czwartek, 8 grudnia 2016

Poleć konto przez Finanse po Godzinach i zgarnij do 500 zł dla siebie


Zakładam konto weź wygeneruj kod polecającego i podaj mi resztę danych to je wprowadzę przy zakładaniu konta. Co prawda zakladam na ostatnią chwilę ale pewnie się załapie.

Promocję konta w Millennium przedłużono o dwa dni do piątku 9 grudnia 2016. Dziś w podziękowaniu wszystkim, którzy pozwalali bym był polecającym w różnych promocjach, w ramach rewanżu umożliwiam Wam wzajemne polecanie.

W trwającej świetnej promocji konta z 2,70% polecać konto mogą tylko osoby, które wzięły w nim udział. Ja posiadam tu konto od dawna, więc za polecenie i tak nie dostanę premii, ale kto właśnie założył lub zamierza to może skorzystać z okazji.


Przypomnę, że konto z premią za założenie którego łatwo można zgarnąć 100 zł oraz atrakcyjną dziś stawką 2,70% do 100.000 zł można założyć korzystając z dedykowanego linka, jaki znajdziecie niżej. Z linka mogą jednak skorzystać tylko osoby, które nie miały konta w Millennium od 1 kwietnia 2015.

Tutaj założysz konto dla 100 zł premii z możliwością dalszego polecania  

Konto możecie założyć teraz i wygenerować od razu kod dla innej osoby: brata, żony, znajomemu lub przekazać go w komentarzach innym. Jeżeli już wcześniej założyłeś konto w obecnej promocji, to też możesz go polecić w komentarzach. Kod generujemy na podanej wyżej stronie promocyjnej.


Możecie wygenerować kod i przekazać innym:)

Szczegóły akcji przypomniałem wczoraj na PP3. 100 zł zgarnąć bardzo łatwo wystarczą bowiem tylko dwa przelewy i dwie płatności na dowolną kwotę. Warto jednak tę premię podkręcić korzystając z komentarzy na blogu FpG.Uaktualnione od dziś regulamin promocji z przedłużeniem do 9 grudnia 2016

Polecenia czytelników:

 

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przypadkiem zostały usunięte powyższe komentarze. Podaję jeszcze raz namiary na powyższe osoby:

  1. Kod: Y3WUEXRL, mail adamus-j@ wp.pl

  2. Kod: HBN5IZNV, mail redhipek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...