środa, 6 marca 2024

Teraz dużo łatwiej o premię 600 zł w Santander wraz z bonusami

Od marca z nową edycją premii za otwarcie konta ruszył znów Santander. W dalszym ciągu jest do zgarnięcia 600 zł co jest efektem możliwości udziału w trzech różnych promocjach jednocześnie. Jednocześnie jak zwykle zyski można zwiększać dzięki płaceniu za rachunki typu prąd, gaz, TV czy telefon z kont w Santander, co niewątpliwie jest wartością dodaną


Zaczynamy jak zwykle od omówienia karencji czyli tego kto z wracających klientów może skorzystać z nowej promocji. Niedawno Santander skrócił nam karencję i obecnie pozostaje to bez zmian: sprawdzane jest czy byliśmy ich klientem po 1 stycznia 2021, więc jeśli po tej dacie nie miałeś tutaj konta możesz wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz do 600 zł za konto w Santander i zwroty za rachunki

Powyższa promocja potrwa jeszcze do końca miesiąca czyli do 31 marca 2024. Więc jak widzimy bank wraca znów do miesięcznych cykli swoich promocji, ale nie oznacza to że nie zmieniają się warunki dla premii.

.Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?

 

1) 400 zł w promocji Zyskaj z kontem

Na początek mamy tradycyjne warunki aktywności na koncie. Do 10 kwietnia 2024 należy założyć konto z kartą i usługami online wyrażając przy tym wszystkie zgody. Promocja ta podzielona jest na dwie części.

a) 150 zł za aktywność w kolejnych dwóch miesiącach

Nowa edycja przynosi dużo zmian w stosunku do lutego. Teraz pierwszą premię w wysokości 150 zł można zgarnąć jeśli w kolejnych dwóch miesiącach od momentu założenia konta:

 • przelejemy sobie na konto w Santander po 1000 zł

Warunek jak widać banalny i na pewno dużo prostszy od wydania 300 zł które było wymagane w poprzedniej edycji. O dziwo ten warunek kwotowego wymogu płatności kartą bank zaniechał całkowicie co jest na duży plus.


b) 150 zł za aktywność w następnych dwóch miesiącach

Druga premia jest łączna za te same warunki, które należy spełnić w kolejnych dwóch miesiącach. Są to:

 • logowanie do apki w każdym miesiącu
 • tylko jedna płatność kartą lub blikiem 
 • wpływ na 1000 zł (300 zł dla osób do 26 roku)

warunki są zatem dużo prostsze aniżeli w lutowej edycji. Jedna płatność blikiem jest z pewnością o wiele przyjemniejszym warunkiem do spełnienia od wydania 300 zł. Rzadki to przypadek by bank ułatwiał nam zdobycie premii, zwykle bowiem warunki są albo bez zmian albo zostają zaostrzone.

c) 100 zł ekstra premii

Dla pozostałej części premii, czyli dodatkowej stówki także ułatwiono warunki. Jeszcze w styczniu bank wymagał 10 płatności, w lutym wymagane było połowę mniej czyli 5 płatności, zaś od marca jest jeszcze łatwiej bowiem bank wymaga tylko 3 płatności3) 100 zł za polecenie

Kolejną premią także jest zawarta w pierwszej:) Niedawno ruszyła nowa 7 już edycja programu poleceń, w którym oczywiście także biorę udział jako polecający: wystarczy jedynie podać kod polecającego przy wniosku o konto. Tradycyjnie jeśli nie posiadasz takowego kodu możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wydanie 300 zł (spełni się to samo z warunku w punkcie 1) i utrzymasz produkty oraz zgody do czasu wydania nagrody. To jest oczywistość, o której chyba nie trzeba przypominać. W zamian dostajemy 100 zł do wykorzystania w jednym z 5 sklepów/kin widocznych na screenie powyżej. 


4) 100 zł z Kantorem Santander

Bez zmian pozostaje możliwość zgarnięcia dodatkowej stówki za otwarcie Konta Santander. Ta promocja ma osobny regulamin, który znajdziecie pod koniec artykułu i potrwa dłużej o miesiąc do 31 marca 2024, więc jak sądzę pojawi się też w marcowej promocji konta.

Wymagania nie są zbyt wygórowane, wystarczy do 30 kwietnia 2024 otworzyć Konto24 walutowe i dokonać transakcji walut na co najmniej 100 jednostek obojętnie czy będzie to waluta EUR, GBP, USD czy CHF.

Sam chętnie skorzystałbym z tej promocji, wszak jestem obecnie za granicą i zakup walut to codzienność. Niestety bank w regulaminie jasno określa, że z promocji wykluczeni są posiadacze zwykłego konta, a te mam tutaj od wielu lat z powodów o których piszę niżej.


5) Premie za płatności za rachunki

Tytułowy plus przy 600 zł dotyczy rzecz jasna darmowej kasy jaką ten bank rozdaje od lat. Darmowej bowiem każdy z nas płaci rachunki co miesiąc za gaz, prąd, telefon czy internet. Płacą je z konta w Santander można liczyć na zwrot do 300 zł rocznie. 

Kwota będzie co prawda niższa i zależna od naszych rachunków. Dostałem horrendalny rachunek za telefon używany za granicą w wakacje i obecnie czekam na zwrot większej niż zwykle premii z Santander. Zawsze to darmowa kasa przez co cieszy bardziej niż zwykłe promocje, a przecież to tutaj ciągnie się od lat...

Tutaj zgarniesz do 600 zł za konto w Santander i zwroty za rachunki 

Podsumowując mamy całkiem fajną promocję i co ważniejsze łatwą. Bank wraca do kumulacji nagród, ale nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć je i zgarnąć całą premię. A na deser mamy bonus w postaci premii za płacenie przymusowych rachunków, a to darmowy grosz, który ciągnie się od lat. Całkiem nieźle jak na Santander.


Regulamin promocji Zyskaj z kontem 400 zł - do 31 marca 2024

Regulamin Polecam bank edycja 7 - do 31 maja 2024

Regulamin promocji 100 zł z Kantorem Santander - do 31 marca 2024

8 komentarzy:

 1. W poprzedniej promocji Santandera zarobiłem 1300 zł. 500 za konto, 600 za kartę kredytową i 200 za bycie poleconym i polecającym. Znowu czeka mnie dłuuuuga karencja.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak trzeba wydać 300 zł kartą. W przeciwnym razie konto płatne 6 Zeta i karta 9 Zeta. Razem 15 złotych. Więc ten brak wymogu kwotowego to pic na wodę fotomontaż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten bank jest tylko dla konta w promocji, kto nie lapie sie na promocje (to nie Paribas o krotkiej 12-m karencji), to nie ma po co tam zagladac. Szukaja frajerow, zeby wydawac 300zl/mies, bo inaczej konto i karta platne.

   Usuń
  2. Jest tylko jeden plus: przelewy expressowe za friko i nic ponad to.
   Składałam już 3 razy wypowiedzenia. Za pierwszym razem dali 10% za wydanie 300 zł, potem zwolnienie z płatności kartą a teraz za 300 zł też dają 10% premii.

   Usuń
  3. Santander, o tym dziadostwie mowa.

   Usuń
  4. To on nie daje takiej oferty utrzymywaniowej. Dał raz w roku zwrot 2 procent za płatności kartą

   Usuń
  5. Mnie daje, ale przestało mnie to już bawić. Następnym razem definitywnie wypowiem umowę i luz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...