wtorek, 24 sierpnia 2021

400 zł do Allegro za kartę w Citi

Opisana wczoraj promocja w Citi z 700 zł do zgarnięcia to w zasadzie trzy promocje w której bank zachęca do założenia konta wraz z dwoma kartami. Oczywiście można skorzystać tylko z jednej z nich, a spośród tych trzech bez wątpienia najciekawiej wygląda promocja z 400 zł do Allegro.

To jedna z najpopularniejszych akcji i nic dziwnego: warunki proste, a promocja fajna. A gdy przychodzi do zamknięcia karty, bank dodatkowo oferuje kolejny cashback w ofercie zatrzymaniowej. Przerabiane wielokrotnie.

                                


Kto może skorzystać z oferty?  Tak jak to omawiałem wczoraj, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r. Niezbyt długo w porównaniu do innych banków.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro
 
Trwająca szósta już edycja tej promocja potrwa do 11 października 2021. Nie sądzę by oferta skończyła się przed czasem, chociaż po tym terminie może ona ulec zmianie.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
  • przynajmniej jedno logowanie do bankowości MOBILNEJ - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
  • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
W zasadzie na wydanie 1000 zł mamy ponad 3 miesiące, bank liczy bowiem pierwszy niepełny miesiąc w którym dostajemy kartę plus trzy pełne miesiące.
 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy! Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           


O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży. 
 
 

 
Kto chce może oczywiście podkręcić zyski o kolejne 300 zł, jak to zrobić omawialiśmy wczoraj odsyłam więc do wpisu tutaj.

Regulamin VI edycji promocji 400 zł za kartę w Citi do Allegro
Regulamin kart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...