środa, 22 listopada 2023

Daj się porwać okazji czyli znów 500 zł do zgarnięcia w Paribas

Jak było do przewidzenia Złote szaleństwo z rekordową premią trwało tylko kilka dni i limit wniosków został szybko wyczerpany. Paribas jednak nie próżnuje i już oferuje nową ofertę, tym razem do zgarnięcia jest 500 zł.


Kto może z tego skorzystać? Tutaj nic nowego, w dalszym ciągu Francuzi nie robią problemów wracającym po kolejną premię i pozwalają na krotką, bo roczną karencję. Jeśli miałeś zatem 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta możesz wracać po kolejne 500 zł.

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji Daj się porwać okazji

Według regulaminu nowa promocja ma potrwać do 10 grudnia 2023. Należy mieć jednak na uwadze, że całkiem możliwe, iż skończy się ona przed czasem, wszak bank ten zwykle ma premie w okolicach 400 zł, a 500 zł nie jest tutaj zbyt częstym prezentem od banku.

Co trzeba zrobić by zgarnąć pełną pulę? Najnowsza promocja podzielona jest na dwie części z czego w pierwszej zgarniamy 300 zł przelewem na konto, zaś pozostała premia to e-voucher na kwotę 200 zł

 


1) 50 zł za aktywację karty

Powoli zaczynam przywykać do początkowego nagradzania klientów za nic. Kolejny raz bank przyznaje pierwszą premię za aktywację karty w określonym terminie i to dość długim. W tej promocji mamy na to czas do końca roku, zaś premię za aktywację karty Paribas wypłaci nam na konto w styczniu przyszłego roku.

 

2 ) 250 zł za aktywność w kolejnych dwóch miesiącach

W dwóch pierwszych miesiącach 2024 roku bank wymaga dość nietypowej aktywności. W sumie należy:

 • przelać sobie do Paribasa 1000 zł z zewnątrz
 • przelać z Paribasa do innego banku 300 zł
 • wykonać 4 transakcje kartą na kwotę min. 25 zł każda

skoro mamy wykonać 4*25 zł wynika z tego, że do wydania mamy zaledwie 100 zł na miesiąc. Przelać sobie zatem można 1000 zł do banku i niecałe 900 zwrócić w każdym miesiącu pozostawiając sobie tylko środki na wymagane zakupy.

W kolejnych miesiącach po powyższych aktywnościach czyli w lutym i marcu dostaniemy nagrodę podzieloną po równo na 125 zł. Będzie to przelew na konto czyli w sumie dostaniemy więcej niż wydaliśmy: cashback wynosi tutaj ponad 100%.


3) 200 zł w postaci e-vouchera

Ostatnia część nagrody to e-voucher w znanym już od dłuższego czasu programie Bezcenne Chwile, bowiem wiele banków bierze w tym udział. W tej promocji należy zarejestrować swoją kartę w programie Mastercarda do 31 grudnia 2023.

Później w ciągu 30 dni od rejestracji musimy wykonać min. 5 transakcji XPay na łączną kwotę minimum 500 zł, więc ten warunek chociaż najlepiej nagrodzony jest najtrudniejszy do spełnienia. W zamian dostajemy 16 000 punktów, które są wymienialne na nagrody z katalogu Mastercarda warte 200 zł.

Niektórych może zastanawiać co znaczy tajemniczo brzmiące transakcje XPay wymagane do odebrania ostatniej nagrody. Są to płatności bezgotówkowe za pomocą kart podpięte do portfela płatniczego. Więcej na temat w regulaminie załączonym poniżej jako ostatni.

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji Daj się porwać okazji

Podsumowując mamy z pewnością trudniejsze warunki do poprzedniej promocji, ale w dalszym ciągu premia jest jedną z najwyższych. Niektórych może jednak zniechęcać XPay i konieczność wyboru nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile. 


Regulamin promocji Daj się porwać okazji - 500 zł z Paribas

Regulamin promocji Mobilni zyskują w Paribas

14 komentarzy:

 1. Polcan masz może kartę alior kantor i orientujesz się jak jest z wypłatami za granicą? Czy są jakieś limity ponad które obowiązuje prowizja jak w revolut?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam, ale osób nie jak w przypadku kart kredytowych używam jej tylko do płacenia. Przed wyjazdem czasami wypłacam sobie gotówkę w euro lub dolarach, to bowiem w Alior można robić bezpłatnie. Nigdy dotąd nie miałem konieczności wypłaty za granicą.
   Jeśli jednak zależy na odpowiedzi zajrzyj do toip lub wyślij zapytanie przez kantor walutowy. Podobnie jak velo odpowiadają szybko i rzeczowo.

   Usuń
 2. Niektórzy mogą być veloszczęśliwi. Mają bowiem velomarket https://velomarket.pl/ O tej stronie oficjalnie informuje velobank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem przeszczęśliwy. Mogę tam kupić np. "Smalec ze świni złotnickiej bezglutenowy."
   Nawet na poczcie polskiej chyba nie takich rarytasów. Komuś tam najwyraźniej odbiło i to chyba poważnie.

   Usuń
  2. 22.44. Właśnie o tej porze Velo rozsyła zaproszenia do swojego marketu. Pogięło ich?

   Usuń
 3. Bank milenium lokata urodzinowa już 6 procent

  OdpowiedzUsuń
 4. Bank Nowy nowe środki 3 miesiące, z 6,8% na 6,2%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Velo utrzymał 7% na EKO, data badania salda 21.11

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawrotna w Velo 6% na 2 i 4 miesiące. A przelew wewnętrzny z elastycznego na velokonto szedł 15 minut, mimo wielokrotnego wylogowywania się i logowania. Zamiast tu poprawić funkcjonalność to bawią się w idiotyczne velomarkety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dzisiaj przelew własny szedł pół godziny. Wogóle od jakiegoś miesiąca mam problemy z wolno działającą bankowością internetową. Kółeczko kręci sie i kręci i strona się nie ładuje. Czasem loguję się po kilka razy i nie pomaga.

   Usuń
  2. Ja zawsze długo czekam na realizację przelewów wewnętrznych w VeloBanku i Nest Banku.W ING przelewy są natychmiastowe,i tak powinno być w każdym banku.

   Usuń
  3. W PKO BP to nawet nie zdążę się wylogować z jednego (mojego), a na drugim (męża) już jest. I vice versa, żeby nie było, że ja mu tylko daję:).

   Usuń
  4. Tak, w Velo od pewnego czasu strasznie długo się czeka na wewnętrzy. Ponieważ wszelkie przelewy robię w nocy (tak mam, funkcjonuję jak wampir), to jest to dodatkowo wkurzające.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...