poniedziałek, 27 lipca 2020

Do 300 zł w nowej limitowanej ofercie konta Paribas

I znów mamy następną promocję konta Paribas. Do końca miesiąca można skorzystać jeszcze również z poprzedniej, ale już dziś ruszyła nowa oferta. Tym razem można zgarnąć nieco więcej, bo aż 300 zł. A większą część tej kwoty możemy mieć w gotówce, przelewem na konto. Sprawdźmy zatem szczegóły.


Tutaj zyskasz do 300 zł za otwarcie konta w promocji Paribas

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 9 sierpnia 2020 roku, ale przewidziano standardowo 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 24 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?
Tym razem również premia podzielona na 4 części:

1) e-kod 50 zł  do Biedronki  za otwarcie konta wraz z kartą oraz za wykonanie min. 5 transakcji BLIK POS lub BLIK Internet w sierpniu

2) 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszego bonu oraz za wykonanie min. 2 transakcji Apple Pay albo Google Pay oraz min. 5 transakcji  BLIK-iem , a także należy zapewnić wpływu min. 500 zł we wrześniu

3) 100 zł za za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za wykonanie min. 2 transakcji Apple Pay albo Google Pay oraz min. 5 transakcji  BLIK-iem , a także należy zapewnić wpływu min. 500 zł w październiku

4) e-kod o wartości 50 zł do Biedronki za spełnienie warunków do otrzymania trzeciej nagrody oraz za posiadanie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej w miesiącach od listopada do grudnia 2020 r.


Przypomnienie:  do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 24 sierpnia 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki do przyznania drugiej nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i podać numer konta, na które mają wpłynąć nagrody pieniężne. Natomiast kody do Biedronki otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Bony do Biedronki możemy wykorzystać najpóźniej do 31 października 2021 roku. 

Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

W sumie możemy zyskać 100 zł do Biedronki oraz 200 zł w gotówce, to już całkiem przyzwoita premia.

Ale do 31 lipca można skorzystać z innej promocji konta Paribas, w której zyskać można 250 zł w bonach sodexo oraz do Biedronki. Warunki do otrzymania nagrody są nieco inne, warto więc wybrać tę ofertę, której warunki będzie nam wygodniej spełnić.

Chętni na zakupy z bankiem mogą założyć konto tutaj:


31 komentarzy:

 1. Ile trwa promo na 2.7% w getin ktoś pamięta może? Bo nie mogę znaleźć starego regulaminu. 90 dni może? Zakładałem ostatniego możliwego dnia i chcę wiedzieć teraz do kiedy mogę trzymać tam środki na ten procent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wziąłem udział w przedostatnim możliwym dniu i moja promocja kończy się 5 sierpnia.

   Usuń
  2. Tak, juz znalazlem, 92 dni, czyli dokladnie jak mowisz. Potem na facto chyba wrzuce. Tam jest 1% rachunek.

   Usuń
 2. W IdeaBank - lokata zawrotna 1,2% - regulamin z 20 lipca. Regulamin jest nieco inaczej zredagowany (także czcionka) oraz ma inny niż dotychczas tytuł: REGULAMIN TERMINOWEJ LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ LOKATA ZAWROTNA wersja 2 (wprowadzony w dniu 20 lipca 2020 r.). Skoro mam do czynienia z wersją drugą, to była lub jest pierwsza wersja? A może i następne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu Idea ma do wykupienia dużą serię własnych obligacji. Kupię popcorn na wszelki wypadek
   MM

   Usuń
 3. Promocja trwa 92 dni kalendarzowe. Na jednym koncie też uruchomiłem przedostatniego dnia czyli 4 maja 2020.I według mnie trwa do 3 sierpnia włącznie(28 dni maja, 30 dni czerwca, 31 dni lipca i 3 dni sierpnia daje 92 dni). Czyli wypłata środków 4 sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie przy wpłacie 4 maja pozostaje 27 dni do końca miesiąca, stąd podałem datę 5 sierpnia.

   Usuń
  2. @GM, a gdzie Ty widzisz zapis 92 dni ? Czy tak sobie wymyśliłeś? Mam regulamin VI edycji i tam wyraźnie jest napisane:
   "Korzyści – co można zyskać: • Oprocentowanie promocyjne 2,7% w skali roku do 400 tys. zł. przez 3 miesiące dla Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym"
   3 miesiące w rozumieniu banków oznacza na. od 5 maja do 5 sierpnia, bez względu na to jak długie są miesiące.

   Usuń
  3. @Anonimowy 28 lipca 2020 18:25
   Mam tą samą wersję Regulaminu. I zapis który cytujesz to wstawka reklamowa w Regulaminie. A gdzie ja widzę zapis 92 dni? Otóż widzę go we właściwym Regulaminie. W punkcie II (Definicje) podpunkcie 5 jest podany: "Okres trwania Oferty Specjalnej" który trwa 92 dni kalendarzowe. Tak więc nic sobie nie wymyśliłem co sugerujesz. Następnym razem jak podejmiesz polemikę to bądź pewny tego co piszesz bo wyjdziesz na idiotę.

   @ Polcan wg mnie liczy się dni od dnia wpłaty, tak samo jak liczy się odsetki od lokat czyli od dnia wpłaty do dnia poprzedzającego wypłatę ale głowy bym nie dał, że Getin myśli tak samo :)

   Usuń
 4. "osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy" - czyli dokładnie od jakiej daty nie można posiadać KO?
  Od 28.07.2019?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli dziś będziesz składał wniosek. Jutro będzie to już 29 lipca 2019 itd. Nie ma dokładnej daty, bo to data ruchoma, zapis 12 miesięcy jest tu bardziej adekwatny.

   Usuń
  2. z innej bajki: czy ktoś z czytelników korzysta z Dipocket? Czy przelew/ doladowanie kartą debetową generuje obrót i dobry mcc?

   Usuń
 5. Zawrotna w IB na 1,1%. Regulamin z 28 lipca.

  OdpowiedzUsuń
 6. złozyłem wniosek cos poszło nie tak i wniosek anulowano.Czy moge złożyć wnosek powtórnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Radzę zrobić to z innego kompa lub przynajmniej z innej przeglądarki Daj znać czy się udało.

   Usuń
  2. Miałeś u nich już wcześniej konto? Być może nie wypowiedziałeś umowy ramowej.

   Usuń
 7. Toyota nie przedluza promo tankuj korzysci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedłuża - wyższe wymagania co do kwot na lokacie, koncie i wydanych kartą, logowanie do aplikacji mobilnej. Limit miesięczny 30 zł + roczny...

   Usuń
  2. + roczny... Co roczny?

   Usuń
 8. Kurde Alior kasuje promocyjne punkty w Bezcenne Chwile

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawrotna z Idei do Getina: 1%, 3M, Regulamin z 30-07-2020
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 31 lipca 2020 12:31: od 20 lipca do 27 lipca - 1,2%, 28 lipca - 30 lipca- 1,1%, a dziś 1%. Zwykle pod koniec miesiąca jest nieco niższe oprocentowanie (jakkolwiek to brzmi).

   Usuń
  2. Dzisiejsza propozycja zawrotnej już tylko na 0,8%, regulamin z 31.07

   Usuń
 10. Dzisiaj dosypywałem $$$US w Getinie pod korek BFG. Na drugim koncie mojej mamy mam zdeponowane pod korek PLN. Przy okazji zainteresowałem się aktualizacją wzajemnych pełnomocnictw, które przytargałem w oryginale ze sobą i okazało się, że założone 10 lat temu pełnomocnictwa nie działają. Pracownik, który poświęcił mi 1h czasu kilka razy wydzwaniał do centrali banku aby wyjaśnić dlaczego? Otóż w Getinie w swojej historii mojego konta sięgającego zamierzchłych czasów poprzedników Banku Przemysłowego, Banku Cukrowego mam kilka tzw. "modulo". Pojęcie z piekła rodem powodujące, że najszersze pełnomocnictwa jakich sobie z mamą udzieliliśmy dotyczą tylko "modulo" sprzed kilku lat, a nowych rachunków, zakładanych w systemie Getinu w innych "modulo" nie dotyczą. Praktycznie nie ma w Getinie pełnomocnictwa dla osoby bliskiej, które gwarantuje, że za rok czy dwa umożliwi pełnomocnikowi wypłatę środków z konta właściciela.
  Dlaczego o tym piszę? Otóż obok przy drugim stanowisku starsza pani załatwiała sprawy spadkowe dotyczące możliwości wypłaty środków po nieboszczyku i "walczyła" z bankiem na noże bo bank położył łapę na depozytach nieboszczyka i sprawa na lata idzie do sądu aby wyrwać z banku cokolwiek.
  Chciałbym siebie i mamę oraz swoje dorosłe dzieci zabezpieczyć przed łażeniem po sądach ale w Getin Banku na "modulo" nie ma sposobu.
  Z 10 lat temu również w Getinie poszedłem wypłacić środki jako ustanowiony pełnomocnik i również pełnomocnictwo nie zadziałało bo bank zmienił system komputerowy i wszystkie pełnomocnictwa trzeba było odnowa uaktualnić.
  Napisałem to aby każdy się zastanowił jak zabezpieczyć swoje mniejsze czy większe środki finansowe przed złodziejskimi praktykami banku.
  Gdyby dzisiaj moja mama była na łożu śmierci i nie była w stanie pojawić się w banku, nie wypłaciłbym ani grosza z jej konta mając w ręku pełnomocnictwo bo zdeponowane środki są na "modulo" do którego moje pełnomocnictwo nie działa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wypłaciłbyś na podstawie pełnomocnictwa notarialnego, a notariusza sprowadziłbyś za dodatkową opłatą do mamy. Zapewne kilka stówek kosztów, ale dostanie się do środków pod korek byłoby tego warte. Inaczej dopiero po śmierci sprawa spadkowa i wypłata na podstawie postanowienia sądu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Biorę pod uwagę ucieczkę z kasą z konta mamy w przypadku nagłej jej śmierci. Nie jest to zgodne z prawem aby jako pełnomocnik wypłacić środki z konta nieboszczyka ale żadnych skrupułów bym nie miał. Mając dostęp do obsługi internetowej obu kont, które zawiaduję jednym numerem mojego smartfona mogę nawet po śmierci mamy uciekać przelewem z kasą. Gorzej miałaby mama gdybym się nagle zabrał pierwszy. Wówczas może TYLKO próbować wypłacić gotówkę na pełnomocnictwo, które jak pisałem w Getinie jest wyjątkowo skomplikowane. Na środę jestem z pracownikiem Getinu umówiony na spotkanie i ma mi zrobić 4!!! pełnomocnictwa do konta mamy bo mama ma 4 "modulo", które przez lata utworzyły się na jej koncie. Nie wiem jak jest w innych bankach. Miałem i mam różne konta w różnych ale w tej chwili wszystkie środki zdeponowałem w Getinie i tu mam zmartwienie aby nie było dzień za późno z formalnościami.
  20 lat temu mój tata dostał wylewu i przez dwa tygodnie leżał w szpitalu bez przytomności. Żaden notariusz by nie pomógł.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ostatecznie zawsze zostaje prawo spadkowe. Natomiast przypadek gdzie ktos lezy bez przytomnosci albo w stanie spiaczki czy smierci klinicznej jest o tyle istotny ze utrzymanie kogos w szpitalu zaleznie od okoliczonsci moze sporo kosztowac. Ewentualnie moze dojsc do sytuacji ze aby kontynuowac takie podtrzymywanie trzeba zaplacic i jedynie osoba na lozu smierci ma na koncie wystarczajaco srodkow aby to kontynuowac. Tyle ze do konta/pieniedzy nie ma dostepu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mamy z mężem wystawione przed laty wzajemne pełnomocnictwa notarialne "na wszystko", czyli bardzo szerokie, możemy sami sprzedać wspólne nieruchomości, występować we wszelkich instytucjach itd. Spisywanie potencjalnych "zdarzeń" życiowych trwało prawie dwa tygodnie. I rzeczywiście - działa. Nawet kiedyś wymeldowałam sama męża i zameldowałam gdzie indziej (przy okazji tzw. "ulgi meldunkowej"). Ale... W żadnym banku nasze "papiery" nie są wystarczające. Potrzebne jest pełnomocnictwo wystawiane u nich. Czyli mogę zbyć mieszkanie warte np. 600.000,00, ale wypłacić chociażby złotówkę z konta męża - już nie.
  No cóż - dostęp do loginów i haseł internetowych jest na pewno dobrą opcją, a w razie czego... mozolne wypłacanie pieniędzy z bankomatów...

  OdpowiedzUsuń
 15. Prawo spadkowe jest ostatecznym rozwiązaniem i możliwie prostym jak spadkobierca jest jedynakiem, a jak ma rodzeństwo to zaczynają się schody. Ja mam swoje pieniądze zdeponowane u mamy, a w sądzie musiałbym prosić brata aby odrzucił spadek.
  Getin bierze za ustanowienie pełnomocnictwa 19,99zł ale czy to pełnomocnictwo będzie do potrzebnego "modulo" tego nie wiadomo do końca. Podobnie 19,99zł Getin bierze za upoważnienie na wypadek śmierci. Ja tego nie przerabiałem ale przypuszczam, że to też wyboista droga do wyrwania należnej kasy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Pełnomocnictwo notarialne musi podawać nazwę banku i zakres czynności, które obejmuje - najlepiej przepisać treść z formularza banku. Tak sporządzone w GB działa na 100% (sprawdzone).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na pewno zadziała. Tylko jak się robi bardzo szerokie pełnomocnictwo na wiele lat (za każdy taki akt się płaci i to nie są drobne kwoty), to można wpisać banki, które istnieją aktualnie i/lub w nich się coś ma. Niestety, one się "rozmnażały", scalały i to, co jest ważne dziś, jutro może już się nie przydać. Wiele młodszych osób (bo ja należę do starszych) nawet nie zna nazw banków, z którymi przez lata współpracowałam:).

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...