środa, 7 grudnia 2016

Lokata mobilna na 3% w T-mobile Usługi Bankowe


Omówiona w poprzednim artykule lokata na mikołaja ze stawką 2,50% oraz 50 zł premii to nie jedyna atrakcyjna nowość w ostatnim miesiącu w roku. Na samym początku grudnia pojawił się jeszcze jeden depozyt, mający więcej niż dwójkę z przodu.

Moja o lokacie mobilnej w TMUB, która pojawiła się już pierwszego grudnia, przez co znalazła się w pierwszej lidze rankingu lokat. Z Waszych komentarzy oraz maili wynika jednak, że nie każdy ją zauważył i pytacie czy było to już omawiane.

O dziwo bank nijak jej nie reklamuje, ja zaś znalazłem ją w tabeli oprocentowania. Na stronie głównej trudno ją znaleźć, jest co prawda reklama bankowości mobilnej, bank skupia się jednak na informowaniu o przelewach, szablonach czy doładowaniach, a nie o trzech procentach na lokacie widocznej poniżej.


Powyższy obrazek przesłał mi Arek, z zapytaniem czy było to już omawiane. Arek to stały czytelnik bloga, a skoro jemu umknęła wzmianka o niej w rankingu, to pewnie i większość z Was ją przeoczyła.

  Cóż to więc za lokata. W zasadzie nazwa mówi wszystko, bowiem każda lokata mobilna ma praktycznie te same parametry. Ma zachęcać do korzystania z bankowości mobilnej, jest więc wabikiem.

Identyczne mobilne wabiki ma Millennium czy Eurobank, więc od razu wiadomo, że kwotą maksymalną będzie tu 10.000 zł i tak jest faktycznie. To co różni lokaty mobilne, jest czas trwania a nie kwota maksymalna.

T-Mobile umiejscawia się pomiędzy Eurobankiem a Millennium. Czerwoni dają mobilną na 1 miesiąc, oferując za to wyższą stawkę bo 3,50%. Bordowi dają lokatę na 3 miesiące, pozwalają ją jednak odnawiać. Klon Aliora oferuje swoją mobilną na 2 miesiące.

Konto Premium daje 300 zł zwrotu przy 5% cashback
Lokaty mobilne wiążą się z koniecznością założenia konta w banku, który je oferuje. W przypadku T-Mobile nie powinno to być jednak problemem, bowiem samo konto warto mieć ze względu na 5% cashback.

Tutaj założysz konto Premium w T-Mobile z 5% cashback

Oferty z cashbackiem na poziomie 5% są dwie w TMUB. Omówiłem je szczegółowo w osobnym artykule na PP3. Powyższy link pozwala zgarnąć 25 zł na miesiąc przy wydaniu 500 zł, Poniższy pozwala na zarobienie 15 zł, przy wydaniu 300 zł

Link do założenia konta Freemium w T-Mobile z 5% cashback 

Oczywiście możemy jak zwykle narzekać, że maksymalna kwota jest niska, ale niestety tak jest prawie we wszystkich bankach, oferujących oferty promocyjne. Myślę, że jeśli jest okazja tego typu, to warto brać póki jest. Tym bardziej, że wiele innych lokat mobilnych zaczynało z górnego pułapu i spadało w dół, by w końcu wylecieć z obu rankingów.  

Co z tego że bez limitu skoro procent nijaki

Idea bank nie premiuje swojej lokaty mobilnej. Tutaj jak zwykle nie ma ograniczeń co do kwoty maksymalnej, ale za to stawka jest bardzo kiepska. Lepsze więc wabiki z 3% aniżeli normalne lokaty, na które można tylko machnąć ręką.

10 komentarzy:

 1. Na koncie Freemium trzeba wydać 300 żeby dostać 15zł, nie jak piszesz 200.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te lokate mozna zalozyc tylko raz w zyciu ?
  Nawet jesli posiadalo sie lokate mobilna kilka late temu na wyzszy procent ?
  Nie widze jej w swojej bankowosci mobilnej :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy karta płatnicza jest obowiązkowa do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież dzięki karcie dostajesz zwrot co miesiąc 5% od zakupów, więc jest wręcz potrzebna.

   Usuń
  2. ...ale czy obowiązkowa? A jeśli tak ile trzeba wydać żeby była bezpłatna?

   Usuń
  3. Nie obowiązkowa. Jeśli z kartą to 200 zł. trzeba wydać, żeby była darmowa.

   Usuń
 4. Ale jeśli mam 5% na innej karcie i wymóg określonych obrotów tam, to nie dam rady wyrabiać tutaj limitu. Chciałbym bez karty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzis kolo poludnia lokata zniknela z oferty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to się zdążyłem się załapać, myślałem bowiem, że będzie przez kilka miesięcy w ofercie...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...