czwartek, 19 października 2023

110 zł + do 250 zł do zgarnięcia w mBank w nowej promocji dla młodych

Ostatnio banki coś przystopowały z promocjami. Dochodzi nawet do sytuacji, że dostaję z wyprzedzeniem informację o starcie nowej promocji wraz z regulaminem, po czym bank wycofuje się z ich wprowadzenia. mBank jednak pomyślnie dziś wystartował, chociaż najnowsza oferta jest przeznaczona tylko dla nastolatków.


Co więcej skromna nagroda w wysokości 110 zł nie jest w postaci gotówki lecz bonów do Żabki. Nie jest to dużo, jest jednak możliwość podkręcenia tego zysku o 75 zł za polecanie konta. Skromnie, ale to oferta dedykowana dla przedziału wiekowego 13-17 lat, gdy stoi się u progi dorosłości i gdy potrzeby dopiero zaczynają rosnąć.

W ofercie dla młodych karencja raczej nie jest istotna, bo to zwykle pierwsze kroki w zarabianiu na bankach. Mimo to nawet tutaj bank wprowadza karencję i to mocno wstecz bo nawet względem 1 stycznia 2020, a więc blisko 4 lata.

Tutaj zgarniesz 110 zł w bonach do żabki za konto w mBank

mBank zwykle długo oferuje swoje oferty i nie inaczej jest tym razem. Do oferty przystąpić można do końca lutego 2024, a więc potrwa ponad 4 miesiące co należy do rekordów jeśli chodzi o promocje konta osobistego.

Jak zyskać 110 zł? Promocja została podzielona na 3 części


1) 20 zł za 5 płatności telefonem

Na początek jest łatwo, wystarczy wykonać 5 płatności ale nie tradycyjnie kartą, lecz telefonem na co mamy czas do kolejnego miesiąca od momentu założenia konta. Młodzi chętniej sięgają po nowe formy płatności, więc stąd zapewne taki warunek. Nagroda jest jednak jedną z najmniejszych w historii bloga, bo bank płaci za to tylko dwie dychy przeznaczone do wydania w Żabce.

2) 20 zł za cel oszczędnościowy

Tutaj warunek jest jeszcze łatwiejszy: musimy posiadać 20 zł na celu oszczędnościowym. Ten warunek ma być spełniony w ostatnim dniu kolejnego miesiąca od założenia konta. W praktyce oznacza to, że wystarczy wpłacić tutaj 20 zł i przetrzymać przez jeden konkretny dzień by załapać się na drugą mininagrodę do Żabki.


3) 70 zł premii za spełnienie powyższych warunków  

Dla dodatkowej premii nie trzeba robić nic. Wystarczy że spełnimy warunki płatności telefonem i posiadania 20 zł na celu oszczędnościowym w konkretnym dniu i już mamy prawo żądać od banku więcej niż w poprzednich wypłatach. Chociaż i tym razem kwota nie jest powalająca bo to tylko 70 zł i to znów do Żabki.

Jak zwykle w przypadku mBanku aby otrzymać bony musimy wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje.W sumie zgarniamy tutaj 4 bony po 20 każdy oraz jeden dodatkowy w wysokości 30 zł, które będą ważne do końca 2025 roku.

4) Do 250 zł za program poleceń mBank

Poza skromną nagrodą na start większą kasę można zgarnąć za polecenie konta innym. Tutaj nagroda zależy od konta jakie polecimy i tak:

  • 75 zł za polecenie konta dla młodych w wieku 13-17 lat
  • 150 zł za otwarcie konta przez apkę dla wieku 18-24 lata lub eKonto osobiste
  • 250 zł za otwarcie przez apkę konta o nazwie mKonto Intensive

Szczegóły znajdziecie w dołączonym na dole artykułu regulaminie. Warunki dla poleconego są proste ograniczają się bowiem do wykonania 5 transakcji kartą oraz 1 blik. Jak widać ten dodatkowy program poleceń jest ciekawszy aniżeli promocja na start.

Jak pomyślę to tym jak patrzyłem na świat jako nastolatek, to przypomina mi się, że wtedy każdy grosik był na wagę złota. Wtedy nie miałem pojęcia o bankowych promocjach, więc gdybym dowiedział się o takiej ofercie mBanku zapewne brałbym w ciemno. I tak też należy podchodzić do tej promocji, jako rozgrzewka do większych promocji gdy już będzie się starszym i z większymi potrzebami.


Regulamin promocji z mBank możesz więcej II - ważny do 31 maja 2024

Warunki programu polecam mBank - ważne do 31 stycznia 2024

1 komentarz:

  1. Przed momentem, przelew z PKO i oferta lokaty na zatrzymanie już tylko 4,5% na pół roku czyli mniej niż na urodzinowej za brak spełnionego warunku.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...