czwartek, 9 lipca 2020

Nowość - konto firmowe w Millennium z premią do 500 zł

Lubiany przez nas bank Millenium, który przyzwyczaił nas do niezłych promocji swojego konta 360︒, tym razem nas zaskoczył. Po raz pierwszy ukazała się ciekawa oferta konta firmowego - Mój biznes. Do zyskania jest do 500 zł. Sprawdźmy zatem jakie warunki stawia Millennium.


Tutaj zyskasz  do 500 zł z kontem biznesowym w Millennium

Kto może wziąć udział w promocji? Osoby, prowadzące działalność gospodarczą, które nie miały z bankiem żadnych umów, jako przedsiębiorca, od ostatnich 12 miesięcy.
Ale bank chyba chce się również zabezpieczyć przed wisienkowiczami, gdyż w regulaminie jest także zapis o tym, że z promocji nie mogą skorzystać osoby, które brały udział w popularnych promocjach konta 360۫︒ i później rozwiązały umowę o konto. 

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2020 r., no chyba że wcześniej zostanie osiągnięty limit wniosków,  który ustalony jest na 3000.

Maksymalnie możemy otrzymać 500 zł premii. Nagroda podzielona jest na dwie części. 

1) Aby otrzymać 200 zł musimy w kolejnych trzech miesiącach ( wrzesień - listopad)
wykonać przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub dokonać płatności kartą na kwotę min 250 zł. Dodatkowo należy zapewnić wpływ min. 1000 zł.


2) Druga część nagrody - 300 zł - otrzymamy jeśli spełnimy warunki do uzyskania pierwszej części nagrody. Dodatkowo bank oczekuje, że podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pośrednictwem otrzymamy wpływy min. 1000 zł. 

Czas na wykonanie tych warunków mamy do końca 30 listopada 2020 r. Premię otrzymamy najpóźniej do 31 grudnia 2020 r., oczywiście pod warunkiem, że nie zamkniemy konta wcześniej. Nagroda będzie stanowić przychód dodatkowy z działalności. Musimy się z niej rozliczyć według właściwych dla nas zasad opodatkowania.

Konto ma być darmowe: prowadzenie konta, przelewy do ZUS-u i US, dwadzieścia przelewów w miesiącu oraz wypłata gotówki z bankomatu Millennium - wszystko za zero.
Oczywiście jak zwykle są warunki tej darmowości: należy zapewnić wpływ 1000 zł lub wykonać przelew do ZUS-u w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. Jeśli nie wykonamy warunku, bank naliczy opłatę 15 zł.

                                    
Dodatkowo osoby, które mają swoją działalność krócej niż rok, mają zapewnione darmowe konto przez 12 miesięcy.
                                Tutaj zyskasz  do 500 zł z kontem biznesowym w Millennium

Jeśli o czymś zapomniałem wspomnieć, piszcie w komentarzach :)Regulamin promocji konto z premią do 500 zł

Cennik usług

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...