czwartek, 18 października 2018

200 zł do zgarnięcia w promocji Zyskownie w koncie w Paribas z łatwiejszymi warunkami


Paribas nie zwalnia ze swoimi licznymi promocjami, które rozchodzą się ostatnio migiem. Nic dziwnego, skoro bank przygotowuje bardzo ograniczone limity dla premii za założenie darmowego konta.

Tak jest i tym razem, ale limit wniosków za konto za które można zgarnąć 200 zł ograniczono teraz do zaledwie tysiąca sztuk. Ostatnie promocje skończyły się długo przed czasem i zapewne podobnie będzie i teraz, tym bardziej że warunki zdobycia premii są o wiele prostsze niż dotychczas.





Kto może z tego skorzystać? Tradycyjnie jak to w Paribasie jest od pewnego czasu były klient musi mieć 2 lata przerwy w posiadaniu konta u Francuzów. Nowi klienci oczywiście mogą od razu zakładać bez sprawdzania daty zamknięcia konta.

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji Zyskownie w koncie z Paribas

Promocja teoretycznie ma potrwać nawet do 25 listopada 2018, ale patrząc na dotychczasowe akcje promocyjne zakończy się znacznie wcześniej.



Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki.
Po raz pierwszy bank nie wymaga już wydania 300 zł co do tej pory było regułą w tym banku. Zamiast tego wystarczą zaledwie 3 przelewy:) Ściślej bank wymaga aby:
 • aktywować apkę GOmobile
 • zrobić 3 przelewy z konta osobistego
 • wykonać przelew na konto osobiste 1000 zł
Pierwszy warunek należy spełnić do końca roku. Instalacja to czynność banalna, którą można zrobić w dowolnym momencie. 

Pozostałe dwa warunki należy spełnić przez kolejne cztery miesiące: w grudniu, styczniu, lutym oraz marcu. W każdym z tych miesięcy należy zrobić jeden przelew na swoje konto w Parias na 1000 zł. Ponadto należy wykonać przelew zewnętrzny obojętnie czy z kompa czy z komórki.

To duża niespodzianka. Jak widać Paribas poszedł drogą Millennium, który od dawna zrezygnował z wymagań kwotowych. Jakby tego było mało promocja dotyczy lepszego z dwu kont jakie mamy do wyboru w Paribasie.

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji Zyskownie w koncie z Paribas

Do tej pory różnie bywało z ofertami. Czasami lepsze oferty dotyczyły płatnego konta Maksymalnego, tutaj jednak od razu wiadomo, że bank podpiął łatwą promocję do całkowicie darmowego konta Optymalnego.



Rzadko kiedy się zdarza by banki ułatwiały promocję, zwykle kolejne edycje idą w drugą stronę czyli utrudnianiu zdobycia premii. Na szczęście dla nas nowe dwie stówki mamy praktycznie za darmo:)

Regulamin promocji 200 zł w Paribas: Zyskownie w koncie

29 komentarzy:

 1. Muszę przyznać, że Paribas szaleje w tym roku z promocjami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maksymalny przelew jednorazowy w systemie Express Elixir w Idea Bank-u wynosi 50 tys. zł.Czy ktoś się może orientuje,ile wynosi dzienny limit?A może nie ma dziennego limitu?Pytam,bo nigdy jeszcze nie korzystałem z przelewów natychmiastowych.Wiem tylko,że dwa przelewy w miesiącu są bezpłatne,i że maks.to 50k jednorazowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś wie,proszę o odpowiedź,za którą z góry dziękuję.

   Usuń
  2. limit to sobie sam ustawiasz w bankowości elektronicznej. Jeśli mnie pamięć nie myli to max 500tys, ale mają wprowadzić jakieś zmiany regulaminowo niedługo

   Usuń
  3. Jakikolwiek by nie był limit dzienny, to i tak dla przelewów ekspresowych jest ograniczony do 100k. Jeśli limit jednego przelewu to 50k, zaś tylko dwa przelewy natychmiastowe są darmowe, to przelejesz 100k za friko.
   Jeśli będziesz chciał zrobić trzeci przelew, to musisz liczyć się z opłatą.

   Usuń
 3. Posiadam lokatę w BGŻ Optima na 3,5%,czy ta lokata wyklucza mnie z promocji.
  Proszę o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 4. proszę, napiszcie czym różnią się banki PGŻ Paribas i BGŻ Optima. Pogubiłem się już w tych BGŻetach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś był BGŻ i stworzył klon BGŻOptima dla oszczędzających.
   Potem BNP Paribas przejął BGŻ i o dziwo postawił sobie owe BGŻ w nazwie na początku, zamiast je odrzucić jak czyni każdy inny bank. Aby jednak to się nie myliło używam zawsze nazwy Paribas, skoro ten bank przejął dawny Bank Gospodarki Żywnościowej.
   BGŻOptima zachowała swoją nazwę i istnieje cały czas jako klon. O dziwo można mieć konta w jednym z nich i brać udział w promocji drugiego banku co dla nas jest najlepszą informacją:)

   Usuń
  2. Próbuję się zalogować do promocji, ale coś nie działa.
   Czy może ktoś wie co się dzieje??

   Usuń
  3. Zgłosiłem problem, dam info jak tylko dostanę odpowiedź

   Usuń
  4. Przetestowano linki i podobno teraz wszystko juz działa prawidłowo.

   Usuń
 5. Link jest blokowany przez system antywirusowy, także jest znim coś nie tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy link zmieniłem na inny od innego dostarczyciela linków, drugi pozostał bez zmian. Wypróbuj więc ten pierwszy.

   Usuń
  2. Dzwoniłem do dostarczyciela linków z zapytaniem. Linki są przetestowane i działają na pewno poprawnie obydwa. Jeśli coś jest nie tak to raczej z programem antywirusowym.
   Brzmi to może trochę dziwnie, ale sam mogę potwierdzić, że nie zawsze programy antywirusowe działają jak należy. Z własnego doświadczenia wiem, że używałem kiedyś programu antywirusowego, który uparcie zgłaszał mi problemy i kombinowałem na wszelkie sposoby jak to obejść.
   Paradoksalnie problemy zostały rozwiązane dopiero gdy... odinstalowałem ów nieszczęsny program antywirusowy.

   Usuń
  3. Wczesniejsze linki do promocji w paribas jak i inbych nie były blokowane

   Usuń
  4. Oba linki kierują prawidłowo na stronę rejestracji w promocji.
   Jedyne co zauważyłem to zadziałanie filtra uBlocka ze względu na ||doubleclick.net^
   Tymczasowe zezwolenie i strona otwiera się.
   Pozdr
   Krzysztof

   Usuń
 6. Polkan, dzięki za odpowiedź, ale oświeć mnie jeszcze w takiej sprawie: mam dwa rachunki w BGŻ Optima: konto główne i KO "Smart", czy ja jestem również klientem BNP Paribas? W jaki sposób mogę korzystać z ich promocji, czy logo do tego banku jest to samo co do Optimy, a w ogóle co znaczy Pl@net? Ja na swojej stronie Banku nie mam żadnych ciekawych propozycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pl@net to po prostu system bankowości Paribasa tak jak Cloud jest systemem Idea bank.
   Tak jak nadmieniłem wyżej banki różnie traktują klony. W Aliorze można mieć jedno konto w jednym banku i brać udział w osobnej promocji klonu czyli T-Mobile.
   W PKO było podobnie, ale od niedawna klon czyli Inteligo wyklucza klientów PKO i na odwrót.
   Na szczęście nie jest tak w przypadku Paribasa i Optimy. Celowo nie używam symboli BGŻ bo tego banku już nie ma. W tym przypadku można być klientem Optimy, a nie być klientem Paribasa.

   Usuń
 7. W regulaminie promocji nic nie pisze o płatnością kartą tylko 3 przelewy więc jak to jest ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację i bardzo dziękuję za powyższy komentarz. Nie trzeba robić nic kartą liczą się tylko przelewy z zewnątrz na 1000 zł i 3 przelewy na zewnątrz.
   Porobiłem już odpowiednie poprawki w artykule. To po prostu siła nawyku, praktycznie od zawsze Paribas wymagał płatności kartą i 1 przelew więc z rozpędu tak napisałem. Błąd jest zatem mój za co przepraszam.
   Jak widać jest jeszcze lepiej niż sądziłem:)

   Usuń
 8. Z chęcią bym skorzystał z tej promocji, ale mam dwa problemy. Mój telefon działa na Andku 4.xx i nie da się zainstalować na niego aplikacji w obecnej wersji. Wiem ze niby można tą aplikację zainstalować na PC przez emeulator, ale czy wtedy da się aktywować bezproblemowo to cudo i czy przechodzi to przez bankowe systemy
  A drugi problem to karta - da się zamówić to konto bez karty? Chyba jest to karta bez opłat nawet, ale mam awersję do kart bo zawsze się na jakiś haczyk złapać. Już w Mbanku mam problem aby przerobić te 15 transakcji dla zwrotu 30zł. Po prostu nie kupuję tyle stacjonarnie a jeszcze inne mam do obsługi i wolałbym uniknąć następnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty o ile wiem nie trzeba, bo przecież bank wymaga 3 przelewów na zewnątrz, a nie 3 płatności kartą.
   Emulatory zaś działają dobrze. Zainstalowałem onegdaj na nim apkę Getin i zgarnąłem za przelewy 100 zł. Tutaj więc powinno być podobnie. Wszak apka nie ma pojęcia czy działa na emulatorze czy na smartfonie:)

   Usuń
  2. a te aplikacje to nie potrzebują jakiegoś połączenia gsm przy aktywacji? Jak instalowałem tą z mbank to z tego co pamietam na numer przypisany do konta przychodziła wiadomosć głosowa i coś jeszcze, ale w sumie to ja się nie znam na tym więc nie wiem.

   Usuń
  3. Nie jestem biegły w temacie, ale na logikę to emulator ma symulować jakieś urządzenie, powinien więc obsługiwać te same rzeczy co urządzenie które symulacji czyli także owo "jakieś połączenie gsm przy aktywacji"

   Usuń
 9. Do otrzymania nagrody 200 zł. wg regulaminu: "posiada Konta Osobiste wraz z kartą debetową do tego konta oraz dostępem do Bankowości elektronicznej na dzień wydania nagrody"
  Więc kartę trzeba mieć aczkolwiek nie trzeba nią wykonywać płatności.

  OdpowiedzUsuń
 10. Które zgody w formularzu rejestracyjnym są niezbędne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej wszystkie, wtedy nie będzie wątpliwości.
   Wg informacji w Regulaminie akcji "Zyskownie w koncie", paragraf 2, punkt 1.3b, jest to:

   'złożenie w Formularzu rejestracyjnym oświadczeń wymaganych do wzięcia udziału i przeprowadzenia Promocji dotyczących zaakceptowania Regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także
   o upoważnieniu Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody'

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...