wtorek, 13 października 2015

MoneyMania czyli 100 zł premii za kredyt w Raiffeisen i nagrody do zdobycia


Lokaty od samego początku istnienia bloga były głównym tematem artykułów. Niestety poza nową propozycją polisolokaty Expandera opisaną wczoraj na PP3, obecnie nie ma ofert godnych uwagi.

Wczoraj co prawda znalazła się lokata w Idei na 3.00%, ale według regulaminu taka lokata była w ofercie tylko do wczoraj.  Czas więc zacząć testować nowe tematy, do lokat zaś wrócimy, gdy będzie tutaj przyzwoite oprocentowanie, nie zaś lansowane obecnie przez banki dwójki z hakiem.

Od czasu do czasu ludzie pytają mnie czy na blogu zajmuje się ciekawymi ofertami kredytów. Do tej pory poza takimi na których można było zarobić nie omawiałem. A ofert oczywiście nie brakuje, i to nawet takich w których można zgarnąć dodatkowe bonusy.


Akcje bonusowe są także na kredytach

Ostatnio kolega z pracy zapytał mnie czy wiem, gdzie może dostać fajny kredyt na auto. Sprzedaje starego Megana, bo jest za małe do wyprawy nad morze z rodziną, a ma chrapkę na większego Citroena C5. Odłożył już 8 tys i potrzebuje dodatkowo 3.000 zł.

Odpowiedziałem, że to nie jest tematyka mojego bloga, ale mogę mu coś znaleźć. Jak zwykle najlepsze oferty można znaleźć na dedykowanych stronach podobnych do trwających akcji Comperia Bonus, gdzie do zgarnięcia jest 50 zł za założenie lokaty na 4% w Eurobanku czy Agora która daje 150 zł za płatności kartą w Millennium bez konieczności używania blika.

W przypadku kredytów podobna akcja jest oferowana przez portal money. Tutaj za założenie kredytu w Raiffeisen można... zgarnąć 100 zł:) Akcja nosi nazwę MoneyMania i jest oczywiście ograniczona czasowo, zaś jak zwykle w tego typu akcjach promocyjnych, żeby wziąć udział w tej promocji należy skorzystać z dedykowanej strony.

Tutaj promocja potrwa dłużej niż na akcjach z lokatami czy kontami. Zapisy trwają do 30 listopada 2015 i udział w akcji daje gwarancję nagrody w postaci 100 zł lub 50 zł, a także zdobycia nagród.


Ciekawsza jest oferta z Raiffeisen

100 zł - gwarantowana premia za kredyt w Raiffeisen
Tę premię otrzyma pierwszych 3000 osób, przy czym promocja skierowana jest tylko do osób, które nie skorzystały z innych produktów banku jak konto, lokata czy karta kredytowa przez ostatnie 3 miesiące

Tutaj złożysz wniosek po gwarantowane 100 zł premii za udzielenie kredytu w Raifie.

Minimalna kwota kredytu jaką należy wziąć by zgarnąć stówę wynosi 5000 zł. I nie trzeba żadnych zaświadczeń by ją dostać:) Czas na wysłanie powyższego wniosku jest do końca listopada, zaś umowę należy podpisać do 15 grudnia.

Oczywiście należy mieć na uwadze potencjalne koszta, które są zmienne i ustalane zawsze indywidualnie. Prowizja za przyznanie takiego kredytu wynosi od 0% do 15%, zaś oprocentowanie od 0% do 10%


50 zł - gwarantowana premia za pożyczkę Łatwa ratka
Ta oferta wydaje się mniej ciekawa. Premię otrzyma mniej, bo tylko pierwszych 1000 osób. Oferta jest tylko dla nowych zaś minimum to 2000 zł. Terminy są oczywiście te same, bo akcja obejmuje dwie promocje jednocześnie.

Tutaj złożysz wniosek po gwarantowane 50 zł za udzielenie pożyczki Łatwa ratka.

Ta propozycja wygląda jednak na mniej ciekawą, bo koszta są większe. Prowizja za udzielenie pożyczki rośnie bowiem z czasem trwania: od 50% za pół roku przez 57,50% za 9 miesięcy, 65% za rok i aż 105% za 2 lata.


Nagrody w konkursie MoneyMania

8 nagród: od Apple iPad po Aparat Sony

Dla zachęty uruchomiono tutaj dodatkowo nagrody do zdobycia w każdym z 8 tygodni trwania promocji. Jakie nagrody są do zgarnięcia widzimy w powyższej tabeli. Według organizatora promocji średnia wartość nagrody to ponad 1400 zł.

Czy łatwo je zdobyć? Nagrodę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza wyśle na adres umowy-mania@firma.money.pl potwierdzenie zawarcia umowy, gdzie należy podać datę zawarcia umowy oraz wypłaty kredytu.

Ciekaw jestem czy tego typu akcje także interesują czytelników. Być może komuś się one przydadzą. 

Regulamin konkursu MoneyMania dla zainteresowanych.

12 komentarzy:

 1. Jak sytuacja z BPH bo wciąż nie wpłacili premii. Pamięta ktoś do kiedy mają termin czy czas już pisać reklamację?

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas do końca miesiąca. Mr. Złotówa pisał u siebie na blogu, powołując się na info z banku, że teraz będą wypłacać właśnie pod koniec miesiąca.

   Usuń
 2. Dziękuję obu Anonimowym.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli Idea nie zaoferuje coś więcej niż 3%, to się ewakuuję stamtąd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan, przypomnij proszę, w którym banku jest tak, że nie można przelać z zewnątrz kasy na konto oszczędnościowe, tylko trzeba z zewnątrz na ROR, a potem przelew wewn. z ROR na oszcz.
  W BOŚ, w Millenium, czy gdzieś indziej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BOŚ jest ok. Ja tak miałem kilka razy w Millennium, ale czytelnicy mówili, że tak nie jest.
   Podejrzewam, że winą było to, że w Millennium zmieniałem konto ror ze starego dobrego konta na 360 stopni, a konto oszczędnościowe zostało stare i stąd był ten problem.
   Przy zakładaniu nowego konta ror z KO w pakiecie powinno to działać poprawnie.

   Usuń
  2. PS. zawsze przelewy można testować na grosiku, przelewasz grosz i sprawdzasz czy wróci. Jak nie wrócił, to konto działa:)

   Usuń
 5. O kurcze, spadło mi to z nieba! potrzebuje na samochód, a nie mogłem się zdecydować. Teraz przynajmniej w tej kwestii mi pojaśniało ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. warunki do spełnienia by otrzymać kredyt w raiffeisenie są mało wymagajace. cała oferta jest przejrzysta i raczej jedną z najciekawszych na rynku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby tak nie było, nie opisywałbym tej oferty na blogu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...