niedziela, 26 maja 2019

2,70% na koncie oszczędnościowym w Millennium w nowej odsłonie


Od dziś mamy nową 14 już edycję konta, które dla wielu z nas jest pewnego rodzaju przystanią do której można wrócić w przypadku konieczności zerowania kont w bankach Czarneckiego.

Na szczęście nic się tutaj nie zmieniło. Od dawien dawna mamy tutaj 2,70% i tak jest w najnowszej edycji. Zmieniają się jak zwykle tylko terminy o których należy pamiętać, by bank zawsze uważał odświeżoną kasę za nowe środki.


W tym celu należy oczywiście zerować saldo na dzień lub dwa przed startem nowej promocji. Kto ma konto w Millennium w pojedynkę powinien to zrobić w piątek, kto ma wraz z drugą połówką może to zrobić w sobotę, gdyż przelewy są realizowane natychmiastowo.

Tutaj założysz konto Profit w Millennium ze stawką 2,70%

Nowa edycja potrwa jak zwykle do soboty, co jest regułą w tym banku i za tą przewidywalność ten bank lubimy. Kolejna taka sobota przypada na 20 lipca 2019, dość newralgiczny termin dla wielu z nas.

Dlaczego newralgiczny? Wielu czytelników skorzystało z ostatniej okazji na założenie najpopularniejszego KO w Getin jeszcze na stawce 3,50%. Ta promocja kończy się pod koniec lipca, co przypadnie na kolejną XV edycję KO w Millennium. Dla osób, które nie mają jeszcze konta w Millennium, przypomnę, że tylko do jutra 27 maja potrwa promocja w której można zgarnąć praktycznie za darmo 200 zł co przypomniałem na PP4.

Tutaj zgarniesz 200 zł z Millennium jeśli nie brałeś udziału w promocji konta 360 

Dlaczego za darmo? Bowiem wystarczy zrobić to co robi każdy millenijniak co miesiąc czyli jedną płatność kartą oraz jeden przelew na 1000 zł. Warunki są więc praktycznie żadne. Jutro jednak o północy ta promocja się skończy i nie wiadomo kiedy powróci, przerwy potrafią być długie.

Pozostanie wtedy inna promocja która potrwa do 3 października, w której można zgarnąć inne nagrody na start, bank bowiem daje zarobić każdemu. Szczegóły omówiłem na PP4, zainteresowanych odsyłam więc do obszernego wpisu na ten temat.

Pozostaje zatem pytanie czy warto uruchomić promocję w Millennium 20 lipca przed startem nowej promocji, by zagwarantować sobie 2,70% do kwoty 100k. To zależy jak będzie wyglądać sprawa z idea bank, o czym z pewnością będę informował na bieżąco.

Regulamin 14 edycji konta oszczędnościowego Profit w Millennium


17 komentarzy:

 1. Jutro kończy mi się lokata w IB. Polcan czy masz info aby szykowali coś ciekawego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inny bank szykuje na jutro ofertę specjalną, ale znów opłacalne będą tylko małe kwoty. W IB jak zwykle warto testować symulowany przelew do Getin w oczekiwaniu na lepszą ofertę.

   Usuń
 2. oferta aktualnie to 2,80

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś skończyła mi się lokata w IB. Zrobiłem przelew symulowany do GB ale nie otrzymalem zawrotnej. Zawsze dostawalem. Polcan od czego to zależy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od działu IT. Dostali nakaz zmiany algorytmu przyznawania oferty i widocznie załapałeś się tak jak ja do osób wykluczonych z oferowania lokaty zawrotnej. Ja nie dostaję już ofert od kilku miesięcy a próbowałem wielokrotnie...

   Usuń
 4. "Inny bank szykuje na jutro ofertę specjalną, ale znów opłacalne będą tylko małe kwoty."

  Czyli znowu Toyota :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmm... to się jeszcze wstrzymam z wypowiedzeniem rachunku w toyocie ;)

   Usuń
  2. Muszę Cię rozczarować. Toyota przestała premiować swoich klientów i wzorem innych banków premiuje tylko nowych co już jest widoczne od dłuższego czasu odkąd Agora przestała istnieć. Dlatego niedawno zamknąłem tutaj konto.

   Usuń
  3. Ja już dawno pożegnałem się z Toyotą.

   Usuń
 5. Czy po ślubie, z tym samym peselem będę mogła założyć po raz drugi lokatę Happy 4% w IB? Będę dla banku nowym klientem?

  OdpowiedzUsuń
 6. "Czy po ślubie, z tym samym peselem będę mogła założyć po raz drugi lokatę Happy 4% w IB? Będę dla banku nowym klientem?"

  Niestety nie. Dla banku liczy się Twój PESEL, a nie ewentualna zmiana nazwiska ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Millenium przejmuje Eurobank...

  https://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty?articleId=65818&p_id=18

  "1. Komisja jednogłośnie stwierdziła brak podstaw do zgłoszenia sprzeciwu wobec planowanego nabycia przez Banco Comercial Português, SA („BCP”), za pośrednictwem Banku Millennium SA, akcji Euro Banku SA w liczbie powodującej przekroczenie progu 50% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu oraz udziału w kapitale zakładowym Euro Banku SA.

  Zawiadomienie Banku Millennium SA i BCP, jako jego bezpośredniego i pierwotnego podmiotu dominującego, zostało złożone w związku z zawarciem w dniu 5 listopada 2018 r. przez Bank Millennium i SG Financial Services Holding („SGFSH”) warunkowej umowy sprzedaży akcji Euro Banku.

  Transakcja objęta zawiadomieniem ma polegać na nabyciu przez Bank Millennium od SGFSH 49 769 493 akcji Euro Banku, tj. ok. 99,787% udziału w kapitale zakładowym Euro Banku.

  Po zamknięciu Transakcji, pod warunkiem uzyskania stosownych zgód regulacyjnych, ma zostać dokonane połączenie Banku Millennium z Euro Bankiem w drodze przejęcia Euro Banku (bank przejmowany) przez Bank Millennium (bank przejmujący). Połączenie ma zostać przeprowadzone bez podwyższenia kapitału zakładowego Banku Millennium."

  OdpowiedzUsuń
 8. Co w przypadku, gdy jestem akualnie w 12 edycji do 19 czerwca? Kiedy wyczyścić konto, aby załapać się na promocję edycji 14-tej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinieneś był to zrobić przed jej startem. Kolejny dzień zerowania to 19/20 lipca.

   Usuń
 9. Koledzy mam pytanie do was - chodzi o Getin, mam dostęp do bankowości elektronicznej, bo kiedyś tam miałem lokaty i chciałbym skorzystać z promocji na KO 3,2% i tak zapytam w punktach:

  1. Czy jak mam dostep do bankowości elektronicznej to konoto osobiste mogę załozyć po zalogowaniu się do systemu, nie trzeba jechać do oddziału? wnisek widzę że można złożyć jak jestem zalogowany

  2. Warunkiem są zgody marketingowe, podejrzałem jakie są u mnie zaznaczone po zalogowanie się do banku i mam takie : Zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku i Zgoda na marketing elektroniczny Banku ale nie mam tej trzeciej z regulaminu : 3) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (zgoda ma marketing, o której mowa wart. 6 u.1 lit. a) RODO lub prawnie usprawiedliwionyinteresadministratora danych, o którym mowa w art. 6 u.1 lit. f) RODO - jak mozna ją zaznaczyć? trzeba zadzwonić do nich?

  3. Na KO widać rzeczywste % konta? jakbym nie spełnił warunków to też się zmieni na niższe?

  4.Kartę debetową do konta doslą pocztą? wsio jest na free - tylko musi być jedna płatnosć kartą?

  5. W pierwszej kolejności muszę otworzyć ror + zgody marketingowe a na końcu otworzyć KO i przelać kasę?

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się odpowiedzieć. Jeśli chodzi o pt.:

   1. Jak najbardziej tak. Sam tak też kiedyś zrobiłem.

   2. Dawniej nie było wszystkich zgód. Ja sam zaznaczyłem wszystkie, które wtedy były widoczne w ST i jak zadzwoniłem do nich - to jeszcze była jakaś niewidoczna, którą pan sam mi odznaczył na TAK, więc na to trzeba uważać.

   3. Nie widać. Jest odnośnik do regulaminu danej edycji promocji, ale można zadzwonić do nich i zapytać czy wszystko ok?

   4. Dokładnie tak.

   5. Ja tak właśnie robiłem. Najpierw ROR, a jak był już aktywny z ST zakładałem KO

   Pozdrawiam

   Usuń
 10. niestety ale złozyłem wniosek przez neta o konto w Getin Proste Zasady i mimo że jest bankowość internetowa (miałem wcześniej lokaty) to i tak oddział lub kurier bo nie mają wzoru podpisu... chyba przejadę się do oddziału lub placówki partnerskiej i tam otworze

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...