piątek, 3 lipca 2020

Do zgarnięcia do 1150 zł w nowej akcji specjalnej dla firm z kontem w Santander


Dawno nie było ciekawych akcji specjalnych, ale dziś ruszyła promocja w której do zgarnięcia jest sporo bo aż do 1150 zł. Niestety, oferta dotyczy konta firmowego. Na taką świetną promocję zwykłego roru musimy jeszcze poczekać. A tymczasem przedsiębiorcy mogą przytulić dodatkową kasę, tym bardziej, że warunki są dość proste do spełnienia.


Z oferty mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność, które nie miały konta po 1 lipca 2019 roku, czyli obowiązuje roczna przerwa. Udział w tej akcji można wziąć do 31 sierpnia 2020 r.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej dla firm, by zyskać do 1150 zł

Organizator oferuje nam 250 zł. Co trzeba zrobić, aby przyznano nam nagrodę?
Należy zarejestrować się w akcji, wyrazić niezbędne zgody oraz otworzyć najpóźnniej do 15 września 2020 r. konto firmowe. Następnie w terminie do 11 października pobrać i zalogować się do  apki mobilnej. oraz wykonać min. 3 przelewy elixir, expres elixir lub  bluecash. Do przelewów nie zostaną zaliczone płatności do ZUS-u. Przelewy mają być wykonywane na rachunki prowadzone przez inny bank.Do 20 października 2020 organizator poinformuje nas o przyznaniu premii, wtedy też  do 14 dni należy uzupełnić dane niezbędne do wykonania przelewu dla nas.

Konto samo w sobie chyba nie jest złe. Przez 2 lata można unikać opłaty za prowadzenie konta, używanie karty debetowej, czy zlecenia zapłaty.Zalety konta firmowego Santander

Bank Santander , oprócz darmowego konta firmowego, proponuje dodatkowe 900 zł. 
Można zgarnąć 3% od transakcji kartą, maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku, pod warunkiem wykonania raz w miesiącu przelewu do ZUS lub US na min. 200 zł. Ważne żeby wykonać  je do 15 dnia miesiąca. 
Chętnych do samodzielnego sprawdzenia czy czegoś nie przegapiłem, odsyłam do regulaminu promocji :)


8 komentarzy:

 1. W IB autentycznie chciało im się kolejne spadki zrobić. Beztroska 0,40%
  Nowe środki spadki do 1,20 i 1,10
  Miarka się przebrała, lokaty dziś to granda. Ja wymieniam na waluty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bummm... PKO od 6 lipca do odwołania zawiesza oferowanie lokat dla firm i przedsiębiorstw.
  Ciekawe jaka jest przyczyna? To dość stabilny bank. Zapchali się pieniądzem po dach czy przyszedł rozkaz z góry że przedsiębiorcy mają zakaz składania gotówki w bankach i tym samym zwiększania nadpłynności banków? Jaki by nie był zaczyna się problem z bankami chyba. Tylko druga stronę niż zazwyczaj (zwykle bankom brakowało pieniędzy w kryzysie) :-). Podejrzewam że dla banków te lokaty to już tylko koszt więc wypychają kasę od siebie. Co zrobią z nią firmy? Coś bedą musiały, ale nie będą inwestowały tylko dlatego że PKO zlikwidowało lokaty dla firm.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rachunki klientów firmowych wpłynęło już kilka miliardów zł z subwencji wypłacanych przez PFR. Banki mają teraz za dużo depozytów, a za wysokie stany depozytów generują koszty dla Banku. Stąd takie ruchy.

   Usuń
  2. Technicznie mamy sytuację co w ZSRR w 1991r. Nawis inflacyjny. Nadpłynność bezwartościowego pieniądza. Skończy się to analogicznie jak wtedy. Inflacją i dewaluacja złotówki. Ja już nie mam złudzeń, ciułacze są od lat drenowani, ale to jeszcze nie koniec naszych trosk.
   Nadejdzie również konfiskata. Reasumując - nie ucz się, nie pracuj, i tak rząd Ci pomoże. Jesteś zbyt ambitny, oszczędny, pracowity, to rząd ci zabierze. MASAKRACJA i tyle. Zboczyłm na polityke, no ale pieniądz to dziś polityka.

   Usuń
 3. Idea się napchała. Nowe środki 1 procent.

  OdpowiedzUsuń
 4. W toyotabank tez zjazd do 0,8%. Jak to dibrze, ze zapakowalem do facto na 2.3% ostatniego dnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze byś zrobił jakbyś zapakował na znacznie dłuższy okres. Chyba nie myślisz że po 9 miesiącach coś się zmieni na lepsze. Ja mam w facto tylko długie okresy i oczywiście lepsze oprocentowanie:)

   Usuń
  2. Mama na 9 i 12. Zaczalem budowe, wiec na biezaco schodze z tego co mam na getin 2.7, reszte na wykonczenie na przyszly rok zostawilem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...