poniedziałek, 19 lipca 2021

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową Paribas

Paribas oprócz częstych, fajnych promocji kont uruchomił w tym miesiącu dodatkową promocję, w której można zgarnąć do 500 zł do Allegro. W sumie można więc tutaj zgarnąć ponad 800 zł korzystając z dwóch promocji jednocześnie. Mało tego, poza premią na start, bank zwalnia również z opłaty za kartę, co jest ewenementem. 

Kto może skorzystać z nowej promocji? Tutaj wygląda to nieco inaczej aniżeli w przypadku kont, gdzie karencja wynosi 12 miesięcy. Dla kart mamy sztywną datę: 1 grudnia 2019. . Promocja potrwa do 30 września 2021 r.

Tutaj zgarniesz do 500 do Allegro za darmową kartę w Paribas

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Akcja jest podzielona na 5 równych części. Innymi słowy dostać można po 5 razy po 100 zł w formie karty podarunkowej w kolejnych miesiącach po wyrobieniu karty.

Trzeba jednak przyznać, że warunki są dość wygórowane jak na Paribasa. Bank wymaga wydania kartą kwoty 1000 zł w każdym miesiącu. 

Odebranie nagrody będzie możliwe, jeśli zarejestrujemy się oraz zalogujemy na www.mamBONUS.pl. Jest to strona skupiająca pakiet benefitów dla klientów Paribasa. Nagroda, czyli 100 zł do Allegro, będzie dostępna w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich warunków. Oczywiście przez cały ten czas nie możemy zrezygnować z karty.

Bon do Allegro będzie mieć ważność do 31 grudnia 2022 roku.

Tutaj zgarniesz do 500 do Allegro za darmową kartę w Paribas

Karty nie warto mieć w nieskończoność. Bank gwarantuje darmowość karty tylko przez pierwsze 12 miesięcy. Jest to jednak wystarczający okres by spełnić warunki i zgarnąć dla siebie 500 zł.  Dodatkowo możemy wziąć udział w promocji konta Paribas i zyskać kolejne 350 zł

Regulamin promocji .

Regulamin programu lojalnościowego Mam BONUS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...