piątek, 8 marca 2024

Do 520 zł w nowej promocji mBank oraz 6,50% na KO

Wśród bankowych promocji umknęła nam nowa edycja konta w mBank. Czas więc nadrobić te zaległości i omówić nową promocję w której można zgarnąć więcej bo 520 zł na start. Co więcej warto sobie przy okazji zabukować KO na 6,50%.


Niestety mBank należy do banków będących przeciwnikami wracających klientów i w dalszym ciągu wydłuża im karencję do rekordowych rozmiarów. Na dziś bank sprawdza czy byliśmy klientem... ponad 4 lata temu bo aż na 1 stycznia 2020. To bodaj rekord na dziś.

Tutaj zgarniesz 520 zł oraz 6,50% na KO w promocji mBanku

Nowa promocja konta potrwa jeszcze do 2 kwietnia 2024 i być może po tej dacie karencja zostanie wreszcie skrócona. Nie pokrywa się to z czasem trwania promocji na koncie oszczędnościowym, bowiem tutaj przystąpić można do 5 czerwca.

Co należy zrobić by zgarnąć do 520 zł?


1) 220 zł za otwarcie przez aplikację

Pierwsza część premii podzielona jest od razu na dwie części:

a) 20 zł zostanie nam wypłacone za zapisanie się do promocji Nagroda dodatkowa III oraz wykonanie 5 transakcji w dowolny sposób: kartą/telefonem/blikiem. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po tym w którym otworzyliśmy konto.

b) 200 zł czyli 10x większa premia zostanie wypłacona w ramach promocji Zyskaj premię z kontem osobistym III. Warunki opisane są w punkcie niżej, jednak wypłata 200 zł dotyczy spełnienia wszystkich 3 warunków opisanych w punkcie 2.

2) 200 zł za aktywność na koncie

Druga część dzieli się na trzy części, których spełnienie skutkuje w zasadzie wypłatą 400 zł - po dwie stówki z tego punktu oraz 1b. Te 3 części to:

a) 100 zł za spełnienie dwóch łatwych warunków

 • jednorazowy wpływ w terminie 7 dni od otwarcia konta
 • 8 płatności w dowolny sposób - do wyrobu karta/telefon/blik

Powyższe warunki nie zmieniają się tutaj od lat, więc jak widać sprawdzają się dobrze. Nic dziwnego skoro są banalne.


b) po 50 zł za warunki w 2 i 3 miesiącu

Kolejne premie po 50 zł każda dostaniemy za:

 • wpływ na 1000 zł 
 • 8 płatności w dowolny sposób opisany wyżej

Jak widać warunki są takie same z jedną różnicą. Pierwszy przelew musimy zrobić szybko bowiem mamy na niego tylko tydzień. Kolejne przelewy można dokonać w dowolnym dniu miesiąca. 

3) 100 zł za otwarcie konta dziecku

Dodatkowa premia 100 zł służy właściwie bardziej celom marketingowym, bowiem 520 zł lepiej wygląda niż 420 zł na reklamie. Banki zwykle nie dodają premii dedykowanej dla dziecka do ogólnej puli, ale w mBank jest inaczej.

Jeśli założymy dziecku w wieku do 13 lat eKonto Junior, można liczyć 100 zł bez dodatkowych warunków. Trzeba jednak trzymać się terminu, a ten ustawiono na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po tym w którym otworzyliśmy konto. Kto założy po tym terminie nie dostanie stówki ekstra.

4)  6,50% na rachunku Moje Cele

Ostatnią godną uwagą promocją jest rachunek do regularnego oszczędzania o nazwie Moje cele, gdzie obecnie oprocentowanie wynosi 6,50% czyli tyle co w Velo. Jednak mBank ma dużo większe ograniczenie wynoszące 50k.

Warto tutaj jednak podkreślić, że warunkiem otrzymania 6,50% jest założenie konta przez selfie lub e-dowód, gdyż jeśli wybierzemy inny sposób stawka będzie inna. Wyniesie zaledwie 5,30% a to już nie zachęca zbytnio do jego założenia. Co więcej różnica w zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc ma wynosić 100 zł, bo w przeciwnym razie stawka spadnie nawet do... 0,50%.

Tutaj zgarniesz 520 zł oraz 6,50% na KO w promocji mBanku

Podsumowując w mBanku nic się nie zmienia, może poza stawką na KO, która jeszcze rok temu wynosiła 8%. Jednak co do konta podstawowego to ani warunki nie są trudniejsze dla uzyskania premii ani karencja nie uległa zmianie, chociaż to ostatnie już dawno powinno się zmienić...

Regulamin promocji Zyskaj premię z kontem osobistym III

Regulamin promocji Premia dodatkowa III


34 komentarze:

 1. Przelew z Velo - 6% na 2 lub 4 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 2. ponad 4 lata temu bo aż na 1 stycznia 2024 :) Popraw rok. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsze życzenia dla Wszystkich Kobiet na tym blogu ⚘

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci dobra duszo za życzenia 🌞
   Mania

   Usuń
 4. dziękuję serdecznie jako kobieta - wieloletnia czytelniczka tego bloga i podobnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to często właśnie kobiety w domu zajmują się finansami - tak jak u mnie. Podsuwam mężowi tylko karteczkę z danymi do przelewu, który ma potwierdzić (jeśli bank zadzwoni). I raportuję co jakiś czas o stanie oszczędności. A także zlecam wykonanie pewnych operacji kartami, a kiedy jest już "wykonane", zabieram i podsuwam następną - z instrukcją:). Pozdrawiam wszystkie przyjaciółki z podobnymi działaniami.

   Usuń
  2. I dlatego kasa na torebki i inne bzdury się rozchodzi

   Usuń
  3. Lepiej, że na torebki niż na inne "używki", w których lubują się panowie. U nas (a właściwie dzięki mnie) to zaprocentowało mieszkaniem wakacyjnym nad morzem.

   Usuń
  4. I ciągle musisz w to samo miejsce jeździć? A w jakich używkach lubują się panowie? Chodzi o laski?
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  5. I tak jeździłam w to samo miejsce, tyko że teraz będę "na swoim". A rok jest długi dla emerytów, więc i na inne kierunki znajdzie się czas.

   Usuń
  6. W takim razie super

   Usuń
 5. Ciężko się wchodzi (dziś/wczoraj) na ten blog. Jakieś problemy techniczne? Inne strony śmigają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to zauważyłem. Będę się widział widział z informatykiem dopiero we wtorek lub środę i wtedy spróbujemy coś z tym zrobić.
   Chyba że ktoś z czytelników jest obeznany w tym temacie? Jeśli tak, to proszę o kontakt.

   Usuń
  2. @polcan: To nie problem twojego bloga, tylko serwera na ktorym jest hostowany. Nic z tym nie zrobisz.

   Usuń
  3. Czyli pozostaje czekać aż zrobią porządek na serwerze? Na samego bloga od środka wchodzę bez problemu, ale gdy go wyświetlam, zobaczę palmy i mogę poczuć się jak po godzinach, ale długo trwa zanim załaduje się reszta.

   Usuń
 6. U mnie działa znakomicie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Od poniedziałku KO Profit w Mille bez zmian 6,25% do 100k zł w promocji do 19 kwietnia.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
 8. Przed momentem dostałem na maila informacje o problemach z wyświetlaniem strony od Gesso, który często publikuje tutaj komentarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ładuje się bez żadnych problemów. Sprawdzałem w dwóch przeglądarkach. Żadnych kłopotów.

   Usuń
  2. Potwierdzam, już od wczorajszego późnego popołudnia strona wyświetla się masakryczne wolno:(

   Usuń
  3. Od teraz wszystko mi tu śmiga, ale z komputera nie mogę dodawać komentarzy jako Polcan

   Usuń
 9. Wreszcie działa! Tak, już działa. Strona ładuje się bez zastrzeżeń.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrzy ludzie wiem że velo proponuje ofertę zatrzymaniową na Konto Elastyczne w formie podwyższonego oprocentowania tylko nie wiem od jakiej kwoty. Wje może ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 10 marca 2024 12:05 Nie ma kwoty minimalnej. Maksymalna zaś to 400 tys. (sic!).

   Usuń
  2. Gesso chodziło mi jaką kwotę trzeba zainicjować przelew aby pojawiła się oferta zatrzymaniowa na konto oszczędnościowe a nie tylko na lokaty

   Usuń
  3. do Anonimowy 10 marca 2024 12:05 Jeśli próbujesz wywołać ofertę, to nie możesz mieć w tym czasie aktywnego EKO. Może się jednak zdarzyć (nie znamy powodów), że proponowana będzie tylko lokata specjalny procent. Kwota co najmniej 5 tys. (przelew nie może być na inne konto w velo). Nie uzyskasz więcej informacji.

   Usuń
  4. Mimo skończonej promocji na KO (w Velo) mnie dawali tylko propozycje lokat.

   Usuń
  5. Niestety proponuja tylko lokaty bez wzgledu na kwote, stara promocja na eko u mnie skonczona a i tak daja tylko lokaty, kwoty sprawdzone 20 tys i 70 tys

   Usuń
  6. U mnie wyskoczyła oferta na konto oszczędnościowe po 2 dniach od zakończenia poprzedniej promocji na EKO, 5,8% przelew do ING, kwota 65 tys

   Usuń
 11. Ciągle omawiane te same banki (Velo, Santander, Paribas, mBank czy Millenium itp.). Czemu nie ma nic o Nest Bank (?), który proponuje chyba 400 za otwarcie konta, a konto oszczednosciowe i lokaty na 7,1%. Coś nie tak z tym Bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź jest prosta. Wspomniane banki są cykliczne, Nest to niestety jednorazowa impreza. Raz skorzystasz z oferty, drugi raz nie będziesz mógł.

   Usuń
  2. Ponieważ dużo było zapytań o Nesta, opublikowałem niedawno aktualny wpis o tym banku - Polcan
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2024/03/710-na-lokacie-witaj-oraz-ko-w-nest-bank.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...