poniedziałek, 12 grudnia 2016

Nawet 250 zł zniżki do Media Expert za płatność MasterPass


Święta już niebawem, każdy kupuje najbliższym prezenty, warto więc poszukać jakichś okazji przedświątecznych. Najciekawszą na obecną chwilę wydaje się być możliwość otrzymania nawet 250 zł zniżki w popularnym sklepie Media Expert.

Warunkiem otrzymania rabatu, jest płatność Masterpassem od MasterCard. Dotąd nie omawiałem jeszcze tutaj płatności Masterpass, ale nie jest to nic trudnego. To po prostu nowy sposób płatności w internecie.Wystarczy po prostu raz zarejestrować swoje karty płatnicze. Rejestracji można dokonać między innymi na stronie Masterpass. Tam co prawda póki co znajdziecie tylko banki Paribas, Raiffeisen Polbank oraz wallet. Jest jednak także możliwość rejestracji w omawianym w poprzednim artykule WBK.


Po założeniu konta i rejestracji karty w MastarPass możemy robić zakupy w dowolny sposób. Nie trzeba już używać karty, możemy do płatności użyć kompa, laptopa, tableta czy smartfona. Na poniższym screenie macie zresztą łatwo wyjaśnione co zrobić, by dokonywać płatności MasterPassem.A co jest do zyskania we wspomnianym na początku artykułu Media Expert? Można kupić dowolny artykuł jaki znajdziemy na tej stronie. Przy czym wartość uzyskanego rabatu jest uzależniony od wysokości zakupu. Zasada jest prosta: im większy zakup, tym większy rabat.
 • 25 zł rabatu dla zamówień o wartości od 200,00 zł do 499,99 zł
 • 50 zł rabatu dla zamówień o wartości od 500,00 zł do 999,99 zł
 • 100 zł rabatu dla zamówień o wartości od 1000,00 zł do 1999,99 zł
 • 250 zł rabatu dla zamówień o wartości powyżej 2000,00 zł
Warto tutaj zaznaczyć, że nie jest tak jak na allegro, że rabat zostaje naliczony za kolejne zakupy. Dostaniemy go od razu, za pierwszą płatność. Chodzi bowiem jak zwykle o popularyzację nowego sposobu płatności, a za to zwykle są korzyści.

2 komentarze:

 1. Ja już skorzystałem z okazji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobna promocja na merlin.pl
  Odbierz 25zł na kolejne zakupy płacąc z Masterpass od Mastercard*

  Zasady promocji:
  Zrób zakupy w terminie 16.11.2016 – 15.01.2017
  Zapłać portfelem Masterpass (promocja dotyczy kart Mastercard i Maestro)*
  Odbierz kod rabatowy o wartości 25 zł **
  * Dotyczy transakcji za min. 39 zł
  ** Promocja trwa do wyczerpania kodów rabatowych. Z promocji można korzystać wielokrotnie.
  Organizator poinformuje o wyczerpaniu promocyjnej puli kodów rabatowych.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...