sobota, 3 lutego 2024

Nowa edycja premii 500 zł na start oraz 6,25% na KO w Millennium

Niektóre banki rozdzielają terminy swoich promocji kont oszczędnościowych oraz osobistych. Należy do nich przykładowo Millennium, który kilka dni temu odnowił swoją 57 edycję KO na podobnej stawce 6,25%. Od początku lutego odnowiona została także promocja konta 360 stopni, gdzie dalej można zgarnąć 500 zł. Czy coś się zmieniło?

 


Pierwszy rzut oka zawsze pada przede wszystkim na karencję czyli możliwy termin powrotu dla tych co chcą wrócić po premię. Niestety w dalszym ciągu nie mam dobrych wieści, bowiem Millennium śrubuje tutaj rekordy. Nowy to taki co nie miał konta po ho, ho -1 stycznia 2020. To oznacza ponad 4 lata! Warto jednak przypomnieć, że dla premii opisanej w punkcie 4 poniżej karencja wynosi tylko 12 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 500 zł na start oraz 6,25% na KO w Millennium

Nowa edycja potrwa do wiosny, a ściślej do 4 kwietnia 2024. Oferta skierowana jest więc raczej dla młodych, co nie mieli tutaj jeszcze konta, inni bowiem jak sądzę notorycznie korzystają z KO, ja kolejny raz wziąłem udział od tego tygodnia.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 500 zł?

1) 200 zł na konto za aktywność

W stosunku do poprzedniej edycji która zakończyła się w styczniu mamy istotną zmianę. Warunki są identyczne jak poprzednio, ale premia jest 2x razy wyższa, bo zamiast 100 zł z punktu pierwszego teraz mamy 200 zł. Te trzy warunki to:

 • zalogujemy się raz do apki Millennium
 • przelejemy do Millennium 1000 zł w ciągu 14 dni od momentu założenia konta
 • zrobimy płatności kartą na 360 zł przy minimum 5 płatnościach

Mamy zatem typowe warunki aktywności na koncie. Mamy na to czas do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta. Innymi słowy jak ktoś założy konto jeszcze w lutym, to powyższe 3 warunki musi spełnić do końca marca.


2) 100 zł za aktywność w kolejnym kwartale

W drugim punkcie też w zasadzie warunki są te same, ale zmieniły się premie. Zamiast 200 zł zł za warunki do spełnienia w kolejnym kwartale, dostaniemy tym razem 100 zł, ale suma summarum wyjdzie na to samo. Po prostu kasę dostaniemy nieco wcześniej. Warunki są identyczne, a więc:

 • zalogujemy się raz do apki Millennium
 • przelejemy do Millennium 1000 zł
 • zrobimy płatności kartą na 360 zł przy minimum 5 płatnościach

Innymi słowy dla kont otwartych w lutym powyższe warunki należy spełnić w kwietniu, maju oraz czerwcu. Oczywiście dopóki nie dostaniemy kasy nie odwołujemy zgód, ani nie zamykamy konta co już powinno być dla każdego oczywiste.


3) 200 zł za jednorazowy przelew wynagrodzenia

Ostatni warunek jest najbanalniejszy z możliwych i dobrze, że pozostaje bez zmian. Za jeden podpis dostajemy 200 zł, wystarczy że podamy naszej księgowej nowe konto do przelewu wynagrodzenia, przy czym wystarczy, że pensja wynosi zaledwie 1000 zł. Pensja ma być przelewana tylko przez okres trwania promocji, potem można ją przenieść gdzie dusza zapragnie.

 

4) Program poleceń z nagrodami do wyboru

Dodatkowo za skorzystanie z kodu polecenia można zgarnąć jedną z 4 nagród do wyboru. Jeśli nie masz kodu polecenia to wystarczy zgłosić się po niego na maila marszr1@gmail.com, a chętnie prześlę Ci taki kod. 

Tutaj zgarniesz 500 zł w promocji Millennium i założysz KO na 6,25%

Obecna 12 edycja programu poleceń potrwa jeszcze do 22 marca 2024, więc jak widzimy wszytkie 3 promocje jakie opisuję w niniejszym artykule mają inne terminy. Tutaj wystarczy tylko 12 miesięcy przerwy by dostać 7% na lokacie, ekartę goodie o wartości 100 zł, kartę upominkową na 80 zł do Zalando lub 4 bilety do Multikina/Heliosa. 

Jedyne warunki jaki musi spełnić polecony to typowe aktywności na koncie, a więc:

 • zapewnić wpływ na 1000 zł
 • wydać kartą lub Blikiem 360 zł 

Płatność nie może być jednorazowa, bank wymaga wykonania 5 płatności, co nie jest trudne. Na wykonanie tych płatności mamy aż 30 dni czasu, więc na pewno warto z tego skorzystać.

Podsumowując Millennium znów mile mnie zaskoczył stawką na KO. Zwykle to co robił melonik było niebawem dublowane przez Portugalczyków. Jednak tym razem tak się nie stało,.więc w poniedziałek skusiłem się na 5 machnięć kartą dla lepszej stawki.

Regulamin akcji 500 zł z nowym kontem w nowym roku - ważny do 4 kwietnia 2024

Regulamin 57 edycji KO w Millennium - ważny do 8 marca 2024

Regulamin promocji Lubię to polecam - ważny do 22 marca 2024


11 komentarzy:

 1. Ehh a ja zamknąłem konto w lipcu 2020 xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żalisz się czy chwalisz? kogo to obchodzi? Pisz merytorycznie!

   Usuń
 2. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w zakresie wpłat gotówkowych lub przelewów bankowych z osoby na inną osobę niż w małżeństwie w kontekście zainteresowania taką czynnością przez U.Sk.
  Nie mówię tu o zakupie nieruchomości ale o przelewie na większą kwotę np. na rodziców albo na rodzeństwo bez pisemnej umowy darowizny? Czy robicie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U. Sk. ma prawo do nałożenia podatku od kwoty 'darowizny'.

   Usuń
  2. Zaloz sobie konto wspolne na te dwie osoby, wtedy pieniadze nie zmieniaja wlasciciela, jak wplyw nastepuje z konta jednej osoby na konto wspolne. Inna mozliwoscia jest wyplata przez wlasciciciela konta i potem wplata tej samej kwoty przez druga osobe na swoje konto, wtedy wplata dokonywana jest przez wlasciciela i nic szczegolnego nie widac w historii. Oczywiscie jest to zalozenie, ze ta druga osoba zawsze moze uwiarygodnic, ze te srodki sa jej, ze byla tyle w stanie zarobic, zaoszczedzic, itp. Na razie, tak sadze, nie ma sprawdzania konta kazdego obywatela bez powodu, wiec zaden US nie sledzi twojego konta, jak nie jest prowadzone okreslone postepowanie w sprawie.

   Usuń
  3. Nie mówię o prawie bo to oczywiste, pytam o doświadczenia czy ktoś został w praktyce wezwany przez USk do złożenia wyjaśnień za jakikolwiek przelew bankowy na osobę trzecią.

   Usuń
  4. Nie, nie robimy tak...

   Usuń
  5. Przestań panikować

   Usuń
  6. Właśnie taki przypadek konta wspólnego ale niemałżeńskiego, a dwóch braci mnie interesuje.
   Jakie pieniądze na koncie wspólnym są wspólne, a jakie odrębne?
   Jeżeli z konta osobistego przeleję 200K na wspólne to obaj możemy tymi pieniędzmi rozporządzać w ramach konta wspólnego i kont odrębnych w tym samym banku?
   Podejrzewam, że wiele osób tak robi bez jakiegokolwiek zastanowienia nad konsekwencjami.
   W tej chwili USk ma praktycznie nieograniczone prawo zgladania pod byle pretekstem i choćby dziś piszą, że będą nasilać kontrole przepływu środków. finansowych.

   Usuń
  7. Ale banki zakladaja konta wpolne, mam przecwiczone, bez problemu w rodzinie np. matka+syn. Na koncie wpolnym pieniadze sa wspolne, nie ma kasy odrebnej, kazdy dysponuje do wysokosci salda.
   https://www.rp.pl/podatki/art5295281-wspolne-konto-bankowe-bez-podatku-od-darowizny
   taki artykuł znalazlem w sieci, moze, to wiecej rozjasnia

   Usuń
 3. Do "Anonimowy5 lutego 2024 09:50

  Nie, nie robimy tak..."""""""
  W imieniu kogo tak piszesz, swoim i kochanka/i?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...