poniedziałek, 23 sierpnia 2021

Do 700 zł do zgarnięcia w promocji Razem lepiej w Citi znów dostępne

Od dziś Citi przedłuża swoją ofertę konta w której można stosunkowo łatwo zgarnąć 200 zł. Dodatkowo na stronie bank informuje o możliwości uzyskania dodatkowych 500 zł, które swoją drogą ułatwiają zgarnięcie pierwszych 200 zł co w efekcie daje całkiem fajną sumę 700 zł.

Co ciekawe karencja jest całkiem krótka bo według regulaminu wykluczeni są tylko posiadacze konta osobistego lub oszczędnościowego po 1 stycznia 2020. Sam zamknąłem tutaj konto jeszcze w 2017 spodziewając się wieloletniej karencji, a tu już można wracać:)

 

Na marginesie Citi nieco zwleka z aktualizacją linków, ale oczywiście można z nich korzystać choć pokazują starą wersję, która rzekomo trwała do 22 sierpnia. Artykuł piszę jednak na podstawie nowego regulaminu, który zostanie zaktualizowany jak tylko Citi zaktualizuje linki.

Tutaj zgarniesz 200 zł za konto w Citi lub znacznie więcej

Tym razem promocja ma potrwać do 16 października 2021. Z drugiej strony warto zaznaczyć, że wzorem Paribasa, Citi na promocję przeznacza jedynie 3000 wniosków, co nie jest zbyt dużą liczbą. 


 Co trzeba zrobić zatem by zgarnąć pierwsze 200 zł?

Premie zostały podzielone na 4 pakiety po 50 zł + darmowe kody rabatowe

1 kody rabatowe za zgody tylko na miesiąc z hakiem

Na start otrzymujemy 2 kody rabatowe na szybkie nadanie z InPost realizowane przez platformę szybkienadania. Dla wspomnianych kodów nie trzeba robić nic szczególnego, po prostu należy tylko wyrazić zgody na marketing, co w bankach jest normą, a po otrzymaniu kodów można je po prostu z tego zrezygnować. Wystarczy zgody przetrzymać do końca miesiąca następującego po tym w którym otwarliśmy konto. W praktyce więc to żaden warunek.

 2 50 zł za aktywność

Aktywność rozumiana przez Citi nie jest zbytnio męcząca, wystarczy:

 • zalogować się do apki Citimobile
 • zrobić sobie tutaj przelew z innego banku na... 100 zł (słownie: sto złotych)

Nie pamiętam wymagania wpływu na tak niską kwotę, ale regulamin tak rzecze. Warunki jak widać żadne, a czasu na to aż nadto bo podobnie jak w punkcie 1 do końca miesiąca po tym w którym otwarliśmy konto.


3 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Ten punkt jest dyskusyjny. Bank da nam kolejne 50 zł jeśli spełnimy jeden z dwóch warunków

 • wpływ na konto w wysokości minimum 2000 zł (wynagrodzenie, emerytura, stypendium, rodzina 500 plus)
 • opcjonalnie mamy do wyboru zlecenie walutowe

Jak dla mnie lepsza jest opcja pierwsza, bo przekazanie wynagrodzenia to wypełnienie jednej kartki dla księgowej. Z trudnych dla mnie do zrozumienia powodów dla niektórych czytelników jest to problem, ja jednak jakoś nie miałem problemu ze zmianą zlecenia wypłaty do BGŻ, WBK czy Credit Agricole, pracodawca musi się zgodzić na nasze życzenie, a skoro bank premiuje wypłatę to czemu z tego nie skorzystać.

Co do drugiego warunku to regulamin nie precyzuje konkretnie kwoty, ale wymaga to posiadania Subkonta walutowego. Komu nie podoba się warunek z przelewem może zawsze założyć konto Subwalutowe, zrobić minimalne zlecenie walutowe, zgarnąć premię i zamknąć konto subwalutowe.

Łączna pula nagród może wynieść nawet 700 zł

4 50 zł zł na dwa sposoby

Tutaj mamy zmianę w stosunku do poprzedniej edycji w której mieliśmy wymagania dotyczące transakcji Google Pay. Teraz trzecie 50 zł można zdobyć na dwa sposoby:

 • wydać kartą debetową 1000 zł do końca 3 miesiąca po miesiącu w którym otwarliśmy konto
 • spłacić kartę kredytową na kwotę 1000 w terminie jak wyżej

warunki są więc podobne do tych jakie od lat wymaga ING w swojej promocji, tutaj mamy jednak możliwość spłaty karty kredytowej, oczywiście spłaty karty można dokonywać na raty w kolejnych miesiącach, ważne by suma spłat wyniosła tysiąc złotych w terminie 3 miesięcy z hakiem, gdzie 'hak' to oczywiści ilość dni pierwszego miesiąca, który będzie zależeć od tego którego dnia założyliśmy konto.

5 50 zł jako deser 

Na ostatnią premię nie trzeba nic zrobić. Wystarczy zgarnąć poprzednie 3 * 50 zł, a bank dołoży od siebie jako premię 50 zł na deser. Termin wyznaczono na ostatni dzień miesiąca w którym dostaniemy trzecie 50 zł.

 


6 100 zł w promocji  Razem lepiej

Powyższy zysk w wysokości 200 zł można dodatkowo podkręcać. Do tego służy promocja Razem lepiej, która dotyczy osób, które nie miały tutaj karty kredytowej po 1 stycznia 2020. Kto zdecyduje się wyrobić taką kartę i płacić nią do konta (spełniając przy tym warunek 4 dotyczący 50 zł opisany wyżej) może liczyć na dodatkową premię.

Premia dotyczy 1% cashback przez 4 miesiące. W miesiącu można w ten sposób zgarnąć 25 zł co po 4 miesiącach da nam dodatkową stówkę. Wniosek z tego prosty, że bardziej opłaca się płacić tutaj kartą kredytową aniżeli debetową, na której nie ma dodatkowego cashbacka.


7 400 zł za kartę w Citi

Dobra wiadomość jest taka, że nie przeszkadza to brać udziału w promocjach do karty kredytowej, gdzie można zdobyć dodatkowe 400 zł np. do Allegro czy na nowy smartfon Xiaomi, które tutaj często opisuję. Najnowsza edycja z wersją do Allegro opisana tutaj potrwa do 7 września 2021.

Tutaj zgarniesz 200 zł za konto w Citi lub znacznie więcej

Czy warto? Jeśli nie korzystamy z premii Tmobile od lat, lub nie korzystamy z żadnej innej premii za wydawanie kasy, to myślę, że tak. Kasę na codzienne wydatki wydawać i tak musimy, a dobrze jest jeśli mamy za to zwrot. 


8 komentarzy:

 1. jak mam u nich kartę kredytową to mogę skorzystać z promocji, czy podpadam już pod "starego" klienta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie podpadasz. Karty kredytowe są zwykle osobnym produktem, niezwiązanym z kontem, mają zresztą własny numer. Regulamin w punkcie 6a. mówi wyraźnie, że z oferty są wyłączeni tylko posiadacze konta osobistego lub oszczędnościowego, nie ma mowy o posiadaczach kredytówki.

   Usuń
 2. polcan, a można mieć kredytówkę bez konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne, od dawna mam tutaj kartę, ale nie mam konta. Jak przychodzi termin zapłaty to robię przelew z innego banku na numer karty i po sprawie.

   Usuń
 3. A jaki jest podgląd pod stan środków i operacji na karcie i jak z karty ewakuować środki? poza oczywiście wypłatą w bankomacie czy płatnością kartą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logujesz się do bankowości i oglądasz historię karty co jest księgowanie jak na zwykłym koncie. Wypłata z bankomatu nigdy nie jest opłacalna bo za to są opłaty, środków zaś nie ewakuujesz lecz robisz za nie dowolne zakupy.

   Usuń
 4. Trochę poboczne pytanie dotyczące kart kredytowych Citi... Czy przy złożeniu wypowiedzenia Citi nadal oferuje ofertę utrzymaniową?
  A jeśli tak, to jaka ona jest obecnie i w jakim terminie odzywa się konsultant od momentu złożenia wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekaw, bo złożyłem wypowiedzenie przez konto online, minęły dwa tygodnie i cisza nikt nie dzwonił. U nich jest darmowa infolinia teraz? Pytam bo chyba ja będę musiał zadzwonić do nich hehe

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...