czwartek, 16 lipca 2020

Do 250 zł w bonach z kontem Paribas

Paribas jak zwykle aktywnie promuje swoje konto. Niedawno omawialiśmy ofertę, w której bank zaprasza na kawę do Costa Coffee. Oferta jest wciąż aktywna, a już mamy kolejną. Tym razem można zgarnąć 200 zł w bonach sodexo oraz 50 zł do Biedronki. Sprawdźmy wymagania, jakie musimy spełnić, aby wybrać się na zakupy za kasę z premii.Tutaj zyskasz do 250 zł za otwarcie konta w promocji Paribas

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 31 lipca 2020 roku, ale przewidziano standardowo 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 14 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?
Premia podzielona na 4 części:

1) Bon sodexo o wartości 50 zł  za założenie i aktywację konta wraz z kartą. Dodatkowo należy w sierpniu wykonać min. 3 przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile).

2) Bon sodexo o wartości 100 zł za spełnienie warunków otrzymania poprzedniej części nagrody oraz  za wykonanie we wrześniu min. 5 transakcji BLIK-iem

3)  Bon sodexo o wartości 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za wykonanie w październiku min. 3 przelewów  (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile)

4) E-kod do Biedronki o wartości 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania trzeciej nagrody oraz należy być  posiadaczem konta otwartego w ramach tej promocji wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 31 stycznia 2021 r.


Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 14 sierpnia 2020 roku.

Kuponami Sodexo można płacić we wszystkich punktach oznaczonych naklejką  Sodexo. Kuponem  można zapłacić w ponad 50 000 punktach, takich jak sklepy spożywcze, odzieżowe, drogeryjne czy RTV i AGD. Cała lista dostępna na stronie Sodexo.


Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki przyznania pierwszej nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i podać  adres, na który mają zostać wysłane kupony. Wszystkie bony sodexo powinniśmy już mieć najpóźniej do 30 listopada 2020 r., oczywiście każdy w innym terminie ( pierwszy - do 31 września, druga do 31 października, a trzeci do 31 listopada). Natomiast kod do Biedronki otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Kod otrzymamy najpóźniej 28 lutego 2021 roku.

Wszystkie bony Sodexo będą ważne do 30 czerwca 2021 roku. Bon do biedronki musimy wykorzystać najpóźniej do 31 października 2021 roku.


Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Do 27 lipca można skorzystać z innej promocji konta Paribas, w której zyskać można 250 zł w gotówce oraz bon 20 zł do Costa Coffee


Chętni na kawę z bankiem mogą założyć konto tutaj:


106 komentarzy:

 1. Podnoszą limit dzienny w Millennium do 200k. Dobrodzieje. Kto tam teraz trzyma takie pieniądze? Bo ja już nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie pieniądze przechowują tam tylko niereformowalne jelenie.

   Usuń
  2. Wisienkowicze chyba nigdy nie trzymali tam więcej niż 100k PLN, dobre promocje obowiązywały tylko do tej kwoty.

   Tak swoją drogą Millenium niemiło mnie zaskoczyło - bez mojej zgody przełączyli autoryzację z SMS na mobilną informując o tym fakcie 2dni wcześniej. Apke mobilną dawno usunąłem i niestety zapomniałem zdezaktywować, nie pamiętałem hasła mobilnego. Dno i tyle. Za taki numer kolejne konto do zamknięcia.

   Usuń
 2. Ktoś wie czy przypadkiem w Inteligo nie pozmieniali sesji elixir? Teraz widzę środkową przychodzącą na 15.30 a ostatnią wychodzącą na 14.30 jesli mnie pamięć nie myli. przeciez to jakiś absurd a chyba było inaczej? Czekam na dużą kase z przelewy zrobionego o 6 rano w innym banku i jeszcze jej nie ma. jak bedzie o 15.30 to już przelewy nie zrobię. Co za dziadostwo. W tym banku jak wiec nie dostaniesz kasy w pierwszej sesji to już masz kase uziemioną na 24h a w piątki to cały weekend
  MM

  OdpowiedzUsuń
 3. Twisto wprowadza od 1 października opłaty za prowadzenie karty. Chcąc mieć fizyczną kartę i google play będzie trzeba płacić 9 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 9,99 cebulionów w twisto jeszcze da się przeboleć bo dzieki temu nadal masz uczciwe przewalutowanie w zakupach w walutach, więc jesli jezdzisz po UE , to się opłaca.
   Niestety podejrzewam że to taki teścik ile klienci skorzy są przeboleć i będą kolejne już konkretniejsze opłaty, i jak urośnie do poziomu Revoluta to wtedy moje Twisto pójdzie do kosza.
   Revolut robi sie mniej atrakcyjny bo też opłaty. Covidownia wbrew pozorom szybko rewiduje modele biznesowe i robi się ostra lipa w niektórych branżach. Apogeum będzie od listopada, podczas zimy.

   Usuń
 4. Dlatego żegnamy się z Twisto.

  OdpowiedzUsuń
 5. trzeba wypowiedzieć umowę Twisto, nie ma wyboru. Płaciłem Twisto w Czechach. Trochę mniej korzystnie niż płacąc gotówką kupioą w kantorze.

  OdpowiedzUsuń
 6. W jakim banku jest teraz najlepsza oferta karty kredytowej z cashbackiem za zakupy w dowolnej placówce? Planuje zakup mebli Ikea lub BRW, itp, wiec fajny byłby zwrot za te wydanych kilka tys. Podpowiedzcie coś proszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też do pytania chętnie się dołączę, podpowie ktoś proszę

   Usuń
  2. Pajacyk od Santandera

   Usuń
 7. Idea bank nie ma zgody na plan naprawczy pewnie będzie upadłość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają trzy miechy na przedstawienie nowego planu, to pewnie jeszcze będą pełzać.

   Usuń
  2. Krzysiu upadłosci IB nie bedzie, ale być może przejecie za 1 zł.

   Usuń
  3. bank jak przejmujesz to z całym inwentarzem włącznie z wątpliwymi kredytami... dlatego może nie być chętnych nawet za 1zł. A czy rząd będzie koniecznie bronił upadłości? Jeszcze może być różnie...

   Usuń
  4. W przypadku takiego przejęcia Idei,bank przejmujący może zawsze liczyć na tzw. wsparcie finansowe od BFG. Było to juz praktykowane np. przy przejęciach SKOK-ów. BFG wspomaga bank przejmujący jakąś kwotą pieniędzy, co i tak jest opłacalne w porównaniu z kwotami jakie BFG musiałby uruchomić w wypadku upadłości Idei.

   Usuń
  5. Przejęcie IB za 1 zł,. to tylko dla Nowy Bank BFG.

   Usuń
 8. Widzę po zalogowaniu do Idei, ze pojawiła mi się oferta lokaty Happy Back na 1%. Nie mam w tej chwili u nich ani grosza. Widocznie znów potrzebują kasy, ale 1% to zdecydowanie za mało.

  OdpowiedzUsuń
 9. polcan, gdzie wyjeżdżasz z kasą po 5 sierpnia z Getinu? bo Getin to była ostatnia przystań... zastanawiam się nad wymianą na $$$ i Euro ale brakuje mi odwagi bo już od wielu lat połowę swoich oszczędności mam w walutach. Czuję, że jesienią/zimą będzie ucieczka od złotego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszej kolejności drobne do mBanku na 2,5% potem na 2% do Santandera, jeśli jeszcze będzie. Część na KO w Mili, część inwestuję lokalnie choć niewiele, reszta jeszcze nie wiem.

   Usuń
  2. A jakie to oferty są w mbanku na 2,5% i santander 2%?

   Usuń
  3. Odpowiednie artykuły mam na wierzchu:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/05/bonus-140-z-ko-na-250-z-kontem-w-mbanku.html
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/07/ponad-600-z-do-zgarniecia-z-kontem-w.html
   mBank na pewno będzie w sierpniu jeszcze aktywny.

   Usuń
  4. Też myślę , że zima zadecyduje co dalej ze złotówką i raczej nie będzie dobrze, bo pandemia nie zniknie.

   Usuń
  5. Czy Was pogięło?

   Usuń
  6. niestety ale te oferty pozwalają zdeponować grosze (do 20tys. i to na względnie krótki okres) z których odsetki moim zdaniem nie są warte zabawy w przerzucanie środków
   polowe srodkow powpychalem gdzie sie dalo w marcu na dlugie okresy, ale teraz nadszedl moment w ktorym konczy sie sensowne oprocentowanie na drugiej polowie srodkow.. i cholera, nie wiem, chyba bede trzymal to na ROR, bo co innego pozostało...

   Usuń
  7. Tylko gold. Waluty to tylko papierki.

   Usuń
 10. Niestety, jeden ROR dla części z nas nie wystarczy (BFG), więc nie możemy zamykać wszystkich teoretycznie zbędnych kont.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dolar już poniżej 3,90. Chyba trzeba zacząć kupować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co?

   Usuń
  2. Zakop 2 skrzynki. W jednej będą dolce a w drugiej złoto. I teraz się zastanów czy po 10 latach większy pożytek będziesz miał z tej pierwszej skrzynki czy z tej drugiej?

   Usuń
  3. Eurokolchozowa walute powinni wywindowac do 1,16 USD , to wtedy moze jeszcze potaniec. Jak COVID przybierze na sile to wiadomo, ze tylko USD i CHF wchodzi w rachube.
   Koniec EURokolchozu coraz blizej, takze nie stawialbym na EUR. "Wrozbici" mowia, ze to tak 2021/2022 i powinien byc koniec EU.
   Chyba, ze trzymasz EUR w banku na terenie Niemiec, to wtedy zmienia na DEM, bo oni maja wprawe, tak robili z marka DDR, ze tylko w swoich bankach zamieniali na zachodnie waluty. Teraz w razie rozpadu bedzie podobnie, kto chce krytykowac, to niech poczeka jeszcze 2 lata to wtedy zobaczymy kto mial racje.

   Usuń
 12. Poproszę o pomoc. Ktoś tu pisał, że Mille zwiększył dzienny limit przelewów do 200.000,00. U mnie w bankowości internetowej nadal 50.000,00, a próba zmienienia na coś więcej bez powodzenia (informacja, że można właśnie tylko tyle). Coś robię nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej chwili możesz zmienic na 100k, ale musisz zmienić autoryzację przelewów z sms na aplikację. 200k to chyba będzie od sierpnia albo od września.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 13. Getin od października podnosi opłaty i wprowadza trudniejsze warunki darmowość podaję PR News czyli kolejne konta do odstrzału

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie nic się nie zmienia. Dalej jedna transakcja kartą zwalnia z opłaty za konto.

   Usuń
  2. Na czym polegaja zmiany w Getinie, dalej jedna transakcja zwalnia za konto (przynajmniej tak widze w nowej tabeli).

   Usuń
  3. Już nie chce mi się tam zaglądać. mam stare - całkowicie darmowe konto z 2017r. Bez karty. Chyba nic się nie zmienia? Prawdopodobnie zacznę zamykać choć już i tak niewiele mi tych banków z kontami zostało.
   Po wczorajszej decyzji UE konsekwencje dla ciułaczy są takie:
   - cieć stóp w PL już nie bedzie
   -w normalnym kraju należałoby się spodziewać podwyżek a w nienormalnym długo ich nie zobaczymy
   -możliwy ruch na inflacji w górę w relacji do ostatnich prognoz
   -banki dostaną nowe rezerwy do zagospodarowania ze wszystkimi tego konsekwencjami dla lokat

   Ergo - przygotować się na takie lokaty jakie sa obecnie w jeszcze gorszym dla oszczędzających środowisku. PO prostu pieniędzy w banku oszczędzający długoterminowo już nie powinien mieć.
   MM

   Usuń
 14. Odpowiedzi
  1. A niech se podnosi na zdrowie. Ani myślę płacić cokolwiek bankom. Systematycznie wypowiadam umowy.

   Usuń
 15. Zawrotna w IB na 1,2%, 3 miesiące (na podstawie regulaminu z 20 lipca)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Jarystar 21 lipca 2020 08:36 Regulamin z 20 lipca, czyli od poniedziałku coś zaczęło dziać się in plus ;)

   Usuń
 16. A ja właśnie kupiłem dolary po 3,88. Wolę trzymać w dolarach na 0,7% niż w złotówkach na 1% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim banku masz takie oprocentowanie na dolarach?

   Usuń
  2. Getin bank

   Usuń
  3. A w jaki sposób transfer dolarów. Szukam najlepszej opcji z Revolta do Getin

   Usuń
 17. Też kupiłem po 3,89. I jeszcze kupię.

  OdpowiedzUsuń
 18. 3,8650 za dolca, też wchodzę. W cebulion nie wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dokupiłem po 3,8685

  OdpowiedzUsuń
 20. Warto odstrzeliwać konta a zwłaszcza karty kredytowe. Dziś dostałam całkiem przyzwoitą propozycję z Millennium: 10% cashback za wyrobienie kk w sierpniu 2 tys. zł, czyli 200 zł trafi na konto kk do 10 września. Ponadto 2% cashback przez pół roku za każdą transakcję kartą debetową. Do wzięcia w każdym miesiącu max. 30 zł w przypadku wykręcenia 1500 zł. W przypadku blika 5% jeśli się wyda 600 zł/miech, czyli też 30 zł do przytulenia. W/w atrakcje dotyczą wszystkich transakcji: płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, że już nie ma tej promocji w Millennium. Zamknęłam konto 360 po 10 latach aktywnego korzystania i nawet nie dostałam telefonu z działu utrzymania. A czy ktoś orientuje się czy promocja utrzymaniowa w Getin nadal istnieje?

   Usuń
  2. A ja w ogóle nie myślałam. Złożyłam niedawno dyspozycję zamknięcia konta i kk po kilku miesiącach kiedy już nie miałam żadnego interesu aby je mieć. Nie spodziewałam się propozycji i tu mnie zaskoczyli.

   Usuń
  3. Ale ja mam konto pelni z euro bank

   Usuń
  4. pelni czego?

   Usuń
  5. Pełni księżyca, rzecz jasna.

   Usuń
  6. takie dla wilkołaków?

   Usuń
 21. Gdzie kupujecie dolary?

  OdpowiedzUsuń
 22. Gdzie dają 0.7%? Na jaki okres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin KO na nowe środki na 2 miesiące

   Usuń
  2. Mylisz się. Nie ma lokat 2 mies.
   Natomiast na 3 m. dają 0,20%, 6 m. 0,40% a 12 mies. to 0,50%.

   Usuń
  3. Nie mylę się. Nie mówię o lokatach

   Usuń
  4. A o czym?

   Usuń
  5. Kolego czytaj ze zrozumieniem.Napisałem wyżej KO czyli konto oszczędnościowe.

   Usuń
  6. Na stronie getina jest, ze EKO 1% na nowe srodki. Skad macie 0,7 niby? Nie widze czegos takiego.

   Usuń
  7. Źle szukasz https://ibb.co/4Zt0PHj

   Usuń
  8. A sorry, bo Wy o walucie, a ja PLN

   Usuń
 23. 3,8470 już za dolce ,troche dziwne, kto dziś sprzedaje w Cebulandii Dolary ?
  Ja dokupuje, taniej nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje fusy powiedziały mi, że drożej też nie.

   Usuń
  2. :) jak spadnie poniżej 3,50 wymiękniesz

   Usuń
 24. Dokupiłem po 3,8449 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie , bo ja też bym chciał?

   Usuń
  2. W kantorze internetowym

   Usuń
 25. a ja po 3,8320

  OdpowiedzUsuń
 26. 40tysPLN z Getinu na początek poszło w kantorze Aliora na CHF i USD.
  Przy okazji pytanko???
  Z kantoru Aliora przelew walutowy na konto w Alior Banku bezpłatny??? TAK?
  Z kantoru Aliora przelew walutowy do innego banku płatny??? TAK???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to co kupisz w kanorze Aliora mozesz wyslac nawet expresem ale tylko w opcji SHA jest darmo.

   Usuń
  2. Przelewy z kantoru Alior są za friko, płaciłem wiele razy za zakupy zagraniczne i przelewałem forsę do innych banków. Działa koncertowo, ekspresowo i za darmo.

   Usuń
 27. No to za friko czy tylko w opcji SHA????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za friko w opcji SHA, w dodatku w trybie ekspresowym. No żyć nie umierać, normalnie.

   Usuń
 28. Dolar w kierunku 3,55 - 3,60. Euro 4,20

  OdpowiedzUsuń
 29. Dolar spada na pysk a złoto zwyżkuje w zawrotnym tempie. To normalka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zloto zblizy sie do 2.000 USD apotem zejdzie na 1.650 - 1.700

   Usuń
 30. Dolar to przewartościowana waluta. Nie macie obaw, że kupując teraz po 3,80 zł będziecie systematycznie tracić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było dobre pytanie! teraz dolec po 3,74 zł.

   Usuń
 31. Moze przydalby sie jakis oddzielny watek pt. "Gdzie i za ile kupilem dolary"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko po cholerę komu taka wiedza?

   Usuń
 32. Pan Kuczyński mówił dzisiaj w audycji, że dolar zmierza do poziomu ok. 3,60 zł więc może nie warto się na niego jeszcze rzucać? Jeśli w ogóle jeszcze warto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pan Kuczyński mówił dzisiaj". Zawsze jest odwrotnie niż twierdzą analitycy.

   Usuń
  2. To jak ten koleś taki mądry to czemu nie zapakuje się na forexie za cały majątek. Zostałby milionerem.

   Usuń
  3. Bo po co mu więcej kasy. I tak by nie wiedział na co wydać

   Usuń
 33. Juz minus 3 procent na inwestycji w dolara sprzed tygodnia. Nie usredniam, nie chce wiecej tracic na tym lajnie. Syf spada jak kamien. Czy to jeszcze odbije, czy juz czas ucinac strate?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha. Ja też kupiłem po 3,84 i jakoś się tym nie martwię. Kiedyś znowu będzie po 4,20. A teraz czy w dolarach trzymasz czy w złotówkach to oprocentowanie prawie takie same więc nie ma się czym przejmować. A tak poza tym to czekam teraz na wolne środki z zakończonych lokat i jeszcze dokupię zielonych:)

   Usuń
 34. Pojdzie na 4,20 albo prędzej na 3,20. Zyski z lokat z poprzedniego półtora roku już poszły się .ebac i to ledwie w tydzień. Chyba kara boska za łapanie spadającego noża.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Straty byś miał jakbyś teraz sprzedał. Dopóki nie sprzedasz to nie masz ani strat ani zysków. Teraz spada a kiedyś będzie rósł. Dont worry.

   Usuń
  2. Wsadź se wiesz gdzie takie porady. Już nawet nie wchodzę na kantor tego banku na a. żeby nie widzieć bieżącego kursu. Jak się żona dowie ile przes.ałem, to się ze śmiechu nie pozbieram. Przeczytałem teraz, że to "walka z trendem" i nawet kiedyś pewien makler grający w imieniu wielkiego banku popłynął na tym na parę miliardów. Zero procent na RORze przy tym to teraz bajka.

   Usuń
 35. Matko, obniżyli rating Stanów. Co teraz będzie z dolarem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak co? Do gory, do gory, do gory!

   Usuń
  2. Nie wiem czy już to sprzedać zanim z powrotem spadnie, czy poczekać aż będzie po 3,86 tak jak kupowałem

   Usuń
 36. Ja czekam. Szkoda kazdego grosza straty na sztuce (przemnozonego przez liczbe dziesiatek tysiecy...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po ile kupiłeś i po ile będziesz sprzedawał?

   Usuń
  2. Niestety w przyplywie paniki i glupoty razem ze stadem rzucilem sie na zielonego po 3,85 i 3,84 pol na pol. Sprzedaje po 3,85 tzn czekam na 3,88 minus spread i pogonie smiecia. I niech se bedzie i po 4,50. Moze nie zarobie ale i nie strace zysku z lokat z paru lat.

   Usuń
  3. Myślę, że prędko nie wróci do tego poziomu. Chyba, że jesienią, jak korona ostro wystrzeli

   Usuń
 37. ale może spaść na 3,50 albo nawet niżej

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...