sobota, 4 lipca 2020

Ponad 600 zł do zgarnięcia z kontem w Santander + lokata mobilna 2%

No i jednak nie trzeba było długo czekać na promocję konta osobistego Santander. Co prawda premia nie jest tak efektowna, jak w przypadku konta firmowego, ale też nie jest najniższa. Zyskać można łącznie ponad 600 zł: 150 zł za założenie konta, zwrot rachunków do 300 zł oraz 50 zł za polecanie konta.


Tutaj założysz konto z premią 150 zł

Kto może skorzystać z oferty? Osoby, które od roku nie były klientami banku, a dokładniej od 1 lipca 2019 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które uczestniczyły już w jakiejś innej sprzedaży premiowej konta Jakie Chcę. Oferta planowo potrwa do 14 sierpnia 2020, chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula wniosków, która wyznaczona jest na 16000 sztuk.
Konto należy aktywować najpóźniej do 30 sierpnia 2020 r.Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Wymagania nie są wygórowane. Przez 3 miesiące, w każdym z kolejnych miesięcy należy zapewnić:
 • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
 • zrobić 5 transakcji bezgotówkowych
 • zalogować się do apki Santander
Kiedy premia? Po spełnieniu warunków 150 zł wpłynie na nasze konto najpóźniej do 15 grudnia. Czyli idealnie przed świętami, by zasilić budżet prezentowy;)

Dodatkowo konto można polecać innym osobom, zdobywając tym samym dodatkowe 50 zł za każdego poleconego. Unikatem w bankach jest z pewnością zwrot za rachunki typu prąd, gaz czy internet i telefon. To korzyść, za którą Santander ma duży plus. Łącznie można uzyskać zwrot do 300 zł.Na deser mamy też lokatę mobilną na 2%. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące, dla kwoty do 20,000 zł.

                            

Identyczna oferta konta jest również dla młodych. Jeśli masz do 26 lat, również możesz otworzyć konto z premią 150 zł. Warunki uzyskania bonusu wydają się być identyczne, więc tym razem młodzi nie dostali żadnej ulgi w warunkach, tak jak to zwykle bywało. 

Tutaj założysz konto dla młodych z premią 150 zł

Konto w zasadzie będzie darmowe, przelewy i karta również. Oczywiście pamiętać należy o 5 płatnościach kartą w miesiącu.

Dostępna jest również oferta konta Select, w której również możemy zgarnąć omawiane wcześniej bonusy, na takich samych zasadach. Jednakże dodatkowo z kontem Select przysługuje nam osobisty doradca w oddziale oraz na linii, a także bezpłatne e-konsultacje lekarskie, co w obecnym czasie, kiedy nie można dostać się do lekarza, może być jakąś alternatywą.


Despero już dzwoni do lekarza ;)

Z kontem Select będziemy mieli darmowe przelewy natychmiastowe, darmowy rachunek maklerski VIP, zero za kartę debetową i nie zapłacimy za prowadzenie konta. Oczywiście pod warunkiem, że miesięcznie będziemy mieli wpływ powyżej 10,000 zł.


Jakby nie patrzeć to już jest jakieś konkretne wymaganie, ale przecież z nie takimi warunkami sobie radziliśmy, i chętni na to konto spokojnie skompletują taki wpływ ;) Jeśli zapomnimy o wpływie, to bank naliczy opłatę za prowadzenie konta- 30 zł

Tutaj założysz konto Select z premią 150 zł

7 komentarzy:

 1. Pula wniosków wynosi 16000, nie 1600.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze o jednym zapomniał napisać:
   W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.
   Ale to szczegół, nie ma się o co czepiać...

   Usuń
 2. Poprawki naniesione. Dzięki za czujność.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Dodatkowo z promocji mogą skorzystać osoby, które uczestniczyły już w jakiejś innej sprzedaży premiowej konta Jakie Chcę."
  Naprawdę? Kurczę facet, przeszedłeś samego siebie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech... zwykły chochlik. Zwyczajnie zabrakło przeczenia, ale oczywiste, że miało być - tym bardziej, że ta informacja została dodana zgodnie z sugestią Anonimowego z 10:01, który zacytował ten punkt regulaminu.

   Usuń
  2. Oczywiście, to tylko taki detal. I co z tego, że po jego uwzględnieniu praktycznie wszyscy czytelnicy bloga są na starcie wykluczeni z promocji? Panie Polcan, ratuj pan wiarygodność tego bloga, bo przy braku kontroli nad twórczością Ewalda strona stanie się bezwartościowym rozsiewaczem fejkniusów.

   Usuń
  3. Mi też zdarzało się niejednokrotnie przeoczyć pewne istotne fakty w moich wpisach, ale dzięki czujności czytelników i ich komentarzach czy to wiadomości w mailach zawsze starałem się korygować jakiekolwiek błędy.
   Ewald, którego znam osobiście jest mocno zapracowany, pracuje bowiem na kilka etatów, a pisze często po nocach, więc zdarzają mu się pewne przeoczenia. Mam nadzieję, że po waszych sugestiach poprawek będzie szczególnie zwracał uwagę na definicję nowego klienta, bo to jest kluczowe dla nas.
   Najnowszy wpis jest mój, ale obecnie pakuję się już do nowych wyjazdów i raczej nie będę miał możliwości prowadzenia bloga, więc to raczej Ewald będzie pisać większość nowych postów, jeśli oczywiście starczy mu na to czasu i chęci.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...