czwartek, 17 listopada 2016

100 zł za otwarcie konta + 500 zł do zgarnięcia za konto ze stawką 2,70%


Dziś rusza kolejna akcja specjalna, w której w banalny sposób na start można zdobyć 100 zł. Nie trzeba w zasadzie robić nic szczególnego, lecz tylko to co zawsze: jeden przelew i jedną płatność kartą:)

Gdybym miał wskazać najbardziej prężny bank w promocjach nie byłoby z tym raczej problemu. Wystarczy przypomnieć chociażby ostatnią kumulację aż 6 promocji jednocześnie, które zebrałem w osobnym artykule na PP3.

Millennium, bo to o tym banku mowa, nie zmniejsza tempa. Chociaż konto praktycznie nie wymaga promocji, bowiem samo w sobie jest atrakcyjne ze względu na wysokie oprocentowanie na KO, to jednak bank dokłada kasę za jego założenie.
1) 100 zł za dwa przelewy i dwie płatności kartą
Najnowsza propozycja to akcja specjalna w której nowi klienci do zgarnięcia mają całkiem przyjemne 100 zł. Akcja specjalna oznacza tutaj fakt, że oferty nie znajdziecie na stronie banku, ta bowiem oferowana jest wespół z Agorą i do wzięcia udziału służy dedykowany link.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

Jak zwykle zostawiamy tutaj swojego maila, zaś z linku jaki przyjdzie na nasz mail zakładamy konto u bordowych. Niestety bank w dalszym ciągu nie zmienia definicji nowego klienta, wciąż jest nim ten co nie miał tutaj konta od 15 kwietnia 2015.

Jakie są warunki tym razem? Millennium nie ma zwykle wygórowanych wymagań dla zgarnięcia premii, więc nie inaczej jest i tym razem. By zdobyć gwarantowane 100 zł wystarczy:
 • do 7 grudnia 2016 złożyć wniosek z dedykowanego linku widocznego wyżej
 • do 13 grudnia 2016 założyć konto z linka jaki dostaniemy na maila
przypominam, by wyrażać zgodę na przetwarzanie danych czy zgodę na przekazanie Organizatorowi informacji. To często pomijany punkt, który skutkuje brakiem premii, a przecież zawsze można podać jakiś roboczy mail.   

Tyle formalności wstępnych. A same warunki? Praktycznie żadne. W przeciwieństwie do innych akcji w których zazwyczaj bank zmusza nas do wydania określonej kwoty, tutaj nie ma takiego przymusu.

Bank wymaga jedynie tego, co musi wykonywać każdy klient banku:
 • dokonać przelewu na 1000 zł
 • dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
Warunek żaden i z tego powodu konto w Millennium mam niemal bez przerwy od wielu lat. W celu zgarnięcia 100 zł te dwa banalne warunki wystarczy spełnić w styczniu oraz lutym 2017.2) Do zgarnięcia nawet 500 zł w programie polec
Dodatkowo do premii 100 zł za założenie konta Millennium uruchamia program poleceń. Przypomina to nieco ostatnią akcję specjalną jaka miała miejsce przy okazji Toyoty w ofercie z Agorą.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

W efekcie dodatkowo można zgarnąć 500 zł. Skąd aż tyle? Za jednego poleconego bank przyzna 50 zł, zaś maksymalna liczba poleceń to 10 osób, łatwo więc policzyć, że dla maksymalnej liczby poleceń można zgarnąć właśnie pięćset zł.


3) Konto oszczędnościowe na 2,70%Sztandarowym produktem Millennium jest oczywiście w dalszym ciągu jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku. Przez długi czas Portugalczycy szli ramię w ramię z Optimą, ale od dobrych kilku miesięcy są daleko z przodu. 2,70% jest przecież o wiele lepszą stawką aniżeli 2,30%...

Regulamin nowej akcji specjalnej z 100 zł + 500 zł w Millennium 

55 komentarzy:

 1. Jak definiują nowego klienta? Jak z roku temu zamknąłem to jestem nowy czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, takie informacje podaję zawsze na czerwono: nowy to ten co nie ma tu konta od 15 kwietnia 2015 czyli nieco ponad 1,5 roku:(

   Usuń
  2. Nie tylko nie ma konta, ale wogóle nie figuruje w rejestrach banku.
   Ja spełniam warunek braku konta od podanej daty, ale później byłem jeszcze upoważniony do konta mamy i... z promocji skorzystać nie mogę.
   Konto mamy było kontem technicznym (darmowym, służącym jedynie do zakładania lokat)dlatego nie zostało zamknięte mimo, że z usług banku nie korzystamy już od kilku lat. Dopiero teraz wycofałem wszelkie nasze dane i zgody z banku i czekam na uchylenie kary za moje gapiostwo ;)

   Usuń
  3. Żebym to ja pamietal jeszcze kiedy zamykalem, ale zdaje sie ze to bylo w tamtym roku. Mam jedynie zapisane, ze kwiecien i maj transkacje robilem, wiec pewnie odpadam, chyba ze to bylo 2 lata temu, ale nie pamietam juz kiedy byla promocja ;)

   Usuń
  4. Nie zbierasz potwierdzeń zamknięcia? Wystarczy do podanej tam daty doliczyć 30 dni i gotowe.
   Ja zbieram coś takiego, dodatkowo w Excelu mam daty zamknięcia kont w różnych bankach. Przydaje się.

   W Optimie tego nie zrobiłem, ale po zadzwonieniu na infolinię poinformowano mnie o dacie zamknięcia. Wystarczyło podać swój Pesel.

   Usuń
 2. Przelew 1000 zł to ma być jednorazowe wydanie czy co miech? Ile sobie życzą za kartę debetową, obsługę konta i przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz wydawać żadnego tysiaka. Wystarczy jeden przelew na 1000 zł oraz jedna płatność kartą na dowolną kwotę.

   Jak zrobisz te dwie banalne czynności masz wszystko za darmo z darmowymi bankomatami na całym świecie. Dla mnie to jedno z najlepszych kont na rynku.

   Usuń
  2. Konto 360 w Millennium wymaga przelewu na 1000 zł CO MIESIĄC. Oczywiście zaden problem przelac z powrotem po zaksięgowaniu.

   Usuń
  3. Można też wpłacić w kasie i wypłacić od razu w bankomacie:-)

   Usuń
  4. Czy ja dobrze rozumuję?: 1. zakładam konto, 2. wpłacam w styczniu i w luty 1000 zł, mogę od razu też wypłacić, 3. w styczniu i w lutym robię zakupy na kartę po 1 razie, 4. w marcu zwijam premię no i konto.

   Usuń
 3. No żyć nie umierać, normalnie :-) To interesująca propozycja ale na razie mam KGP w BZWBK i cieszę się 4 %. Wrócę do tematu jak wezmę "rozwód" z BZ. Dziękuję bardzo za wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne podejście. Jak jest okazja to się korzysta, bez względu na to czy masz WBK czy inne konto. Też mam KGP z 4% bo warto było założyć, mam też Millennium bo też się przyda.
   Jak weźmiesz rozwód takiej okazji może już nie być, a stawki 2,70% nie będzie raczej na pewno, ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

   Usuń
  2. Właśnie. KO w Millennium na 2,7% to w tej chwili najlepsza opcja gdy ktos ma wolne 100000. Lepsze było tylko Zośka Pro w Idei bo bez limitów ale oni popełnili ostatnio samobójstwo więc pewnie juz wszyscy Zoske Pro zlikwidowali.

   Usuń
 4. mam konto od ostatniej promocji na gruponie i jeszcze tak badziewnego banku nigdy nie miałem, już chyba mBank po gimb-liftingu wydaje się lepszy. Mam konta w kilkunastu bankach ale obsługa millenium to katorga. Czy u was też tak to topornie działa, klikniecie na cokolwiek, zakładkę czy jakąś funkcję powoduje oczekiwanie z kręcącym się kursorem przez kilka sekund. Gdybym miał korzystać z tego banku jako główny to szlag by mnie jasny trafił w kilka dni :) Net mam 20 mega, komp bardzo mocny, wszystkie banki działają w ułamkach sekundy, a ten &^%&%$#^%&^$%$^ :) Poza tym te wysuwane zakładki - koszmar i strata cennych sekund życia, które one pochłaniają. Pochwalić chyba trzeba apke mobilną, jest chyba najlepsza, szybka i fajna z tym logowaniem pinem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie chodzi płynnie.
   Z mulących od zmiany jest tak z idea bank, a od niedawna topornie działa PKO, który był bardzo fajny w obsłudze, ale od czasu przymusowej przesiadki muli nieco tylko mniej niż idea bank.
   Wydawać by się mogło, że modernizacje mają usprawniać, nie widać tego jednak w praktyce, a jest wręcz przeciwnie.

   Usuń
  2. U mnie millenium śmiga bez problemów. Aplikacja mobilna też jest OK.
   Najgorsze, że z programu poleceń żona od ponad 2 tygodni nie dostała karty do konta. Żeby zgarnąć kasę musi do końca miesiąca wykonać płatności na 360 zł... Czekamy cierpliwie.

   Usuń
 5. Oprocentowanie KO 2,7% to do kiedy ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce do kwietnia 2017, dla tych co będą zwlekać najdłużej.

   Usuń
 6. ... zwlekać z czym???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przelewem na KO do końca promocji czyli 9 stycznia. Od momentu wpłaty środków promocja obowiązuje przez 92 dni.

   Usuń
  2. Chyba o czymś nie wiem albo się pomyliłeś, bo wyczytałam takie cóś: "Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe w okresie Promocji. Promocja trwa od 9 października 2016 r. do 7 stycznia 2017 r. włącznie."

   Usuń
  3. Więc skoryguję powyższy wpis:
   "Z przelewem na KO do końca promocji czyli 7 stycznia. Od momentu wpłaty środków promocja obowiązuje przez 92 dni"

   Pisałem z głowy, a nie pamiętam wszystkich dat. W każdym razie wszystko się zgadza czyli jak napisałem wyżej:
   "W praktyce do kwietnia 2017, dla tych co będą zwlekać najdłużej"

   Usuń
 7. Macie rację, jak dają to się bierze. Wniosek złożony.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak komuś polecę, to ta osoba po spełnieniu warunków też dostanie 100 zł ? Jak wygenerować reflinka ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan jakie obowiązki ma polecający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegóły są w paragrafie 5 w regulaminie załączonym na końcu artykułu.
   Musisz oczywiście przede wszystkim przekazać kod osobie poleconej, który zidentyfikuje Cię jako osobę polecającą.

   Usuń
 10. Do Autora bloga: Czy to oprocentowanie 2,7% jest uruchamiane na 3 miesiące gdy nowe środki pojawią się na ROR czy na KO? Pytam dlatego, bo jak wpłacamy 1000 PLN na ROR to pojawiają się nowe środki, więc chciałbym się upewnić. Proszę o wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się pojawią na KO. Nowe środki na ror są nieistotne, gdyż bank za nowe środki uważa stan wszystkich lokat oraz kont na konkretny dzień, a nie kiedykolwiek.

   Usuń
 11. A takie techniczne pytanie jeszcze: Czy jak otworzę konto ROR + KO jako nowy klient już listopadzie i na KO nie będę nic przelewał, tylko używał samego ROR na płatności kartą itp., to czy to 90 dni oprocentowania 2,7% na KO wystartuje już od pierwszego wpływu na ROR (listopad) czy dopiero od dnia pierwszego wpływu na KO (np. jak przeleję forsę z lokat które kończą mi się w grudniu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od pierwszego wpływu na KO. Sam czekam co zrobi Idea, lokaty kończą mi się tutaj w poniedziałek i jak nie będzie dobrej oferty, to środki przelewam na 3 miesiące do Millennium.

   Usuń
  2. Ja zrobię tak samo, mnie się kończy pokaźna sumka na Lokacie Tylko Teraz 22.11.2016r.

   Usuń
 12. A jeśli wpłacę środki w połowie lutego na ko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To będą oprocentowane według stawki jaka będzie obowiązywała w lutym 2017. Nikt tego nie wie na dziś jaka ona będzie.

   Usuń
 13. Mam konto na Millennium od 2 lat. Korzystałem jakiś czas temu z KO. Czy jak wpłacę ponownie kwotę większą dwukrotnie to będę objęty oprocentowaniem 2,7% czy 0,8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie na 2,7% pod warunkiem, że w dniu startu promocji czyli w październiku miałeś całkowicie wyzerowane saldo na kontach i lokatach.

   Usuń
 14. Pojawila sie w Idei lokata Czworka plus. 4 miesiace na 2.30 %, czyli zaczynaja testowac rynek. Rozdzwonili sie tez ale oferuja bzdety typu struktura KIDS.
  Ale w ogole pytanie co robic bo USD jest juz po 4.20 pln...a euro po 4.45. Prognozy sa bardzo nieciekawe. Trump wygral, a Yellen z FED'a ma podniesc stopy procentowe. Dolar bedzie sie wiec umacnial. Nawet mozemy miec 5 zl za USD tak bylo kiedys w latach 90 tych. Uczciwie mowiac nie wiem co robic.....obligacje to tez bagienko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekam na ruch idea banku do poniedziałku. Jak nic nie będzie, to kończące się lokaty powędrują do Millennium.

   Usuń
  2. Duza szansa, ze doczekamy sie korekty na USD do 4zl a potem pewnie w gore. Do przedzialu 4-5zl trzeba sie przyzwyczaic w 2017 dla USD. Podwyzki beda raczej bardziej agresywne, stad USD bedzie sie umacnial az do nowej recesji, ktora wywola FED, ale to dopiero 2018.

   Usuń
  3. IB zaczyna sondowanie stawek lokat, ale rynek podpowiada- Optima daje 2,5%, Getin podniosl do 2,4%, stad musza przebic te oferty, 2,75% jest pierwszym poziomem akceptowalnym przeze mnie. Teraz nastepuje odplyw z IB z konczacych sie lokat na 2,75%, najdluzsze maja z ostatniej akcji do ok. konca stycznia, ale beda musieli sie zabezpieczyc wczesniej, stad czekamy na przedzial 2,75-3%.

   Usuń
 15. A czy lokaty mobilne też mają wpływ na oprocentowanie KO czy są niezależne od siebie ? chodzi mi o to czy bank zinterpretuje środki jako nowe jak miałem w październiku L.mobilną. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już pisałem wielokrotnie lokata mobilna jest szczególnego rodzaju. Skoro można ją odnawiać, ja ją zakładam non-stop od stycznia tego roku, to nie ma ono wpływu na oprocentowanie KO.

   Jeśli ją zerwiesz, lub nie odnowisz, to będzie mieć znaczenie, ale jest to nieopłacalne. W końcu oferuje więcej niż samo KO.

   Usuń
  2. Dzięki polcan ,właśnie ze mną jest tak że jej nie odnowiłem od razu tylko po jakimś czasie.

   Usuń
 16. ID lokata noworoczna na 41 dni 2,3%

  OdpowiedzUsuń
 17. Trzymanie pieniędzy w obecnej sytuacji nie ma sensu. Nie chce mi się już nawet bawić w te gierki Idea Banku i innych. Spóznilem się na wymiane na inna walute, wiec podjalem dziś decyzje o wpakowaniu 500k+ z kończących się lokat IB w nieruchomość

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwestia techniczna: wybrałem podpisanie umowy nie przez przy pomocy kuriera, lecz w Oddziale. Czy mam czekać na informację (skąd), że umowa czeka, czy po prostu idę do oddziału i mówię, że chcę podpisać umowę 360 stopni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zgłosiłem Twój problem. Niebawem powinieneś dostać tutaj odpowiedź od organizatora promocji.

   Usuń
  2. Dziękuję za zainteresowanie. Już dzwoniła kobitka z banku. Nie miałem z Millennium do czynienia dobre 4 lata. Dobrze pamiętam, że przelew 1 tys. miesięcznie zwalnia z opłaty za konto? 28/11 będę mógł tam przelać wycofane środki z BOŚ.

   Usuń
 19. Do mnie, na drugi dzień, bladym świtem zadzwoniła kobitka z oddziału który sobie wybrałam abym przyszła w sprawie założenia konta 360. Ponieważ mam czas do 13 grudnia - nie pali się chwilowo.

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam,

  Bank udzielił takiej odpowiedzi na Pana zapytanie - Pracownik oddziału powinien do Pana zadzwonić i zaprosić na podpisanie umowy, natomiast jeśli pójdzie Pan do oddziału, pracownik oddziału będzie miał w systemie informację o złożonym wniosku i skąd klient pochodzi. Może Pan również wspomnieć, że bierze udział w promocji Agora Performance i poprosić pracownika o potwierdzenie, że bierze w niej udział.

  OdpowiedzUsuń
 21. "Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe w okresie Promocji. Promocja trwa od 9 października 2016 r. do 7 stycznia 2017 r. włącznie.

  Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym."

  Polcan, jaka ma się ostatnie zdanie do 100 za założenie konta? Albo albo? Wolałbym i 100 zł i 2,7% przez 92 dni :-)

  OdpowiedzUsuń
 22. Polcan czy jak mam konto na ybanking to moge sie z toba polaczyc czy juz za pozno?

  OdpowiedzUsuń
 23. Zastanawiam się dlaczego bankierka nie chciała mi wydać potwierdzenia o uczestnictwie w akcji Agory? Powiedziała tylko, że nie jest to konieczne toteż nie drążyłem dalej tematu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...