środa, 25 sierpnia 2021

Konto w dobrej kondycji z FitAnka czyli nowe eksperymenty Paribasa

No i mamy kolejny dziwoląg ze strony Paribasa. Eksperymentalne oferty nie mają tutaj końca i jak zwykle po bardzo fajnej przychodzą bardzo dyskusyjne. Ostatnia oferta z 400 zł do Biedronki jest z pewnością jedną z najlepszych jakie mieliśmy w tym roku, więc przypomniałem ją wczoraj na PP4 dla tych co przegapili.

A dziś mamy już kolejną nowość Konto w dobrej kondycji, już nie na powrót do szkoły, a konto na... po wakacjach. Bez wątpienia sport to dobra rzecz, nie wiem jednak czy ktokolwiek zakłada konto dla treningu, do czego Paribas zachęca.


Tym razem limit kont w tej promocji jest jeszcze niższy i wynosi tylko 2000 sztuk, ale chyba bank sam wie, że to i tak dużo i promocja nie wyczerpie się do zakładanej daty końca promocji przypadającej na 12 września 2021.

Tutaj założysz konto dla darmowych treningów z FitAnka

Nie wiem czy warto opisywać szczegóły tej oferty, w której otrzymujemy pełny dostęp do Platformy treningowej o wartości... 49,90zł na okres zaledwie 30 dni. Do tego są jeszcze jakieś konkursy w której zdobyć można trening indywidualny ale... online o wartości 1500 zł.


 

Kogo interesują takie sprawy szczegóły pozna klikając w promocyjny link lub zaglądając do regulaminu na końcu tego wpisu. Nie ma jednak raczej sensu opisywać tutaj tego szczegółowo bo oferta z 400 zł do biedronki jest duuużo lepsza. I jak widać raczej szybko się nie powtórzy, bo po drodze będziemy mieli zapewne kolejne eksperymenty z kontem z każdej możliwej okazji...Cóż kiedyś były oferty z lokatami na każdą możliwą okazję, teraz ma je tylko Paribas, tyle że przy lokatach nazwa nie odgrywała roli, a oferty można było brać w ciemno bo liczyła się stawka, która zawsze była dobra. Teraz nazwy promocji kont też nie odgrywają roli, ale ofertna pewno nie warto już brać w ciemno, bo na kolejną przyjdzie nam poczekać ponad rok, więc warto wybrać tę najlepszą i  to póki jest.

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł do Biedronki za konto w Paribas

Dla przypomnienia dużo ciekawsza akcja z Biedronką potrwa tylko do 6 września, lub wyczerpania puli 3000 sztuk.Regulamin promocji Konto w dobrej kondycji dla zainteresowanych


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...