piątek, 30 października 2015

Ostatni dzwonek na akcję specjalną z bonusem 50 zł oraz lokata na 4%


Jeszcze tylko dziś i jutro potrwają zapisy na akcję specjalną z Comperią, w której do zgarnięcia jest 50 zł bonus oraz lokata na 4% z możliwością przedłużenia na 5%. Wielu czytelników czeka zawsze na sam koniec promocji z wejściem. Koniec jest jutro o północy.

W zasadzie mamy taki okres, że dwie tego typu akcje specjalne kończą się jednocześnie. Żeby jednak nie robić bałaganu, drugą przypominam na drugim blogu PP3. Tutaj zaś rozwiniemy trwającą wciąż ofertę Comperia bonus 4, na której uproszczono warunki dla otrzymania bonusu w wysokości 50 zł.

Ofertę w pierwotnej postaci omówiłem w artykule 50 zł gwarantowanego bonusu oraz lokata na start 4,00%. Co zatem się zmieniło od tamtego momentu? Zmieniło się dość dużo, nie trzeba bowiem już robić niepotrzebnie zakupów, na dodatek można wygrać nagrody w tym samochód Toyoty:)


Teraz dodatkowo można wygrać samochód Toyoty oraz iPhone i iPad

Jak pamiętamy w pierwotnych warunkach do uzyskania prawa do 50 złotowego bonusu trzeba było wykonać płatności kartą na 400 zł. Od dziś nie jest to już konieczne. Aby otrzymać bonus, poza rejestracją z dedykowanego linka, wystarczą tylko dwa prościutkie warunki:
 • założenie konta Active lub Prestige do 31 października 2015
 • założenie lokaty kwartalnej na 4% w kwocie od 200 zł w ciągu 30 dni od momentu założenie konta
Koniec kropka. Jest więc o wiele łatwiej o bonus.


Nasuwa się tutaj naturalne pytanie: skoro nie trzeba robić zakupów, to czy da się uniknąć karty? W końcu po co nam karta, jeśli zakupów robić nią nie zamierzamy? 

Niestety odpowiedź jest negatywna. Kartę w dalszym ciągu należy wyrobić, a to oznacza, że bank naliczy sobie opłatę za kartę. Z informacji jakie jednak dostałem, kartę można zastrzec bezpośrednio po jej otrzymaniu i w ten sposób uniknąć opłaty za nią.

Tutaj możesz wziąć udział w akcji Comperia Bonus z 50 zł oraz lokatą 4,00% w Eurobanku 


Konkurs z nagrodami
Co ciekawe, poza dotychczasowymi nagrodami w postaci bonusu i lokaty, do nowej akcji dołożono możliwość wygrania dodatkowej nagrody w postaci... samochodu Toyota Aygo:) Co trzeba zrobić żeby wygrać konkurs?Trzeba się wykazać kreatywnością. Konkurs polega bowiem na wymyśleniu ciekawej odpowiedzi na konkursowe, ale dość dziwne pytanie: Kto to jest finansowy Bonsu. Nie, nie ma tutaj błędu, a dwie ostatnie litery nie mają być przestawione.

Odpowiedzi można przesyłać albo w formie tekstowej, przy czym maksymalna długość takiego tekstu nie może przekraczać 1000 znaków, albo w formie filmu video o długości maksymalnie do 5 minut. W tym drugim przypadku wymagane jest umieszczenie filmu na youtube i wpisaniu w tytuł słów Comperia Bonus.

Choć promocja konta trwa tylko do końca tego miesiąca, to pomysły można wymyślać do końca roku czyli 31 grudnia 2015. Warto przy tym pamiętać, żeby pomysły były wysyłane z tego samego maila, z którego nastąpiła rejestracja.

Do wygrania są:
 • Toyota Aygo: 1,0, VVT-i (69 KM), 5 M/T 
 • iPhone 6S 64GB
 • iPad Mini 2 16 GB
Kto dostanie te nagrody zostanie ogłoszone 31 stycznia 2016. Wszystkie szczegóły można zresztą znaleźć w poniższym regulaminie.

Na koniec link do regulaminu konkursu Ulokuj się w nowym aucie jak finasowy Bonsu

36 komentarzy:

 1. Podaj jakiś dowód, że kartę należy wyrobić. Wg moich informacji karty trzeba zamawiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja ze strony organizatora.
   Chciałbym, żebyś miał rację, ale w poprzednim wpisie na PP3 organizator potwierdził ten fakt w komentarzach.
   Niestety.

   Usuń
  2. Możesz to sprawdzić niżej:
   http://polakcandwa.blogspot.com/2015/10/bonus-50-z-lokata-na-4-w-eurobanku-oraz.html?showComment=1445437966154#c1513564983844536006

   Z drugiej strony pozytywne info to takie, że kartę można zastrzec natychmiast po jej otrzymaniu:)

   Usuń
  3. A czytałeś ten regulamin?
   https://www.comperiabonus.pl/eurobank/regulamin/
   Nie ma tam mowy o karcie.
   Myślę, że to kłamstwo organizatora, żeby więcej "zarobić".
   W moim przypadku nie otrzymałem jeszcze 10 PLN za założenie lokaty w Raiff. Złożyłem 7 reklamacji, w których zgodzili się na wypłatę, ale przelewu brak. Skończy się w prokuraturze :)

   Usuń
  4. Proszę o paragraf regulaminu w którym mowa jest o wyrobieniu karty do konta. "Organizator napisał w komentarzu" to troszkę za mało aby mogło stać się paragrafem regulaminu promocji.

   Usuń
  5. @Anonimowy 9:32
   Sam ynie jestem zwolennikiem posiadania niepotrzebnej kart, więc byłoby dobrze, gdybyś miał rację:)
   Osobiście karty w Eurobanku zlikwidowałem w pierwszym półroczu 2015 i to kilkukrotnie. I od czerwca nie posiadam już żadnej.

   Usuń
  6. Czytałem ten regulamin 4 raz :) i nadal nie widze tam potrzeby zakładania karty :) no chyba, że ktoś nie spełni pierwszego warunku przedłużenia lokaty :)

   Usuń
  7. Karta konieczna jest do _przedłużenia_ lokaty. A bonus otrzymuje się po _założeniu_ lokaty. Dla mnie regulamin jest jednoznaczny i do otrzymania bonusu 50 PLN nie jest potrzebna karta. Nie widzę nawet niejasności, które można by dwojako interpretować.

   Usuń
  8. Gdzie jest napisane, ze jest potrzebna do przedłużenia lokaty? Bo ja widzę wariant z pensją na konto i wariant z pensją i kartą.

   Usuń
 2. par. 3. pkt 3: Umowa w ramach Promocji może zostać zawarta wyłącznie za pośrednictwem Wniosku - po udzieleniu zgody, o której mowa w ust. 2 pkt. c) niniejszego paragrafu, Uczestnik zostanie przekierowany na stronę internetową Banku, na której po wybraniu jednej z metod zawarcia umowy - w formie elektronicznej poprzez przelew z innego banku lub za pośrednictwem kuriera – wypełni i złoży Wniosek do dnia 31.10.2015 r., a następnie w terminie do dnia 9.11.2015 r. zawrze Umowę.
  Definicja Umowy z par. 2: Umowa – umowa zintegrowana o prowadzenie konta dla osób fizycznych w pakiecie Active lub Prestige, kartę płatniczą, usługi bankowości elektronicznej.
  Wynika stąd, że kartę jednak trzeba założyć. Zastanawia mnie tylko alergia Eurobanku do zagranicznych banków, mimo, iż sam do rodzimych się nie zalicza. Mianowicie, chcąc wykonać przelew autoryzacyjny aktywujący konto można to zrobić wyłącznie przelewem z banku krajowego! Przy kilkukrotnych próbach wpisania numeru rachunku z banku zagranicznego, w którym posiadam obecnie konto wyskakuje komunikat, że rachunek tego typu nie jest obsługiwany! Jako, że nie mam konta w banku krajowym jestem więc zmuszony założyć konto przez kuriera, co przedłuża całą procedurę. Czy ktoś z was też ma taki problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fak :) masz rację. Świetnie zakamuflowana karta :) punkt dla EB i Comperia Bonus. Punkt dla mnie bo jak tylko ją dostanę to zastrzegę i misiaki będą w plecki :)

   Usuń
  2. To ze Umowa jest Umowa zintegrowana NIE oznacza ze trzeba brac wszystkie jej skladniki. Umowa zintegrowana jest jedynie ulatwieniem formukarza dla banku, aby nie tworzyc kilku roznych wzorcow Umow. Jest jeden wzorzec w ktorym w zaleznosci od wyboru klienta zaznacza lub odznacza sie stosowne produkty.
   Mozna miec samo konto nawet bez bank. elektr.

   Usuń
 3. Ponadto dodam, że karta konieczna jest do przedłużenia lokaty w wariancie bez przenoszenia wynagordzenia do EB.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jaki jest czas oczekiwania na kartę w EB? Wynika z tego, że nie będzie można uniknąć minimum jednej opłaty za kartę.

  OdpowiedzUsuń
 5. To w końcu potrzebna czy nie? Bo zamówiłem już bez. I o jakiej drugiej lokacie mówicie, tę na 4% można potem przedłużyć na 5? Może do tego czasu da się kartę domówić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrzebna.
   Chyba tu jesteś nowy skoro pytasz. Rzecz omówiona tutaj:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2015/09/lokata-na-dobry-start-na-4-w-eurobanku.html

   Usuń
  2. Nie czytałem tamtego tekstu. Nie jestem nowy, ale tez nie zaglądam codziennie :) Cholera, a jak już otworzyłem bez karty to co? Mogę ją domówić, czy pozamiatane juz? Nie dadzą mi tych promocyjnych 50 zł, ani nie założe lokaty na 4%?

   Usuń
  3. Kartę wyrobisz od ręki w oddziale, praktykowane wielokrotnie. Pytanie czy to przejdzie dla Comperii, zgłoszę tę sprawę, powinni się odezwać.

   Usuń
  4. www.comperialead.pl2 listopada 2015 13:05

   Warunkiem przyznania Bonusu 50 złoty jest założenie konta z kartą i lokaty.
   Jeśli klient założy konto bez karty z lokatą Bonus 50 złoty może zostać nienaliczony.
   W przypadku gdy klient założy konto i lokatę, a następnie zwróci się do Banku z prośbą o kartę do konta regulamin nie wyklucza tego, że Bonus nie zostanie przyznany,

   Usuń
  5. Polcan: online mogę zamówić, bez chodzenia, to nie problem, tylko czy zostanie uznana.

   Comperia: dzięki, trochę enigmatyczna ta odpowiedź, ale rozumiem, że chyba będzie to uznane :-) Zamawiam więc kartę.

   Usuń
 6. Z alergią na pograniczu wstrząsu anafilaktycznego reaguję na kolejną reklamę eurobanku. Kampania u blogerów jak widać porównywalna z ilością reklam w tv. Pod różnymi artykułami opisywałem kardynalne błędny systemu banku, niezgodność produktów z ofertą, a przede wszystkim niespotykanie niekompetentny poziom organizacji obsługi klienta. Po ponad 3 tygodniach bojów nie ma nic obiecanych bonusów: polecenie nie działa, konta z polecenia nie można założyć lokaty się otwierają w żądanych parametrach, BOK nie istnieje, żadna z reklamacji nie została rozpatrzona mimo upływu już ustalonego przez bank terminu. Może drogi polcanie zamiast reklamy trochę artykułów o metodach egzekwowania naszych praw klienta. Będę relacjonował co zrobi rzecznik konsumenta, może KNF.. Na razie Eurobankowi pokazuję wyprostowany środkowy palec. I innym to zalecam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz takie zdanie o Eurobanku jak ja o mBanku. Kiedyś też krytykowałem mBank, bo na krytykę zasługuje. W końcu dałem temu spokój, każdy oczekuje czego innego, każdy ma inne wymagania, co jednemu wystarczy, dla innego jest solą w oku.
   Dla mnie współpraca z Eurobankiem jest wręcz wzorcowa i za to od kilku lat to mój bank główny. Naprawdę nie mam pojęcia skąd masz tyle problemów.

   Usuń
 7. raifeisen miał z kolei konto oszczędnościowe na 4%, tez fajna oferta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że marketing szeptany też jest na blogu...

   Usuń
 8. Okej, załóżmy że trzeba zawrzeć umowę o kartę. Czy należy też ją aktywować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie chcesz za nią płacić to lepiej aktywować.
   Też kiedyś myślałem, że karta nieaktywowana to karta darmowa, bo nieczynna...

   Usuń
  2. A mnie konsultant na infolinii powiedział, że opłaty są naliczane dopiero, gdy się kartę aktywuje. Wie ktoś, jak to faktycznie wygląda?

   Usuń
 9. Nie zamówiłem karty, ale w panelu widzę lokatę na start na 4%. Czy w związku z tym mogę ją założyć, a po prostu nie dostanę 50 zł bonusu? Czy jak teraz zamówię kartę z panelu banku, to jeszcze dostanę bonus?

  OdpowiedzUsuń
 10. www.comperialead.pl2 listopada 2015 12:50

  Warunkiem otrzymania Bonusu 50 zł było założenie konta z kartą i lokaty.
  Jeśli te warunki nie zostały spełnione Bonus nie zostanie przyznany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jeżeli podczas zakładania konta nie zamówiłem karty, a zamówię ją teraz to to zostanie uznane?

   Usuń
  2. Trochę bez sensu, bo jest napisane, ze trzeba zrobić transakcje karta lub mieć wpływy na konto. Słowo lub oznacza to lub to, więc jeśli będzie się mieć wpływy, to niby dlaczego trzeba mieć kartę? https://www.comperiabonus.pl/eurobank

   Usuń
 11. Pytanie do osób, które otwierały konto w Eurobanku przez kuriera: czy dawaliście kurierowi kserokopię dowodu osobistego? Bo załączyłem skan dowodu podczas wypełniania wniosku elektronicznego, który został zaakceptowany ale na drugi dzień kobieta z infolinii Eurobanku powiedziała, żebym dał kopię dowodu kurierowi bo skan ma "niewystarczającą jakość - nie widać dobrze zaokrąglonych rogów". Dziwne, że przez internet zaakceptowali ten skan. W e-mailu potwierdzającym złożenie wniosku napisali, żeby dać kurierowi kopię dowodu, jeżeli nie załączyłem skanu, a przecież to zrobiłem. Ciekawe, czy jak nie dam kurierowi kopii dowodu to czy otworzą mi to konto, jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Bałaganu z eurobankiem ciąg dalszy. Mimo, czego bardzo żałuję, skorzystania z promocji comperii i zachwytów autora bloga (polcan sorry ale będę cię nękał) i założenia ponad miesiąc temu konta w EB mam olbrzymie wątpliwości co do uczestnictwa w promocji. Bałagan z produktami i systemem banku, który tu pod różnymi artykułami opisywałem, ciągle trwa. Dostałem na dniach przypominajkę smsową od comperii, że mam do 9.11 czas na założenie konta i zdobycie uprawnień do bonusu i to mimo, że konto już dawno założone. Podejrzewam kolejny problem i niedoszłych klientów eurobanku po raz kolejny przestrzegam przed tą instytucją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma prawo do własnego zdania.
   Ja przetestowałem niemal wszystkie banki dostępne na rynku. I nie mam wątpliwości, że Eurobank w ogólności nie ma sobie równych.

   Usuń
  2. Polcan... Jak możesz mieć jakąkolwiek wiedzę o aktualnych produktach banku dostępnych tylko dla nowych klientów? Wszak jesteś klientem od dawna więc skąd wiesz jak wyglądają procedury dla takich jak my tutaj? Bank nie ma równych?? Faktycznie w bałaganie by tego bardziej dosadniej nie nazwać. Jest jednak granica pomiędzy blogerskim biznesem a elementarną wiarygodnością.. Przykro mi, ale tą nachalną reklamą straciłeś zaufanie.. Nie przyjmujesz do wiadomości opisywanych tu przez wielu klientów uchybień banku: od braku możliwości założenia konta, braku dostępu do lokat, nie działającego systemu poleceń, braku BOK (jeśli uznajesz za to automatyczne odpowiadaczki) i na dodatek, to już ostatnie doświadczenie, brak załatwianych w terminie reklamacji i żenujący poziom udzielanych wyjaśnień. Sprawa kwalifikuje się do nadzoru bankowego i do GIODO i do instytucji konsumenckich. Nie wiem co to znaczy w ogólności (jak oceniłeś) bo ja piszę o konkretnych wypadkach a nie o kawie z automatu czy o braku kolejek w oddziale - temu drugiemu akurat się nie dziwię bo kto żyw niech stamtąd zmyka..

   Usuń
  3. Zgoda, klientem jestem od dawna i nie wiem jak wyglądają obecne procedury, być może coś się zmieniło. Z drugiej strony jeżeli ja mam o coś pretensje do banku, to po prostu zamykam konto i omijam go szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów w takim przypadku.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...