wtorek, 20 lipca 2021

Nowa promocja banku Millennium z bonusem 150 zł

Dziś ruszyła nowa promocja konta lubianego konta w Millennium. Jeśli ktoś z Czytelników nie korzystał z wcześniejszych promocji konta w Millennium, to warto by przyjrzał się nowej ofercie. Millennium kusi 150 złotymi prosto na konto. Tym razem warunki są nieco inne niż zwykle, ale równie łatwe.


Kto może z tego skorzystać? Standardowo, osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji ( czyli 19 lipca 2021 r.) nie posiadają jakiegokolwiek produktu w Millenium, w tym kart przepłaconych, karty kredytowej itp. Oczywiście nie można też być współposiadaczem, ani nawet pełnomocnikiem rachunku. Zwyczajowo osoby, które korzystały już z innej promocji konta 360︒ także nie mogą wziąć udziału w promocji ponownie. Oferta jest tylko dla nowych klientów. 

Tutaj zgarniesz 150 zł w Millennium

W promocji można wziąć udział  do 2 sierpnia 2021 r., ale oferta jest limitowana do 1000 wniosków, więc może zakończyć się szybciej.

Co zrobić aby otrzymać premię?  


Zadania do wykonania są proste jak zawsze, ale zupełnie inne niż zwykle. 150 zł trafi na nasze konto jeśli w sierpniu :

  • wykonamy 5 płatności bezgotówkowych ( kartą lub BLIK-iem). Jedną z tych płatności musimy zrobić telefonem.

Oprócz tego należy pamiętać, że musimy wyrazić niezbędne zgody marketingowe oraz aktywować aplikację mobilną.  Cała kasa powinna znaleźć się na naszym koncie najpóźniej do 30 września 2021 r.

Jeśli otworzymy konto za pomocą selfie, musimy do końca sierpnia złożyć wzór podpisu w placówce i potwierdzić naszą tożsamość.
 


 
Prowadzenie konta i karta w Millennium będzie za zero, pod warunkiem, że zapewnimy miesięcznie wpływ 1000 zł oraz wykonamy min. 1 płatność kartą.


Oprócz standardowego zakładania konta za pomocą selfie lub kuriera, teraz mamy możliwość otworzyć konto weryfikując je przelewem z innego banku. Konto będzie aktywne po kilku minutach. 
 
Millennium jak dotąd nieugięte w kwestii zmiany warunków dla nowego klienta. Cóż, widocznie wciąż znajdują się nowi, tacy którzy jeszcze nigdy nie byli klientami tego banku. Wielu bowiem i tak pozostaje ze względu na konto oszczędnościowe, gdzie w dalszym ciągu mamy stawkę 0,50%...

1 komentarz:

  1. Szkoda, że Mille tak bardzo popsuło się z lokatami, ale nie czują już "oddechu" IB to pozostawiają marne 0,5% minus podatek Belki.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...