czwartek, 26 października 2023

Teraz już 750 zł na start w Velo oraz ostatni dzwonek na 7% na KO

Velo nie próżnuje, wszyscy pamiętamy o tym by uruchomić jeszcze w październiku promocję z 7% na KO. Jak pamiętamy nowi mogą zgarnąć 650 zł o czym pisałem całkiem niedawno. Okazuje się, że do tego dochodzi jeszcze jedna promocja z dodatkową 100 zł


Ponieważ KO oraz promocję z 600 zł + 50 zł opisywałem już wielokrotnie na tym blogu, to tym razem skupimy się na nowości czyli voucherze w wysokości 100 zł. Dodatkowa stówka na pewno się przyda, tym bardziej jeśli warunki są banalne, a Velo praktycznie wszystko takie jest.

Tutaj zgarniesz 650 zł na start w Velo bank

Nowa promocja jest dostępna na tym samym linku, który promuje 600 zł. Wystarczy przewinąć promocyjną stronę w dół by zobaczyć to co zaprezentowałem na powyższym screenie. Ma ona oczywiście także dodatkowy regulamin, który prezentuję na końcu artykułu.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowy voucher w wysokości 100 zł?

Wystarczy zawnioskować o kartę kredytową lub... debetową. Debetówkę i tak potrzebujemy by płacić nią w sklepach i zgarniać 10% cashback, dający do 100 zł miesięcznie przez pół roku, więc da się w ten sposób upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Uwaga: według regulaminu promocja dotyczy kart, które zostały wydane po 12 października 2023, co więcej dotyczy ona także kart, które będą wydane do 15 grudnia 2023. Bank zastrzega sobie jednak, że termin może być skrócony, bowiem pula nagród ograniczona jest do 5340 sztuk (w tym 4005 kart debetowych).

Kartę trzeba zarejestrować w Programie VeloChwile na co mamy czas do 31 grudnia 2023. Jedyny warunek jaki stawia Velo to wydanie 100 zł w ciągu 30 dni od rejestracji. Daje to fajny cashback w wysokości 100% czyli identycznie jak w hitowej promocji Citi opisanej w poprzednim artykule.


 

Robić możemy dowolne zakupy z wyjątkiem zebranych na powyższym screenie, są to jednak rzadkie wydatki, których zwykle nie robimy. W zamian za to dostajemy 8500 punktów wymienialnych na Voucher wart 100 zł, który możemy wykorzystać u wybranego partnera. Do nich zaliczają się przykładowo Empik, Decathlon, Circle K.

Podsumowując mamy obecnie rekordowy bonus na wejściu:  poza opisanym wyżej voucherem możemy dostać 600 zł za wydawanie kasy w postaci 10% cashback, 50 zł za podanie kodu polecającego podczas rejestracji. Ci którzy chcieliby dostać taki kod, mogą śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

Tym którzy już mają tutaj konto przypominam, że do poniedziałku można uruchomić sobie jeszcze 7% na KO do kwoty 300k. Co prawda w Millennium promocja z podobną stawką trwa do 2 listopada, ale tam są tylko jeden darmowy przelew w miesiącu, w Velo mamy zaś ich nieograniczoną ilość.


Regulamin promocji 100 zł z Chwile Bardziej Velo - do 15 grudnia 2023

Regulamin 11/2023 edycji KO w Velo na 7,00% do 30 października

Regulamin promocji Witaj w Velo bank i zgarnij 600 zł ważne do 31.11.2023

Regulamin programu poleceń Velo - edycja nr 3 do 31 listopada

84 komentarze:

 1. Piszesz, że w Millennium też jest propozycja na 7%. Ale - oprócz darmowych przelewów w Velo (o czym wspominasz), ten bank ma zdecydowanie wyższy limit na KO. Poza tym nie trzeba co miesiąc robić wygibasów kartą (która nawet nie jest potrzebna, jeśli nie nastawiamy się na inne korzyści).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponieważ mam już debetówkę z Velo wydaną przed 12.10, wyrobiłem dodatkowo po 12 .10 kartę wirtualną.. Dodałem ją w aplikacji do google Pay i do Velochwile. Wykonane już zbliżeniowo telefonem płatności na wymagane 100. Czekam na punkty w bch.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pomyślałem jakoś o tym, ale chętnie skorzystam z porady.

   Usuń
  2. Czy nie mylę czegoś, pisząc, że w Velo można mieć do 5 kart, lecz wymóg wykonania 5 płatności w miesiącu dla zachowania bezpłatności użytkowania tych kart, wystarczy spełnić tylko dla jednej z nich?

   Usuń
  3. Napisz do nich - szybko odpowiadają.

   Usuń
 3. Przed chwilą BFF wysłał info o obniżce stawek na lokatach podobnych do obniżek na skarbówkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wszędzie będą ścinać :/ Chyba też velo 30ego aktywuje, mimo że ING jeszcze mam.

   Usuń
 4. Promocja w millennium do 10 listopada, a nie drugiego

  OdpowiedzUsuń
 5. Tymczasem na KO+ w PKO BP zjazd do 5,75% i to jest chyba tendencja i kierunek, do którego będą zmierzać inne KO. Zatem wczorajsza ewakuacja wielu z nas do OS chyba była słuszna.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie się Tomie ewakułowałeś ? i po co ?

   Usuń
 6. Jak rozumiem po wybraniu zakup obligacji wybiera się np COI i w polu liczba zamawianych obligacji wpisujemy np 100 czyli zwykły wabik.
  I to jest ważne 3 dni robocze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Marcinie

   100 szt. czyli za 10k zł. Wisi to w Dyspozycjach dopóki nie opłacisz.

   TomTom

   Usuń
  2. U mnie wisi w stan rachunku rejestrowego.
   Niestety nie widzę tu daty ważności wniosku. Jest tylko data dyspozycji i możliwość anulowania.

   Usuń
  3. @polcan

   Nie widzisz daty ważności wniosku,bo jej tam nie ma.Ważność wynika z regulaminu.

   Usuń
  4. data ważności wniosku jest w aplikacji Pekao. Można też kupować przez apkę i przede wszystkim jest podgląd. Także pod tym względem pekao jest lepsze..

   Usuń
 7. @polcan

  Mówiłem to już,ale powtórzę jeszcze raz.Ważność wniosku jest ważna 3 dni robocze.Dzień złożenia wniosku nie wlicza się do tych trzech dni.Używając nomenklatury giełdowej, ważność wniosku to D+3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informacje. Pod poprzednim postem jest tyle komentarzy, że nie chce się brnąć przez ten gąszcz.
   Czyli do wtorku mam spokój i mogę wtedy robić przelew. Nie bardzo rozumiem po co inni robią to wcześniej.

   Usuń
  2. @polcan

   Powody mogą być różne.
   Kilka dni różnicy to mała różnica.Wcześniej kupisz, wcześniej wypadnie dzień zapadalności.Ja też nie opłacam zamówionych obligacji w ostatnim dniu ważności dyspozycji,zwłaszcza jeśli to jest ostatni dzień danej emisji,a tak jest w tym przypadku.Jakaś awaria 31 października i nie masz obligacji.

   Usuń
  3. W przypadku TOS należy się spieszyć,w przypadku COI i EDO niekoniecznie.
   Nietypowy spadek inflacji we wrześniu tego roku(-0,4%)może być zapowiedzią skokowego wzrostu wskaźnika inflacji we wrześniu przyszłego roku.Gdyby tak było,to gorzej oprocentowane w pierwszym roku obligacje listopadowe, mogą okazać się rentowniejsze niż październikowe,w perspektywie przynajmniej dwóch lat.Dlatego COI i EDO lepiej kupować w różnych miesiącach,zwłaszcza jak przyszła scieżka inflacji jest nie do odgadnięcia.

   Usuń
  4. Ale to są czysto teoretyczne rozważania,a różnica,jeżeli będzie,nie będzie powalająca.

   Usuń
  5. Oprocentowanie jest za pełne 4 lata (przy COI), więc jak wpłacisz 25.10.2023 to odsetki/zwrot otrzymasz w rocznicę zakupu papierów, a nie z końcem miesiąca. W związku z tym dzień zakupu nie ma większego znaczenia.

   Usuń
  6. @Anonimowy 13:09
   Ale kasę za obecne dni dostaniesz już w środę jako odsetki z KO, które można aktywować dalej.
   Przelewajac je na obligacje dostanę je za 3-4 lata.

   Usuń
  7. @polcan

   Wiem,że wolisz odsetki w wysokości np.0,5% szybko,niż w wysokości np.19% w przyszłości.Przecież dlatego nie kupiłeś obligacji,kiedy były najbardziej opłacalne.Ale nie wszyscy tak kalkulują.:)))

   Usuń
  8. @polcan

   Nie zgadza się.Odsetki od COI są wypłacane co rok.

   Usuń
 8. Zamówiłem 1000szt COI1027.
  Mam zamiar przelewać we wtorek.
  Czy mogę z tego 1000sztuk opłacić np. połowę czy muszę całość? Zamówiłem jednym zamówieniem całość. Czy lepiej zamówić np. po połowie po 500sztuk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ wtorek(31października) jest ostatnim dniem sprzedaży obligacji emisji październikowych,
   realizacja kupna nastąpi 31 października,na taką ilość obligacji,na jaką będzie pokrycie.Jeżeli przelejesz 100000 PLN w częściach,to transakcja zostanie zrealizowana po wpływie ostatniej części.Jeżeli całość przyjdzie jednym przelewem,to realizacja nastąpi od razu.Jeżeli nie,będzie czekanie na ewentualne kolejne przelewy,a realizacja nastąpi albo po wpływie ostatniej części,albo jeżeli nie będzie wpływu ostatniej części,na koniec dnia według stanu środków.Gdyby to nie był ostatni dzień sprzedaży,to przy niepełnej wpłacie nie nastąpiłoby zawarcie transakcji wcześniej niż na koniec ostatniego dnia ważności dyspozycji,czyli pieniądze leżałyby bezczynnie.

   Usuń
  2. Mówiąc inaczej,nie ma częściowej realizacji dyspozycji kupna,chyba że mamy do czynienia z ostatnim dniem sprzedaży obligacji,albo z ostatnim dniem ważności dyspozycji.

   Usuń
  3. Bez względu na to,co zrobisz,we wtorek nabędziesz obligacje o wartości równej przesłanej kwocie.

   Usuń
  4. Chyba lepiej rozbić na kilka małych, bo potem jak będziesz zrywał ewentualnie, to możesz częściowo, a tak musisz całość.

   Usuń
  5. @anonim 21.06
   Bzdury opowiadasz. Nawet jak kupisz tysiąc obligacji w jednej transzy to możesz z tej puli zerwać ile chcesz, nawet tylko jedną.

   Usuń
  6. Anonimowy 21:06
   Dezinformacja!Sprzedać można dowolną ilość obligacji.

   Usuń
  7. Potwierdzam. Pojawia się okienko, w którym wpisujesz, ile obligacji chcesz przedwcześnie wykupić (nie zerwać!). To nie działa jak lokata, a każda obligacja po 100 zł to jakby osobny byt.

   Usuń
  8. A to sorry, byłem pewien że gdzieś wyczytałem, że nie można częściowo zerwać. Przepraszam w takim razie za wprowadzenie w błąd. W takim razie dzielenie na pakiety nie ma sensu.

   Usuń
 9. Ktoś miał lokatę powitalną w CA? Jak to wygląda z warunkami itd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz otwierać trzeba na 3 lata lokaty bo będą bez podatków belki

   Usuń
  2. Jak to bez belki? O co chodzi?

   Usuń
  3. Krzysztof znowu fantazjuje...

   Usuń
  4. To belkę zlikwidują ? Nareszcie !

   Usuń
 10. Bank Nowy. Wyrabiam sobie niedługo nowy (nomen omen) dowód osobisty. Nie ma tam edycji/zmiany danych. Jak to zrobić nie ruszając się z domu?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymieniałem na wiosnę. Obyło się chyba nawet bez skanowania dowodu.
   U góry z prawej zakładka : Komunikacja - formularz kontaktowy - dane osobowe - wniosek o zmianę dowodu.
   O ile pamiętam przysłali nawet smsa o zrealizowaniu wniosku czyli zmiany danych.

   Usuń
  2. Ściślej. Komunikacja - z rozwijanej listy wybierz dane osobowe - wniosek o zmianę dowodu

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję:).

   Usuń
 11. @polcan

  Ponieważ liczysz każdy grosz,chcę Ci zwrócić uwagę na jedną rzecz,a mianowicie na dzień wykupu obligacji.Jeżeli dokonasz zakupu obligacji 31 października,to dzień wykupu COI wypadnie w dniu 31 października 2027 roku,czyli w niedzielę.Jeżeli nie będziesz rolował tych obligacji,to pieniądze otrzymasz na rachunek bankowy dopiero we wtorek,2 listopada.W przypadku obligacji TOS,dzień wykupu także wypadnie w dniu wolnym od pracy,w sobotę.W obu przypadkach będziesz stratny 2 dni.:)))
  Gdybyś kupił np.26 października,to w obu przypadkach dzień wykupu wypadłby w dniu roboczym.
  To nie są jakieś bardzo istotne sprawy,ale dla Ciebie to może mieć DUŻE znaczenie,więc zwracam Ci na to uwagę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, to jest bardzo istotną informacja. Pojawia się więc pytanie czy przelew do PKO jest realizowany jako przelew wewnętrzny? Zawsze można w takim przypadku na te dwa dni wpakować środki na KO w tym banku.

   Usuń
  2. @polcan

   Nie mam rachunku w PKO i nie zamierzam mieć,więc nie odpowiem Ci na to pytanie.Dla mnie wszystkie przelewy są przelewami zewnętrznymi.

   Usuń
  3. Zarówno z PKO ROR na rach.rejestrowy jak i w drugą stronę pieniądze przelało mi natychmisat, więc chyba traktują jako wewnętrzne. Ale możesz to sam sprawdzić - wyślij na rach rej. parę groszy z ROR PKO właśnie i potem je sobie "zwróć".

   Usuń
  4. Wklejajac numer rachunku maklerskiego dla obligacji w bankowości PKO pojawia się jako odbiorca PKOBP oddział 6 w Warszawie.
   Więc już wszystko jasne.

   Usuń
  5. Ciekawostka: przelalem przed momentem dla testu złotówkę z PKO na obligacje. Została ona zaksiegowana na rachunku rejestrowym, ale nie można zrobić przelewu zwrotnego. Mam komunikat:
   Brak wolnych środków aby zdefiniować przelew.

   Jak rozumiem winne są zamowione wcześniej obligacje do opłacenia, a system oczekuje dalszych wpłat by zrealizować zamówienie.

   Usuń
  6. Jakbyś anulował zlecenie, pewnie by to 1 zł zwrócili.

   Usuń
  7. Jak anuluje, to potem pewnie machne ręką na obligacje, a tak mam bacik by je zakupic.
   Przesłany 1 zł poczeka do środy i wtedy w dzień podobny do niedzieli przetestuje przelew zwrotny.

   Usuń
  8. No tak, ja sobie kiedyś te przelewy tam i z powrotem testowałam, kiedy nie miałam zamówionych obligacji. Jeszcze mam taką "starą" jedną obligację i popatrzę kiedyś, jak to wygląda przy wcześniejszym wykupie.

   Usuń
 12. Rozliczanie z obligacji odbywa się w sposób przejrzysty i precyzyjny.Tu nie ma miejsca na dowolność.To nie VeloBank,który nalicza odsetki w sobie tylko wiadomy sposób.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeżeli chodzi o przelew do zakupu obligacji z PKO to na pewno działa to jako przelew wewnętrzny.
  Wysyłałem kilkanaście razy(głównie na IKE) i pieniądze są na koncie najpóźniej po kilku minutach nawet w weekend.
  Ale czy działa to w drugą stronę tak samo, tego nie wiem, odsetki z COI zawsze miałem w środku tygodnia.
  Ale na 99% tak.

  OdpowiedzUsuń
 14. Od 1 listopada spadki oprocentowania obligacji.
  Czy korzystniej jest kupować np. 1listopada COI4lata pierwszego dnia po spadkach czy ostatniego dnia przed kolejnymi spadkami/wzrostami?
  Ktoś tu napisał, że po roku wyliczana jest jakaś baza do dalszego oprocentowania na kolejny rok...
  Proszę o wyjaśnienie czy to ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego znaczenia czy kupisz 1 czy 30, odsetki będą takie same przez 4 lata, tylko dłużej będziesz na nie czekał.
   Tu raczej rozchodzi się o miesiąc zakupu, tu mogą, a raczej na pewno będą różnice.
   Mimo to że kupisz w listopadzie ze stratą 0,25 w pierwszym roku, to może okazać się że zarobisz więcej niż na październikowych.
   Ale tego nikt nie wie.
   Dlatego doradzam dywersyfikację, w różnych miesiącach.
   W najczarniejszym scenariuszu może okazać się że październik będzie najgorszym miesiącem zakupu.
   Ale nie zapeszam.

   Usuń
  2. Chodzi o to,że inflacja miesiąc do miesiąca wyniosła we wrześniu tego roku -04%,czyli była deflacja,co jest nietypowe dla tego miesiąca.Z dużym prawdopodobieństwem oprocentowanie COI1127 w drugim okresie odsetkowym będzie wyższe niż oprocentowanie COI1027,dlatego niższe oprocentowanie COI1127 w pierwszym okresie może zostać zrekompensowane z nawiązką w drugim okresie odsetkowym.Gdybym chciał kupić COI,to kupiłbym część w październiku i część w listopadzie.Dobrze jest mieć obligacje "antyinflacyjne" z różnych miesięcy.

   Usuń
  3. To,w którym dniu danego miesiąca kupisz obligacje nie ma znaczenia,ale lepiej mieć obligacje październikowe i listopadowe niż tylko jedne z nich.Za listopadowe dostaniesz mniejsze odsetki w pierwszym okresie,ale w drugim najprawdopodobniej będzie odwrotnie.Marża obu serii jest taka sama,więc chodzi o różnice w wysokości inflacji w kolejnych sierpniach i wrześniach.Jeśli chesz mieć wszystko w jednej serii,to kup jeszcze w październiku,ale bierz pod uwagę,że listopadowe mogą okazać się finalnie lepsze,pomimo niższego oprocentowania w pierwszym okresie.

   Usuń
  4. To nie ma żadnego znaczenia. Dla wszystkich zakupionych coi w listopadzie bazą jest inflacja cpi za wrzesień.

   Usuń
 15. Dostaliście już nowe karty od Velo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie. Też czekam i nie mogę się doczekać.

   Usuń
 16. Poproszę o opinie i potwierdzenie, czy dobrze myślę.
  Sprawa wygląda tak:
  Mam pozytywną decyzję o Bezpieczny kredyt 2%.
  wartość kredytu: 250tys.zl.
  okres: 15 lat (180mcy)
  wkład własny:160tys.zl (już wpłacone)
  rata uśredniając ok. 1.800zl/msc

  Zagwozdka polega na tym, że mam pieniądze, by zapłacić resztę za nieruchomość, ale planem było wziąć kredyt 250tys. a za gotówkę kupić obligacje.
  Zakładam, że za 3 lata sprzedam mieszkanie, spłace kredyt, stąd poniższe obliczenia:
  1) obligacje TOS 6.85% od 250tys. - po trzech latach dalyby ok. 41.600zl odsetek.
  2) raty kredytu po trzech latach to koszt:
  1.800zl * 36mcy = 64.800zl
  Różnica to ok. 23tys. zl.
  Czy wg was warto wziąć w tej sytuacji kredyt? Albo zapytam inaczej, w jakiej sytuacji opłacałoby się wziąć ten kredyt?
  Jest tu sporo doświadczonych osób, być może coś pomijam albo źle liczę lub na coś nie zwracam uwagi. Dajcie proszę znać, bo obligacje na starych zasadach już tylko do wtorku.
  Dziękuję z góry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy 14:26
   Zobacz sobie to
   https://youtu.be/b8BL_8VRazA?t=2s

   Usuń
  2. Co to znaczy uśredniając ratę?? Płacisz w ratach stałych czy malejących? Jeśli w malejących to chyba wiesz, że na początku splacasz prawie wyłącznie odsetki a kapitał wisi na głowie. Więc twoje porównanie jest z d.... Bo porownujesz część okresu spłaty kredytu z całym czasem pracy kapitału na obligacjach.. trzeba porównać cały koszt kredytu ( 2%? a gdzie marże prowizje , gwarancje, ubezpieczenia itp.) z zyskiem z papierów skarbowych. Jak koszt kredytu jest mniejszy niż te 6-7% obligacji minus Belka to zyskasz gdy masz ratę malejącą. Pytanie czy będziesz miał do niej zdolność i czy rata malejącą jest możliwa z kredytem pomocowym 2%.

   Usuń
  3. Anonimowy o 16.45. Pewnie przejęzyczenie. Raty stałe to głównie odsetki a malejące to stała spłata kapitału.A do autora zapytania. Tu raczej nie znajdziesz odpowiedzi. Tu czasem coś mądrego napiszą centusie a nie kredyciarze.

   Usuń
  4. Porównuje 3 lata obligacji TOS i 3 lata spłaty kredytu, raty mam z harmonogramu, a kredyt jest z oprocentowaniem zmiennym że stałą stopa procentową w dwóch okresach po 5 lat.

   Usuń
  5. 22.59 Czy ty zrozumiałeś pytania? Porównujesz koszt spłaty rat z przepływami z zainwestowania części środkóww TOS? Bez urazy ale nie podajesz kluczowych informacji więc jak ich nie masz a raczej nie potrafisz do nich dotrzeć to lepiej nie bierz kredytu. Brak pewnie także podstawowej wiedzy więc zleć komuś zarządzanie środkami bo Ciebie skroją a nawet się nie zorientujesz.

   Usuń
 17. Czy velo zetnie 7% na Eko od 31 ego czy jednak utrzyma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zetnie do 6,5%

   Usuń
  2. No to trzeba wyciągnąć średnią z tych wróżb...

   Usuń
  3. Zetnie do 6,00 %.

   Usuń
  4. Ja stawiam na 6,5 do 200k

   Usuń
  5. Mój prostacki komentarz brzmi następująco: a nie mówiłem?

   Usuń
 18. Nie wiecie po jakim czasie od założenia konta można spodzieać się kuriera? dziś założyłem konto w Velo. Co ciekawe login jest ten sam co wcześniej w Getin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie było parę dni. Ale wtedy to zakładałam Getin:)

   Usuń
 19. Pytanko odnośnie EKO w Velo- właśnie je uruchomiłem i jest zapis że nowe środki muszą tam trafić do 30.10.2023 żeby były objęte promką (przelew już poszedł). Natomiast póki co lepsze % mam na KO w Nest. Czy jak już środki zostaną zaksięgowane na EKO to mogę je zwrócić do Nest i przelać dopiero jak mi się skończy 8,1% w Nest? Czy wtedy już nie będą miały 7% na EKO bo trafiły po 30.10?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wystarczy 1 grosz nowych środków dzisiaj wpłacić ;)

   Usuń
  2. Promocja w Velo będzie działała od dnia jej uruchomienia, nawet jeśli później wycofasz część/całość środków. Po prostu nie otrzymasz mniej (lub wcale) odsetek przez ten okres "niebycia" środków na KO w Velo. I tak jak odpowiedź powyżej - trzeba było przelać 1 grosz i go tam zostawić:).

   Usuń
 20. Czy ktoś pamięta o której godzinie w Velo pojawia się nowa wysokość oprocentowania na kolejny okres? Czy stanie się to dzisiaj o północy czy jutro w trakcie dnia.
  Velo ma pewnie spory odpływ gotówki do obligacji i pytanie jakie będzie oprocentowanie KO w nowej ofercie. Jutro będę rano przelewał na obligi.

  OdpowiedzUsuń
 21. Velo oszczędnościowe, uruchamiać czy nie. Oto jest pytanie :) Przez najblizsze 30 dni nie byłoby mi potrzebne. Dopiero od grudnia. Ale o ile zjadą i czy zjadą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym samym myślę od wczoraj :). Część zdecydowałem się przelać na obligacje EDO, resztę zostawiam na KO. Do połowy grudnia mam promocję w ING.

   Usuń
 22. Ponoć dzwonią z Velo do osób ze starymi kontami z Getina, żeby je przekonwertować na nowe Velo Konta, i dają tę promocję za to, także odbierać telefony, jak Was to dotyczy

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...