czwartek, 22 października 2015

Czy jest możliwe łączenie dwóch dobrych promocji jednocześnie


Promocji bankowych w ostatnich czasach nie brakuje. Odnoszę nawet wrażenie, że jest ich nawet zbyt dużo, gdyż nowe oferty nie wzbudzają już takiej euforii wśród czytelników jak wcześniej, gdy było ich zdecydowanie mniej.

Niewątpliwie banki trochę przeholowały z ofertami. Mamy ostatnio do czynienia nie tylko z przedłużaniem, ile wręcz rozpaczliwym usiłowaniem wciśnięcia jak największej ilości kont za wszelką cenę. A to cashback, a to lokata na 4%, a to bonus, a to tablet... Za mało?

Próbowano zatem kombinacji łączonych lokata + bonus. Ten tydzień przyniósł wręcz nowy przełom, bo w poniedziałek Comperia do lokaty na 4% + bonusu dołożyła jeszcze... samochód! A czytelnicy pytają, czy do tego można dołożyć jeszcze premię za polecanie:

Czytelniczka Barbara pisze:
Jestem zainteresowana założeniem konta w eurobanku...konta Prestige..

Z chęcią bym skorzystała z kodu polecenia..

wiem że polecający musi mieć właśnie to konto założone.

Na koniec proszę o informację czy to możliwe że można skorzystać dodatkowo z promocji Comperia Bonus 4..

bo Pani z infolinii eurobanku poinformowała mnie że jest taka możliwość jeśli dostarczę kod polecający do oddziału w ciągu 4 dni.

A natomiast w artykule z dnia "wtorek, 6 października 2015 -  50 zł gwarantowanego bonusu oraz lokata na start z 4% w nowej akcji Comperia Bonus 4" na samym dole artykułu jest informacja że promocje się wykluczają.

Jeśli jest taka możliwość proszę o weryfikację czy można skorzystać z tych dwóch promocji razem.

Pierwszy raz korzystam z tego typu portali i ale mam nadzieję że uda mi się  doprowadzić do założenia jak najbardziej opłacalnego konta i lokaty.

Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Jest rzeczą naturalną, że czytelnicy chcieliby skorzystać z wszystkich możliwych promocji. Jak są i banki chętnie rozdają premie, nagrody i bonusy, to czemu nie skorzystać? 
Z informacji jakie dostałem niestety nie jest to możliwe. Comperia wyraziła sprawę jasno i kategorycznie twierdzi, że:
nie można jednocześnie skorzystać z CB4 i polecenia Eurobanku

Niektórzy czytelnicy w komentarzach do poniedziałkowego artykułu Bonus 50 zł, lokata na 4% w Eurobanku oraz samochód Toyota w nowym konkursie zasugerowali, że karta nie jest potrzebna, co rzekomo pochodzi od infolinii banku.

Niestety nie jest to prawdą - karta jest konieczna. Robicie błąd komunikując się z bankiem w tej sprawie. To Comperia jest organizatorem i to od tej firmy pochodzi bonus, więc to regulamin Comperii jest wiążący, a nie co sobie wymyśli konsultantka na infolinii. Nie pierwszy raz przekonujemy się, że konsultanci są niedoinformowani, a potem na blogu rozpętuje się burza.

Comperia za moją prośbą, wzorem rzecznika Raiffeisen, także zaczęła zabierać głos w tej sprawie. W efekcie wiążące są także odpowiedzi udzielane przez rzecznika Comperii na PP3 dostępne tutaj.

Podsumowując karta jest bezwzględnie konieczna by uzyskać bonus, a promocje z jednoczesnym polecaniem niestety się nie łączą. Musimy wybierać czy chcemy skorzystać z bonusu na 50 zł wraz z konkursem o samochód Toyoty oraz nagrody dodatkowe...

Tutaj skorzystasz z oferty Eurobanku z bonusem 50 zł i konkursem z Aygo

...czy wolimy wersję z polecaniem w której do zgarnięcia jest 100 zł, ale za cenę przeniesienia wynagrodzenia do Eurobanku. 

Na szczęście w obu przypadkach mamy prawo do kwartalnej lokaty na 4,00% z możliwością przedłużenia o kolejne trzy miesiące nawet na 5,00%.

13 komentarzy:

 1. Panie Kochany proszę przytoczyć paragraf regulaminu promocji comperia 4 dotyczący przymusu zakładania, posiadania i wydania określonej kwoty aby uzyskać bonus 50 zł. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli można kartę zastrzec niezwłocznie po jej aktywacji czy trzeba ja posiadać aż do wypłaty premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie,
   Zgodnie z Regulaminem Karta jest integralną częścią umowy w ramach konkursu i jest niezbędna.W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Konkursu uprzejmie prosimy o kierowanie zapytań bezpośrednio do banku :http://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,6,9.html (z prawej strony znajduje się opcja czatu z pracownikiem banku)

   Usuń
 3. Na czacie comperii nie są w stanie udzielić wiążącej odpowiedzi, ale jak interpretować regulamin odnośnie w kwestii tej nieszczęsnej karty ? Czy muszę posiadać kartę, aż do 31go grudnia, czy też można ją zastrzec od razu po otrzymaniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałam taki e-mail od Comperii z którego wynika, że aby otrzymać 50zł premii nie potrzeba wydać 400zł i posiadać karty. Wklejam treść e-mail:Drogi użytkowniku promocji Comperia Bonus 4.
   W dniu 2015-10-19 o godzinie 09:00 wdrożyliśmy zmiany w regulaminie promocji "Comperia Bonus 4". Zmiany te zamieszczamy poniżej. Jesteśmy przekonani, że poniższa korzystna zmiana spotka się z Twoją aprobatą:
   Z regulaminu promocji zostaje usunięty punkt 2 podpunkt f.) w paragrafie numer 3, dotyczący spełnienia warunków promocji, o treści:
   f) w terminie do 30.11.2015 r dokona Transakcji bezgotówkowych Kartą debetową wydaną do Konta na łączą kwotę co najmniej 400 zł.
   Tym samym, aby uzyskać bonus w wysokości 50zł w ramach promocji "Comperia Bonus 4", nie jest wymagane dokonanie transakcji na kwotę 400zł kartą wydaną do konta do dnia 30 listopada 2015. Jednocześnie zachęcamy do aktywnego korzystania z konta Eurobank, co przynosi wymierne korzyści np. w programie "Rodzina i Przyjaciele".
   W przypadku braku akceptacji wprowadzonej zmiany w regulaminie promocji, przysługuje Ci prawo do rezygnacji z udziału w promocji "Comperia Bonus 4". Aby odstąpić od udziału w Promocji należy wysłać na adres e-mail Organizatora kontakt@comperiabonus.pl wiadomość o treści ,,REZYGNACJA". Zaznaczamy, że uczestnik, który zrezygnował z Promocji, traci prawo do otrzymania Bonusu. Brak wysłania maila o treści "REZYGNACJA" w ciągu 14 dni od daty otrzymania niniejszej wiadomości, jest równoznaczne z akceptacją zmian wprowadzonych do regulaminu.
   Pozdrawiamy serdecznie,
   Zespół Comperia.pl

   Usuń
  2. Z tego maila wynika tylko, że nie trzeba wydać kartą 400 zł, nie wynika z niego,że nie musisz posiadać karty.

   Usuń
 4. Zainteresowanie nie jest mniejsze, tylko duża część korzystających z wcześniejszych promocji jest wyłączona z obecnych niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zdecydowanie mniejsze. W akcjach specjalnych do niedawna chętnie przystępowali tak znajomi jak i osoby z którym i pracuję na co dzień.
   Od września, te same osoby już mniej chętnie przystępują do akcji. Być może to lokalny problem, ale sądzę, że efekt nowości już minął. Inna sprawa, że przy wielu akcjach jednocześnie motywacja maleje, nie każdy lubi mieć więcej niż 5 kont jednocześnie.

   Usuń
 5. Dzień dobry będę otwierała konto presige, jak mogę dostać kod polecający?

  OdpowiedzUsuń
 6. Agnieszko, napisz do mnie na: szczezuje@wp.pl. Przekażę Ci kod.

  OdpowiedzUsuń
 7. Można też pisać do mnie, bo mam już doświadczenie w polecaniu, a przy pierwszym moim poleceniu okazało się, że kod nie wystarczy.
  Mogę polecić jeszcze dwie osoby.
  Adres: loveihope@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Równiez moge polecac eurobank-konto prestiz .and-1958@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja na przykład wolę czyste, jasne zasady i pewnie większość tak chce, a banki starają się ludziom jak najbardziej życie utrudnić z tymi promocjami wymyślając jakieś udziwnione zasady i wymogi. I to jest pewnie główna przyczyna zniechęcenia.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...