sobota, 10 lutego 2024

Łatwe 430 zł do zgarnięcia w gotówce w 'Promocji dla Ciebie' w Paribas

Z nową promocją ruszył Paribas, do trwającej wciąż promocji Walentynkowej omówionej niedawno, mamy teraz kolejną o prostej nazwie Promocja dla Ciebie. Premia jest co prawda niższa, ale za to warunki dużo prostsze. 


Nazwa jest oczywiście myląca, bowiem Promocja dla Ciebie obwarowana jest, jak każda zresztą, karencją trwającą 12 miesięcy. Co więcej nawet jeśli trafia się w definicję dla Ciebie, to niektórzy wolą spełnić trudniejsze warunki dla lepszej kasy, ale to już zależy od indywidualnego podejścia. Ta oferta jest dla wygodnych.

Tutaj zgarniesz do 430 zł w promocji dla Ciebie w Paribas

Nowa akcja ma potrwać rekordowo długo jak na ten bank. Po kliknięciu w powyższy link promocyjny pokazuje się data... 17 maja 2024. Musiałem dwa razy sprawdzić czy się nie mylę, bo zwykle promocje są tutaj bardzo krótkie, wszak trwająca walentynkowa jest aktywna tylko przez 2 tygodnie.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 430 zł?


1) 50 zł na start za rejestrację

Początki dalej są tu banalne. Wystarczy do końca maja założyć tutaj konto wraz z kartą by nabrać prawa do wypłaty pierwszej premii w wysokości 50 zł. To dużo jak praktycznie za nic, ważne, że bank przeleje nam tę premię na konto miesiąc po spełnieniu warunków.2) 280 zł za warunki  w dwu kolejnych miesiącach

Potem w kolejnym miesiącu mamy do spełnienia następujące warunki:

 • wpływ na 900 zł
 • 2x przelew na 50 zł
 • 4x transakcje blik na dowolną kwotę 

To wszystko. Za coś takiego dostajemy 190 zł, a skoro te same warunki są w kolejnym miesiącu, to w sumie do zgarnięcia za dwukrotne powtórzenie powyższych, banalnych czynności dostajemy 380 zł. Warunki powyższe, na dobrą sprawę, da się spełnić w 10 minut.


Oczywiście jakie to będą miesiące zależy od tego w którym miesiącu przystąpimy do promocji. Kto zapisze się jeszcze w lutym będzie musiał powyższe warunki spełnić w marcu i kwietniu. Regulamin, załączony jak zawsze na końcu tego artykułu, ładnie przedstawia wszystkie możliwe miesiące w kolorowych tabelkach.

Tutaj zgarniesz do 430 zł w promocji dla Ciebie w Paribas

Mimo iż promocja jest magadługa, nie sądzę by skończyła się przed czasem. Bank przygotował bowiem aż 9000 wniosków dla chętnych na łatwą kasę, ale i tak jak sądzę większość chętnych ma obecnie odsiadkę do których i jak się zaliczam.

Regulamin promocji dla ciebie z premią 430 zł w Paribas

8 komentarzy:

 1. Mam takie pytanko o bezpieczeństwo apek bankowych. ja tego nie używam więc nie wiem jak to działa, ale zastanawiam się nad pin-ami do logowania się do tych apek. Czy wpisanie kilkukrotnie błędnego pin blokuje konto tak jak w bankowości internetowej? Wydaje mi się że powinno tak być , tym bardziej że mamy tu aplikację dostępową w urządzeniu autoryzacyjnym jakim jest numer telefonu i sms. PIN z 4 cyfr to jedynie 9999 kombinacji wiec w razie zgubienia telefonu złodziej szybko może softwarowo wypróbować tego typu kombinacje wiec nie chce mi się wierzyć że błędne wpisanie pin kilka razy nie blokuje konta. A jeśli nie blokuje to jak te apki sa zabezpieczane? jedynie blokadą ekranu? To też nie zabezpieczenie, tym bardziej nie jest to zabezpieczenie bankowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam w milenium apke Ale mam mało pieniędzy w milenium

   Usuń
  2. Jeśli kto ma lekką paranoję lub miałby zejść na zawał z powodu takich dylematów to nie polecam żadnych apek i telefonów. Święty spokój nie ma ceny.

   Usuń
  3. Blokuje się sama aplikacja czyli dostęp w kanale mobilnym, a nie konto.

   Usuń
  4. Wcześniej mówiono, iż zablokowaną aplikację (wskutek wpisania błędnego PINu- trzykrotnie) można odblokować poprzez zalogowanie się na konto za pomocą innego kanału dostępu, np. laptopa (pod warunkiem, że klient ma aktywne wszystkie kanały dostępu).

   Usuń
 2. Np w Pekao 3x błedny PIN i musisz dzwonić na infolinię lub z buta maszerować do oddziału, w którym podpisujesz reset logowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy za wplyw uznaje sie przelew z innego banku

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...