piątek, 9 grudnia 2016

120 zł za otwarcie konta na 4% w WBK oraz konkurs z nagrodą TV Samsung Curved


WBK umie zaskakiwać. Oto bowiem do końca kwietnia 2017 bank nie będzie pobierać opłat za smsy. Do tej pory od sierpnia tego roku trzeba było uważać by nie robić więcej niż 5 przelewów autoryzacyjnych, teraz można znów przelewać do woli:)

To nie jedyna nowość. Od dziś rusza bowiem kolejna akcja specjalna z najwyżej oprocentowanym kontem osobistym na rynku, jaki oferuje BZ WBK. Znów zasada when one door, shuts another open: tylko do północy potrwa jeszcze akcja z premią 600 zł w Millennium, a już zaczyna się nowa akcja specjalna.


Od razu nasuwa się pytanie, czy będzie można założyć kolejne konto na 4%? Niestety nie mam dobrych wieści. Nowa akcja nie jest przeznaczona dla tych, co założyli tutaj konto od 5 grudnia 2015

Szkoda, jest to więc w zasadzie promocja dla nielicznych, którzy jakimś cudem nie założyli jeszcze absolutnie obowiązkowego konta bankowego z 4%. Z tego też powodu praktycznie cały rok to konto jest na pierwszym miejscu w rankingu kont.

Jak na akcję specjalną przystało, nie ma jej na stronie banku, akcję organizuje bowiem firma zewnętrzna. Dostępna jest przez to tylko z dedykowanego linku, który znajdziecie niżej. Ale uwaga: link będzie czynny tylko przez niecały tydzień, do 15 grudnia 2016.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z kontem na 4% z premią 120 zł

Ta rejestracja upoważni Was później do odbioru premii 120 zł od organizatora. Zostawiamy tam oczywiście swojego maila, na który zostanie nam przesłany link do założenia konta na 4%. 

Uwaga ważne:
Pojawiła się tutaj istotna nowość. Aby faktycznie było 4%, teraz trzeba dokonać 5 płatności kartą. Do tej pory nie trzeba było nic robić, aby mieć 4% nawet na kilku kontach. Obecnie brak 5 płatności skutkuje zerowym oprocentowaniem na koncie.

Dodatkowy warunek 5 płatności kartą
  Pamiętajcie by zaznaczać zgody marketingowe. To najczęstszy problem przy odbiorze premii, gdyż brak takiej zgody nie da 120 zł. Obowiązkowa jest także karta Visa Sol, co zresztą było wymagane w każdej akcji.

Ważne terminy
Co trzeba zrobić by zdobyć 120? W WBK zawsze były minimalne wymagania, a premię można było zgarnąć łatwiej niż w innych promocjach. Nie inaczej jest i tym razem, wystarczy bowiem jeden przelew na 1000 zł w styczniu, lutym oraz marcu 2017. To wszystko.

Jak pamiętamy w listopadzie WBK premiował to konto w Money Mania 9, gdzie do zdobycia było 100 zł. Teraz premia jest jeszcze wyższa, wynosi bowiem 120 zł. Ale coś za coś, bo w tej promocji 4% jest gwarantowane o pół roku krócej, do 30 czerwca 2017

Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol
Nowością w tej promocji jest konkurs, w którym do zdobycia są:

 • telewizor Samsung UE49KU6670S Curved o wartości 3599 zł 
 • smartwatch Kruger & Matz Style KM0431 o wartości 299 zł
 • ekspres Tchibo Cafissimo Compact o wartości 299 zł
do każdej z powyższych nagród dodawana jest nagroda pieniężna w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej.

Co trzeba zrobić ażeby wygrać? 
Jak zwykle w tego typu konkursach jest to propozycja dla tych, lubią wymyślać fajne hasła. Tym razem trzeba wymyślić hasło promujące korzystanie z karty do konta w WBK o nazwie Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do konta KGP w BZ WBK.

Wymyślone hasło nie może być dłuższe niż 250 znaków, przy czym każdą spację też trzeba policzyć jako jeden znak. Kto lubi tego typu zabawy może pokusić się o wymyślenie hasła za co można dostać nawet dość drogi telewizor. 

Czasu do namysłu jest sporo, bo konkurs potrwa aż do 31 marca 2017. a więc do granicznej daty, kiedy trzeba dokonać ostatniego, trzeciego przelewu potrzebnego do zgarnięcia 120 zł. Hasło należy zostawić pod poniższym linkiem

Tutaj zostawisz hasło moje zimowe ferie z kartą Visa Sol

O tym, że dla nowych klientów 4% będzie aktywne tylko do 15 grudnia wiadomo było już dawno, przypomniałem o tym zresztą w grudniowym rankingu kont. Pewnie dlatego ta promocja trwa wyjątkowo krótko jak na akcję specjalną. 

Ciekaw jestem co pojawi się w drugiej połowie grudnia, wszystko wskazuje na to, że niestety to już ostatnie dni promocji 4%.

Regulamin nowej akcji specjalnej KGP na 4% z premią 120 + konkurs  

10 komentarzy:

 1. A gdzie jest napisane, że promocyjne oprocentowanie konta jest tylko do czerwca? W regulaminie według mnie jest do końca grudnia.Chodzi mi o zamieszczony jako punkt f punktu 9 regulaminu promocji, czyli Regulamin Promocji Konta, Karty i Usług BZWBK24 „Konto z kartą procentuje”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazowałem na materiałach jakie otrzymałem wstępnie, gdzie był zapis o połowie 2017, co mnie zdziwiło, gdyż już w MM9 była mowa o końcu 2017.

   Jest tu jednak inna istotna nowość. Aby było owe 4% trzeba teraz dokonać 5 płatności kartą. Niby łatwy warunek, ale jednak trzeba o tym pamiętać.

   Usuń
  2. PS
   W regulaminie o którym wspominasz nie ma punktu 9f
   http://kontona4wraca.zpremia.pl/static/promocja/kontona4wraca.zpremia.pl/lpv1/img/Regulamin_produktu.pdf

   Usuń
  3. Chodzi o punkt 9f z regulaminu podlinkowanego pod wpisem. Jest to kolejny link.

   Usuń
  4. Prośba na przyszłość abyś był bardziej precyzyjny i napisał, że chodzi o paragraf 1 punkt 9f. Oszczędzisz innym wtedy szukania, bo 9f może być w dowolnym paragrafie.

   De facto prowadzi on i tak do regulaminu, którego link zamieściłem. I dalej nie mogę znaleźć info o tym, że promocja 4% trwa do końca 2017.

   Usuń
  5. faktycznie o precyzji z mojej strony nie było mowy. We wprowadzeniu do regulaminu z paragrafu 1 punkt 9f są takie zapisy:
   3. Do Promocji można przystąpić od 2 listopada do 15 grudnia 2016 r. („Okres przystąpienia do Promocji”).
   4. Promocja trwa od 2 listopada 2016 r. do 31 grudnia 2017 r. („Okres trwania Promocji”).
   To chyba tu jest ta informacja, że konto jest promocyjnie oprocentowane do końca grudnia 2017

   Usuń
  6. punkt 4 paragrafu 1 czyli wprowadzenie do wspomnianego regulaminu o tym mówi.

   Usuń
 2. Do 4000 tys kpina jakaś znowu. Pozdrawienia dla polcana

  OdpowiedzUsuń
 3. te płatności kartżą tylko do zakładanego konta w ostatniej promocji , czy dotyczy kont zakładanych wcześniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zakładałem konta na samym początku promocji z 4%, oraz kolejne w drugiej połowie 2016. W żadnym przypadku nie trzeba było robić płatności kartą, a 4% i tak jest, ale tylko do połowy 2017.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...