wtorek, 21 listopada 2023

Tym razem łatwe do zgarnięcia 400 zł za konto w Citi

Poza nową ofertą karty Citi opisywanej w poprzednim artykule bank ten ma jeszcze ofertę konta w której można zgarnąć 400 zł. Przejrzałem sobie warunki jakie obecnie bank ten stawia i trzeba przyznać, że zmieniły się one na lepsze w stosunku do poprzednich edycji i teraz jest prościej zgarnąć całą premię.


Kto może z tego skorzystać? Według regulaminu promocji wyłączone z promocji są osoby, które miały tutaj konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy po 31 grudnia 2020. Innymi słowy karencja zbliża się do 3 lat i nie dotyczy oczywiście posiadaczy kart kredytowych.

Tutaj łątwo zgarniesz 400 zł za założenie konta w Citi

Opisywana tutaj promocja zbliża się już powoli do końca i zakończy się 30 listopada 2023, pozostało zatem jeszcze tylko 9 dni. Bardzo możliwe że po tym terminie powyższy link promocyjny zmieni się na nową edycję, ale nigdy nie wiadomo jak zmienią się warunki w kolejnej edycji.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?


1) 25 zł za wyrażenie zgód

Podawanie zgód na kontakt mailowy lub telefoniczny jest obecnie w cenie i to dobra wiadomość, bowiem nie musimy się zbytnio namęczyć, a kasa i ta wpada. Citi płaci za to 25 zł, a w większości innych banków robimy to za darmo. Jeśli komuś one przeszkadzają, to z ich odwołaniem należy jak zwykle poczekać do momentu odbioru nagrody.


2) 175 zł za same przelewy

Tutaj aż trudno uwierzyć w banalny zaledwie jeden warunki. Bank twierdzi, że tylko za...

 • wplyw na konto na kwotę 2000 zł (2x)

dostaniemy nagrodę w wysokości aż 175 zł. Wpływy mają być w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto. Innymi słowy raz robimy przelew w grudniu i raz w styczniu.


3) 200 zł cashback za aktywność

Ostatnia część premii ma wymagania typowe dla klasyki promocji bankowych. Bank nagradza nas zwykłym cashbackiem czyli zwrotem za zakupy. Tutaj dotyczy to 4 miesięcy po miesiącu otwarcie konta czyli w okresie grudzień-marzec należy:

 • zrobić zakupy po 200 zł/m-c przy minimum 5 płatnościach

nie ma znaczenia czy robimy zakupy przez internet czy też stacjonarnie. Wymagania są jak widać niższe od standardowych 300 zł jakie od wielu lat mamy w innych bankach.

Tutaj łątwo zgarniesz 400 zł za założenie konta w Citi

Podsumowując mamy dość fajną promocję z łatwą premią do zgarnięcia. Nie ma już wymagań dodatkowych jak uruchomienie kantoru czy przelewu od pracodawcy. Bank wraca do klasyki i to tej w wersji light.


Regulamin promocji Zyskaj do 400 zł z Citikontem

9 komentarzy:

 1. Czy promocyjne oprocentowanie w PKO BP, od razu widać na ich koncie? Bo przelałem środki i mam 1%. Zastanawiam się, czy kupić obligacje, czy waluty, a przez ten okres lepiej mieć oprocentowanie prawie 6%, niż 1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać to dopiero na następny dzień.

   TomTom

   Usuń
  2. 3-letni obligacje TOS stałoprocentowe mają 6,60%, także ten. Oprocentowanie 6% jak zależy komuś bardzo na płynności.

   Usuń
 2. Waluty są w kantorach prawie za darmo.
  Paliwo z tego powodu na stacjach powinno być po 4-5 złotych, a niedługo będzie litr/2$!!!
  W jakim to kierunku pójdzie?
  Kto teraz w dołku trafi w punkt może być za rok, dwa wygrany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wygląda sytuacja z promocyjnym % KO w Nest i byciem nowym klientem- czy wystarczy zamknięcie KO na chwilę i ponowne otwarcie go przywróci promocyjny %? Czy jest jakaś karencja i czy trzeba też zamknąć ROR? ROR póki co trzymam przez moneyback, ale wolałbym lepszy % na KO niż te 50zł zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nic nie da sie zrobic z KO, zamkniecie nie pomoze (zakladam, ze masz KO otwarte pare mies temu). Zamykalem oszczednosciowe otwarte wiele lat temu i potem nowe KO, ale to byl inny produkt(oni to tak interpretuja). Teraz trzeba czekac na ewentualna akcje dla obecnych klientow lub na zmiane oferty np. jak wprowadza jakies KO dajmy na to "super oszczednosciowe" czy cos w tym stylu. To taki niszowy bank, ktory zmienia oferte, jak juz wiekszosc wyprowadzi z niego srodki.

   Usuń
 4. Ile czasu tr kartę w citi weryfikują? 2 dni temu wniosek składałem i nadal brak odpowiedzi od nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rekordowo długo, ja czekałem jakieś 2-3 tygodni, ale to było dobrych kilka lat temu. Widocznie nic się tutaj od pory nie zmieniło, ale koniec końców dzwonią, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

   Usuń
  2. Ok, to czekam.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...