poniedziałek, 15 października 2018

Promocja 3% na KO w Getin Banku ponownie przedłużona!

Getin Bank ponownie przedłużył promocję 3% na KO i nie ma w tym w sumie nic dziwnego. Bank ten po pierwsze musi konkurować oprocentowaniem, które wśród dostępnych na rynku KO jest dość wysokie i w niejednym przypadku jest równe temu, które oferuje Getin, bądź co bądź będący jednak w małych tarapatach ;) 
Dodatkowo wczoraj bank Millennium zrobił mu małego psikusa podnosząc, a zarazem zrównując swój limit środków objętych promocją na KO Profit do 200 tys. zł o czym przeczytacie tutaj.
Po drugie zaś bankowcy z Getina zauważyli pewnie, że ta promocja przyczynia się do znacznego wzrostu otwieranych u nich ROR-ów, ale o tym za chwilę.

W poprzedniej edycji małe zamieszanie wprowadziła zmiana w regulaminie, która de facto wykluczała z tej promocji wszystkich obecnych klientów. Mało tego, bank na stronie pokazywał zupełnie coś innego. Bowiem w reklamie KO na stronie banku było napisane coś takiego: "Z oferty Konta oszczędnościowego „Na nowe środki” może skorzystać każda osoba, która: posiada już lub założy konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym i wpłaci nowe środki zgodnie z definicją określoną w Regulaminie oferty."
To mocno gryzło się z tym co było zawarte w regulaminie promocji, ale nasi czytelnicy szybko to zweryfikowali. Wyjątkowo to regulamin "był w błędzie" - gdyż w Waszych  komentarzach potwierdzono fakt, że dotyczy ona również i obecnych klientów :)
Cytuję Anonimową z poprzedniego wpisu o Getinie:
"Ta promocja jest skierowana również do obecnych klientów. Sprawdziłam to wpłacając środki na KO - zostały objęte promocją. Bank wyliczył stan środków na dzień badania salda i potwierdził w przesłanej na rachunek wiadomości, że spełniłam warunki promocji."

Teraz regulamin jednak zmieniono, a sporne punkty zastąpiono zapisami: "uczestnik jest stroną umowy o Konto Oszczędnościowe, uczestnik jest stroną umowy o Konto Osobiste"
Wszystko zatem stało się jasne i z oferty mogą już w pełni regulaminowo skorzystać i obecni klienci :)  

Tutaj założysz KO na 3% w Getin Banku z łatwą szansa na 3,5% do 10 tys. zł aż przez rok!

Jak napisałem na wstępie bank pewnie zauważył, że ta promocja na KO znacząco zwiększyła ilość otwieranych kont osobistych Proste Zasady. Należy je bowiem założyć wraz z promocyjnym KO. Jak podaje portal prnews.pl w tym artykule - klienci założyli w Getinie już ponad 172 tys. Kont Proste Zasady. Dlatego całkowicie zrozumiała jest zasadność przedłużania przez Getina tej promocji i to chyba na najlepszych obecnie na rynku warunkach! One bowiem pozostają bez zmian - Konto Oszczędnościowe daje nam 3% z wysokim limitem - bo aż 200 tys. zł - gdzie przez cały ten okres (3 miesiące) mamy dostęp do swojej kasy! :)

Warunkiem przystąpienia do obecnej, już 13-ej edycji promocji jest wpływ na w/w konto oszczędnościowe nowych środków względem dnia 11.10.2018r. Ta data jest tutaj kluczowa - aby środki były zakwalifikowane jako nowe. Zaś graniczną datą wyznaczoną przez bank - tym razem jest dzień 16.12.2018r. Wtedy to najpóźniej muszą się one pojawić na koncie, aby załapać się na obecną promocję.
Aby jednak do niej przystąpić bank wymaga oprócz samego KO założenia  również konta osobistego. Jest to ROR o nazwie Proste Zasady, o którym napisałem wyżej. Aby konto to było całkowicie darmowe wymagana jest tylko i wyłącznie jedna płatność na dowolną kwotę kartą bądź Blikiem.

Jeśli chodzi o KO to rewelacyjna oferta zarówno pod kątem oprocentowania jak i kwoty jaką można zdeponować. Ostatnio bank pozytywnie zaskoczył także w innej kwestii. Getin obniżył bowiem wymagania do promocji w tym KO na 3,5%! Dla nowych klientów przygotował bowiem już 2 edycję promocji: "Bonus za aktywność" - gdzie przez cały rok można otrzymać do kwoty 10 tys. zł aż 3,5% na KO! Dodatkowo obniżył wymagania w stosunku do jej 1-szej edycji, gdzie wymagany był miesięczny wpływ 1500zł, a teraz już tylko 1000zł! :)
Dobrą informacją jest również to, że możesz jednocześnie korzystać z Konta Oszczędnościowego na 3,5% i 3%. Jak podaje bank: "Korzystając z dwóch ofert jednocześnie otrzymasz 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł, oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł." Do tej promocji należy jednak przystąpić najpóźniej do końca listopada. Nie trudno zauważyć, że wymagania do spełnienia - są  tu identyczne do tych, które tylko zwalniają z opłaty za konto w Millennium Banku (1000 zł wpływu i jedna płatność kartą/bądź Blikiem) Tutaj te  same czynności gwarantują nam dla 10 tys. zł - wspomniane wcześniej 3,5% na KO przez cały rok! Więcej w regulaminie na dole artykułu.

Tutaj założysz KO na 3% w Getin Banku z łatwą szansa na 3,5% do 10 tys. zł aż przez rok!


To nie koniec dobrych informacji.  Getin uruchomił bowiem - Program poleceń, w którym to w banalny sposób można dostać dodatkowe 50zł na start przy założeniu konta Proste Zasady z polecenia! Wystarczy podczas zakładania konta wpisać w specjalnym polu KOD osoby polecającej i posiadając już to konto spełnić proste 2 warunki (cytuję regulamin):
a) Nowy i Obecny Klient powinni wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną(w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego) na dzień wypłaty Nagrody.
b)  Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Kto zatem chciałby być poleconym przeze mnie bądź Polcana i dostać ten KOD zapraszam do kontaktu na maila tzielak1@gmail.com. Ty również będziesz mógł po założeniu konta polecić je swojemu znajomemu. Za każdego (maksimum 5-ciu), którzy spełnią warunki otrzymasz po 100 zł !!! To może dać Wam nawet dodatkowe 500 zł ;) Więcej o Programie poleceń we wcześniejszym artykule na ten temat.
Pamiętaj, że Program poleceń potrwa już tylko do końca października! Jeśli zatem chcesz założyć ROR w Getin Banku z możliwością skorzystania z KOD-u polecenia - do zyskania tych 50 zł musisz użyć tego linka poniżej:

Tutaj założysz ROR w Getin Banku z możliwością użycia KOD-u polecenia i zyskania 50 zł

Podsumowując oferta Getinu jest rewelacyjna, szczególnie dla nowych - bo to oni jak zwykle mogą zyskać najwięcej! Także obecnych klientów bank jednak nie zaniedbuje. Oferta KO na 3% aż do 200 tys. zł jest skierowana również i do nich. Jednak nie mogą być to osoby biorące udział w poprzednich edycjach promocji na nowe środki, którym to od 15.10.2018 r. do 16.12.2018 r. zakończył się okres poprzedniej edycji promocji na KO! Dotychczasowi jak i nowi klienci mogą również zyskać na programie poleceń, ale muszą zdążyć do końca tego miesiąca!
Do KO na 3% nie trzeba specjalnie przekonywać - bo bije na głowę oprocentowaniem i dużym limitem swoją konkurencję, a przy okazji może wpaść parę stówek za polecenie konta ;) 

Tutaj założysz KO na 3% w Getin Banku z łatwą szansa na 3,5% do 10 tys. zł aż przez rok!

Regulaminy:

1) Regulamin Oferty Specjalnej "Na nowe środki" - XIII edycja
2) Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność”– II edycja
3) Regulamin Promocji "Polecam Proste Zasady"

22 komentarze:

 1. Mam zatem pytanie, korzystałem z konta na nowe środki, 92 dniowy okres zakończył się 22.09.2018, wycofałem całe środki tego dnia. Zapomniałem, że na koniec miesiąca dopisywane są odsetki. Dzisiaj po artykule sprawdziłem, i na koncie oszczędnościowym mam 200 zł odsetek. Chciałbym ponownie przelać ok. 200 tyś zł. Pytanie czy będzie mnie obowiązywać na tym koncie oprocentowanie promocyjne 3% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem tak, ale pracować na te 3% będzie kwota pomniejszona właśnie o te 200zł. A kiedy właściwie chcesz przelać tą większą kasę? Bo zawsze można zrobić test i zobaczyć w systemie co pokazuje - tylko wtedy już ruszy Ci ta aktualna promocja :(

   Usuń
  2. TomTom, zrobiłem test, jako, że pojutrze kończy mi się 3,5% w IDA, dziś przelałem 100 zł na KO i po godzinie już miałem info o nowej promocji i wyliczenie stanu konta. Tak jak napisałeś na 3% pracuje 100 zł, 200 zł, które już było nie zalicza się do nowych środków. I tak przez gapiostwo może pracować tylko kwota 199800 zł :-(

   Usuń
  3. To i tak nie tragedia - bo tracisz "aż" 1,20zł na nieoprocentowaniu tych 200zł ;)

   Usuń
  4. Może pracować 200 jak przelejesz 200

   Usuń
  5. Może pracować 200 tyś jak przelejesz 200 tyś

   Usuń
 2. No i super! Myslalem zeby przelac kase z IB do Millennium, a tak poleci to do Getina :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! W jaki sposób podpisuje się umowę o konto Proste zasady i ś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź proszę na 1-szy niebieski link do otwarcia KO w artykule: "Tutaj założysz..." i już na stronie promocji zjedź trochę na dół. Masz tam opisane jak łatwo zakłada się to konto przez internet. Umowę podpisujesz jak już dotrze do Ciebie kurier. Jeśli dodatkowo chcesz - żeby wpadło Ci przy okazji 50zł z polecenia - to otwórz to konto z linka na dole artykułu: "Tutaj założysz ROR...z użyciem KOD-u..." Kod dostaniesz jak zadasz pytanie na maila podanego w treści artykułu :)

   Usuń
 4. w IB lokata zawrotna 3% na 3msc. nadal działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tych co się na obecną promocję łapią to i tak lepsze 3% na KO w Getinie ;)

   Usuń
 5. Witam! Czy w promocji można założyć konto w placówce banku czy tylko przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 6. Żeby tak jeszcze regularnie księgowali wpływy to Prostezasady byłby moim podstawowym kontem.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Czy w promocji można założyć konto w placówce banku czy tylko przez internet?"
  Można, ale chyba najwygodniej przez internet. Dodatkowo otwierając z linka w treści artykułu powyżej (tego do użycia KOD-u polecenia) masz gwarantowane 50zł ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy1: Od dziś w IdeaBanku zmniejszono oprocentowanie lokaty beztroskiej z dotychczasowej 2,3% do 2,2%.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie w temacie, ale Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS w najlepszej wersji już tylko na 3%. Ale za to w opcji na pół roku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ideabank zmniejszyl od dzis oprocentowanie Lokatyna nowe srodki. Jest juz rylko 3% na 6 miesiecy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niech się pie...dolą. Z takim kuglarstwem daleko nie zajadą. I jeszcze ta jakośc bankowości. Wplatowozy, nowoczesność itd a jak przychodzi co do czego to burdel na kółkach którego sami konsultanci nie ogarniają. Po tym jak mi przedłużyli zamiast założyć beztroską i zablokowali możliwość zerwania lokaty nosiłem się z opcją zamknięcia konta i wyniesienia się z tego banku. Teraz mam dodatkową motywację bo trzymanie kasyna pół roku w banku z kłopotami i który standardowo polokował ludziom bankowośc telefoniczną mija się z celem. Więcej nerwów niż zarobku. 3% na pół roku... Dobre :-) No już lecę z pieniedzamy w zembach.
   Na dowód mojej bezdennej wdziecznosci zabiorę ostatnie 1000zł jakie mam tam na beztroskiej

   Usuń
  2. "Ideabank zmniejszyl od dzis oprocentowanie Lokatyna nowe srodki. Jest juz rylko 3% na 6 miesiecy"
   Nowy wpis o tym jest pod tym adresem: http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/10/35-w-idea-banku-przeszo-niestety-do.html

   Usuń
 11. Witam, Mam wspólny ROR z moim mężem w Noble Banku załozony 3 lata temu. Założyłam w placówce Banku konto oszczędnosciowe ale juz indywidualne aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania 3%. Czy spełniłam warunki, nie załozyłam konta Proste Zasady

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi, że:
   "Ofertą Specjalną nie są objęte Konta Oszczędnościowe prowadzone, jako wspólne rachunki płatnicze."
   Czyli ten warunek masz spełniony, ale czy konto ROR też musi być indywidualne zapytaj lepiej u źródła.

   "Czy spełniłam warunki, nie załozyłam konta Proste Zasady"
   Bo nie musiałaś. Trzeba założyć lub posiadać konto osobiste w tym banku, nie koniecznie to o nazwie "Proste Zasady".

   Usuń
  2. Dziękuje za szybka odpowiedź

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...