czwartek, 15 grudnia 2022

8% w nowej edycji KO + 400 zł do zgarnięcia w Alior oraz nowość 2% cashback

Jako trzeci w tym miesiącu odnawia swoją ofertę KO Alior bank. Także i tutaj 8% zostało przedłużone w nowej 30 edycji. Dodatkowo mamy tutaj nową edycję konta osobistego z premią 400 zł na które darmowo przelewać można nieograniczoną ilość razy z KO.


Zaczynamy od krótkiego omówienia nowej edycji KO. Aby brać w niej udział trzeba zadbać o to by saldo było zerowe, lub jak najmniejsze w dniu 9 grudnia 2022, a więc ubiegły piątek. W dalszym ciągu stawka obowiązuje do 400k.

Należy jednak pamiętać, że aby mieć 8% należy co miesiąc przelewać na ror 2000 zł, to jednak robimy co miesiąc i nie jest to jakoś szczególnie upierdliwy warunek. Warto jednak pamiętać, że jeśli zapomni się zrobić przelew, to oprocentowanie spadnie nam o połowę.

Co ciekawe Alior zrezygnował z 4 miesięcznego oferowania tej stawki i tak jak w innych bankach 8% będziemy tutaj mieć przez 3 miesiące. W przeciwieństwie do innych banków tutaj promocja potrwa jednak najkrócej bo niecały miesiąc - do 9 stycznia 2023.

Poza KO odnowiono tutaj także ofertę z premią dla konta osobistego. Do zgarnięcia jest znów 400 zł i to w bardzo łatwy sposób, więc premia mieści się w połowie tego co oferuje Velo czy ING. Ale u melonika dodatkowo mamy osobną promocję z 2% cashback i szereg korzyści do wyboru.


 

Kto może skorzystać z tej oferty? W tej kwestii Alior od dłuższego czasu pozostaje dość konsekwentny, wyklucza osoby, które miały tutaj konto w okresie ostatnich 24 miesięcy. Innymi słowy karencja wynosi tutaj 2 lata.

Tutaj zgarniesz 400 zł na start, 2% casback oraz 8% na KO w Alior bank

Alior nie bawi się w modne ostatnimi czasy odnawianie promocji co miesiąc, niniejsza 7 już edycja konta z premią potrwa do 28 lutego 2023. Jednak warto pamiętać, że im wcześniej weźmiemy w niej udział tym więcej zyskamy ze względu na promocję z 2% cashback o czym niżej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całe 400 zł?


Niewiele. Wystarczy, że raz w miesiącu:

 • wykonamy 1 transakcję kartą na dowolną kwotę
 • zalogujemy się do apki

i to wszystko. Za wykonanie powyższych dwóch czynności dostajemy 50 zł i można to powtarzać przez 8 miesięcy. W sumie więc do zgarnięcia jest w ten sposób tytułowe 400 zł. To  z pewnością jedna z najprostszych promocji na rynku.


Poza kontem korzyści można tutaj czerpać z 2% cashback, który jest nowością wśród dwóch darmowych korzyści do wyboru. Oferta z 2% cashback za zbliżeniowe płatności mobilne obowiązywać będzie do 28 lutego, po tym terminie będzie można zatem zmienić korzyść na inną. Co jest do wyboru widzimy na powyższym screenie.

Jak widzimy Alior ma w zasadzie najbardziej kompleksową ofertę konta na rynku. Już wiem, że to tutaj przeniosę w styczniu swoje środki z Getina, gdzie powoli będzie mi się kończyć oferta z 8%. Tutaj też mamy najlepsze konto walutowe, które przydaje się szczególnie tym, którzy lubią dużo podróżować.


Regulamin 30 edycji KO z 8%

Regulamin promocji 400 zł w VII edycji bankuj mobilnie

2% cashback za płatności mobilne

12 komentarzy:

 1. Koniec promocji ustawili na 9-stycznia, dokladnie gdy konczy sie 8% z Pekao. Wtedy mozliwe, ze dojdzie do 1-obnizki KO, ale na razie za wczesnie na przewidywania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "dojdzie do 1-obnizki KO" albo nie dojdzie. A może dojdzie do podwyżki ?? Wszystko jest mozliwe.

   Usuń
  2. O podwyzce powyzej 8% to zapomnij, gdy RPP stanela na 6,75%. Co bedzie w marcu'23, to sie okaze po kursie USD do PLN, poziomie inflacji za stycz., luty oraz marcowej projekcji NBP.

   Usuń
 2. Sonda na blogu!

  Kto z was ma PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) i czy polecacie lub nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam od VII 2021.Osobiście polecam.Straciłem na dzień dzisiejszy 300zł z wartości akcji.Posumówując jestem do przodu z tego co państwo mi wypłaciło i pracodawca.

   Usuń
  2. PPK ? Nie mam. Bo emerytowi to na wała :)


   Usuń
  3. Oczywiście, że warto. Warto też co miesiąc wyplacać calość :)
   Dlaczego? Policz.

   Usuń
  4. Do Anonimowy15 grudnia 2022 20:50
   Amożna co miesiąc wypłacać pieniądze?
   Czy wiążą się z tym jakieś opłaty?

   Usuń
 3. Polcan, dodaj "tys." do tych 400 zł: "W dalszym ciągu stawka obowiązuje do 400 zł".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, poprawiłem. Pomyliłem z premią 400 zł. Tyle że dla wygody piszemy tutaj 'k' zamiast 'tys'.

   Usuń
 4. Ten cashback 2% naliczy się również, jeśli wcześniej miałem aktywną tą korzyść na 1% - czy tylko tym co włączą ją po 1.12 ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Cashback 2% naliczy sie też starym klientom tej opcji 1%, czy tylko tym co wybiorą tą korzyść po 1.12?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...