niedziela, 14 października 2018

Ponownie 2,70% na KO w Millennium z większym limitem oraz łatwe 200 zł na start nie tylko dla nowych!


Millennium to dla nas wielu bank tzw. pierwszego wyboru. Jest podstawowym rachunkiem i nie ma się w sumie czemu dziwić. Ich flagowe konto 360° od lat ma niezmienne, łatwe do spełnienia warunki "bezpłatności", a połączone z nim KO Profit przejrzyste i co najważniejsze zawsze przewidywalne terminy do uczestnictwa w kolejnych edycjach promocji na tymże KO ;)

Właśnie ta przewidywalność powoduje to, że możemy w zasadzie bezustannie korzystać z promocji na KO utrzymując ładną stawkę 2,70% w pewnym i lubianym banku.
Tym razem bank podwyższył limit aż do 200 tys. zł

Nowa promocja rusza właśnie dziś i potrwa do 12.01.19r., a więc 3 miesiące. Co więcej bank dwukrotnie podwyższył limit aż do 200 tys. zł! Zrównał się więc z największym limitem jaki do tej pory oferował na swoim KO - Getin Bank. Kto zatem zdążył w porę (na koniec dnia 13 paźdz.) wycofać wszystkie środki z banku Millennium - to może teraz z nimi wrócić aby wziąć udział w nowej edycji.

Od dnia wpłaty pierwszych nowych środków w wyżej wymienionym terminie ruszy nam 92-dniowy okres promocyjnej stawki 2.70% na KO Profit. Należy jednak pamiętać - żeby przed końcem aktualnej (tj. 12.01.19r.) wyzerować całe saldo w Mille - na poczet przyszłej promocji KO Profit, która zgodnie ze schematem, mam nadzieję się pojawi ;)

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Oczywiście dla nowych klientów Banku Millenium pojęcie "Dzień badania salda" w przypadku 1-szej promocji na KO nie ma znaczenia - gdyż wszystkie ich środki będą zakwalifikowane jako te nowe. Muszą się oni tylko pilnować w przypadku chęci skorzystania już z kolejnych (jeśli takowe będą) edycji tej promocji. 

Ja sam związałem się z Bankiem Millennium właśnie przez promocję konta oszczędnościowego i "nasza przyjaźń" trwa do dziś ;) Nie mogę też narzekać na powiązany z nim ROR - czyli konto 360°- bo jest to mój drugi (po mBanku) podstawowy rachunek do rozliczeń.
Jednak dla nowych (i nie tylko) najlepszą opcją będzie "upieczenie 2 pieczeni przy jednym ogniu" tj. założenie w opisanej tutaj aktualnej promocji konta 360° dla łatwych do zdobycia 200 zł oraz skorzystania z fajnych 2,70% na KO Profit ;)
Jest to jednak promocja dla klientów nie posiadających aktualnie żadnego produktu banku, a skorzystać z niej mogą tylko i wyłącznie osoby, które do tej pory nie brały udziału w jakiejkolwiek promocji konta 360°. Zatem mogą to być osoby, które to właśnie konto kiedyś posiadały, ale założyły je bez żadnych profitów z tego tytułu. 

Dlaczego wcześniej napisałem w nawiasie "i nie tylko" dla nowych? Mianowicie dlatego, że tym nowym można się tu stać w zasadzie z dnia na dzień - zamykając konto, a zaraz otwierając je na nowo. Bank bowiem, co sprawdził Polcan na własnej skórze, nie przewidział żadnej karencji dla powracających! Można więc zamknąć konto 360° stopni i od razu je otworzyć dla samego zgarnięcia tych 200 zł, oczywiście jeśli nie brało się przedtem udziału w promocji z tym kontem.
Same warunki do spełnienia są bardzo proste, więc dla osób które mogą z tej oferty skorzystać - jest to super okazja! a kasa (200zł) wpłynie Wam na konto do 15 lutego, akurat aby podreperować "po Walentynkowy" budżet ;)

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Podsumowując oferta KO Profit to naprawdę dobra okazja dla przeniesienia środków np. z kończącej się promocji na KO w Getin Banku, aby móc do nich wrócić dla 3% w kolejnej edycji. Dla nowych lub wracających do Millennium to świetna okazja aby połączyć te dwie promocje i "wyszarpać" z banku fajne 200 stówki, a przy okazji skorzystać z 2,70% w najnowszej edycji KO Profit ;)


Regulaminy:

1) Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” edycja 11
2) Regulamin promocji „Złap 200 zł”

44 komentarze:

 1. ładnie ładnie... Niestety ja już się nie łapię na 200 stówki, ale 200tys na koncie może mnie skłonić do zamknięcia konta w Optimie. Moze BGŻ się opamięta i przestanie żonglować zliczaniem salda i podwyższy oprocentowanie? Mogli też podciągnąć procenty ociupinkę, ale 2.7 na przechowanie na krótki czas też może być.
  Niech no ktoś wrzuci przepis na wytransferowanie 200tys w jeden dzień z Millenium. Jak to się robi?
  No i Mille to zupełnie inna jakość niż np Idea. Dla mnie pod wzgl obsługi klienta i jakości działania serwisu to jeden z najlepszych banków choć ten limit 50tys powoduje ze dla wielu osób to konto staje się często bezużyteczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...ten limit 50tys powoduje ze dla wielu osób to konto staje się często bezużyteczne."
   To prawda, ten limit jest mocno irytujący, ale można go obejść - stosując pewną metodę. Chodzi o przelewy z datą przyszłą. Poszukam - bo było to nawet dokładnie opisane na tym blogu.

   Usuń
  2. Przyznaję, że nie sprawdzałem jak jest teraz, ale do niedawna było to tak. Bank ustalał dzienny limit przelewów zleconych do realizacji w danym dniu na 50 tys. Zatem jak mieliśmy zamiar przelać w określonym dniu np.200 tys. zł, dajmy na to 20 października - to na parę dni wcześniej co dzień zlecaliśmy przelewy z datą przyszłą po 50 tys. zł właśnie na ten 20 paźdz. Następnie w tym dniu przelewaliśmy środki z KO na nasz ROR, a przelewy te były realizowane w jednym dniu! To działało, ale przyznaję, że nie wiem jak jest z tym obecnie. Może ktoś z Was to wie?

   Usuń
  3. Trick znany jest tutaj pod nazwą metoda MasterGrega, który pierwszy ją tutaj opisał, a którą omawiałem pierwszy raz na początku ubiegłego roku przy wpisie o nowej promocji w Millennium.
   Robimy codziennie zlecenie z datą przyszłą po 50k, zaś ostatniego dnia dodatkowo robimy przelew z KO na ror.
   Skumulowane 4 przelewy po 50k można w ten sposób wytransferować w ciągu jednego dnia. Działa od dawien dawna.

   O dziwo nie działa to w Aliorze, gdyż system mówi, że brak środków. W meloniku jak widać najpierw robiony jest przelew zewnętrzny, a potem wewnętrzny co powoduje brak realizacji przelewu.

   Na szczęście w Millennium jest na odwrót i można wytransferować nawet milion złotych w ciągu jednego dnia, jeśli odpowiednio wcześniej je zlecimy.

   Kto ma mniej środków niż 200k i nie przerabiał metody MasterGrega może w ciągu dnia opróżnić z banku nawet 95k używając 4 sposóbów na ewakuację środków: przelewu, infolinii oraz bankomatu.

   Usuń
  4. Warto tutaj dodać to co napisał Anonimowy z godz. 9:29 Cytuję: "...Tylko z KO na ROR też musisz zlecić co najmniej dzień wcześniej z datą 20 października. Bo przelewy zlecone kilka dni wcześniej wychodzą 20-tego po północy i już wtedy muszą być środki na ROR. Jak wstaniesz rano i dopiero zrobisz przelew z KO na ROR, to przelewy zlecone w poprzednich dniach nie wyjdą, bo na ROR będzie w nocy ZERO."
   To bardzo ważna uwaga.

   Usuń
  5. Achh ... to taki sposób? Tylko nie zrozumiałem w którym momencie przelać kasę z KO na ROR bo w tym przykładzie na 20.X mamy zaplanowane np 4 przelewy po 50tys zlecone wcześniej. No i teraz gdy wybija północ z 19 na 20 października system zaksięguję przelewy. Ten przelew z KO na ROR to trzeba jakoś zaraz po północy zrobić ? Ja to rozumiem tak że 20X o godzinie 00.01 powinny być już 200000 z KO na ror. Chodzi o to żeby debetu sobie jakiegoś nie zrobić (nawet nie wiem do jakiej sumy można sobie zadłużyć konto). Co prawda przelewy system robi po godzinie 8 zwykle, ale czy wcześniej czegoś sobie nie przygotowuje i czy te 200tys nie należy przelać odpowiednio wcześniej na ROR?

   Usuń
  6. Przelew z KO też robisz wcześniej choćby i teraz. Ważne by jako datę wybrać 20, a nie dziś.

   Usuń
  7. No trzeba sobie tak przelać żeby kasa nie wisiała długo na nieoprocentowanym ROR czyli te 200tys należy przelać na dzień przed zaplanowanymi przelewami tylko ciekawe czy ten ostatni dzień będzie oprocentowany jeśli przelejemy kasę na ror np o godzinie 22. No i zakładam że z KO na ROR nie obowiązuje limit na 50tys

   Usuń
  8. "No i zakładam że z KO na ROR nie obowiązuje limit na 50tys"
   Na szczęście przelewy wewnętrzne nie mają limitów :)

   Usuń
 2. "Od dnia wpłaty pierwszych nowych środków w wyżej wymienionym terminie ruszy nam 92-dniowy okres promocyjnej stawki 2.70% na KO Profit"

  Czy wpłata nowych środków dotyczy wpłaty na KO, czy wpłata na zwykłe konto też spowoduje rozpoczęcie 92 dniowego okresu propomocyjnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat ze strony banku: "...od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami w okresie przystąpienia do Promocji, która trwa od 14.10.2018 do 12.01.2019 r"
   Czyli chodzi o wpłatę na KO, a nie na ROR.

   Usuń
  2. super, dziękuje za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Działa. Próbowałem przed tygodniem. Tylko z KO na ROR też musisz zlecić co najmniej dzień wcześniej z datą 20 października. Bo przelewy zlecone kilka dni wcześniej wychodzą 20-tego po północy i już wtedy muszą być środki na ROR. Jak wstaniesz rano i dopiero zrobisz przelew z KO na ROR, to przelewy zlecone w poprzednich dniach nie wyjdą, bo na ROR będzie w nocy ZERO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki za potwierdzenie i sprostowanie tego co napisałem :)

   Usuń
 4. Potwierdzam to w co wielu czytelników nie wierzyło: można zamknąć konto w Millennium i otworzyć je po kilku dniach dla premii 200 zł, jeśli nie brało się udziału w promocji konta 360 zł, lecz założyło się to konto dla stawek na KO.
  Przerobiłem na sobie, dwa dni temu bank wypłacił nagrodę, mimo iż konto mam tu stale od wielu, wielu lat:)

  OdpowiedzUsuń
 5. polcan mam osobne konta z żona aktualnie na proficie u żony lezą środki opr promocyjnie do 12.12.2018 a u mnie na proficie 0zł na dzien badania środków.Czy jak przeleje z konta zony 12.12 na moj profit obejmuje mnie promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna. Tak robi siostra z mężem, bo nie chce się jej zakładać kont w innych bankach dla lepszej stawki.
   Dzieki układowi mąż-żona można nawet opóźnić dzień zerowania salda na sobotę zamiast piątku:-)

   Usuń
 6. Na IDEA 3,5%. Jeśli się nie mylę to pojawiło się to dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiło się już dawno. Zmieniono tylko warunki - bo lokata ta dostępna jest tylko dla posiadaczy tam konta, co opisane jest tutaj: http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/10/35-dalej-dostepne-w-idea-banku-tym.html

   Usuń
 7. Ok, wydawało mi się przez chwilę nie było dostępne. Dzisiaj skończyła mi się lokata z "poprzedniej edycji" i przetransferowałem kasę na konto żony. Jak na IDEA to czas trwania tej oferty mega długi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Najlepsza wersja tej lokaty jest tylko na 1 m-ąc, więc muszą cały czas zabiegać o naszą kasę ;)

   Usuń
 8. Proszę o radę. KO Profit w Millennium założyłem 6 września i tego dnia zdeponowałem w nim gotówkę. Trzy miesiące promocji miną powiedzmy 6 grudnia. Kiedy konto wyzerować, żeby móc wpłacić na kolejny okres promocji 2,7%? Planuję na przeczekanie tego okresu gotówkę przeżucić do Optimy. Jak postąpić? Mogę prosić o praktyczne rady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no jak minie te 92 dni to wywalasz do Optimy i wracasz jak będzie następna promocja w styczniu - ja tez mam taki przypadek mi kończy się 92 dni około 20 grudnia

   Usuń
  2. "Kiedy konto wyzerować, żeby móc wpłacić na kolejny okres promocji 2,7%?"
   Jeśli nic się nie zmieni to nowa promocja ruszy 13-ego stycznia - zatem konto musisz wyzerować najpóźniej do 12 stycznia - bo na koniec tego właśnie dnia będzie badane saldo.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze zapytam: czy nie ma karencji wyzerowane konto? Ile musi upłynąć czasu, żeby kolejna wpłata została objęta promocyjnym oprocentowaniem?

   Usuń
  4. Jeśli na dany dzień (teraz będzie to 12 stycznia) masz całkowicie wyzerowane konta w Mille - to z automatu załapujesz się na kolejną promocję. Wtedy albo wracasz z kasą na KO i od tego momentu rusza Ci 92-dniowy okres tej nowej promocji, albo jeśli jesteś w trakcie poprzedniej promocji - to po jej zakończeniu automatycznie rusza Ci ta nowa.

   Usuń
 9. Nie widzę lokaty bezkompromisowej na 2.7% do 100tys w Optimie.Szkoda, bo miałem zamiar przenieść tam trochę kasy po zapadndieciu lokat na nowe środki w Nest.Zostaje mi Idea,choć wolalbym na razie przeczekać.Przebywam za granicą, więc Millennium odpada ze względu na obowiązkowa kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nie widzę lokaty bezkompromisowej na 2.7% do 100tys w Optimie."
   Niestety nie ma jej już w aktualnej (z 5 paźdz.) tabeli oprocentowania.

   Usuń
 10. Wysylam ponownie:

  Witam czy to prawda o BFG co pisza w sieci? Chodzi o dyrektywy unijne, ktos ma ich tresc? Cytat z innej strony:

  "depozyty do 100 tyś euro po przeliczeniu według obowiązujacego kursu są teoretycznie gwarantowane
  przez BFG (7 dni na wypłatę środków)
  według dyrektywy Unii w niektórych
  przypadkach można nie wypłacić w tym terminie tylko później
  cel utrzymanie płynność systemu bankowego kraju"

  OdpowiedzUsuń
 11. Pozostając w temacie Banku Millennium to jak donosi Bankier.pl stanie się on właścicielem SKOK Piast:
  https://m.bankier.pl/wiadomosc/Bank-Millennium-przejmie-SKOK-Piast-7620333.html
  Zatem przybędzie kilka nowych placówek tego banku ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Co się dziś dzieje z Santander? Jakikolwiek przelew czy to wewnętrzny czy zewnętrzny jest niewykonany-oczekujący. Mam już dłuuuugą taką listę i tylko pierwszy został wykonany, ale cała seria stoi w miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat co w santanderze to nie wiem... ja po moich ostatnich perypetiach ze zrywaniem lokaty w IB mam coraz większą nieufność do bankowości elektronicznej. Jakas awaria i jesteśmy zablokowani w dostępie do srodków. I jeszcze mam zablokowaną możliwość jakiejkolwiek operacji przez telefon czego nie da się zmienić bez wizyty w oddziale. Paranoja. Oznacza to ze w razie pomyłki mojej, awarii systemu to jestem zdany jedynie na słanie listów z poziomu bankowosci elektronicznej lub wyjazd za wody i góry do oddziału. jest jeszcze jakaś opcja konsultanta online z poziomu panela użytkownika, ale nie próbowałem i nie wiem co tam tą droga mozna wskórać.
   W sumie nieciekawie to wszystko wygląda. Akurat w IB dziś zrywałem kolejną lokatę i robiłem duży przelew. Wszystko poszło ok. No ale zobaczymy po efekcie

   Usuń
  2. Dla mnie czas wykonania przelewu ma kolosalne znaczenie. Wiadomo, że przelewy wykonane przed godziną 8:00 zwykle docierają przed południem, więc możemy rozplanować przelewy by dotarły do adresata tak by puścić przelew zwrotny (lub umówić się z kontrahentem na południe celem dokonania transakcji).
   Blokady jakie powodują banki powodują, że przelewu zwrotnego możemy nie zdążyć zrobić (kontrahenta odprawimy z kwitkiem)

   Przyjechałem do pracy na ósmą i sprawdziłem status przelewów. Po godzinie od zlecenia wykonano przelew nr 1, 4 oraz 8. Pozostałe przelewy dalej mają status oczekujące. Dodam, że większość z nich to przelewy wewnętrzne, które zwykle są wykonywane natychmiastowo. Coś podejrzewam, że to jakaś migracja systemów Santandera oraz WBK. Zaczęło się od zmiany strony logowania, teraz jest problem z przelewami...

   Usuń
  3. "Co się dziś dzieje z Santander? ... Coś podejrzewam, że to jakaś migracja systemów Santandera oraz WBK. Zaczęło się od zmiany strony logowania, teraz jest problem z przelewami..."
   Masz rację Polcan, to ta przyczyna. Opisał ją dziś portal prnews.pl: https://prnews.pl/rebrandingu-wystepuja-problemy-logowaniem-bankowosci-internetowej-santander-banku-438017

   Usuń
 13. 8 października wycofałem środki z KO w millenium bo skończyło mi się 92 dni. 13-tego miałem salda wszystkie w mille wyczyszczone na zero. Chciałbym nową promocję uruchomić prawdopodobnie dopiero pod koniec listopada, bo teraz mam wszystko polokowane. Ale na koniec października bank dopisze mi na KO odsetki za 8 dni października. Czy te dopisane odsetki zostaną potraktowane jako wpływ na KO i uruchomią nowe 92 dni promocji? Nie chciałbym jej uruchamiać już pod koniec października bo nie mam takiej potrzeby. A 92 dni zaczęłoby biec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiadywałem się w Twojej sprawie na infolinii i powiedziano mi, że samo dopisanie odsetek nie powinno uruchomić tej promocji. Jeśli jednak tak by się nawet stało - to proszą o kontakt z nimi (nawet telefoniczny) gdzie to Ci anulują ;)

   Usuń
  2. Odsetki na KO w Millenium nie wliczają się do nowych środków.

   Usuń
 14. Myślę właśnie nad zmianą głównego konta i przyjrzałem się tej promocji, ale zauważyłem jedną rzecz w regulaminie: żeby zdobyć premię 200 PLN trzeba aktywować ich aplikację mobilną do 5.12.2019. Nie używałem nigdy i jakoś mnie nie ciągnie żeby używać bankowości na telefonie, ale promocję chętnie bym łyknął.
  Jak wygląda spełnienie tego warunku w praktyce? Mogę to ustrojstwo aktywować i potem od razu wyłączyć, żeby załapać się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mogę to ustrojstwo aktywować i potem od razu wyłączyć, żeby załapać się na tę promocję?"
   A nie możesz poczekać z wyłączeniem tej apki - do momentu wpływu kasy z promocji? Tak byłoby pewnie najbezpieczniej ;)

   Usuń
  2. Dlatego pytam, jak to działa. Jak rozumiem aktywacja nie jest jednoznaczna z koniecznością aktywnego użytkowania?
   Mam pewne obawy jeśli chodzi o łączenie bankowości mobilnej z kontem, na którym będę trzymał oszczędności (KO Profit).

   Usuń
  3. "Jak rozumiem aktywacja nie jest jednoznaczna z koniecznością aktywnego użytkowania?"
   Regulamin mówi tylko o konieczności aktywacji tej aplikacji do 5 grudnia 2018 r. Nie wspomina nic o konieczności aktywnego użytkowania.

   Usuń
 15. W piątek minęło regulaminowe pół roku dla definicji nowego klienta limitu w Millennium. Złożyłem wniosek o limit, który zwykle był przyznawany od ręki.
  Tym razem musiałem poczekać przez weekend do dziś, limit przyznano przed chwilą. Dzięki tej zwłoce saldo na dzień startu promocji KO zerowe:)
  Ot - Millennium:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Czytam regulamin tego KO na Millenium i nie jestem przekonana 92 dni liczą się od dnia założenia KO Profit tzn np od jutra? czyli opłacalone oprocentowanie zakończy się dla mnie w lutym? czy po prostu zakończy się w 12 stycznia (czas trwania promocji).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście ani tak ani siak:)
   92 dni liczą się od pierwszej wpłaty na konto, innymi słowy jeśli nie wpłacisz nic, to nie bierzesz udziału w promocji. I tak właśnie jest dla nas najkorzystniej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...