środa, 7 lutego 2024

555 zł do zgarnięcia w promocji Credit Agricole

Dawno tutaj nie omawialiśmy oferty Credit Agricole, a przecież można tutaj zgarnąć niemało bo nawet 555 zł na start. Nadrabiamy więc szybko te zaległości i sprawdzamy co zrobić by wzbogacić nasz portfel o trzy piątki.


Kto może z tego skorzystać? CA wpisuje się w tę samą politykę którą stosują Millennium oraz Santander. Tyle że jak widzieliśmy wczoraj Hiszpanie skrócili karencję o rok, a CA dalej obstaje przy 31 grudnia 2020, co wyklucza mnie z jej udziału, bowiem zamknąłem tu konto w styczniu 2021.

Tutaj zgarniesz do 555 zł w nowej promocji Credit Agricole

Nowa edycja promocji z trzema piątkami potrwa jeszcze do 29 lutego 2024. Przez tak długi okres karencji nie oczekuje by link stał się nieaktywny przed tym terminem.

Co może dziwić, powyższy link promocyjny nie zawiera zbyt dużo szczegółów na temat wymagań jak zgarnąć owe 555 zł, żeby je poznać trzeba się odnieść do regulaminu, ale dla zainteresowanych tą ofertą zamieszczam go na końcu artykułu.

CA proponuje do wyboru dwa konta do otwarcia. Z góry powiem, że lepiej wybrać Konto dla Ciebie VIP, bowiem jest całkowicie darmowe przy wpływie na 10.000 zł. Przy otwieraniu konta w tym banku zawsze wybierałem tę opcję by nie martwić się spełnianiem warunków dla jakichkolwiek opłat przy zwykłym koncie bez końcówki VIP.

 


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię widzimy na powyższym screenie. To co najważniejsze wypiszę poniżej.

 • zrobić sobie przelew do CA na 2000 zł w każdym miesiącu
 • wykonanie 10 płatności kartą, blikiem lub portfelem cyfrowym

Chociaż mamy wybór czym płacić, to jednak w podpunkcie 'b' widzimy, że karta do konta jest wymagana. Maksymalna miesięczna premia to minimum 5% wartości transakcji z danego miesiąca.

Tutaj mała przestroga, jeśli ING ma porąbany miesiąc nie pokrywający się z kalendarzowy, to CA ma go jeszcze bardziej porąbany. Warto się upewnić z konsultantem jak to wygląda, bowiem jak pamiętam zaczyna się od dnia w którym założyliśmy konto i ostatnim razem w moim przypadku zaczynał się on... 16 dnia danego miesiąca.

Podsumowując zatem mamy tutaj cashback na poziomie 5%, ale jak każdy cashback ma on swoje limity. W CA wynosi on 27,75 zł na miesiąc. A skoro promocja trwa przez 20 miesięcy to suma tych miesięcznych wypłat sumuje się do tytułowych 555 zł.

Tutaj zgarniesz do 555 zł w nowej promocji Credit Agricole

To bodaj jedna z najdłużej trwających promocji bankowych, ale z niezbyt trudnymi warunkami, wszak mamy tu klasykę wymagań czyli przelew na określoną kwotę i płacenie kartą czy jak tam kto lubi. Jak nie macie już banku do wykorzystania bo wszystkie promocje już wykorzystaliście, to być może przyda wam się informację o 555 zł w CA.


Regulamin promocji Otwórz konto i zyskaj 555 zł

15 komentarzy:

 1. Niemiłosiernie rozlazłe to w czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. żenujący bank pod względem oprocentowania środków dla obecnych klientów, chyba najgorszy. kiedyś oferowali konto oszczędnościowe oparte o wibor, a teraz marża wynosi (-4,5%) bodajże. trzeba było szybko to zepsuć jak wibor niebezpiecznie rósł, szkoda, że kredytów opartych o wibor taką marżą nie traktowali. trzymać się z daleka od tego providenta agricole

  OdpowiedzUsuń
 3. @Polcan
  Miesiac dla premii jest normalnie kalendarzowy, pisze wyraznie w regulamnie, ze naliczaja od nastepnego miesiaca kalendarzowego po otwarciu konta. Mam wersje wczesniejsza, gdzie bylo 55zl na poczatek i 3% zwrotu 25zl*20 mies, sumarycznie to samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to wreszcie trochę zmądrzeli, bo dla było to irytujące. Rzadko zaglądam dk tego banku, bo tak jak napisałem tutaj wchodzi się wtedy jak wszystko inne już się wyczerpie.

   Usuń
 4. Czy jeśli wybiorę konto VIP z wpływem 10k to już nie muszę robić tego przelewu na 2k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz, bo to będzie 5x większa kwota od wymaganej. Gdybyś wybrał drugie konto do wyboru, wtedy wymagane tam 1500 zł byłoby za małe i musiałbyś zrobić dodatkowy przelew na 500 zł.

   Usuń
 5. Czy w Velo Banku są różne konta ROR (dwa lub więcej ?) i różne konta oszczędnościowe ? Czy są istotne różnice w stosunku do ROR (konto Proste Zasady)i EKO jakie były w Getin Banku ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Równie porąbane zasady ma PKO BP. Konto jest darmowe, ale kartą trzeba wykonać pięć płatności, żeby nie pobrali prowizji. A okres rozliczeniowy liczony od dnia wydania konta. U mnie to 2. każdego miesiąca, a u męża 11. Tak więc robimy "sztafetę" - najpierw moja karta (druga osoba robi w tym czasie wymagane płatności w Mille i Aliorze - chociaż tam też musi być inaczej, ale omsknięcie ledwo o jeden dzień), a od 11. wyciągamy drugą PKO BP i reszta tak samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może warto zmienić tu konto na Aurum? Mam je od ponad dekady i jest zupełnie bezproblemowe, a karta darmowa bez jakichkolwiek płatności.

   Usuń
  2. Trochę od Aurum odstrasza spora prowizja za konto, jeśliby się z jakiegoś powodu nie dokonało tego przelewu na 9 tys. (zapomnienie, przypadki losowe). A pięć płatności w miesiącu nie jest problemem (nawet ich nie liczę, bo wiem, że i tak zrobię), bo to nasz podstawowy bank. Skrupulatnie zapamiętuję tylko konieczności w innych bankach (jak najszybciej) i odkładam te karty "ad acta" (czyli do następnego miesiąca). Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że PKO BP ma takie porąbane terminy rozliczeniowe.

   Usuń
 7. Nie lepiej skorzystać z premii 300zł za przeniesienie konta niż się pier... z kontem 2 lata i zbierać drobne co miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no własnnie

   Usuń
  2. Dla mnie to była lepsza opcja i wybrałem ją właśnie. Do tego, gdy chciałem złożyć wypowiedzenie to dostałem ofertę utrzymaniową:
   - 25 zł/ msc za wpływy wynagrodzenia,
   - 3% cashback'u, max 25 zł/ msc.
   Obie obowiązujące przez 12 msc.
   Więc kasa sumarycznie większą do zdobycia (300 zł + bonusy) a okres gimnastykowania się krótszy:)

   Usuń
 8. Ja mam konto w CA ponad 20 lat i niestety dla dotychczasowych klientów nie mają promocji. Zresztą praktycznie wszędzie jest podobnie (nie tylko w bankach). Liczy się tylko nowy klient....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już nie chodzi nawet o promocje, ale usuwanie z oferty istniejących odrobinę bardziej atrakcyjnych ze względu na wyższe stopy produktów, które się odnawiały od lat. https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2022/credit-agricole-wycofuje-z-oferty-lokate-dynamiczna
   takie zabiegi są wbrew temu co np. robi Nest i inne nowoczesne banki.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...