wtorek, 21 maja 2019

250 zł tym razem w gotówce od Paribas w promocji Zgarnij premię


Po ubiegłotygodniowych promocjach z 150 zł do Biedronki, 200 zł do H&M oraz 250 zł do Orlen tym razem mamy ofertę bez wybranego sklepu. Kasę dostaniemy na konto i to my będziemy mogli zadecydować na co to wydać.

Takie oferty są zwykle najlepsze, wszak dodatkową kasę można zawsze wpakować na dobrze oprocentowane KO jak chociażby opisane wczoraj Getin. Oferta bez wątpienia najlepsza wśród mnogości innych w tym banku, ale zarazem najtrudniejsza do zdobycia.

Ofert w Paribasie jest wiele ale ta jest najlepsza

Zaczynamy standardowo od adresatów. Wszak przez długi czas karencja wynosiła tutaj 3 lata, którą zredukowano do 2 lat. Od maja tego roku wszystkie promocje mają karencję 12 miesięczną i tak jest tym razem.

Tutaj zgarniesz 250 zł w gotówce za darmowe konto w Paribas

Każda z promocji paribasowskich jest limitowana. W opisywanej dziś bank przeznaczył 1500 wniosków. Do niedawna rozchodziły sie one jak świeże bułeczki, ale przy tej mnogości może być inaczej. Na pewno jednak nie potrwa dłużej aniżeli do 9 czerwca 2019, bo to ostateczny deadline.


Warunki:
Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę zamiast bonu do wybranego sklepu? Poprzednie 3 promocje były bliźniaczo podobne, najnowsza jest już nieco inna. Jest trudniej, ale najważniejsze, że da się to zaakceptować.

Konto należy otworzyć do końca czerwca, zaś w oba wakacyjne miesiące czyli w lipcu i sierpniu spełnić dwa typowe warunki nazywane przez bank aktywnością na koncie. Są to:
 • przelew na 1000 zł
 • płatność kartą na 300 zł
Przelew to żaden warunek jeśli możemy go sobie zrobić samemu, a na to Paribas akurat pozwala.  Wydac 300 zł w ciągu miesiąca każdy to też nie problem, podejrzewam, że wydajemy znacznie więcej w ciągu 30 dni, szczególnie jeśli można kupić cokolwiek, co również jest dopuszczalne.


Wypłata Premii
Słowem 250 zł jest jak najbardziej realne i w zasięgu praktycznie każdego. Kasę dostaniemy bardzo szybko z podziałem na dwa pakiety:
 • 150 zł w sierpniu
 • 100 zł we wrześniu
Każda z premii zostanie wypłacona na konto za spełnienie warunków w poprzednim miesiącu. Łatwo i przejrzyście.

Tutaj zgarniesz 250 zł w gotówce za darmowe konto w Paribas

Konto oczywiście jest darmowe, chociaż należy pamiętać, że wypłaty z bankomatów są darmowe tylko w przypadku bankomatów własnych oraz Planet Cash. Konto służyć będzie jednak raczej do zgarnięcia premii oraz zamknięcia aniżeli do deponowania tutaj jakiejkolwiek większej kasy.

Nie pamiętam takiej inwazji promocji w jednym banku w tak krótkim czasie. Dla każdego coś miłego, nie zmienia to jednak faktu, że najbardziej opłacić się zgarnąć premię i poczekać na kolejną taką okazję już za rok.

Regulamin promocji Zgarnij premię 250 zł w Paribas

16 komentarzy:

 1. Czy posiadanie konta w Optimie wyklucza mnie z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza, tak jest w każdej promocji w Paribas.

   Usuń
 2. Nigdy nie miałem konta w Paribasie.
  dałem zgody wszystkie, a otrzymałem na maila info....
  Witaj ............................,

  Z przykrością informujemy, iż Twój wniosek nr 421191676970 o zawarcie Umowy
  ramowej Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska
  S.A. został odrzucony z powodu negatywnej weryfikacji przesłanych danych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś może konto w Raiffeisen, który został przejęty przez Paribas?

   Usuń
  2. Nie miałem nigdy ani w Paribasie ani Raiffeisen ale miałem w Optimie raz skutecznie, a później już każdorazowo odrzucany zawsze z powodu... braku meldunku w dowodzie osobistym.

   Usuń
  3. Ciekawostką jest, że to nie człowiek mnie odrzucił TYLKO automat, bo odpowiedź negatywna była po minucie albo i krócej.

   Usuń
 3. Co ciekawe...
  jak zaznaczyłem przedział dochodów pomiędzy 2tyś-4tyś to wniosek automat odrzucił natychmiastowo bez podania przyczyny.
  Jak zaznaczyłem dochód powyżej 6tyś. i zajmowane kierownicze stanowisko to wniosek poszedł do weryfikacji przez bank.
  NIC innego TYLKO wyciąganie danych i segregacja. NIE polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się wypełnia wniosek online o założenie konta w jakiejś promocji trzeba kłamać, że jest się dyrektorem/prezesem i dochód powyżej 10 albo 20tyś/miesięcznie. Jak napiszesz, że jesteś bezrobotny, to zawsze wniosek odrzucą bez podania przyczyny.

  OdpowiedzUsuń
 5. W zasadzie można już chyba zdejmować szyldy IB. Kolejne procesy dokończą dzieła śmiertelnej agonii
  MM

  https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1413604,idea-bank-prokuratura-pozew.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 21 i 22.05.2019r. obniżka oprocentowania Lokaty Nr 1 w Idea Bank o 0,10% oraz na nowe środki na 6 i 12 m-cy, też o 0.10%.

   Usuń
  2. Te obniżki to po prostu rezultat wprowadzenia kuratora. Kurator jest po to aby bank realizował program naprawy i nie szukał dróg na skróty przez pozyskiwanie kapitału lokatami w zawrotnych stawkach. POza tym IB spała ostatnio na gotówce przygotowanej pod odpływ depozytów. prawdopodobnie kurator bedzie teraz naciskał na poszerzenie akcji kredytowej, wyczyszczenie portfela a jak dokapitalizują ten bank to już sami pewnie nie wiedzą. Marnie to po prostu wygląda.
   MM

   Usuń
  3. "...oraz na nowe środki na 6 i 12 m-cy, też o 0.10%."

   Czyli już spadło łącznie o 0,60% w krótkim czasie. Teraz nie żałuję, że część środków powędrowała na roczną 3,5% ;)

   Usuń
  4. Jak nie było kuratora to też były obniżki.Jak potrzebują kapitał to podwyższają a jak nie to obniżają.

   Usuń
 6. 3 wnioski wypełnione 20 maja kwoty jakie podałem 2001-4000 a w dwóch pozostałych poniżej 2000 dziś tel z paribasa werefikacja wniosków i czekamy na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cze Jak sprawdzić czy te 1500 wniosków. ju zostało wyczerpanych minęło wszak kilka dni ale za free nie warto sie męczyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli link jest aktywny to limit jeszcze się nie wyczerpał.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...