poniedziałek, 6 lipca 2020

270 zł do zgarnięcia w nowej promocji konta Paribas


Dopiero co zakończyła się promocja konta Paribas, a już pojawiła się nowa. Tym razem bank znów oferuje 250 zł premii, ale dodatkowo dorzucił 20 zł na kawę. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, aby napić się latte na koszt banku.Tutaj założysz konto, by zyskać do 270 zł

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 24 lipca 2020 roku, ale przewidziano 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 14 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?

1) Bon 20 zł do kawiarni Costa Coffee za założenie i aktywację konta wraz z kartą. Bon będzie ważny do 1 września 2021 roku.

2) 100 zł otrzymamy jeśli w sierpniu 2020 r. wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnimy wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł 

3) 150 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki do otrzymania pierwszej stówy oraz musimy jeszcze w każdym miesiącu od września do października wykonać dodatkowo transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymywać wpływy min. 1000 zł. 


Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Do transakcji bezgotówkowych za pomocą karty nie zostaną nam zaliczone płatności takie jak BLIK, PayU, Przelewy24, DotPay, BlueMedia.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 14 sierpnia 2020 roku.

Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody mailowo. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki przyznania nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i przekazać numer konta, na które ma wpłynąć nasz bonus pieniężny. Natomiast non do Costa Coffee otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji.


Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Chętni na kawę z bankiem mogą założyć konto tutaj:

Jeśli znów coś przeoczyłem, z góry przepraszam. Ale moc tego bloga tkwi w Czytelnikach, którzy go współtworzą, bo zawsze trzymają rękę na pulsie. A dzięki temu, że tyle par oczu pilnuje regulaminu, mamy pewność, że nie przegapimy żadnej ważnej informacji. A to chyba jest główne założenie bloga, aby dzielić się wzajemnie wiedzą i pomysłami na dodatkowy zarobek. 


5 komentarzy:

 1. Dzisiaj przy przelewie z GB powyzej 110 tys propozycja 0.9 na 2 mce lub 0.7 na 3 mce

  OdpowiedzUsuń
 2. Przed momentem przy przelewie z PKO komunikat: 'Mamy pomysł na Twoje środki: lokata'
  Z czystej ciekawości sprawdziłem jaka: 0,01% na okres 6 oraz 12 miesięcy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z ich strony to taki dowcip na poprawe nastroju zniecheconego klienta

   Usuń
 3. ciężko powiedzieć czy to był dowcip, robienie sobie z klienta żartów czy traktowanie go jak jelenia?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...