wtorek, 9 października 2018

Powrót promocji 200 zł za konto w Millennium


Wraca hitowa promocja z poprzednich miesięcy czyli 200 zł za założenie konta w Millennium. W dalszym ciągu warunki do spełnienia są praktycznie żadne, zaś premia całkiem sowita jak za to co robi każdy posiadacz konta u bordowych.

Powrót popularnej promocji konta w Millennium

Warunek nowego klienta jest dość restrykcyjny wyklucza bowiem posiadaczy jakiegokolwiek produktu w tym banku. Mogą to być jednostki uczestnictwa TFI czy bycie poręczycielem, można więc nie mieć tutaj konta, a mimo to być wykluczonym.

Dla nas jednak kluczowy jest zapis, że w dalszym ciągu w promocji nie mogą brać udziału osoby, które skorzystały już w akcji promocyjnej konta 360 stopni. To daje furtkę osobom, które miały konto 360 stopni założone bez promocji, a dziś nie mają nic w Millennium. Dla nich promocja powinna być aktywna:)

Tutaj zgarniesz premię w promocji Złap 200 zł z Millennium

Promocja tym razem potrwa dość długo bo do 26 listopada 2018. Do tej daty należy złożyć wniosek o konto z dedykowanego linku widocznego powyżej, zaś podpisać umowę należy do 30 listopada.

Złożenie wniosku od podpisania dzieli tylko 4 dni, ale w przypadku Millennium oraz Getin zakładanie konta jest ekspresowe. Dziś wniosek, jutro przyjeżdża kurier z dokumentami, a już pojutrze konto jest aktywne. W innych bankach trwa to znacznie dłużej.

Warunki dla premii są jak zwykle banalne

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Tak jak napisałem wyżej nic szczególnego. W grudniu oraz styczniu należy:
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • zrobić jedną płatność na dowolną kwotę kartą/Blikiem
 • aktywować apkę na telefonie do 5 grudnia 2018
To wszystko. Pierwsze dwa warunki to coś co robi każdy posiadacz konta w Millennium. Nowością jest jedynie warunek trzeci, ale instalacja aplikacji mobilnej to praktycznie żaden warunek. 

Za powyższe banalne czynności dostajemy dwie stówki. Premia trafi na nasze konto w połowie lutego. A co potem? Potem można zamknąć konto lub dalej z niego korzystać. W końcu to tutaj jest najlepsze konto oszczędnościowe na rynku.

Tutaj zgarniesz premię w promocji Złap 200 zł z Millennium

A skoro jesteśmy przy KO to warto przypomnieć, że w piątek należy wyzerować swoje saldo by dalej mieć promocyjną stawkę. Dziś wynosi ona 2,70% i jak można przypuszczać dalej będzie taka od najbliższej niedzieli.

Regulamin promocji Złap 200 zł z Millennium

22 komentarze:

 1. A co z wypłatą premii w pierwszej promocji "Ustrzel 200zł", która była aktywna do końca lipca br? Termin wypłaty premii jest wyznaczony do 15.10. Ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożyłem 01.10 wypowiedzenie konta z okresem miesięcznym. Najpierw konsultantka na infolinii powiedziała, że do czasu wypłaty premii nie mogę złożyć rezygnacji z konta, po czym skonsultowała się i zmieniła zdanie. Zacytowałem regulamin, w którym jest mowa o tym, że do końca trwania promocji uczestnik nie może wypowiedzieć rachunku, a promocja trwała do 30.09, a poza tym premia zostanie wypłacona do 15.10 na aktywne konto uczestnika, a że okres wypowiedzenia jest miesięczny, to spełniam wszelkie warunki. Czekam na wypłatę. Dajcie znać jak ktoś już dostanie premię.
   P.S. Po złożeniu dyspozycji wypowiedzenia od razu miałem przekierowaną rozmowę do działu utrzymania klienta, ale zaproponowali tylko półroczne zwolnienie z opłat za konto i kartę bez konieczności zapewnienia wpływów i transakcji kartą. Nie skorzystałem. Innym proponowano cash back przy transakcjach. Może coś jeszcze wymyślą do końca trwania wypowiedzenia.

   Usuń
  2. Dziś dostałem premię 200 zł:)
   Potwierdza to moją teorię o której pisałem często na blogu, że można zamknąć konto 360 stopni i od razu je otworzyć, jeśli nie brało się przedtem z promocji z tym kontem.
   Co więcej bank o premii informuje też w smsie:)

   Usuń
  3. Ja nie dostałem jeszcze nic,pozostaje czekać do poniedziałku albo po 15.10 składać reklamację. Pewnie będzie spór o to,że złożyłem wypowiedzenie,ale to 01.10 zrobiłem po zakończeniu promocji a konto jest aktywne.

   Usuń
 2. Czy promocja łączy się z programem poleceń opisanym we wcześniejszym wpisie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. W paragrafie 4 masz zapis:
   "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna (...) nie podlegają łączeniu"

   Owszem jest dalej zapis
   "chyba że regulamin danej promocji stanowi inaczej"
   ale nie znalazłem punktu który stanowiłby inaczej. Na wniosku w tej promocji musiałoby być zresztą miejsce do wpisania kodu osoby polecającej.

   Usuń
 3. Polcan czy po 3% na KO w Getin można wracać , czy to jednorazowa promocja. dziś czytałem , że jest na nowe środki . Czy trzeba zerować konto ? ew na jaki dzień ? czy jest karencja??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, problem w tym, że nie wiadomo jaki dzień badania salda jest brany pod uwagę. Tutaj nie jest niestety tak klarownie jak w Millennium

   Usuń
  2. "Czy trzeba zerować konto ? ew na jaki dzień ? czy jest karencja??"
   Artykuł na ten temat pojawi się tu w najbliższy poniedziałek - jak już ruszy nowa promocja KO. O ile w ogóle będzie przedłużona ;)

   Usuń
  3. Zerowanie w GNB powinno nastąpić dzis. Dzien bazowy nowych srodkow w nowym regulaminie promocji bedzie wskazywal wlasnie na 10.10.2018

   Usuń
  4. A skąd masz to info? Jesteś pracownikiem Getinu? ;)

   Usuń
 4. 1.Od maja nerwowo czekałem na dzień zakończenia w IB lokat 24M. Ten dzień nadchodzi pojutrze w sobotę. Wypłacam wszystkie środki bezpowrotnie.
  2. 23-24 października kończą mi się lokaty 36M w USD w GNB. Wypłacam wszystko bezpowrotnie.
  3. Straciłem całkowicie zaufanie do obu banków. 80% środków jakie u nich miałem zabieram. Pozostałe 10-20% to już ogony. Za dużo nerwów mnie kosztowało ostatnie pół roku ale zacisnąłem zęby sprawdzając codziennie kursy akcji obu banków. Mam nadzieję, że w ciągu paru dni nie kipną, a dalej to los tych banków mnie nie będzie interesował. Przez lata oba banki płaciły w PLN i USD relatywnie najlepiej, czyli zwracały koszty inflacji, Belki. Ceniłem za brak opłat i obsługę ale utrata zaufania klientów może powodować TYLKO jedno... upadłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak z ciekawości, jakie wtedy dawali oprocentowanie na tych produktach?

   Usuń
  2. skąd nagle taka czarna wizja upadłości obu banków ? Zakładaj dobrze oprocentowane lokaty jednomiesięczne, unikniesz takiego stresu.

   Usuń
  3. Anonimowy11 października 2018 10:48______ i bardzo dobrze zrobiłeś , namów znajomych, żeby też wypłacali, wówczas my dostaniemy jeszcze lepsze lokaty :). Ja ostatnio wyrzuciłem do Idei ponad 200 K na 3,5% (wycofując wszystko z mille i optimy. A co mnie obchodzi upadłość...? Nie mam obligów i aukcji żadnej z firm. A upadłość już przezywałem i w SK banku i skoku wołomin , żadnych zastrzeżeń, kasa w tydzień :)

   Usuń
 5. 2,75% za PLN wówczas max.
  1,15% za USD do dzisiaj lepiej na lokatach nie ma.
  Oczywiście % w skali roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy w Getinie jest przelew natychmiastowy ? Czy z oszczędnościowego ? czy najpierw trzeba przelać na główne i jaki jest koszt?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zakładałem lokaty w 2015-2016r. obydwa banki były na prostej wznoszącej. Nie spodziewałem się takiej pazerności bankowców od LC. W tej chwili tylko naiwni założą w tych bankach lokatę choćby jednodniową. Skoro inne banki płacą do 1% za PLN to 3-3,5% w IB to wyłącznie szukanie jeleni. Zabezpieczenia BFG jak sugeruje wyżej anonimowy wystarczy dla 10% poszkodowanych i to tych przy korycie. Optymistom życzę powodzenia, bo ja odliczam dni na palcach dwóch rąk i spadam BEZPOWROTNIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty człowieku wiesz o BFG. Jak padnie jakikolwiek bank, wszystkie banki składać się będą na gwarancję 100 tyś Euro.

   Usuń
 8. Przestań niepotrzebnie rozsiewać takich bzdur. Wygląda to jakbyś celowo chciał teraz straszyć ludzi i w ten sposób odgrywać się na IB. Ten bank nie upadnie, nie ma w ogóle takiego ryzyka. Powody do płaczu mogą mieć co najwyżej posiadacze akcji IB, bo ich wartość spadła, a oni przez najbliższe lata nie powąchają dywidendy. Klienci mogą spać spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolego Jarystar ja nie mam powodów aby się odgrywać na IB, bo nic nie utopiłem. Współczuję tylko posiadaczom akcji całego Get Holdingu, oraz złapanym na GetBack mimo wszystko pazernym ciułaczom. Winię oba banki za doprowadzenie banków na skraj bankructwa. Spadek na giełdzie o 85% nie wynika z mojego rozsiewania bzdur tylko pazerności bankowców w nich zatrudnionych. Pewnie jesteś jednym z nich albo akcjonariuszem liczącym na cud, skoro rozsiewasz niczym nieuzasadnione nadzieje na ratunek. Kto dziś wejdzie w jakiekolwiek tzw. instrumenty finansowe tych banków niech później nie piszczy, że coś mu się należy z moich podatków. Ciułacze są pazerni i zaślepieni czego najlepszym dowodem były: Skoki, Amber Gold, Get Back a teraz inwestowanie w ledwo zipiące banki.
  Napisz otwarcie kolego Jarystar jaki masz interes aby niepoprawnie zapewniać, że nie ma ryzyka upadku tych banków??? Czekam na sensowną odpowiedź...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...