środa, 22 maja 2019

200 zł w limitowanej promocji wiosenny bonus w Nest bank


AKTUALIZACJA:
Poniższa oferta potrwa tylko do godziny 16:30 w piątek 24 maja

Po całej serii promocji w Paribasie wreszcie przebudził się inny bank w oferowaniu promocji. Tym razem jest to Nest bank, który daje 200 zł w swojej promocji wiosenny bonus.

Do niedawna promocje w Nest trwały dosłownie kilka godzin, jednak ostatnia z nich była aktywna dłużej niż zwykle. Jak sądzę problemem jest ciągły wymóg przelewania wynagrodzenia.


Kto może zgarnąć 200 zł? Już w tytule promocji jest mowa 'dla nowych klientów'. W tej kwestii Nest jest ciągle nieugięty i nic nie chce zmieniać. Ciągle karencja wynosi 2 lata więc tyle musi wynosić przerwa w posiadania konta u rudych.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Promocji Wiosenny Bonus w Nest bank

Promocja jest mocno limitowana co jest typowe dla tego banku, do wykorzystania jest zaledwie 650 wniosków. Jeśli pula nie wyczerpie się szybko akcja potrwa maksymalnie do 4 czerwca 2019. Dostałem jednak informację, że potrwa tylko do godziny 16:30 w piątek 24 maja.Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki?
Nest ma dość zaporowe warunki w porównaniu do wczorajszej promocji w Paribas, gdzie łatwiej o wyższą premię w krótszym czasie. Konto w Nest należy otworzyć najpóźniej do 21 czerwca 2019

Następnie przez kolejne przez 3 miesiące należy spełnić 2 warunki:
 • przelać wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie minimum 1000 zł
 • zrobić zakupy kartą na kwotę 500 zł
Te same warunki należy spełnić w każdym z kolejnych miesięcy. Za ich spełnienie w lipcu dostaniemy od razu połowę premii 100 zł. Za powtórzenie warunków w sierpniu i wrześniu dostaniemy po 50 zł.Warunki są zatem dość trudne, tym bardziej, że niektórzy z nas jakoś niechętnie zmieniają konto u pracodawcy. W zamian otrzymujemy konto które jest naprawdę całkowicie darmowe, co w Nest bank jest normą od samego początku.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Promocji Wiosenny Bonus w Nest bank

Szkoda że promocje w Nest są tylko okazjonalne i trzeba wręcz zapolować na nie, skoro szybko się kończą i długo trzeba czekać na kolejne. A dwie stówki przydadzą się na pewno każdemu.

Regulamin promocji Nest konto z wiosennym bonusem

23 komentarze:

 1. Podobno przelew z tytułem ‚wynagrodzenie’ działa.

  OdpowiedzUsuń
 2. W IB obniżka oprocentowania o 0.10%.

  OdpowiedzUsuń
 3. W IB nie było obniżki oprocentowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W IB nie było obniżki oprocentowania"

   Była. Dokładniej wczoraj i niektóre lokaty spadły jeszcze od ostatniej obniżki właśnie o te 0,10%.

   Usuń
 4. Bankrut z ratingiem CCC, dyrektorami w pierdlu, śledztwami kilku instytucji, kuratorem by kasy nie wyprowadzili opinią powyżej dna metra mułu .... wskoczy na dobre tory? :-)))) Mega LOL. Jeśli tu tacy ciułacze lokat są, to nie dziwne że Ernest was skroi jak zechce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. więc leć do PeKaO, dokładaj cegiełki do duck towers, a i tak zasponsorujesz nam z twoich niskich procentów poprzez BFG zwrot kapitału naszych lokat... LOL.

   Usuń
 5. Mam pytanie. Czy Ktoś wypłacał z KO w Getinie kwotę ponad 200k bo taki tam limit jest i próbował tą metodą jak w Millennium (zlecanie dwóch przelewów z datą późniejszą), lub zna inny sposób na jednorazową wypłatę kasy właśnie ponad 200k? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z KO nie dasz rady, bo drugi przelew bedzie juz platny.
   Generalnie mozesz wyplacic 250K - 200K przez bankowosc internetowa i do tego 50K przez mobilna, ale z KO drugi przelew bedzie juz platny

   Usuń
  2. Nie wiem czemu nikt z was nie bierze pod uwagę wypłaty z karty. Getin jako jedyny bank w Polsce nie ma limitów. Należy jednak pamiętać, że jednorazowo z bankomatu da się wypłacić 8000 zł. Trzy wypłaty wychodzą bez problemu, przy czwartej następuję blokada systemu co już kiedyś opisywałem na blogu.
   Można jednak tę blokadę usunąć dzwoniąc na infolinię. Trzeba jednak zaznaczyć przez jaki czas ma obowiązywać zniesienie blokady kwotowej.
   Wpłaty do bankomatu mają limit jednorazowy 200 sztuk banknotów. Więc wpłata wypłaconej kwoty do innego banku następuje szybciej.

   Usuń
 6. Idea Bank na giełdzie pikuje w dół...
  - dzisiaj -5,35%
  - w ciągu tygodnia -17,86%
  - w ciągu miesiąca -52,43%
  Szybko zbliża się do listopadowego historycznego minimum. Jeżeli bank traci połowę giełdowej wartości w ciągu miesiąca, to trzeba się bać i spie....ć. Tak do poduchy, do przemyślenia. Dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Run doprowadzi każdy bank do upadku. Nie siej paniki.

   Usuń
 7. Do wyborów październikowych z pewnością IdeaBank nie zniknie z rynku. Byłoby to niekorzystne dla wizerunku obecnej władzy sensu largo (niedawno wypowiadał się w tym zakresie Premier Morawiecki).

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak znikną banki L.Cz. to gdzie my ciułacze znajdziemy bank z tak fajnymi lokatami? Trzymajmy kciuki za IB i GB

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan KNF złożyła zawiadomienie do Prokuratury w sprawie sprzedaży przez IB akcji GetBeck. Czy to doprowadzi do ostatecznego upadku IB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sprawie IB było już tyle nieprzewidzianych zwrotów akcji, że trudno wyrokować jaki będzie kolejny ruch. Fakt faktem, że teraz IB ma nieco skrępowane ręce przez BFG bowiem cokolwiek innowacyjnego wymyśli zarząd kurator może podważyć przez co wygląda to na równię pochyłłą. Niemniej jednak jak większość z Was trzymam kciuki za IB bo takiego drugiego banku w przypadku depozytów nie ma rynku.

   Usuń
  2. Polcan wszystko wskazuje na to że banki L.Cz znikną z rynku. Gdzie w takim razie będziesz lokował gotówke?

   Usuń
  3. Tam gdzie będą najwyższe stawki.

   Usuń
 10. Info do artykułu: Promocja zostaje zamknięta dziś o godzinie 16:15.

  OdpowiedzUsuń
 11. W temacie: możecie polecić jakiś bank, gdzie można odłożyć korzystnie środki na czas ewakuacji z Millenium? Konto Mocno Oszczędnościowe Aliora mam już wykorzystane, więc odpada. No i wszystko od LC w moim wypadku odpada. Cos Wam przychodzi na myśl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bank ziemski, tylko dobrze owiń, żeby robaki nie wpiepszyły :D
   A tak poważnie, gość pyta w piątek o 15,25 (po ostatnich sesjach) gdzie może wynieść się z kasa z mille na jeden dzień...
   Raczej chodziło o ty by podprogowo napisać: "No i wszystko od LC w moim wypadku odpada. "
   Polcan, czy spamerów z konkurencyjnych banków możesz eliminować z tego bloga?

   Usuń
  2. Który wpis masz na myśli?

   Usuń
 12. Polcan to juz slabo kojarzy. Nie zalapal, o ktorego posta chodzi

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...