piątek, 16 grudnia 2022

Podrasowana oferta konta z premią 650 zł + 8% na KO w mBank

Jednym z rekordowych premii do zdobycia jest najnowsza oferta mBanku. Do niedawna mieliśmy tutaj możliwość zgarnięcia 450 zł i tę ofertę podlinkowałem wam przy okazji przedstawiania rankingu kont oszczędnościowych. Od grudnia mamy jednak tutaj dodatkową premię z 200 zł, więc w sumie do zgarnięcia jest nawet do 650 zł.


Kto może zgarnąć taką premię? Według regulaminu bank wyklucza osoby, które nie miały tutaj konta po 1 stycznia 2020. Niestety tutaj karencja nie ulega przesuwaniu jak w Paribasie czy Aliorze i zbliża się powoli do 3 lat.

Tutaj zgarniesz 650 zł za konto w mBank oraz 8% na KO

Mamy tutaj w zasadzie dwie promocje jednocześnie. Nowa promocja ma potrwać do 8 lutego 2023, ale bardzo możliwe, że zakończy się przed czasem. Po kliknięciu w powyższy link można bowiem zaobserwować licznik pozostałych wniosków. Na moment pisania tego artykułu stał on na liczbie 2348, więc pozostało już niewiele wniosków.


Co trzeba zrobić by zgarnąć pełną pulę?

1) 200 zł do Allegro lub Biedronki

Zaczniemy od dodatkowej premii o nazwie Nagroda specjalna, która jest nowością jaka pojawiła się dopiero w tym miesiącu. Do zgarnięcia jest 200 zł do Allegro lub Biedronki. Warunki są niezwykle łatwe do spełnienia, wystarczy bowiem:

 • jeden wpływ na 1000 zł
 • 8 transakcji kartą na dowolną kwotę
 • wyrazić zgodę na przystąpienie do mOkazji

Uwaga: ostatni punkt powinien być wykonany we wniosku o otwarcie rachunku. Nagrodę dostaniemy w postaci ekodu za pośrednictwem mOkazji do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu w którym otwarliśmy konto.


2) 150 zł za szybki przelew + ilościowe płatności

Dalej mamy już standardową ofertę z premią 450 zł, która trwa już od dłuższego czasu, omawiana jednak była już tak dawno, że warto ją tutaj przypomnieć. Pierwszą część tej premii w wysokości 150 zł dostaniemy, jeśli:

 • zrobimy szybki wpływ na 1000 zł w terminie 7 dni od daty otwarcia konta
 • wykonamy 8 transakcji kartą/telefonem/Blik na dowolną kwotę

Pierwszy punkt jest typowy dla mBanku i praktykowany tylko tutaj. Jest to jednak banalny warunek bo przelew to rzecz codzienna i nietrudna do wykonania. Drugi warunek w zasadzie pokrywa się z punktem pierwszym:)

 


3) 200 zł za aktywność na koncie

Kolejne 200 zł  jest co prawda podzielone na 3 części, ale tak naprawdę pierwsza z nich czyli premia w wysokości 100 zł pokrywa się z tym co napisałem wyżej przy opisywaniu premii na 150 zł, pozostają zatem w zasadzie tylko do spełnienia tylko punkt b!

a) 100 zł za ekstra premii

patrz punkt 2: dodatkowa premia za szybki wpływ + 8 płatności


b) 100 zł za aktywność na koncie w drugim i trzecim miesiącu

To co zrobiliśmy w punkcie w należy powtórzyć w 2 i 3 miesiącu po otwarciu konta czyli

 • przelać sobie 1000 zł
 • zrobić 8 transakcji kartą/telefonem/blikiem na dowolną kwotę

przy czym tutaj na wpływ mamy cały miesiąc. Bank za każdy z miesięcy da nam po 50 zł, więc w sumie kolejną stówkę.


 4) 100 zł za otwarcie konta dla dziecka

Ostatnia część premii to po prostu znana już akcja z premiowaniem otwarcia konta dziecku, pczy czym mBank rozróżnia 2 rodzaje konta

 • eKonto Junior dla dzieci do lat 13
 • eKonto możliwości dla młodzieży w wieku 13-17 lat

pierwsze konto zakładamy my dla naszego dziecka, drugie dzieci zakładają już samodzielnie


5) 8% na KO dla osób które założą konto przez selfie lub e-dowód

Na koniec warto wspomnieć, że można tutaj mieć 8% na rachunku regularnego oszczędzania Moje Cele. Należy jednak pamiętać, że oprocentowanie zależy tutaj od... sposobu otwarcia konta. Jeśli zrobimy to przez selfie lub e-dowód to dostaniemy 8%, ale jeśli zrobimy to w inny sposób np, przez kuriera, to wtedy będziemy mogli liczyć na max 7,30%.

Niestety promocyjnym oprocentowaniem objęte jest tylko 50k. Co więcej  ze względu na fakt, że jest to konto regularnego oszczędzania bank wymaga by różnica w zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc wynosiła minimum 100 zł

Tutaj zgarniesz 650 zł za konto w mBank oraz 8% na KO

Podsumowując mamy dużą premie gwarantowaną za bardzo łatwe warunki. Niestety na minus jest długa karencja, na którą nawet ja się nie łapię, bo zamykałem tutaj konto właśnie na początku 2020 roku...


Regulamin nagrody specjalnej z dodatkowym bonusem na 200 zł

Regulamin premii z 450 zł - edycja V

4 komentarze:

 1. No i mamy nowy rekord, 8.50% na Lokacie na Start!
  Dla Nowych Klientów w inbanku.

  OdpowiedzUsuń
 2. In bank 3mce 8,5% do 50 tys. Większe kwoty trzeba niestety rozbijac na kilka lokat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy Klient może założyć jedną Lokatę na Start z oprocentowaniem 8.50% w skali roku na 3 miesiące. Jeżeli ten sam Nowy Klient otworzy więcej niż jedną Lokatę na Start, druga i kolejne lokaty będą oprocentowane na warunkach standardowych.

   Usuń
  2. Oooo nie wiedziałam, a juz chcialam rozbijac na kilka :-(

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...