czwartek, 8 października 2015

800 zł do podziału za polecenie karty kredytowej w Citi


Prosicie by omówić trwającą wypasioną promocję kart kredytowych w Citi. Ale nie chodzi o typowe oferty, które wielokrotnie już omawiałem, w których chodzi o jakiś gadżet samsunga czy promocję typu bp-payback.

Tym razem chodzi o nowy, nietypowy program poleceń. Nietypowy bo nie dotyczy kont, lecz kart kredytowych, a to Citi właśnie słynie z najlepszych kredytówek w Polsce. Takiego wyboru kart i tylu promocji jednocześnie nie ma w żadnym innym banku.

Teraz zaś Citi jest skłonny zapłacić nawet aż po 400 zł dla polecającego i poleconego. Promocja potrwa jeszcze długo bo aż do końca roku, czyli do sylwestra 2015. Brzmi ciekawie, warto więc przyjrzeć się szczegółom.

Chętnie skorzystałbym z tej oferty jako polecony dla dowolnego czytelnika, niestety bank z uporem nie chce zmienić bardzo wyśrubowanych warunków. W promocji może wziąć udział tylko ta osoba, która nie miała karty kredytowej i to żadnej, a było ich co niemiara, od 1 stycznia 2013:(


 Od tamtego czasu minęło już ponad 33 miesiące, czyli ponad 2 lata i trzy kwartały. Bank jednak nie chce tego zapisu zmienić i pojawia się niemal w każdej promocji. Kto jednak jeszcze karty kredytowej nie miał od tamtego czasu może wejść sobie na stronę promocyjną tutaj

Co trzeba zrobić? Najpierw zdobyć dane Polecającego, a dokładniej jego:
 • imię, nazwisko
 • numer pesel
 • adres e-mail
Ponieważ kartę już zlikwidowałem, polecającym być nie mogę. Możecie więc zostawiać namiary w na siebie w komentarzach, jeśli chcielibyście na tym zarobić.

Co trzeba zrobić jak polecony i polecający już się dogadają ze sobą. Innymi słowy jak mogą zgarnąć 800 zł do podziału? Jak się można domyślać tak duża kwota będzie paczkowana.

Polecający w zasadzie nie robi nic:)
I tak jest faktycznie, bank wypłaci po 100 zł na miesiąc. Polecający ma zatem istny raj na ziemi, nie musi bowiem nic robić, a przez kolejne 4 miesiące będzie dostawać po 100 zł od banku. Żyć nie umierać:) 


Polecony musi trochę polatać na zakupy:)

A co musi zrobić polecony, poza oczywistym faktem udowodnienia bankowi, że ma dochody do spłaty zadłużenia na karcie kredytowej? W zasadzie nic trudnego. Wystarczy, że wyda po 100 zł w każdym kolejnym miesiącu. Ale nie na darmo, bo dostanie za to 100 zł zwrotu i to przez kolejne 4 miesiące:)

Pytanie podstawowe jakie musi sobie zadać polecony to jaką kartę wybrać. Bo karty kosztują i bank pobiera opłaty za nie co miesiąc, a to już uszczupla zysk. Jednak na stronie promocyjnej widzimy 4 karty do wyboru, a jedna z nich jest darmowa. To karta o nazwie Citi Simplicity.

Do tej pory najbardziej hojny był Eurobank, który rozdawał po 100 zł dla poleconego i polecającego, co opisałem w poniedziałek artykule na PP1. I chociaż warunek jaki tam jest wymagany jest najbanalniejszy z możliwych, wystarczy bowiem przelew poleconego na 500 zł, to jednak Citi przebiją tę ofertę nawet czterokrotnie.

Przybywa ofert poleceń. I dobrze bo to układ typu win-win. Wygrywają wszyscy, no może oprócz tych co przedwcześnie zlikwidowali niepotrzebnie karty...

Na koniec regulamin programu Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł.

30 komentarzy:

 1. Witam, jak ktoś poszukuje polecającego to jestem do dyspozycji :) mój mail to: atom0404@wp.pl Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wg. regulaminu polecający otrzyma jednorazowo 400 zł anie jak piszesz po 100 zł przez 4 kolejne miesiące. Taką formę nagrody otrzyma polecany

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem do dyspozycji kmb21@o2.pl pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  z czego co wyczytałem na innych forach i rozmawiając na czacie z konsultantką to polecający może zgarnąć 400 zł, a polecony 800 zł. Polecający może polecić tylko 1 osobą ( chociaż spotkałem się z klientem Cityhandlowy, który twierdzi może polecić nieograniczoną liczbę osób ).
  Polecający w ciągu 30 dni, od polecenia, dostaje na kartę kredytową 400 zł, polecony 100 zł * 4 miesiące jak co miesiąc wyda powyżej 100 zł tą kartą. Dodatkowo polecony (jako już nowy klient banku city) dostanie 400 zł w ciągu 30 dni kiedy poleci osobę która nie jest klientem city. Trochę zagmatwane ale do przełknięcia.Karta Simplycity jest za darmo ale bez punktów Payback. Przy rozmowie z konsultantką/konsultantem warto mieć dowód osobisty, bo wszytko wypełnią za ciebie, ale nie obejdzie się bez 40 pytań. I jeszcze jedno co przewija się przez fora : zdolność kredytowa - niektórzy mają, niektórzy nie. Nie wiem od czego to zależy. Czasem ludzie oburzają się bo nigdy nie brali kredytów a bank odmawia im udziału w tej promocji, bo nie spełniają tego warunku.
  Jeżeli ktoś miałby dalsze pytania to polecam czat na stronie banku, bardzo pomocny.
  Nie podaję @ bo mam już osobę do polecenia i czekam na tel od kuriera, ale jakby ktoś miał info odnośnie : jak polecać większą liczbę osób to piszcie chętnie poczytam.
  Co trzeba mieć dla banku? : z konta 3 wyciągi z 3 miesięcy z przelania wynagrodzenia, ksero dowodu osobistego najlepiej powiększone.
  Jak już ktoś poleci to czeka się 2 dni na telefon od banku. U mnie po 3 dnach nie wytrzymałem i kontaktowałem się z city przez czat, przeprosili za zwłokę i po 10 minutach konsultant zadzwonił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy o Pesel Polecającego pytają osobę Poleconą? Czy wystarczy im imię i nazwisko? (patrz regulamin)

   Usuń
  2. tylko o imię i nazwisko Polecającego.
   Dodatkowo jak przyjedzie kurier z dokumentami to na ostatniej stronie jest Oświadczenie tam wpisuje się im. i nazw. polecającego i należy się podpisać.

   Co do artykułu. nie musiałem podawać Polecającemu swój pesel tylko Im. nazw., adres @ i tel.

   Usuń
  3. Z regulaminu jasno wynika :Polecający może polecić dowolną liczbę osób, przy czym nagrodę za
   polecenie Polecający otrzyma tylko raz – za
   pierwszego
   Poleconego, który spełni warunki opisane w
   pkt
   IV ust. 4.

   Usuń
 5. WITAM.ROWNIEZ MOGE POLECAC,MOJ MEIL TO.and-1958@o2.pl.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marcin - czy polecający musi mieć już tą kartę wcześniej czy polecający może być też zupełnie "obcy" dla banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro nagroda ma być przekazana na rachunek karty, wniosek prosty, że trzeba tę kartę posiadać.

   Usuń
 7. Witam,
  jak ktoś szuka polecającego to chętnie nim zostanę. Mój e-mail ralf328@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. To w sumie da się zagarnąć na rodzinę 1600 PLN jeżeli jesteśmy "nowi dla banku". Jeżeli ktoś minie poleci dostaję 400. Potem polecam żonę - dostajemy 2 x 400. Dalej żona poleca kogoś i znów odstaje 400. To da 1600 PLN o ile dobrze kombinuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam
  Mam kartę, moge również polecić kogoś, tak jak opisano w regulaminie potrzebne imie nazwisko, telefon i e-mail.
  Z tymi danymi jeśli chcecie piszcie na mojego meila tsv5@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, mogę polecić kartę citi na warunkach opisanych w artykule. Bardzo proszę podawać swoje dane na adres nikodemdyzma88@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam,
  Również mogę polecić kartę. Proszę o kontakt na adres e-mail: 10andzia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. a ja tak trochę z innej beczki. Podajecie tu maile, czy wy się nie boicie wymieniać danymi osobowymi, peselami, telefonami i pewnie niektórym jeszcze się zachce jakiegoś ksera dowodu, z obcymi ludźmi? Żeby się nie okazało, że zamiast 400 zł na koncie, będzie... ale, 400 tys. kredytu do spłacenia :-/ , Uważajcie, bo cwaniacy mogą to wykorzystać, przecież ta promocja jest dla przyjaciół, którym ufasz i powierzasz swoje dane.

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o kontakt polecającego chcę być poleconym
  alekbongo9@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam.
  Również mogę zostać polecającym ( posiadam kartę w Citi ), ale jak zauważyłem tutaj sami polecający - mój e-mail: ekcaj7@wp.pl
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam,

  Mogę polecić kartę proszę o kontakt na mail wladek507@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakie minimum wynagrodzenia załapie się w tym temacie bo w regulaminie nie mogę znaleźć.????????????

  OdpowiedzUsuń
 17. Chętnie zostanę polecającym, zapraszam na pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam.
  1. Jak się ma przyjazd kuriera, podpisanie dokumentów itd. do pozycji z tabeli opłat i prowizji:
  "Opłata za dostarczenie Karty przesyłką kurierską" - 30zł ?

  Zakładam użycie darmowej karty Simplicity:
  2. Czy jako polecany, mogę zamknąć kartę po otrzymaniu 4x100zł bez ponoszenia żadnych opłat ?
  3. Czy jeżeli nie zamknę karty i nie będę jej w ogóle używał, to czy nie czyhają jakieś dodatkowe opłaty, na które trzeba uważać ?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy kartę należy posiadać przez 1 rok ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy mogę otrzymać kartę kredytową i skorzystać z promocji, jeśli mam umowę o pracę na czas określony do końca października bieżącego roku? Będę wdzięczny za rzeczową odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 21. Minęło po nad 30 dni od aktywacji karty przez osobę poleconą a premii nie ma, czy ktoś w ogóle dostał już te pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
 22. Jeśli ktoś jeszcze szuka polecającego, proszę o kontakt piotrek_138@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Chętnie kogoś polecę: mateusz0714@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy do karty muszę otworzyć też konto . W jaki sposób można obserwować wydatki?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy saldo karty można podglądać bezpłatnie w bankowości internetowej , czy jest za to dodatkowa opłata?

  OdpowiedzUsuń
 26. Oferta dla osób, które chciałyby skorzystać z oferty Citibanku - karta Citi Simplicity w promocji poleceń z bonusem 400 zł. Po przyznaniu karty przez bank i jej aktywacji - osobie poleconej przysłany zostanie zestaw 10 książek dziecięcych gratis. Książki będzie można wybrać wśród kilkudziesięciu różnych tytułów, m.in. wydawnictwa LektorKlett. Kto jeszcze nie skorzystał z oferty Citibanku i zastanawia się nad bezpłatną karta kredytową z 400 złotowym bonusem - może jeszcze otrzymać paczkę książek dla dzieci. Chęć bycia poleconym z dodatkowym bonusem książkowym proszę kierować na mail: maminos@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...