wtorek, 21 lipca 2020

Do 240 zł w limitowanej ofercie konta w mBanku + 2,5% na KO

Standardową ofertę promocyjną konta w mBanku niby już znamy, ale teraz możemy zgarnąć więcej. Dotychczas mogliśmy zyskać 140 zł za aktywne korzystanie z konta oraz  ulokować oszczędności na 2,5%. Do końca lipca możemy jednak zarobić dodatkową stówę i powiększyć pulę premii. Jak to zrobić?

Do wyboru są dwie akcje promocyjne. W zasadzie są podobne, ale wybór jednej z nich zależy od nas, a dokładniej od naszego miejsca zamieszkania. W promocji można wziąć udział planowo do 31 lipca 2020 r.

Kto może skorzystać z oferty? Oczywiście nowi klienci. Tym razem za nowych klientów bank uznaje osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. To, gdzie mieszkamy, sugeruje nam wybór jednej z dwóch dostępnych promocji. Oczywiście wybór placówki zależy od nas i nie musimy wcale wybierać takiej, przy której mieszkamy. Ale nie ma sensu jechać w Polskę po odbiór nagrody ;) Bonus jest w zasadzie podobny, gdyż w obu wariantach czeka na nas nagroda o wartości 100 zł.

Jeśli jesteśmy mieszkańcami mniejszych miejscowości możemy skorzystać z oferty z mBankiem jesteś do przodu i zgarnąć bon podarunkowy o wartości 100 zł do Decathlonu, Biedronki, Euro RTV i AGD lub Rossmanna. 


Placówki biorące udział w akcji znajdują się m.in. w Nysie, Rybniku, Stargardzie, Piasecznie, Pabianicach czy Bytomiu. Dokładny wykaz placówek znajdziecie tutaj.

Natomiast mieszkańcy dużych miast, takich jak np. Warszawa, Gdynia, Poznań, Łódź ( szczegółową listę placówek znajdziecie tutaj.mogą skorzystać z oferty ekonto z prezentem i otrzymać jeden z wybranych prezentów: głośnik JBL GO2, bon 100 zł do Rosmmanna, bon 100 zł do Decathlonu lub walizkę kabinową.

                            
Tutaj założysz konto by zyskać 140 zł oraz prezent o wartości 100 zł

AKTUALIZACJA

Niestety limit wniosków w ofercie ekonto z prezentem już się wyczerpał, dlatego link nie będzie już aktywny. Nadal można brać udział w promocji: jesteś do przodu o kartę podarunkową.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać bon lub wybrany prezent? Wystarczy złożyć wniosek o konto z linku promocyjnego, wyrazić niezbędne zgody i udać się do wybranej placówki biorącej udział z promocji. Nagrodę otrzymamy przy podpisywaniu umowy w placówce.


To tyle z nowości. Nadal oprócz dodatkowego prezentu o wartości 100 zł, można brać udział w znanej nam już promocji konta, gdzie do zgarnięcia jest 140 zł


Przypomnijmy sobie zatem warunki otrzymania premii pieniężnej. Na kasę mogą liczyć osoby, które nie posiadały tutaj konta, ani nie były jego współposiadaczami od grubo ponad 3 lat, a dokładniej od 1 stycznia 2017 r. Oferta będzie aktywna do 30 września 2020 r.

Co zrobić,aby otrzymać bonus?
Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie 5. transakcji kartą lub BLIK-iem oraz wpływ ( w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta) min. 1000 zł jednorazowo. Transakcje bezgotówkowe musimy dokonać w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu.

Kolejne 40 zł otrzymamy jeśli w kolejnym miesiącu na nasze konto wpłynie min. 1000 zł jednorazowo oraz musimy wykonać min. 5 transakcji kartą lub BLIK-em.

Premia za spełnione warunki zostanie nam wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełnimy warunki. 


Dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe wciąż na... 2,50% co na obecną chwilę jest świetnym oprocentowaniem przy wysokości stóp na poziomie 0,10%.

Z tej oferty również możemy skorzystać do 30 września 2020. Oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące do kwoty 20,000 zł. Oprocentowanie środków przewyższających tę kwotę to 0,10%.

Z promocji konta oszczędnościowego może skorzystać każdy, kto jest klientem banku, więc wcale nie jest to oferta dla nowego klienta. Jednak bieżący klient ma dodatkowe wymagania:  30 kwietnia 2020 r.jego saldo na KO oraz lokatach dnia wynosiło mniej niż 1 000 zł. 

Kto nie spełnia tego warunku może liczyć co najwyżej na 0,10%, czyli tyle ile obecna stawka RP, więc lepiej omijać taką ofertę szerokim łukiem. 

Niestety kwota jaka może być objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi tylko 20.000 zł. I co więcej nie da się ot tak wpłacić tej kasy jak w Aliorze, gdyż mBank daje tutaj dodatkowy warunek. Jest nim zapewnienie by suma wpływów była o 100 zł wyższa niż suma obciążeń.

Warunek ten jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca. To dość dziwny warunek, należy jednak pamiętać, by zrobić sobie przelew taki by suma wpływów przekraczała o stówę wydatki. Nie jest to trudne do spełnienia, ale trzeba o tym pamiętać. 
                    

Bank reklamuje konto jako całkowicie darmowe, jednakże należy pamiętać, że aby nie płacić 7 zł za kartę, musimy wykonać min. 1 transakcję w miesiącu. Natomiast jeśli zechcemy wypłacić kasę w bankomacie, to owszem możemy wypłacić w dowolnym bankomacie, ale jeśli mniej niż 100 zł, bank policzy nam 2,5 zł za taką usługę. Także lepiej do wypłat używać innej karty.

Dla chętnych do samodzielnego szczegółowego prześwietlenia warunków regulaminy. Jeśli coś przegapiłem, piszcie nam w komentarzach :)

Wykaz placówek biorących udział w akcji ekonto z prezentem
Wykaz placówek biorących udział w akcji z kontem jesteś do przodu
Regulamin konta z prezentem
Regulamin promocji z kontem jesteś do przoduRegulamin promocji konta 
Regulamin promocji Moje cele z oprocentowaniem 2,50%
4 komentarze:

 1. 20 000 zl. Szkoda nerwow. Ile na tym zyskacie? Pare dyszek. 200 000 zeby bylo, to owszem, ale taki maly limit...

  OdpowiedzUsuń
 2. Tu są tacy amatorzy zysków którzy nie pogardzą nawet 2 zł ma piwo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na poczatku lipca w Credit Agricole USD można było ulokować na 36M/1%.
  W/g tabeli oprocentowania z dnia dzisiejszego Credit nie chce już żadnych walut bo oprocentowanie jest 0,00% na wszystkie waluty i na wszystkie okresy. Czyżby banki szykowały się na jakąś jesienną wojnę?
  Dla banków to obecnie raj. Ludzie deponują na 0,00% a kredyciarze płacą bankom 10%!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałem zamknąć konto osobiste w Credit Agricole - niestety można tylko w placówce. Ale przy okazji zaproponowano mi ofertę dla zamykających konto by się rozmyślili - lokata 1% na 6 mies do 50.000 zł. Na bezrybiu i rak ryba - skorzystałem - zamknę konto za pół roku ;).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...