czwartek, 9 maja 2019

150 zł do zgarnięcia w promocji MoneyMania 18 z Alior bank


Najlepsze promocje lubią chodzić parami. Do opisanej wczoraj ciekawej skumulowanej oferty w Santander dołącza także Alior. W obu przypadkach mamy do czynienia z akcją specjalną czyli dodatkowym bonusem od organizatora promocji.

W przypadku Aliora mamy 18 już edycję popularnej Money Manii. Do zgarnięcia w łatwy sposób jest 150 zł, a konto oczywiście darmowe więc trudno obok takiej okazji przejść obojętnie, tym bardziej, że ostatnio Money Mania jest rzadziej.


Kto może wziąć w tym udział? Sprawa jest prosta: Alior żąda rocznej przerwy w posiadaniu konta ror, konta walutowego lub karty kibica. Pozostałe produkty jak KO czy posiadanie konta w T-mobile nie przeszkadza w zgarnięciu 150 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Mania 18 i zgarniesz  łatwo 150 zł

Promocja ma potrwać znacznie krócej niż w Santanderze bo do 10 czerwca 2019. Jak zwykle w tego typu akcjach musimy się zalogować za pośrednictwem dedykowanego linku widocznego powyżej do Money Manii i stamtąd założyć konto.

Warunki dla premii jak zwykle banalne

Na założenie konta mamy miesiąc. Żeby było jasne link promocyjny do zapisu będzie aktywny do 10 czerwca, zaś do 10 lipca 2019 mamy czas by podpisać umowę o konto wraz z kartą. Czasu jest więc aż nadto.
Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?
Wczorajsze warunki jednego przelewu i 5 płatności wydawały się łatwe dla zgarnięcia 150 zł. Tutaj jest jeszcze prościej. Organizator wymaga:
 • jednego przelewu na 1000 zł
 • 3 płatności na dowolną kwotę
Mamy zatem dwie płatności mniej. Mimo prostoty warunków, czas na wykonanie mamy aż do 10 września 2019. Warunek da się spełnić w niecałą godzinę, za co dostaniemy na konto całe 150 zł:) 

UWAGA:
Mimo iż warunkiem otrzymania premii jest przelew na 1000 zł, to jednak  aby konto było darmowe wymagany jest przelew na 1500 zł. Natomiast co do karty, to wymagana jest płatność na 300 zł by być zwolnionym z opłaty.Aby się nie zapomnieć ważnych terminów wyżej prezentuję harmonogram najnowszej Money Manii. Jak widzimy premię mamy dostać najpóźniej do 10 października, zaś w międzyczasie można korzystać z dobrodziejstw konta.

Co to za dobrodziejstwa? Mam od dłuższego czasu konto w Aliorze dla samych 3% na koncie. Premiowane konto daje nam możliwość wyboru dwóch spośród dziewięciu korzyści do konta przy czym owe 3% to jedna z opcji jakie wybrałem.

Dwie korzyści są darmowe i można je zmieniać

Drugą opcję wybieramy jakie chcemy, można przykładowo wybrać darmowe przelewy natychmiastowe. Należy jednak pamiętać, że liczba jest ograniczona do 5 sztuk. To i tak ponad 2x więcej niż daje Idea bank.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Mania 18 i zgarniesz  łatwo 150 zł  

Podsumowując mamy fajną bo bardzo łatwą premię do zgarnięcia. Ostatnio mamy mniej akcji specjalnych, które kiedyś były dostępne praktycznie non stop. Warto więc korzystać póki jeszcze są.


Tabela opłat i prowizji w Alior bank

39 komentarzy:

 1. Polcan, coś się nie przyłożyłeś. Konto jest darmowe jak przelejesz co miesiąc co najmniej 1500 (jednorazowo, nie na raty) Jak nie, to kosztuje 10 zeta. A kartą trzeba wykonać 300 złotych bo zapłacisz kolejne 5 złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ważna informacja, którą dodałem do artykułu. Sam robię przelewy na 1500 zł, ale karty do konta nie posiadam, bo nie jest wymagana do tego by mieć 3% na koncie. Faktycznie jednak trzeba wydać 300 zł.

   Usuń
  2. Karta nie jest wymagana do wyplacenia premii. Wg regluaminu Moneymanii premię stracisz dopiero jak skorzystasz z odstąpienia a to co innego niż rezygnacja z karty więc moim zdaniem karte można zamknąć po zrobieniu 3 płatnosci i mieć samo konto . wtedy zostaje już tylko przelew 1500zł dla uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku.
   Aczkolwiek trzeba by dopytać się co regulamin MM miał na myśli i czy rzeczywiscie chodziło o odstapienie a nie o rezygnację z karty po wydaniu.
   MM

   Usuń
 2. Jeśli jest tak, jak pisze @Ptok, to atrakcyjność tej promocji mocno spada...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu artykułu dołączyłem Tabelę Opłat i Prowizji w Aliorze tak by każdy mógł się przekonać o ewentualnych opłatach.

   Usuń
  2. Przykładowo info o karcie znajduje się na stronie 7 w punkcie 2.1. gdzie znajdziemy info o opłacie 0zł/5zł.
   Odnośnik przy 5 zł z nr 4 kieruje nas do informacji, że wymagana jest opłata za kartę.

   Usuń
 3. Wiosenna już przeminęła w IdeaBanku ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie trwa wiecznie, szczególnie dotyczy to super ofert. Od tego tygodnia jednak wróciłem do codziennego odnawiania i bukowania ich na przyszłość, dzięki czemu mam jeszcze jedną do wykorzystania. Dziś poszła kolejna porcja codziennego zasilania lokat w IB, więc jeszcze skorzystam.
   Kolejne przychody pójdą już na konto w Getin.

   Usuń
 4. A próbował ktoś czy zawrotna działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj rano dostałem propozycję na 3,5 % do Getinu..

   Usuń
 5. Dostawałem 3.28 za przelew do aliora i 3.5 do getinu. Ale kilka dni temu i na jednym z dwóch kont

  OdpowiedzUsuń
 6. To teraz mam dylemat. We wtorek będę miał środki z zakończonej lokaty w innym banku na dość pokaźną kwotę i nie wiem co wybrać. Albo roczną na nowe środki albo zawrotną. Miała być wiosenna na którą miałem złożyć wniosek w sobotę ale niestety zabrakło dwa dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "To teraz mam dylemat. We wtorek będę miał środki z zakończonej lokaty w innym banku na dość pokaźną kwotę i nie wiem co wybrać. Albo roczną na nowe środki albo zawrotną."

   Miałem podobny dylemat co Ty jak w ofercie nie było jeszcze lokaty wiosennej. Ostatecznie część środków poszła na Zawrotną, a część (ta większa) na roczną. Czas pokaże czy to był dobry wybór ;)

   Usuń
 7. Regulamin powinien być napisany bezsprzecznie, a nie to, co miał na myśli jego Twórca. Mieliśmy przypadki Regulaminu z "i" "lub". Według mnie Twórca powołuje się o Ustawę z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiosennej w Idei już nie ma czyli Idea napchana kasą, szkoda bo myślałem, że w związku ze stratami 1,9mld pojawi się jakas nowa Lokata BEZKONKURENCYJNA na 3,9% / a może nawet 4,5% ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...szkoda bo myślałem, że w związku ze stratami 1,9mld pojawi się jakas nowa Lokata BEZKONKURENCYJNA na 3,9% / a może nawet 4,5% ;)"

   Jeśli mają wyjść na prostą - to nie mogą już dawać takiego oprocentowania :( Jak widać 3,5% na wiosennej i tak wystarczyło - żeby "zakopać dołek" i najprawdopodobniej nie mają zamiaru przekraczać tej i tak dobrej stawki na lokatach ;)

   Usuń
 9. Nie da się zalogować do IB. Przerwa miała zacząć się o 22-ej, a nie da się zalogować i teraz :( Moim zdaniem tak właśnie będzie wyglądać w przyszłości upadek jakiegoś banku. Brak możliwości ucieczki z kasą, nawet z lokat teoretycznie zrywalnych bez konsekwencji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed momentem zalogowałem się bez problemu. Przelew wewnętrzny też udało mi się zrealizować.

   Usuń
  2. Jak ja się próbowałem zalogować o 16ej - wyświetlała się przerwa technicza do ok godz. 17:15.

   Usuń
 10. Dziwna dla mnie jest polityka IB. Nałapali grosza na 3,5% ale lokat dla banku wysokiego ryzyka bo z możliwością ich zerwania bez konsekwencji. W ciągu 3 miesięcy nastąpi bardzo szybki naturalny odpływ gotówki bo najwyższe obecne dostępne % lokat to 2,3 nie licząc lokat na nowe środki. IB idzie z napchanej górki jak teraz do wyschniętego dołka. Zamiast wysokość lokat jakoś delikatnie wyciszyć popadają ze skrajności w skrajność.
  I druga niepokojąca tendencja zawarta jest w najnowszej ocenie... "Zarząd Idea Bank S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, iż w dniu 8 maja 2019 r. agencja ratingowa EuroRating Sp. z o.o. („Agencja”) obniżyła rating kredytowy nadany Emitentowi z poziomu B+ do poziomu CCC. Utrzymana została negatywna perspektywa ratingu".
  Za chwile odezwie się tu stały anonimowy obrońca banków LC i będzie przekonywał wszystkich, że nic się nie stało, ciułacze nic się nie stało!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla zainteresowanych: od poniedziałku będzie obniżka oprocentowania lokat w Getin:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czym oni chcą konkurować? Już tylko KO? Jeszcze zejdą z 2,8% na nowe środki??

   Usuń
  2. Tak, będzie stawka o 0,2pp niższa. Co do KO to jak sądzę od nowej edycji też będzie obniżka.

   Usuń
  3. czyli 3,5% na rok w IB to nadal całkiem dobry wybór

   Usuń
 12. ING obniża oprocentowanie kont oszczędnościowych o "tylko" 0,2 % ;)
  Jako powód podają spadek ogólnego wskaźnika cen towarów i usług podany przez GUS ;)
  Mam pytanie , po co oni rozsyłają te bzdurne pisemka, aby siebie ośmieszyć ? Albo to jakieś korpo-januszostwo. W każdym razie dawno się tak nie uśmiałem , co do powodu obniżenia i tak ich dziadowskiego oprocentowania kont.
  Ktoś tam w ogóle nie rozumie świata na zewnątrz szklanego biurowca w Wawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ING więc mnie to nie dziwi, bo to norma w tym banku. Od nich dostałem kiedyś list gratulacyjny za wynik 3% w jakimś polecanym funduszu i to w czasie, gdy na lokatach było stosunkowo łatwo o 8%. Do dziś go mam bo jest zabawny i świadczy o samym banku.

   Usuń
 13. W IB dziś nie można było opłacić Wiosennej zarezerwowanej na 3,5% z własnego konta do dziś pomimo otrzymania esa.4 razy próbowałem i nie opłaciło.W końcu wziąłem zrobiłem przelew do GB i dostałem propozycję Zawrotnej na 3,5% skorzystałem.W poniedziałek będę dzwonił czemu nie mogłem opłacić Wiosennej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziś opłaciłem kilka wniosków na Wiosenną właśnie przelewem..

   Usuń
  2. do Malutki11 maja 2019 21:14: Taki problem też pojawił się u mnie kilka dni temu. Na małą kwotę można było opłacić, zaś na wyższą kwotę było tak jak napisałeś.

   Usuń
  3. Sprawdzaj datę przelewu. W weekendy wpada często z defaulta data poniedzialkowa. W przyszłych przelewach możesz mieć 4 oczekujące na pon. Tez się tak kilka razy wjeb*łem:)

   Usuń
  4. Anonimowy12 maja 2019 12:47
   Zgadza się ja też tak miałem. przelew robiłem w IB 11.05.2019r. data do przelewu wyskoczyła 13.05.2019r. bez problemu poprawiłem na 11-go i przelew wewnętrzny poszedł. Lokata została założona, nie ma tu znaczenia kwota lokaty.

   Usuń
 14. Też próbowałem na małą kwotę i też nie mogłem.Nawet na takie na jakie miałem napisane we wniosku.A że został mi tylko jeden expresowy przelew za darmo to nie mogłem spróbować przelać do Santandera i spróbować opłacić go z zewnątrz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podnieście limit przelewów !! Też nie mogłem opłacić wnioków a po podniesieniu poszło.

   Usuń
 15. Napisał tydzień temu do IDEA bank ze mają za duże oprocentowanie lokat i obnizyli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To napisz teraz aby na chwile podniesli dla mnie i moich znajomych. Dzieki

   Usuń
  2. Krzysiu podaj nr konta, to wpłacę ci 20 zł na dobre pigułki antydepresyjne.

   Usuń
 16. Jak sądzicie, kiedy nastąpi koniec Idei?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Równocześnie z końcem świata.
   Pozdrawiam.
   Leszek Cz.

   Usuń
 17. Warunki wyglądają na rozsądne. W dodatku łatwe do spełnienia. Można łatwo zyskać dodatkową gotówkę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...