środa, 21 lipca 2021

400 zł do zgarnięcia w ciekawej promocji konta w Paribas

Ostatnio Paribas oferował nieco mniejsze premie za otwarcie konta, ale od dziś znów mamy możliwość zgarnięcia nawet 400 zł, taka kwota była dla mnie wystarczająca by zachęcić do powrotu. Dziś znów jest dostępna, chociaż warunki są nieco inne, to z pewnością do zaakceptowania.

 


Kto zatem może wziąć w tym udział. Paribas trzeba pochwalić za brak kombinowania z okresem karencji, w dalszym ciągu wystarczy tutaj 12 miesięcy przerwy by wrócić po nową premię.

Tutaj zgarniesz 400 zł w akcji Słoneczna promocja z Paribas

Oferta ma potrwać niby do 6 sierpnia 2021, ale szczerze w to wątpię. Jak zwykle pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do zaledwie 3000 sztuk, więc biorąc pod uwagę poprzednie akcje tego typu wyczepie się dużo przed czasem, więc jak zwykle: kto pierwszy ten lepszy.


 

Co zatem trzeba zrobić tym razem by zgarnąć całość premii? Akcję podzielono na dwie części:

200 zł za przelewy

W kolejnych miesiącach czyli w sierpniu i wrześniu należy:

 • zrobić 3 przelewy (obojętnie czy z kompa czy z apki na smartfonie)
 • wykonać jedną transakcję za pomocą apki Google Pay/Apple Pay

Jak widać nie uda się obejść bez apki, ale tę można oczywiście odinstalować jak już będzie nam niepotrzebna. Osobiście nie instaluję apek jeśli ich nie używam, a mało w którym banku mam apkę na swoim smartfonie.

Za te banalne czynności za każdy miesiąc należy nam się stówka:) Bank wypłaci nam jednorazowo 200 zł już październiku za to co zrobiliśmy w dwóch poprzednich miesiącach. Łatwo i przyjemnie.

 

Nieco trudniej robi się w drugiej części promocji, ale nie aż tak by zrezygnować z tej fajnej w sumie promocji. Druga część jest o połowę krótsza i kolejne warunki należy spełniać tylko w październiku. Należy wtedy:

 • przelać sobie na konto w Paribasie 1000 zł
 • dokonać płatności kartą na 300 zł

Mamy więc czystą klasykę aktywności na koncie, ale ograniczoną tylko do jednego miesiąca. 300 zł wydać to nie problem, a wpływ na konto to praktycznie żaden warunek. W zamian za premię w wysokości kolejnych 200 zł na pewno warto.

Tutaj zgarniesz 400 zł w akcji Słoneczna promocja z Paribas

Druga premia, którą dostaniemy już w listopadzie, jest jednak podzielona na dwie części: 100 zł dostaniemy na konto tak jak pierwsze 200 zł, zaś drugie 100 zł dostaniemy w postaci e-kodu do popularnej Biedronki.Co ciekawe ów kod będzie można wykorzystać rekordowo długo, bo jak podaje regulamin czas na jego realizację mamy aż do... 30 listopada 2023.Podsumowując z pewnością jedna z ciekawszych promocji w Paribasie po tym co było tu ostatnio. Kto chce podkręcić sobie premie może skorzystać z dodatkowej promocji na karcie, gdzie do zgarnięcia jest dodatkowe 500 zł o czym była mowa tutaj.

Regulamin promocji 400 zł za konto w Paribas

31 komentarzy:

 1. "Jak widać nie uda się obejść bez apki, ale tę można oczywiście odinstalować jak już będzie nam niepotrzebna."

  Tylko trzeba mieć na czym tę apkę zainstalować:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Neo już tylko 0.4% i 0,3%. Zapchali się.

  OdpowiedzUsuń
 3. 400,00 PLN piechotą nie chodzi. Ale jak w to wejść - telefonicznie, wizyta w banku, przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to masz dedykowane linki w artykule, żebyś wygodnie mógł bez problemu skorzystać z promocji i poczytać regulamin w razie wątpliwości. Wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularze.

   Usuń
 4. Jakieś lokaty zawrotne w Getinie teraz się pojawiają?

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpierw Inbank a teraz Neobank poleciał na dół. Ja załapałem się jeszcze na 1% na 3 miesiące w Inbanku z opcją odnowienia z oprocentowanie o 0,1% większym. Chyba będę to odnawiał sporo razy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co Ci to da?Jakby Ci się teraz odnowiła to byś dostał 0,5%+0,1%=0,6%.Jak miałeś zamiar odnawiać to trzeba było zakładać roczną na 1,5%.

   Usuń
 6. Przypominam, że od sierpnia zmienia się warunek darmowości karty, trzeba zrobić 3 transakcje, a że bank bada spełnienie warunku na miesiąc przed, to żeby uniknąć opłaty w sierpniu już w lipcu trzeba dokonać 3 transakcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za przypomnienie.Pozdrawiam Piotr

   Usuń
  2. ale jaki Bank ?

   Usuń
  3. Anonimowy23 lipca 2021 10:24
   A o jakim banku mowa w tytule.

   Usuń
  4. Ciemnotę głosicie. Jeśli dzisiaj zawnioskujemy o konto to nie dostaniemy na drugi dzień karty którą mamy niby wykręcić 3 transakcje w lipcu. Za pierwszy miesiąc banki nigdy nie naliczają opłat.

   Usuń
  5. Jak zmiany wchodzą od sierpnia to banku problem kiedy bada spełnienie warunku. Jeśli pobiorą to będzie to nielegalne. Mogą pobrać dopiero we wrześniu za niewykonanie 3 transakcji w sierpniu.

   Usuń
  6. Otóż to, tak właśnie to działa.

   Usuń
 7. Wniosek złożony i ani słychu duchu a powinnam była dostać SMS. Czyżby w weekend nie przetwarzali wniosków?

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój wniosek przetworzyli wysłali maila aby kliknąć w link w celu dokończenia dzieła a tu kicha. Mam się skontaktować z administratorem. Jak ja lubię takie akcje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytania do osób, które wiem że już złożyły wniosek z zapytaniem czy to odosobniony przypadek, zgłosiłem też problem do dostarczyciela linków. Jak tylko dostanę odpowiedź dam odpowiedź.

   Usuń
  2. Dziękuję. Zadzwonię jutro lub udam się osobiście do banku w tej sprawie.

   Usuń
 9. Z tym wnioskiem było tak: kliknęłam na link i rzeczywiście bardzo długo się mielił, mielił aż nic z tego nie wyszło. Dostałam odpowiedź, że za długo to trwało i dlatego nie przeszło. Złożyłam dzisiaj nowy wniosek i tym razem poszło prawidłowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem podobnie, chociaż w moim przypadku długo mieliło, gdy złożyłem wniosek z Firefoxa i nic z tego nie wyszło. Doradzono mi, bym użył Chroma, a wtedy poszło od razu.

   Usuń
  2. Mnie się nie chciało w niedzielny poranek wywlec z łóżka do kompa więc robiłam to z poziomu łóżka przez telefon i tu nie zadziałało. Dzisiaj wypełniłam wniosek jeszcze raz i dokończyłam dzieła przez Operę.

   Usuń
 10. Dla precyzji 1 transakcje trzeba wykonać ale z aplikacji Google Pay lub Apple Pay czyli nie z aplikacji banku GoMobile - trzeba mieć w telefonie NFC o ile się nie mylę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mylisz się. 1 transakcja via apka a najlepiej min. 3 aby nie pobrali opłaty.

   Usuń
 11. Czy płatność blikiem zalicza się do wyrobienia płatności przez aplikację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu Blik zalicza się do transakcji bezgotówkowych, ale nie w transakcjach Google Pay/Apple Pay.

   Usuń
  2. Dziękuję za wyjaśnienie.

   Usuń
 12. wchodząc w promocję Słoneczna 400 PLN w Parisbas trzeba chyba otworzyć - jak rozumiem konto ROR. Czy jest wybór kont ROR ? jeśli tak to jakie wybrać ? (oczywiście dla potrzeb tej promocji )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze trzeba konto ror otworzyć, Konto jest darmowe, problem jest jedynie z wyborem karty. Najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jest darmowa przy wykonaniu 3 płatności kartą. Pozostałe nie są opłacalne.

   Usuń
 13. Ile w końcu tych transakcji bezgotówkowych trzeba wyrobić? Jedną to wiadomo przez aplikację aby spełnić premiowy warunek, trzy transakcje aby nie pobrali opłaty za kartę. Czyli summa summarum cztery transakcje trzy trzy?

  OdpowiedzUsuń
 14. Chłopski rozum podpowiada, że trzy w tym jedną przez apkę.

  OdpowiedzUsuń
 15. W jaki sposób należy odbębnić jedną płatność przez Google Pay nie mając modułu NFC?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...