wtorek, 19 marca 2024

900 zł do zgarnięcia w nowej ofercie Citi z dziwnymi terminami

Po dłuższej przerwie w ofertach kart Citi, wreszcie mamy nową. Tym razem można zdobyć 800 zł + 100 zł bonusów, chociaż tym razem nie jest to premia w gotówce, lecz w postaci vouchera do sklepu Vistula. Zaskakujące są jednak dziury w terminach o czym poniżej.

Kto może skorzystać z tej oferty? Karencja na kartach Citi od pewnego czasu nie jest długa, wystarczy, że nie posiadałeś karty po 1 kwietnia 2023, a już możesz wrócić po nową premię. Innymi słowy karencja wynosi niecały rok.

Tutaj zgarniesz do 800 zł do sklepu Vistula za kartę Citi

Nowa oferta ma potrwać do 31 maja 2024. Co prawda bank przestrzega, że przeznaczył tym razem bardzo malutką pulę 200 sztuk dla tej promocji, jest to jednak promocja dedykowana do jednego eleganckiego sklepu, gdzie raczej rzadko robimy zakupy, więc jak sądzę nie skończy się przed czasem. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 800 zł?


 

1 Aktywacja karty za pomocą apki

Już od dłuższego czasu Citi wymaga, by aktywacja nowej karty odbywała się nie za pomocą bankowości internetowej z kompa, lecz z aplikacji. To pierwszy warunek z którym musimy się pogodzić.


2 Rejestracja w programie Bezcenne Chwile

Po drugie należy zarejestrować się z programie Mastercarda Bezcenne Chwile. Mamy na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zawarliśmy umowę. Nie ma przy tym znaczenia czy już korzystamy z programu Mastercarda, bowiem można mieć w nim zarejestrowanych kilka kart z różnych banków.


3 4*200 zł za aktywność na karcie

Po tych wstępnych czynnościach pora na konkrety czyli płacenie kartą. Bank wymyślił sobie by w tej promocji przyznać premię w wysokości 200 zł za:

 • wydanie 500 zł przy minimum 5 płatnościach

powyższa kwota może być wydana nie w jednym miesiącu ale w dwóch co jest dość nietypowe jak na promocje bankowe. Co ciekawe płatności nie są ciągłe. Bank będzie premiował voucherem na 200 zł za wydanie kasy w każdym z poniższych miesięcy:

 • 1-2 po wydaniu karty
 • 4-5 po wydaniu karty
 • 7-8 po wydaniu karty
 • 10-11 po wydaniu karty

Innymi słowy nie będą premiowane zakupy w miesiącach o numerach 6 oraz 9 po wydaniu karty..Innymi słowy nie bardzo ma sens robienie zakupów w tych dwóch miesiącach, chyba że po prostu zarabiamy na korzystaniu z grace period żyjąc na koszt banku w tych dwóch miesiącach. Nie przypominam sobie tak dziwnego warunku w jakimkolwiek banku.


 4 100 zł za aktywność w 3 miesiącu

Uważni czytelnicy zauważyli zapewne że nie wpisałem miesiącu nr 3 powyżej, chociaż brakuje go w zestawieniu w liście wykropkowanej. Dzieje się tak dlatego, że za wydanie 500 zł w trzecim miesiącu (dalej przy wymogu minimum 5 płatności) dostajemy voucher na dodatkowe 100 zł na apaszkę lub krawat.


Skoro jesteśmy przy Citi, to warto przypomnieć trwającą jeszcze ofertę, co do której nie ma wątpliwości że jest super.  Promocję Pora złowić dobrą okazję na 450 zł omawiałem tutaj, ale ta powoli się już kończy - ostatni dzień na złożenie wniosku to 26 marca

Tutaj w przyjemny sposób zgarniesz 450 zł w promocji Citibank 

Podsumowując dość dziwnie wygląda promocja karty i na pewno nie jest dla każdego. Na domiar złego w tym tygodniu dzwoniłem już do Citi z zamiarem zamknięcia tej karty i... po raz pierwszy nie dostałem propozycji zatrzymaniowej. Czyżby nadeszły zmiany w tym banku?


Regulamin promocji Łap profity od Citi Simplicity

37 komentarzy:

 1. Cześć. Czy trzeba wyrażać zgody na marketing aby wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdej promocji trzeba wyrazić zgody i nie odwoływać ich do momentu otrzymania premii.

   Usuń
 2. Niedawno Ptok pisał tutaj, że dostał propozycje zatrzymaniową w Citi. Czy ostatnio coś się zmieniło w tej kwestii? Do tej pory telefon odbierały konsultantki i ochoczo proponowały kolejna premię. Dziś odebrał po raz pierwszy facet i ostrzegał, że stracę wszystkie przywileje, przyjął dyspozycję rezygnacji i nic nie zaproponował. Dziwne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba ktoś z Citi w końcu zajrzał na Twojego bloga :D seria zwrotów 10% może się kończyć :D dlatego czasem w komentarzach pewne triki były gaszone, żeby się nie skumali :D

   Usuń
  2. a tak serio, mogą zmieniać ofertę i eliminować stare umowy... citi miota się na naszym rynku od kilku lat i do końca nie wie co robić. Zamknęli prawie wszystkie oddziały, wycięli konta prywatne, miały zostać kredyty i gold, znów można zwykłe citikonto... dziwne ruchy robią... mimo sukcesów Banku Handlowego, szczególnie na giełdzie, coś tu nie gra...

   Usuń
  3. Kilka dni temu wypowiedziałam starą kartę simplicity z 2016 r. Wczoraj przyszedł SMS, żeby odpisać"zostaje", jeśli chcę promocje ze zwrotami 10% za płatności. Odpisałam. Dziś zadzwoniła pani z propozycją zwrotów 10% za zakupy do 2000 zł (czyli do 200 zł max premii) od jutra do końca czerwca. Wypłata ma być do 15 VII. Nigdy wcześniej nie otrzymałam tej promocji do 200 zł, zawsze do 100, a trochę tych wypowiedzeń już było przez te lata.

   Usuń
  4. Hmmm, oferta lepsza niż moje dotychczasowe, to jeszcze kilka dni poczekam. Wypowiedziałaś te kartę telefonicznie czy wiadomością w bankowości?

   Usuń
  5. To chyba "podwyżka" była...Pod koniec lutego mi dali 100 zł.

   Usuń
  6. Wypowiedziałam w bankowości.

   Usuń
 3. Czy ktoś cos wie może o jakiejś lokacie zatrzymaniowej w facto?
  Pół roku temu był taki sposób, że wystarczzyło przelać na to ich konto techniczne kasiorę i zaraz po jej zaksięgowaniu zainicjować przelew powrotny.
  Uruchamiała sie wtedy opcja lokaty zatrzymaniowej na 7,5%.
  Założyłem wtedy dwie takie półroczne i za tydzień się kończą.
  .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam

   Usuń
  2. Moja pierwsza kończy się bodaj w poniedziałek, więc napisze jak to będzie wyglądać w przyszłym tygodniu

   Usuń
 4. za zamkniecie konta w millenium dostałem taką promocje:
  30 ZŁ MIESIĘCZNEJ PREMII ZA PENSJĘ

  W okresie od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2025 r.

  Jak otrzymać premię

  Wystarczy, że w miesiącu kalendarzowym:

  minimum raz zapłaci Pan kartą, BLIKIEM lub telefonem na kwotę co najmniej 2 zł
  na Pana konto wpłynie przelew z innego banku na min. 1000 zł oraz
  przynajmniej raz zaloguje się Pan do aplikacji mobilnej lub do serwisu Millenet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dostałem taką ofertę:
  1500 zł za operacje kartowe 30 zł/miech i za operacje blikiem 300 zł też 30 zł/miech.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do mnie milenium dzwonił że pracownik nie podpisał dokumentów i powiedział że nie przyjdę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale bełkot.

   Usuń
  2. Jak bełkot bank millenium ma nie prawidłowości w papierach

   Usuń
  3. Krzysiek to ty dzwoniłeś do Millenium i powiedziałeś pracownikowi że nie przyjdziesz podpisać dokumentów bo nie masz czasu na pierdoły jako zajęty biznesmen tylko takie rzeczy chcesz móc załatwiać przez apkę, dobrze rozumiem?

   Usuń
  4. Do Krzysztofa zadzwonił pracownik banku żeby powiedzieć że Krzysztof nie podpisał dokumentów i że Krzysztof nie przyjdzie.

   Usuń
  5. No to srogie grzyby. Myślę, że to mogło być tak:
   Pracownik banku: Nie podpisałem pańskich dokumentów! Nie przyjdziesz!
   Krzysiek Pytel: Gościu, ale to ty dzwonisz!

   Usuń
  6. Zepsuł smartfon i po wymianie smartfon zablokował bankowość elektroniczna i w oddziale był dwa razy dali hasło Ale dalej z Nowego smartfon problem z logowaniem w aplik.

   Usuń
  7. To ty jesteś psuj.

   Usuń
  8. Pokraka zaczyna być męcząca.

   Usuń
  9. do krzysztofp109@gmail.com21 marca 2024 20:16 W tym przypadku należy na swoim koncie zapisać nowe urządzenie do "zaufanych". Można mieć zapisanych jednocześnie kilka urządzeń zaufanych.

   Usuń
  10. Do Gesso

   Chociaż Ty próbujesz pomóc Krzysiowi, a nie tylko wyśmiewasz się jak reszta. Mam nadzieję, że Twoje wskazówki okażą się pomocne.
   PS Wczoraj dostałem propozycję na rezygnację z odejścia od Mille chyba tą samą co Ty - czyli 30 zł "za pensję" :)

   TomTom

   Usuń
  11. Krzysio jakie przewidujesz stawki dla obligacji kwietniowych i oprocentowanie w Velo dla nowej edycji KO?

   Usuń
  12. Nie korzystam z nowych środków velo bank. Velo bank mam 5 kont Eko i 2 konta oszczędnościowe Premium i 5 kont celowych i czekam na Nowego właściciela banku .W milenium teraz nie korzystam z nowych środków bo tam konta

   Usuń

  13. do TomTom 23 marca 2024 07:28 TomTom, słuszna uwaga. Paradoksalnie Krzysztof - lojalny fan - jest na niniejszym Blogu od jego zarania. I w dodatku, w przeciwieństwie do innych, nie chowa się za maską anonimowego komentatora - obraźliwego i agresywnego.

   Usuń
  14. Swój swojego zawsze pozna.

   Usuń
  15. gesso i tomtom - naprawdę aż taką złą macie samoocenę, że musicie sobie kadzić? Który to już raz? Nie ma się jednak czemu dziwić jeśli za gadanie bzdur, wystawianie sobie laurek, uprawianie propagandy politycznej lub kaleczenie języka spotykacie się z krytyką a jeśli nie trafia ona do waszych głów to kolejnym krokiem jest hejt. co takie kadzenie jak tekst Tamtama wnosi? zaśmieca stronę i wystawia wam mierne świadectwo...PS. Nie mam potrzeby się podpisywać to raz, a dwa z zasady nie sprzedaję swoich danych w sieci choćby wyłącznie dla potrzeb zalogowania

   Usuń
 7. Chamstwo rozlewa się jak ropa na morzu. Niektórzy tak mają

  OdpowiedzUsuń

 8. Znaczy się samokrytyka godna pochwały.

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan powiesz coś więcej o ofercie zatrzymaniowej? Jakie ma zasady: 10% do jakiego limitu i przez ile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powiem, bo po raz pierwszy jej póki co nie otrzymałem. Będę musiał zrezygnować z rezygnacji i za jakiś czas spróbować innym kanałem.

   Usuń
  2. Dziś w City oferta utrzymywaniowej za zamknięcie konta City dostał 10 procent zwrotu na pół roku

   Usuń
  3. czy są jakieś dodatkowe obwarowania np liczba płatności/wydana kwota żeby dostać 10%zwrotu? ile max miesięcznie oddają?

   Usuń
  4. @Polcan. Ja dostałem propozycję10% od wydanych 2k, czyli 200 złotych. Mam czas żeby wydać te 2k do końca czerwca czyli 3 miesiące, co dla mnie nie stanowi problemu.I dodatkowo na kolejny rok karta bezpłatna, bo moja bezpłatność miała skończyć się 25 kwietnia. Propozycję przyjąłem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...