środa, 14 lipca 2021

Powrót promocji ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 9 oraz 250 zł

Wraca znów fajna promocja ze smartfonem Xiaomi jaką niedawno mieliśmy na blogu. Jak widać Citi jeszcze nie wycofuje swojej oferty dla Kowalskiego jak zapowiadano wiosną tego roku.  Właśnie ruszyła bowiem nowa edycja z popularnym smartfonem Xiaomi Redmi Note 9.

Sam posiadam taki właśnie smartfon i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Tyle że wybuliłem na niego kasę, gdy padł poprzedni. A teraz możecie go sobie zdobyć za praktycznie friko, wykonując po prostu transakcje kartą.Kto może wziąć w tym udział? Karencja nie jest aż tak długa jak by się mogło wydawać. Bank przyjmie każdego, kto nie posiada karty od początku roku 2020. Przerwa wynosi zatem nieco ponad 1,5 roku.

Tutaj zgarniesz nowy smartfon Xiaomi Redmi Note 9

Promocja dotycząca smartfona potrwa jeszcze tylko przez niecały miesiąc a ściślej do 9 sierpnia 2021. To małe zaskoczenie, bowiem do tej pory promocje z kartą trwały zwykle kilka miesięcy. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć smartfona niezwykle popularnego Xiaomi? Po przejściu weryfikacji i otrzymaniu karty Citi należy:

 • zalogować się do apki na smartfonie do końca miesiąca po tym w którym dostaniemy kartę
 • wydać 1000 zł w terminie do 3 miesięcy (z pominięciem miesiąca wydania karty)

To kolejne zaskoczenie, bo jak pamiętam dla smartfonów i to tańszych od powyższego banki zwykle wymagały wydania znacznie wyższych kwot, z reguły na 3000 zł. Tutaj mamy w praktyce do wydania po 334 zł na miesiąc co dla nikogo nie powinno być problemem.

 

Uwaga: w powyższej poradzie uśredniłem 1000 zł na trzy miesiące. Niektórzy mogą pójść na łatwiznę i zrobić zakup za 1000 zł jednorazowo i uznać warunki za spełnione. Warto jednak przynajmniej raz wydać 300 zł w jednym miesiącu (punkt 4e regulaminu).

Jak widać warunki przypominają wręcz korzyści Xiaomi, który wymagania kwotowe ma mniejsze od przykładowo Samsunga. Koreańczycy zwykle wymagali by wydać 3000 zł by zgarnąć model, Xiaomi zaś ma 3x mniejsze wymagania.

Tutaj zgarniesz smartfona Xiaomi Redmi 9  za kartę w Citi

Telefon mamy dostać w terminie do 60 dni od momentu w którym dostaniemy info o przyznaniu nagrody. Telefon o wartości 649 zł będzie w kolorze Carbon Grey i objęty będzie 2 letnią gwarancją.

Dodatkowe 250 zł na start - do 22 sierpnia

Na tym możemy zakończyć, ale bank daje nam jeszcze możliwość zgarnięcia dodatkowego bonusu w wysokości 250 zł za założenie CitiKonta. Zważywszy na fakt, że Amerykanie planują wycofanie się z ofertami dla klientów detalicznych może to być dodatkowa motywacja by wykorzystać możliwość zgarnięcia dodatkowej kasy.

Uwaga: dodatkowe 250 jest to osobna promocja dla tych, co chcą mieć kolejne konto do zgarnięcia premii. Druga promocja potrwa nieco dłużej, bo do 22 sierpnia 2021. Mamy tutaj 5 różnych nagród w postaci kodów rabatowych, premii za aktywność, premii za wynagrodzenie czy premii za transakcję Google Play.

Zainteresowani znajdą szczegóły w załączonym regulaminie na końcu artykułu. W razie zainteresowania mogę poświęcić więcej uwagi tej promocji i napisać o niej osobny artykuł. 


Na koniec warto przypomnieć, że karta Citi daje zarobić nie tylko na start. Przy próbie jej anulowania bank notorycznie oferuje ofertę zatrzymaniową z której często korzystam. Łatwo przez to zdobywać dodatkowe 100 zł co jakiś czas:)

Regulamin promocji Karta Citi z telefonem Xiaomi Redmi Note 9

Regulamin Citi Konto - Finansowa Rewolucja edycja VII


4 komentarze:

 1. Może się czepiam, ale to najsłabsza wersja tego telefonu z 3 GB ramu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, trafiają się czasem lepsze nieco smartfony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polcan, dlaczego Twój link do promocji karty ze smartfonem Xiaomi kieruje do ofert, gdzie jest tylko oferta 400 zł na allegro, a nie ma tej z Xiaomi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo oferta z Xiaomi się zakończyła co było do przewidzenia i linki automatycznie zostały podmienione. Możliwe, że oferta z Xiaomi powróci.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...