitalu trzymac w celu dywersyfikacji w obligacjach detal. indeksowanych, ale i tak wiekszosc lepiej miec w walutach. Utrzymywanie PLN w bankach tylko na biezace potrzeby. Bez wyraznych podwyzek NBP kapital portfelowy tu dlugo nie zagosci, oczywiscie beda grali na spadki i wzrosty PLN, ale dlugofalowo nie ma tego co bylo przez wszystkie lata po transformacji, czyli wyraznie wyzszych %% niz w krajach rozwinietych.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...