środa, 18 sierpnia 2021

400 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribasa

Po nieco dłuższej przerwie wraca do nas Paribas z rekordową jak dotąd premią 400 zł. Bank ten dopasowuje się jednak do danej sytuacji, a teraz mamy kończące się powoli wakacje. Stąd owe 400 zł jest w postaci kodów do Biedronki.


 

Bank co prawda nazywa nową promocję Wracamy do szkoły więc z zamyśle mamy kupić dzieciom rzeczy potrzebne w szkole. Ale oczywiście możemy sobie tam kupić co nam się podoba, niekoniecznie do budy, zresztą gdy dostaniemy nagrodę i tak szkoła zacznie się już na dobre.

Kto może skorzystać z promocji? Założę się bez patrzenia w regulamin, że dalej będzie to 12 miesięcy karencji. Po napisaniu artykułu sprawdziłem regulamin dla świętej pewności -  i nie myliłem się, po roku przerwy dalej można tu wracać po łatwą kasę:)

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł do Biedronki za konto w Paribas

Promocja ma potrwać teoretycznie do 6 września 2021, ale ze względu na znaczną premię, wyższą niż poprzednie promocje w tym banku, może się skończyć szybciej. Powodem jest rzecz jasna limit wniosków zwyczajowo ustawiony na 3000 sztuk.Co zatem trzeba zrobić dziś by zgarnąć cztery stówki?

1) 50 zł za jeden przelew we wrześniu

Zaczyna się wakacyjnie: we wrześniu wystarczy zrobić jeden jedyny przelew w dowolny sposób czyli albo z kompa albo z apki by dostać za to e-kod do Biedry w wysokości 50 zł. Jak zwykle kod dostajemy w następnym miesiącu czyli w październiku


Do tego warunku warto jednak dopisać małą poradę. Aby konto było całkowicie darmowe warto wykonać kartą 3 płatności! Do wyboru są 3 karty, ale tylko jedna jest darmowa po trzech płatnościach, ta którą prezentuję na końcu artykułu.


2) 150 zł za dwa łatwe warunki w październiku

W październiku warunki trochę się utrudniają, ale i premia znacznie rośnie. Zresztą warunki dalej są fajne wystarczy bowiem:

 • dokonać 5 płatności na dowolną kwotę
 • dokonać wpływu na swoje konto na minimum 1000 zł

Znamy to z wielu promocji i nigdy coś takiego nie było dla nikogo problemem. Premia rzecz jasna wpadnie nam w listopadzie według dobrze znanej reguły.


 

3) 200 zł za nieco trudniejsze warunki w listopadzie

Najtrudniej będzie w ostatnim miesiącu, ale i premia najwyższa bo w wysokości dwóch stów. Warunki zaś należą do klasyki;

 • dokonać płatności na 300 zł
 • wpływy dalej mają wynosić 1000 zł

A więc warunki identyczne jak w październiku, ale zamiast ilościowych płatności mamy kwotowe. Mniej lubiane, ale kwota do wydania nie jest duża skoro mamy na to cały miesiąc

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł do Biedronki za konto w Paribas

Podsumowując jest całkiem ok jak na wysokość premii. Kolejne zapewne znów będą oscylowały w granicach 300 zł do czego zdążyliśmy sie już przyzwyczaić. Więc kto poluje na najwyższe stawki za otwarcie konta teraz ma ku temu najlepszą okazję. Regulamin promocji 400 zł w Paribas

 

13 komentarzy:

 1. Mam pytanie. Czy ktoś z Was wie co (lokata czy KO?) i na jaki % oferuje obecnie Getin przy ewakuacji od nich kasy? Może ktoś z Was przelewał od nich ostatnio kasę np. do Aion-a i jakąś propozycję otrzymał?

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie 0,40 przy przelewie do Aiona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odp. Czyli zapchani kasą skoro nawet nie dają 0,5%.

   Usuń
 3. a mnie zaoferowali w GB 0,5 % !

  OdpowiedzUsuń
 4. A dzisiaj dali mi 0,8% przy przelewie do Aiona, chyba się budzą w getinie i dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A propozycja dotyczyła KO czy lokaty? PS Możesz mi podać przykładowy nr konta do Aion-a. Chodzi mi tylko o próbny przelew i weryfikujące ten bank 4 cyfry.

   Usuń
  2. Te cztery cyfry to 2910

   Usuń
  3. Do Anonimowy 21 sierpnia 2021 18:50
   Bardzo dziękuje :)

   Usuń
  4. Niestety nic mi to nie dało :( Potrzebuję więcej cyfr - bo nie potrafię wygenerować całego nr konta. Czy ktoś z Was może/potrafi podać, nawet fikcyjny, ale cały nr konta w Aion, który Getin zidentyfikuje jako prawidłowy? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

   Usuń
 5. Millennium ostatnio daje 0,5% przy kazdym przelewie na zewnątrz. Jest to lokata "Specjalna" na 3m. Niby max 50.000 zł, ale można założyć kilka takich lokat, każda po 50.

  OdpowiedzUsuń
 6. Porzebuję jakikolwiek nr rachunku do Aion Banku - do próbnego przelewu z Getinu. Czy ktoś z Was może tu zamieścić?

  OdpowiedzUsuń
 7. W Toyota Banku na KO od 50-400tys na 0,8%...
  W poniedziałek robię wyjazd z KO w GB do Toyoty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamietaj, że od 27 sier. wchodzi w życie nowa tabela % w Toyocie. W tym przedziale % schodzi z 0,8 na 0,7% co dla kwoty 400k daje ok 0,65% dla całej kwoty (co i tak, jak na KO nie jest złe;) Dlatego od paru m-cy mam tu część swojej kasy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...